Keresés

Részletes keresés

zoliee81 Creative Commons License 2015.08.01 0 0 17180

Tudom nem vigasz, de ha teheted utazz ki Horvát vagy Görög tengerpartra, akár az utószezonban is. A sós víz csodát tesz.......

 

Ha teheted.

Előzmény: K 1 (17179)
K 1 Creative Commons License 2015.08.01 0 0 17179

Ez történt velem április óta .  Áprilisban kezdtem a trexan injekciót , havi control mellet . Első hónap minden rendben . Mésodik hónap végi labor eredmény, katasztrofális adatokat mutatott , viszont tünetmentes lettem . Korházban a fődoki ezen eredmények láttán, káromkodott de rendesen . mondtam neki semmi mellékhatást nem tapasztaltam . Ne mondjak ilyet hiszen , gyakorlatilag esik szét a mája . Azonnal le kellet állnom a gyógyszerrel . Majd hetente vérvételre jártam . A harmadik labor eredményél szólalt meg először . Úgy néz ki hogy megúszta . Kérdeztem .? mit is ? talán hogy nem haltam meg ? A doki válasza ez volt , röviden tömören igen . itt tartok most.   Vetem egy holt tengeri sókrémet / Totes meer salc creme / hatása semmi , szerintem nivea testápoló van benne .  Megkostóltam só nincs benne az tuti .

Jázmyn2000 Creative Commons License 2015.07.29 0 0 17178

Én is jártam már így, bár én a náthás, vörös orrom kentem Nívea testápolóval.Hiába mostam, iszonyúan csípett. A síma fémdobozos hagyományos krém egészen más.

Előzmény: Mackóbogár (17177)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.07.29 0 0 17177

Volt, hogy a gyógyszertári krémem épp elfogyott, de olyan szinten volt belobbanva a sömör, hogy jobb híján, kínomban a Nívea testápolót kentem rá,  konkrétan csípett. Az őrült feszülést enyhítette, de úgy égetett, hogy ihajj ! Azóta sem próbáltam :-)

Előzmény: Jázmyn2000 (17175)
B.GY Creative Commons License 2015.07.28 0 0 17176

Én használtam de nem ért semmit,csak mart.Néha annyira hogy le kellett mosnom.Sőt most találtam meg a szekrényben a maradékot.Kenem most is magamra,most nem mar.Talán annyit használ,hogy nem viszket annyira.Mondta a Tomesás néni,hogy ne kenjem szteroiddal amíg oda járok.Anyám Niveájával én is néha bekentem de csak kiszárítja.Nekem csak a Psoratinex volt jó,de 9000 Ft körül van egy 50 grammos tégely ami 1 hét alatt elfogy.Sajnos nem tudom finanszírozni.

Előzmény: Jázmyn2000 (17175)
Jázmyn2000 Creative Commons License 2015.07.28 0 0 17175

Ti biztosan használtátok a Psorioderm krémet.Van akinek hatásos volt átmenetileg? Vagy sokára jön a hatása?Én 5 napja használom, a szteroidos azóta elhagytam, de semmi javulás nincs, pedig napi 4x bekenem.Reggel olyan fájdalmas és száraz a talpam, mint egy pikkelyesen sütött hal :) Na, én tegnap este megfogtam a klasszikus jó öreg Nívea krémet és - lesz ami lesz- jó vastagon bekentem a talpam....hát kevesebbet vakaróztam éjjel, de nem gondolom, hogy a Nívea lenne a gyógymód. Tapasztalat?

zoliee81 Creative Commons License 2015.07.28 0 0 17174

Tök se tudja, az eddigi hozzászólók egy részének volt előtte excémája, másik részének meg nem. Nekem speciel volt, és emlékszem is rá. :)

Előzmény: B.GY (17173)
B.GY Creative Commons License 2015.07.28 0 0 17173

Nekem sosem volt ekcémám.Olyan szép volt a bőröm mindig hogy az na.Egészen addig amíg meg nem támadott ez a nyüves sömör.Az excéma az ami elmúlik az ekcéma meg az ami megmarad? :) Nemrég jöttem haza Tomesából,velem szemben ült egy csávó a metrón majd kiesett a szeme.Aztán néztem én is őt.Tiszta folt volt a keze.Szerintem örült,hogy látott egy másik szerencsétlen hülyét:) 

Előzmény: zoliee81 (17172)
zoliee81 Creative Commons License 2015.07.28 0 0 17172

Nekem is volt kölök koromban excéma szerű bigyóm, Muter elbillegett velem a patikába, ott kevertek valami zsíros trutymót, és szépen azzal fürdetett. Sokáig.

Szóval igen, szerintem is van összefüggés a kettő betegség között, jó lenne tudni, hogy mi?

Előzmény: Jázmyn2000 (17167)
B.GY Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17171

A fejemen van egy pár folt,de a napon eltűnik teljesen.Kénes sampont használok az is elég jó rá.Viszont a testemen lévő sömörök nem reagálnak a napfényre semmit.Már májustól félmeztelen dolgozok ha az idő engedi.Olyan vagyok már most mint a bantunégerek:) Kókuszolaj van itthon,asszony azt használja sütéshez főzéshez.Néha magamra kenek egy kicsit:)

Előzmény: Jázmyn2000 (17169)
Jázmyn2000 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17170

Na, én ezt nem mertem kimondani, de én is ezt gondolom amit te.... :))

Előzmény: B.GY (17168)
Jázmyn2000 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17169

Nekem szerencsére a fejemen nincs sömör, nem mintha a talpamon és tenyeremen lévőkkel szerencsésebb lennék, egész nap irritáció alatt van mindkét helyen.

Lehet, hogy nem mondok itt újdonságot ezzel,de a hajamat kókuszolajjal kenem minden hajmosás előtti napon, vagy reggelen.Egy szem korpám sincs és sikamlós, fényes a hajam tőle, de nem zsírosít.Ezt csak azért írom le, mert akinek a fejbőrön van gond, megpróbálhatná esetleg, talán segít gyorsabban megszabadulni a hámló rétegtől.

Előzmény: B.GY (17162)
B.GY Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17168

Vagy inkább azért mert lehet hogy használt.

Előzmény: Jázmyn2000 (17167)
Jázmyn2000 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17167

Erről a lila folyadékról most eszembe jutott valami....néhány évtizeddel ezelőtt, kislány koromban, állítólag ekcémám volt a kézfejem egy részén és az arcomon az orrom mellett.Egy kékes-lilás folyadékkal kellett néhányszor bekenni, amit én borzasztóan szégyelltem, mert nem lehetett lemosni.

Most elkezdtem agyalni....mivel az ekcéma és ps. "rokonok", lehet hogy nekem már akkor mutatkozott a sömör? Lehet nem is ekcéma volt....?

Azóta sem jött elő az állítólagos ekcémám a kékes-lilás folyadék elmúlasztotta rövid időn belül....pedig úgy tudom, hogy az ekcémával is nagyon sokan hasztalan küszködnek manapság.Szerintem az ismerősöd férjét is ezzel a készítménnyel kezelték.Hogy mi lehet ez, az rejtély, talán nem véletlenül vonták ki a forgalomból valamelyik összetevője miatt.

Előzmény: Ficzek Úr (17160)
B.GY Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17166

Amíg lehet inkább megteszem:)

Előzmény: Ficzek Úr (17165)
Ficzek Úr Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17165

Ne válogass!

Előzmény: B.GY (17164)
B.GY Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17164

Ilyen lila lötty meg kenőcs nem kell amitől meghal az ember:)

Előzmény: Ficzek Úr (17160)
B.GY Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17163

Na jó de én így is gebe vagyok.70 kg ról így is lefogytam 68 ra 2 hét alatt amíg tüdőgyuszim volt. Ha nem eszem elfogyok egyszerűen.Mostanában amíg ezek a 40 fokok vannak amúgy sincs étvágyam.Dinnyét eszek meg szilvát meg mindenféle gyümölcsöket.Éjjel eszem rendes kosztot:)

Előzmény: ötfelezős (17158)
B.GY Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17162

Azt nem tudom,hogy jó-e az áfonya sömörre de ajánlották itt sokan.Aztán olvastam hogy savasít nagyon.A Kartalin valami Csehországban kapható krém ami jó állítólag sömörre.A kolléganőm sokat jár Prágába azt mondta hoz belőle.Azt hogy használ-e azt nem tudom:)Most tudtam meg tegnap,hogy a feleségem unokahúgának is néha előjön a sömör a fején.Természetesen Diprosalicot kapott.Mondtam neki nehogy használja mert nem lesz visszaút.Azt mondta,hogy ő bebeszéli magának hogy elmúlik és akkor nem jön ki rajta.Szerintem neki az idegeskedéstől van.Mostanában diplomázott és megette az ideg.

Előzmény: Jázmyn2000 (17157)
Jázmyn2000 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17161

Ááá, most már így emlékszem rád, a sulfurról. :))Anno be is szedtem egy dobozzal, de tünetmentes lettem, és abbahagytam.

Tök jó volt végig olvasni, hogy végre egy elégedett, tünetmentes ember ajánlja a gyógymódot. :)

Előzmény: zoliee81 (17159)
Ficzek Úr Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17160

Sziasztok! Tegnap beszéltem egy kolléganőmmel akinek a volt férje jó pár éve sömörrel küszködött,de csak időnként. Ugyanis valami lila folyadékot kapott,meg valami kenőcsöt amitől a redva teljesen eltűnt. Hogy mik lehettek ezek azt már nem fogom megtudni mert az ember már nem él,a feleségének meg fogalma sincs már róla. De hátha az itt lévők közül valaki utána tudna nézni. Nálam egy kis javulás van mióta nem "savazok" ( kávé, szénsavas üdítő,stb),de sajnos ebből csak annyi látszik hogy a foltokon keletkező bőr nem olyan durva mint a krokodilbőr,és kevesebb is képződik. Talán kipróbálok egy nem hagyományos módszert,de ahhoz egy kicsit gyűjteni kell. Ez egy biorezonancia dolog lesz,nem lehet rosszabb az eredmény mint a hagyományos gyógymódokkal. Legfeljebb ugyan úgy semmi sem fog változni.

zoliee81 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17159

Szia!

 

Bökj rá a nevemre, és olvasd el az itteni HSZ-im. 

Ha már megvolt, akkor nem szóltam. :)

Előzmény: Jázmyn2000 (17154)
ötfelezős Creative Commons License 2015.07.26 0 0 17158

Nekem többszöri a tapasztalatom, hogy ha hosszabb távon a mérleget tekintve mínuszban vagyok - tehát kevesebbet eszem, mint amennyi a súlyom tartásához kell - akkor a sömör sem olyan virgonc.

Csak hát manapság nem olyan egyszerű keveset enni. :)

Előzmény: B.GY (17155)
Jázmyn2000 Creative Commons License 2015.07.25 0 0 17157

A bőrgyógyásszal én is így vagyok. Lehet elismert szaktekintély,de ha egyszer valami gyógyíthatatlan, akkor nála is megáll a tudomány.

Hát, elég sok mindent kipróbáltál.A kartalin egy gyógynövényes krém?

A kurkumát én is ettem, kókuszolajba keverve.Lehet, megint elkezdek egy kúrát.Tulajdonképpen nem tudom, hogy használt-e, mert ennyire undormányosan csúnya még soha nem volt a talpam, mint most.

Áfonyát??Azt miért? Immunerősítésre?

Én pár hete homoktövist eszek, napi 3 bogyót.Magas a C vitamin és antioxidáns tartalma, elősegíti a hámosodást, gyulladáscsökkentő,megakadályozza a bőr kiszáradását, miután beépül a sejtekbe.Na, most egy regényt írtam a jótékony hatásairól, de elmondanám, hogy nekem eddig még nem használt, talán még gyulladtabb lett a bőröm....abban bízom, hogy ez is, mint minden más eleinte az ellenkező hatást váltja ki.Kitartó leszek és szedem tovább :))

Előzmény: B.GY (17155)
dajcsesz Creative Commons License 2015.07.25 0 0 17156

Úgy legyen!!!!

 

Előzmény: B.GY (17136)
B.GY Creative Commons License 2015.07.24 0 1 17155

Olyan sok mindent nem próbáltam.Először a bőrgyógyásszal próbálkoztam nem sok sikerrel,pedig mindenki dicsérte hogy ilyen meg olyan jó maszek doki.Nem kevés pénzt hagytam ott.Annyira jutott hogy felírt szteroidos kenőcsöt és mondta hogy majd lesz rosszabb is:) Aztán kenegettem magam Psoratinexszel,Psoriodermel,Kék lukáccsal,kevert kotyvalékokkal.Kolléganőm megy Csehországba hoz nekem Kartalint. Közben ettem a ként hónapokig meg a kurkumát,áfonyát.Most a lúgosítással próbálkozom.Bár a PH értékem normális.A házi dokim aki egy párszor már majdnem hazavágott,azt mondta semmi köze az étkezésnek a sömörhöz,akkor biztos abban van a megoldás:)11 Tomesa kezelésen túl vagyok,de egyenlőre csak marja a bőröm,semmi változás.Bár a tüdőgyuszi miatt kihagytam 3 hetet,lehet az is közrejátszik.A pöttyök meg nőnek terjednek.

Előzmény: Jázmyn2000 (17154)
Jázmyn2000 Creative Commons License 2015.07.24 0 0 17154

Hát, igen, a placebo hatás sokszor bejön más esetekben.Ha nem hiszel semmiben, akkor gondolom, már túl vagy egy csomó próbálkozáson, amiben hittél.

Most én is nagyon erősen akarom hinni, hogy a Psorioderm krém átmenetileg használni fog. (most vettem először).Sajnos ennek ellenére szinte semmit sem használ. :(

Előzmény: B.GY (17152)
B.GY Creative Commons License 2015.07.23 0 0 17153

A Psoratinex lemosója is kátrányos.Van még vagy egy fél flakonnal,de nem használom,mert nincs krém hozzá.Van a melóhelyen GV lemez,lehet holnap magamra tekerem.Nem is kell rám melegíteni csak ki kell menni a napra:)

Előzmény: Octi19 (17149)
B.GY Creative Commons License 2015.07.23 0 0 17152

Bármi használhat ha hiszünk benne.Bár én egyenlőre semmiben sem hiszek:)

Előzmény: Jázmyn2000 (17148)
Jázmyn2000 Creative Commons License 2015.07.23 0 0 17151

Felszívódás után bekerül a véráramba.

Előzmény: Octi19 (17149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!