Keresés

Részletes keresés

szaffi0924 Creative Commons License 2015.10.23 0 0 4952

Szia, mi 13-án megyünk az Ifa Villas Bavaroba. Mi most megyünk először a Dominikai Köztársaságba. Már nagyon várom, bár 2 kisgyerekkel nem tudom milyen lesz :-)

Előzmény: VJ85 (4951)
VJ85 Creative Commons License 2015.10.23 0 0 4951

 

Sziasztok!

 

Esetleg utazik velünk valaki egy időben Dec 9-én Bécsből Punta Canara?? :)

Mi második alkalommal megyünk vissza, mert beleszerettünk a helybe, és a hotelbe is, ami az IFA Villas Bavaro.

Ahogy Gusztávó is írta az éjszakai élet, és a programok itt nagyon jók.

Gusztávó veled szeretnénk ismét felvenni a kapcsolatot, és újra veled menni a fakultatívokra. Email-ben vagy viberen keressünk itthonról? :) 

Előre is köszi: 

 

Judit 

Melindaniella Creative Commons License 2015.10.19 0 0 4950

  Szia Csabi!

 

 Nagyon örülök hogy Józsi "bejött"!

A szállást sajnálom hogy nem volt jó, szerencsére mi nem ott voltunk, és a mienk nagyon szuper volt, bár nem sokat tartózkodtunk bent.

Ahogy írod már  belőlem sem nagyon tud olyan érzéseket  más hely kicsikarni mint Dominika. Igaz szerelem lett!

A repülőn szeintem tök mindegy milyen géppel, társasággal utazol, ha lehet, és nem horibilis az összeg, meg kell váltani az exta helyet ilyen hosszú útra! Nincs olyan gép ahol ne kellene még egy kis hely.....

Kellemes, gyors utat kívánok, sok-sok szuper élménnyel gazdagodj (atok)!

Legalább egyszer gondolj rám odakint, mennyire fázom ide haza!

Előzmény: sacsabi (4946)
Oxto Creative Commons License 2015.10.19 0 1 4949

Szia mi is ezt tervezzük, hogy kisgyerekkel utazunk. Voltunk már többször hosszabb repülő úton, így sok mindennel készülünk:-) Viszünk utazós játékot és tabletet is, amire hangoskönyvet és gyerekmeséket is töltünk. Könyv és színes ceruza, foglalkoztatókönyv, Logicco is jól jön. Amúgy aludni szoktak egy idő után... 

Előzmény: szaffi0924 (4931)
Blasek99 Creative Commons License 2015.10.19 0 0 4948

Sziasztok,

 

Dec. 2.-án repülünk Punta Cana-ra...

Barcelo Dominican Beach hotelben volt valaki...??? Valakinek valami tapasztalata (főleg a negatív rossz érdekelne).

usamunkaátverés Creative Commons License 2015.10.17 0 0 4947

üdv.a nevem Ákos.régi vágyam hogy eljussak egyszer dominikára, de sajnos utipartner hiányában nem szeretnék elindulni.ha esetleg van valaki aki hasonló cipőben jár vagy akihez csatlakozhatnák az szóljon.egy rendes normális káros szenvedélyektől mentes 29 éves srác vagyok.e-mail címem:galakos@citromail.hu

sacsabi Creative Commons License 2015.10.15 0 1 4946

Sziaaaaaaaaaaaa Melinda  !!!!!!!!!!!!!!!

 

Igen, én már nem nagyon akarok máshova menni, pedig jártam a világon már egy-két helyen.

 

Valaki Thaiföldben találta meg ezt az érzést. Én itt Dominikán. Nekem ez a világ jobban tetszik.

 

Szóval tavaly mentünk az Air France Premium Economy-val, és rohadt jó volt. Mintha business-en lettünk volna, és mivel promos volt, nem sokkal fizettünk többet érte. És most a Condornál sem jelentős a különbség, főleg a 15 cm-el több lábtér miatt.

 

 

Ja és még egy : A Grand Meridien annyira nem jött be, de Józsi, Puerto Plata és környéke, aztán Józsi kirándulásai felejthetetlenek voltak. Főleg a lovaglós túra, és a bálnales Terranason.

 

Most Gustavoval megyünk egy dél Dominikai egy hetes túrát. Nagyon bírom a csávót, úgyhogy biztos tök jó lesz.

 

Minden jót nektek !!!

Előzmény: Melindaniella (4944)
sacsabi Creative Commons License 2015.10.15 0 1 4945

Nem, nincs benne. oda-vissza 15-15 Euró, az összesen 30.

Előzmény: ivettn (4943)
Melindaniella Creative Commons License 2015.10.15 0 0 4944

Szia!

Ezek szerint nektek is bejött ez a régió!

Egyszer P.P-re mentünk Condor-al. Mindennel elégedettek voltunk, kaja, ital, menetidő. Sima turista osztályon. Ahogy láttam a jobb helyek elől, függönnyel leválasztva, láthatóan nagyobb hellyel rendelkeztek. Kaja nem tudom ott más volt-e? Sajna nekünk aránytalanul drágának tünt az osztályos felár, de ha valaki megteheti, illetve fontos a nagyobb kényelem, akkor biztosan megéri.

Előzmény: sacsabi (4926)
ivettn Creative Commons License 2015.10.15 -1 0 4943

Es a transzfer fel a repulotere benne van ebbe az arba?

Előzmény: szaffi0924 (4942)
szaffi0924 Creative Commons License 2015.10.15 0 0 4942

Ahogy olvasgattam, elvileg nem kell foglalni. Szerintem ez nagyon jó ár.

Előzmény: ivettn (4941)
ivettn Creative Commons License 2015.10.15 0 0 4941

koszonom,es azt elore nem kell lefoglalni?Az utazasi iroda 80 eur mondott nekunk

Előzmény: szaffi0924 (4940)
szaffi0924 Creative Commons License 2015.10.15 0 0 4940

Szia,  ez lenne az:   http://www.park-and-fly.at/

Előzmény: ivettn (4939)
ivettn Creative Commons License 2015.10.15 0 0 4939

Szia! Olvastam a bejegyzésedet,és megszeretném kérdezni,hogy hol intéztétek a Bécsi parkolasi lehetoséget.Koszi

Előzmény: szaffi0924 (4937)
ferika7715 Creative Commons License 2015.10.14 0 0 4938

Sziasztok,

 

Nagyon szeretnék eljutni erre a csodálatos helyre, most úgy néz ki április környékén el tudunk utazni.

Már elég régóta nézegetem a különböző oldalakat, olvasgatom a fórumot. Egy másik oldalon ajánlják a http://www.dominicanatours.eu/asp/index.asp?lang=US linken történő foglalást. Itt egy főre már 700-800 EUR között kijön egy hét repülővel Madridi indulással, szállodában teljes ellátással. Plusz ugye a Bp-Madrid út ára.

Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Várok minden javaslatot, hogy ki honnan indul, melyik szállodát ajánljátok mikor érdemes utazni, hol lehet a legolcsóbban repülőjegyet foglalni stb. érdemes-e egyéni szervezésben nekilátni egy ilyen útnak? Egy 10 éves gyermekkel utaznánk.

Köszönöm, ha megírjátok a tapasztalatotokat.

Erika

szaffi0924 Creative Commons License 2015.10.14 0 0 4937

Mi is Bécsből megyünk, mert onnan 700 euroval olcsóbb. Parkolás 9 napra 32 euro. 

Előzmény: sacsabi (4933)
ivettn Creative Commons License 2015.10.14 0 0 4936

Sziasztok! Dominikara szeretnenk utazni december korul ,melyik utazasi irodat legjobb valasztani.

sacsabi Creative Commons License 2015.10.14 0 0 4935

Ok, így már értem.

Előzmény: Törölt nick (4934)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4934

Szerencsére itt nincs átszállás,meg egyébként is Ausztriában élünk tehát egyszerűbb. Sopron környékén vagyunk, tehát ha jól számolok 40-45 perc Soprontól kényelmes tempóban a bécsi reptér , míg dupláját kell , hogy utazzunk Pestre!

Előzmény: sacsabi (4933)
sacsabi Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4933

Miért mindenki Bécsből megy a Condor-al ?

 

3 személynél kb. 60 ezerrel több Pestről. De ha hozzáadom a plusz utazási fáradtságot, és az úti költséget, nem beszélve a 2 hét 140 eurós parkolási díjáról, szerintem ugyan ott van, ha nem jobb a Liszt Ferenc-ről menni.

 

Vagy én nem tudok valami trükköt ???

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4932

Szia, mi december 23.-àn indulunk Bécsböl és Condorral utazunk. Mi is most megyünk először Condorral tehàt tapasztalat nincs. 7 éves fiam is jön velünk, bízom benne , hogy simán kibírja 😁😇

Előzmény: szaffi0924 (4931)
szaffi0924 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4931

Kedves mindenki, jön még valaki decemberben Dominikára? Condor társaságról valami vélemény? 2 kisgyerekkel megyünk, ha esetleg valakinek tapasztalata, javaslata van kérem írja meg. Mivel lehet szórakoztatni a repülőn több órán keresztül 2 gyereket? 

Andinagyanyó Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4930

Köszönöm szépen Mindenkinek !!

sacsabi Creative Commons License 2015.10.13 0 1 4929

Ja azt elfelejtettem, hogy a túra Gustavo személyes részvételével, és vezetésével lenne. 

 

6 napon keresztül, a "Csaba Tours" szervezésében ( persze, ez a vicc része volt)

Előzmény: sacsabi (4926)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4928
Szia Csabi, latom irtal a Viberen sajnos nem akar mukodni ha surgos akkor ird mailben ha nem akkor egy kis turelem!
Előzmény: sacsabi (4926)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4927
Kedves Andinagyanyo

Az elso csalodas erkezeskor lesz ugyanis a hotelnek koze nincs Punta Canahoz, onnan 45 percre van Uvero Alton. A Sirenis utani nev az kereskedelmi nev nem pedig a helyszinre utal.

A part nem feher a tenger nem mindig furodheto es abszolute nem kicsi, es az etkezes sem mindig kielegito.

Biztosan elgondolkodnek rajta...
Előzmény: Andinagyanyó (4920)
sacsabi Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4926

Azoktól kérek segítséget, akik Condor-al utaztak már Dominikára.

 

Harmadszor mennénk Dominikára, eddig az Air France-al mentünk ( amivel teljesen meg voltunk elégedve), de most már elég húzós az ára februárra.

Nézem a Condort, megy Budapestről is, ill. Bécsből is. Aránylag elfogadható árai vannak, de még nem utaztam vele, és érdekel, hogy milyen.

Aki esetleg tud hasonlítani, szívesen fogadnám, ha megosztaná a tapasztalatait.

 

Pl. miért drágább Frankfurból, mint Münchenből ? Azt látom, hogy mindegyik 767-300-as, de lehet, hogy Frankfurtból az új generációs megy ? 

 

Utazott már valaki a Premium Economy-n ?  Az Air France-é nagyon jó, kíváncsi lennék a Condor-é milyen. ( ülés, kaja, média, stb)

 

Előre is köszi !!!

 

Ui:  Ha valakinek van kedve Jan. végétől, Febr. közepéig ( 12-13 éjszaka) részt venni egy dél dominikai 6 napos szervezett túrán ( Bahía de la aguilas, Barahona, Lago enriquillo, Cabo rojo, Las Cuevas, Isla Beata), azután pedig 6-7 éjszaka Dreams Palm Beach pihenésképpen ( egyik legjobb resort, szerintem), az priviben írjon.

Laci_BP Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4925

Csak egy példa:

 

Jetairfly repjegy Brüsszelből oda október 24 vissza november 5-én 1.110 EUR két főre. Ugyanekkor szállás 2 főre 1.205 EUR. Ez kb. 720 e Ft. Ehhez még egy egy fapados repjegy Brüsszelbe és egy éj szállás, ami vállalható.

 

Ezt pl. 5 perc keresés után találtam. De még inkább beleásva magad és a dátumokat, napokat rugalmasabban kezelve még jobban le lehet szorítani az árat.

Előzmény: Andinagyanyó (4922)
Skov Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4924

Andinagyanyó,

 

Tudom javasolni én is Neked, hogy osztrák, vagy német irodánál foglalva, Bécsből vagy Münchenből indulva komoly pénzeket tudsz megspórolni.

 

pl.  az egyik német iroda ajánlatát itt tudod lekérdezni:

 

http://www.schauinsland-reisen.de/

 

Ezt  itthon is tudod foglalni, mi  pl. a Pólus Centerben a Last Minute központon keresztül intéztük

Előzmény: Laci_BP (4923)
Laci_BP Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4923

Egy ilyen útnál a legnehezebb rész a szállásválasztás. Szerintem ne feltétlenül ragaszkodj csak az indulhatunk ajánlataira. Ha bevállalósabbak vagytok akkor legjobb a saját szervezés. Ez annyit tesz, hogy a tervezett indulási időpontotok körül megnézitek, hogy mennyiért lehet eljutni Punta Canara a főbb európai repterekről (pl. Berlin, Bécs, Frankfurt, Párizs, Brüsszel) és a különböző utazási irodák vagy a kinézett szállás oldalán mennyiért tudtok szállást foglalni. 

 

Ha mégis ragaszkodtok itthoni iroda szervezésére, akkor érdemes máshol is körülnézni pl.: araamu, admiral, winair stb.

 

A szállás nagyjából mindenhol ugyanannyi, így azon múlik leginkább, hogy találtok e olcsó repjegyet, mert az elég nagy tétel.

 

Mi pl. az Occidentalban voltunk 3 éve 14 éjszakét Brüsszeli átszállással júniusban, ez kb 600-650 ezer Ft volt 2 főre.

 

Egy ilyen utat nem szabad kapkodva lefoglalni.

Előzmény: Andinagyanyó (4922)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!