Keresés

Részletes keresés

TZiky Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3969
Előzmény: TaKy99 (3966)
Amway* Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3968

Biztos ismered:

 

"Valószinűleg a világ legjobb söre"

 

Mindenki tudja, hogy a "valószinűleg" azért van ott mert amúgy törvényellenes lenne a hírdetés.

És ez csak egy reklám a sok közül...

De az is biztos, hogy szegény háziasszonyok már azt sem tudják, hogy melyik mosóport vegyék mert mindeggyik a leghatékonyabb...és persze a legolcsóbb...

Előzmény: Zottjoghurt (3961)
Amway* Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3967

Lehet, hogy hihetetlen de Én csak odáig megyek, hogy megkérdezem :

érdekel a dolog vagy sem?

Ugyanis útálom az erőszakos embereket és elítélem azt is aki erőszakosan

lép fel az Amway nevében.

Én soha nem ítélek meg egy vállalatot az alkalmazottja alapján.

Vannak köcsög emberek akik nem megfelelő módszerekkel építik az MLM-et.

 

 

 

 

 

TaKy99 Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3966
OKé, csak kérlek fordítsd le nekem vagy magyarra, vagy németre, mert az angolt nem bírom.
Előzmény: TZiky (3965)
TZiky Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3965
"Egy környezetvédelmi PROGRAMÉRT kapta, ami kapcsolatos a termékekkel, a termékek gyártásával, és magával a koncentrátum elvvel...."
Akkor szeretném olvasni a magyarázatot...
Emlékeztetőül:

A díjat a következő programban kapta:
In 1982, as part of the 10th anniversary commemoration of the 1972 Stockholm Conference, UNEP's Regional Office for North America initiated a ten-year environmental award programme to recognize individuals or major organizations for their contributions to the cause of the environment.

és a következőért:
In June 1989, Amway was awarded for its strong commitment to environmental responsibility in promoting environmental education and awareness as well as encouraging youth to make the environment a priority.

Forrás

Szóval szeretném olvasni a magyarázatot, hogy a két angol mondat milyen konkrét kapcsolatban van "termékekkel, a termékek gyártásával, és magával a koncentrátum elvvel".

Mert annyit még én is észreveszek, hogy ha koncentrátumot veszek, akkor a kevesebb csomagolóanyaggal védem a környezetet... Ez azonban nemcsak az Amway-es termékekre igaz.

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: TaKy99 (3937)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3964

Hopp! félreértettem a kérdésed!

 

A munka nem csak abból áll ám, hogy megeresünk embereket, megmutatjuk neki az mt-et, aztán kő, vagy nem kő haver!

 

Na ezért kell tanulni!

 

Hogyan mondod el, hogyan válaszolsz a kérdéseire (nem mit!!!), meddig mehetsz el...

 

Egyébként az nem hiszem el, hogy 200 embernek tartott mt-eket és egyetlen belépője sem volt! Bár egy esetben el tudom képzelni, ha az MT után nem volt htt!

 

A nagyszámok azt mutatják, hogy 100 emberből 26 belépő van. Ha neki 200-ból 0 akkor nagyon elronthatott valamit, és ezt ÉN SAJÁT TAPASZTALATBÓL ÁLLÍTOM! nemrég léptem át az 50-et és van eredménye, ja és nem egy :-)

Előzmény: Zottjoghurt (3962)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3963

"csak kérdem: akkor most ő sem dolgozott eleget? (csak azt nem mondd, hogy biztos benne volt a hiba, ezen kivűl bármit...)"

 

KÖNYÖRGÖM!!!!

 

Ezt most komolyan kérdezted?

 

A munkahelyeden mennyit dolgozol??????? heti 40 órát, havi 168-at.

Ezért mennyi fizut kapsz? (ma magyarországon az átlaggereset 100.000 körül van!)

 

Dolgozik havi 4 órát, és várja a mesés fizut? KÖNYÖRGÖM NEEEEEEE!

 

Az olvasás, kazetta, rendezvény NEM MUNKA, hanem TANULÁS!!!

Vagy te úgy dolgozol a munkahelyeden, hogy elötte azt nem tanultad?

 

Látod, ez itt a probléma, ránéztél az adatokra, és te is azt gondoltad, hogy fúú, de sokat melózik!

 

Ha valaki bármilyen MLM-be betesz havi 80-100 óra MUNKÁT, garantálom (semmit nem lehet garantálni), hogy 3/4 év alatt eléri a lépcsős jutalék tetejét! Egyébként nem az idő számit, hanem, hogy hány embernek mutatod meg!

 

Csak félve jegyzem meg, hogy a kulcseber kvalitása havi 40-60 óra munka (minimum15 MT/hó) és azt tanítják, ha ezt 6 hónapon át teljesíted, meg a többi 6 pontot, amit lentebb leírtam (kérdés formájában) akkor nem kerül el a siker.

 

VAN VALAKI KÖZÜLETEK AKI 6 HÓNAPIG KULCSEMBER VOLT, ÉS NEM LETT SIKERES?

 

Előzmény: Zottjoghurt (3962)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3962

Csak nézd meg az első és a harmadik kérdést! HOL VAN A MUNKA?

 

erre idéztem régebben egy másik fórumos idézetet, ahol egy ügynök ártatlanul beírt, hogy már 200 embernek tartott MT-t, mégsem lépett be hozzá senki.. nem hinném hogy rosszul csinálta volna, hiszen neki is van szponzora, biztos segitett neki... inkább az lehet mögötte hogy kedz kifulladni a dolog, egyre több ember hallott már erről és nem a legpozitivabban... a nagyszeánsz is sok embert elriaszthat szerintem.

 

csak kérdem: akkor most ő sem dolgozott eleget? (csak azt nem mondd, hogy biztos benne volt a hiba, ezen kivűl bármit...)

Előzmény: TaKy99 (3959)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3961

nem védem a reklámot, de azért valahogy mégis kell hirverés egy cuccnak, és összehasonlitva a piramis-reklámmal, ez mégis csak hatékonyabb és olcsóbb(!), mint a "szájhagyomány". Őrült nagy butaságnak tartom, hogy a lassú szájreklámot hatékonyabbnak mondják ki, mint a médiát... ez egy baromság, persze az mlm-nek ez az alapja, ezért istenitik. (megint egy mlm hazugság)

A reklám csak felhivja a figyelmedet a termékre, hogy kipróbáld a többi mellett. Az emberek többsége már úgyis tudja, hogy lóditanak benne, az mlm-ben viszont ezt nagyon nehéz kiszürni, hiszen az ismerősökben sokan megbiznak... (pl. LOC. urban legendek)

A reklám sosem mondja, hogy az ővé a legjobb (ez tiltott is), ellentétben az mlm ügynökkel....de hát ez már rogyásig ismert.

 

 

Előzmény: Amway* (3953)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3960

"Szerintem az emberek 75%-át nem érdekli, A maradék 75%-ra meg ez igaz: "

 

Ja, mielött beleköttök, a hálózatépítésről beszéltem, nem a termékekről!

Előzmény: TaKy99 (3959)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3959

"Úgy gondoltam hogy értelmes emberekkel meg lehet értetni egy tapasztalatokkal alátámasztott álláspontot. Talán tévedtem."

 

Tévedtél! Meg is mondom, hogy miért.

Mivel én MOST tapasztalom. És a tapasztalataim nem egyeznek, az általad leírtakkal.

Ennek ellenére nem értek egyet Amway*-yel:

"szembesültem

azzal a ténnyel, hogy mennyi idióta van aki ahelyett, hogy örülne a jó lehetőségnek

inkább leugatja mert ez teszi boldoggá."

 

Én abszolut el tudom fogadni, hogy vannak olyan emberek, akiknek ez nem tetszik, meg olyanok is  ezrével, akik próbálkoztak, de nem jött be, mert nem volt meg a céljuk, kitartásuk... És keresni kell az okot, miért nem, csak tükör az nincs. :(

Amway*, neked is egyszerűbb lenne, (bár ezt úgy mondom, hogy nem ismerlek), ha csak odáig mennél el, hogy megkérdezed az embereket: érdekel. Nem? Jöhet a következő! Fogadd el, vannak olyan emberek, akiknek ez nem való!

 

Szerintem az emberek 75%-át nem érdekli, A maradék 75%-ra meg ez igaz: 

 

Nyafi a szponzinak: - ez NEKEM nem működik, nincsenek belépőim, nem tudok eladni.

- Na, nézzük csak: Hány MT-t tartottál a hónapban?

- Kettőt. (4-et meg a szponzor tartott neki)

- Használod a termékeket?

- Igen.

- 200 pontod megvan vevőkből?

- A 200 megvan, igaz nagy részét én vásároltam.

- Kazit hallgatsz naponta?

- Nem volt időm, csak hétvégén.

- Olvasol naponta 15 percet?

- Esténként.

- Rendezvényeken ott vagy:

- IGEN, IGEN

- Konzultálsz?

- Igen.

- Felépítesz?

- Igen.

- Keresztvonalazol?

- Igen.

 

Amway*, biztos kiszúrja, mi itt a hiba.

 

Hát felfedem:

A 'nyafi' ott van mindenhol, lelkes mint az állat. Igaz?

Csak nézd meg az első és a harmadik kérdést! HOL VAN A MUNKA?

A 2 MT az 2 + 2 óra munka. Ha nem keres meg embereket, nincs is kinek eladni.

De ő úgy érzi 100%-osan csinálja, mert mindenütt ott van, ezért megy a keresztvonalhoz.: Szerinted ez jó?

 

Aki nem teszi bele a munkát, vajon miért várja, hogy sikeres legyen?

És ilyen a belépők 75%-a!!! Ez sajnos ma magyarországon TIPIKUS.

 

Csak a gond ott van, hogy ez nemcsak az MLM-ben van így, hanem mindenhol!

Nézz körül magad kürül! :)

Előzmény: FOCUS (3956)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3958
valószinű, Te sem fox rájönni soha, miért nem nyílhat 1 millió vegyiárú bolt az országban... de azért sok sikert. 
Előzmény: Amway* (3955)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3957

nem ez a lényeg, mert ez ugysem tudjuk eldönteni, ha megveszed azt a könyvet, biztos a 5. helyen látod az Amwayt. Itt inkább az a kérdés, hogy mennyire jók azok az adatok amit Amway leadott a monitorozó cégnek... és ismerve az Amway módszereit, ez kérdéses...

Ezt csak azért gondolom, mert a neten ott van egy pdf, amit egy tőzsdei jelentéshez készitett a Amway, és rá van irva, hogy auditálatlan.... nem vagyok szakember, de  szerintem ez azt jelenti, hogy könyvizsgáló nem látta... magyarul azt irt bele, amit nem szégyelt. (nyugodtan javits, ha nem igy van). Ezért vagyok szkeptikus ezzel a 5. helyezéssel kapcsolatban is, a monitorozó cég csak begyűjti a forgalmi jelentéseket és ezeket rangsorolja....(gondolom én)

Nagy amerikai könyvvizsgáló cégről is hallottunk már 1-2 bukta hírt, szóval ott is kilóra mérik az ellenőrt... és akkor ez csak egy lebukás volt, ami régóta ment. (nem pont az Amway-jel kapcsolatban)

 

Előzmény: TaKy99 (3948)
FOCUS Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3956

Úgy gondoltam hogy értelmes emberekkel meg lehet értetni egy tapasztalatokkal alátámasztott álláspontot. Talán tévedtem.

 

 

 

 

 

Amway* Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3955

Köszönöm TaKy99 !!!

Bár a régebbi hozzászólásomat hirtelen felindulásból írtam mert akkor szembesültem

azzal a ténnyel, hogy mennyi idióta van aki ahelyett, hogy örülne a jó lehetőségnek

inkább leugatja mert ez teszi boldoggá.

Na mindegy...

A hozzászólásaid nagyon tetszenek és le a kalappal a kitartásod előtt...

Magasan vered a vitában mindet! Csak így tovább!

Előzmény: TaKy99 (3954)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3954

"voltam MLM ben, használtam termékeket, most akkor kompetens vagyok már?"

 

Tetszett Amway* hozzászólása. Ezért megnéztem a régieket is. Találtam egyet, ami ideillik és válasz Focus kérdésére, Idézem:

 

"Szkeptikusok!

Az MLM azoknak hoz sikert akiknek van hozzá eszük és érzékük!

Higgyétek el, sokan vannak akik sok pénzt keresnek vele, mert hisznek benne és ügyesen csinálják. Akinek nem sikerült az magában keresse a hibát és ne az Amway-ben. Az a baj Magyarországgal, hogy sok a nyavajgós, panaszkodós ember.

A tehetségtelen és negatív ember csak kritizálni és legfőképpen irigykedni tud, nem pénzt keresni.

Ébredjetek! Nem csak az MLM hálózatok húznak hasznot az emberekből hanem mindenféle kereskedelmi üzletek ahol mindennap bevásároltok.

Netán tudtok olyan munkahelyet ahol nem használnak ki???

Szánalmasak vagytok...  "

 

Az utolsó mondattal nem értek egyet. Mindenki azt kezd az életével amit AKAR!

Előzmény: FOCUS (3952)
Amway* Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3953

Én nem csak hiszek a cégben és nem beetettek hanem ebből élek és keresem ezzel a pénzt. Innentől kezdve nekem senki nem fogja tudni bemagyarázni, hogy ez rossz üzlet.

 

Az ismerősökkel kezdi az ember és az idegenekkel folytatja...

Én idegeneket szoktam beléptetni az üzletbe és nem az ismerőseimet.

 

A tv reklámokról meg inkább ne is beszéljünk...  világon a legszemetebb módon manipulálja az embereket. Hidd el sok terméket veszel meg tv reklám miatt és még pént sem keresel vele.

Előzmény: FOCUS (3952)
FOCUS Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3952

1. jó marketing, és megfelelő termék, amibe bele lehet magyarázni bármit ez a lényeg, ha jól csinálják lehet ez 50 év is

 

2. Ott még az MLM ről beszéltem teljes általánosságban, és a jó/rossz pedig arra vonatkozott, hogy az embernek jó e az mlm termék megvásárlása vagy sem. Ez utóbbi nem volt egyértelmü.

 

3. Garancia, parasztvakítás. Mint marketing körökben mozgó emberke, nagyon sok ilyet látok. Ha jól tudom dm termékeknél kötelező visszafizetési garancia van. De javíts ki ha tévedek. Lásd teleshop, ahol hangoztatják, hogy x napon belül kérdés nélkül visszafizetjük blabla na igen, mert törvény kötelezi őket = parasztvakítás

 

4. voltam MLM ben, használtam termékeket, most akkor kompetens vagyok már?

 

5. indulatokkal kapcsolatban egyetértek. Respect.

 

6. Érthető, hogy véded a céged, mert te még hiszel benne, ún. márkatudatod van, amit sikeresen felépítettek az előadásokon, pedig ez is csak az eladásról szól. Kétségtelen, hogy ügyes, csak én nem tartom teljesen tisztességesnek. (beleérve más hagyományos termékeket, tévé reklámokat stb) Míg a tévé reklámokat könnyen ignorálja az ember, egy ismerős szép szavainak könnyebben bedől. Ez a lényeg szerintem.

 

 

 

Előzmény: TaKy99 (3951)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3951

"új cégek is megérnek 50 évet jó termékekkel és 50 éves cégek is mennek csődbe mert valami rosszra fordul"

 

50 évet jó termékkel. Na ezért számít az idő!

Mert akkor ezzel te is azt mondod, hogy rossz termékkel nem lehet 50 évet megélni... :))) Ehez azt még hozzáteszem, hogy a minőséghez képest irreális árakkal sem. Szerintem.

 

 

"Vároma az idézetet, aholis azt írtam rosszak az amway termékei"

 

"Ha elég erős, karizmatikus, jó meggyőzőképességü, akkor veszel az izé termékéből és elhiszed hogy az , pedig pusztán észérvekkel, tényekkel bizonyítható hogy igazából nem az és más sokkal jobb lenne"

 

Ja és akkor az Amway-ről és az MLM-ről beszélgettünk.

Ha az emlékeim nem csalnak akkor a jó ellenkezője a nem jó, azaz a rossz. :(

 

 

"A többi parasztvakítás."

 

Ha jól értelmezem, akkor te a garanciára azt mondod, hogy parasztvakítás?

 

Ja és had kötekedjek egy kicsit :-)  : A vásárlóim nevében kikérem, hogy parasztnak nevezd őket!

Nem akarok személyeskedésbe belemenni, ezért kérlek ezt ITT fejezzük be.

 

 

"a zunlicht is jó higítva és ablakpucolásra a piros flakonos még mindig a legjobb :)"

 

Akkor ezek a TE termékeid. Használd őket egészséggel!

 

 

"Igazad van azonban az árral kapcsolatban, így már értek valamit..."

 

Végre egy vitapartner, aki hajlandó átláti, a saját 'szajkózásain'!

Köszönöm neked! :)))))

 

 

"annyira nem akarom én tesztelgetni ezeket "

 

Na emlékszel mit írtam a hozzáállással kapcsolatban.

Ez a te hozzáállásod, nem akarsz tesztelgetni.

Nem azt mondom, hogy ez rossz. Félre ne érts!

 

Csak fura, hogy valaki olyanról vitatkozik, amit nem ismer eléggé.

Ha hajlandó lennél tesztelni a termékeket, kipróbálni magad, valamelyik MLM-ben, akkor kompetens lennél vitatkozni. Így meg csak láttál olyan embert, aki használta, csinálta, meg az itt elhangzottakból leszűrtél magadnak egy véleményt.

 

Ja, tudod mi jutott eszembe. Valaki az ismerőseim közül azt szokta mondani, hogy a vélemény az, amit az emberek akkor mondanak, amikor nem vagy ott! :)))

 

 

Remélem továbbra is jót tudunk vitatkozni, személyeskedések nélkül!

Bár néha engem is elkap az indulat, akkor én is belemegyek. Ezért most elnézést kérek!

 

 

 

Előzmény: FOCUS (3950)
FOCUS Creative Commons License 2005.04.07 0 0 3950

Lehet ezer évig oda vissza vagdosni, hogy miért kurvamindegy, hogy hány éves a cég.  (elárulom: új cégek is megérnek 50 évet jó termékekkel és 50 éves cégek is mennek csődbe mert valami rosszra fordul)

 

Vároma az idézetet, aholis azt írtam rosszak az amway termékei. Ha ezt nem tudod megmutatni , akkor megint a te felületességed nyer bizonyítást.

 

A többi parasztvakítás.

 

Látom nem nagyon érted a marketing lényegét.  Rágóból is kettőt vesz be a reklámarc, na és? Fogkrémből is telinyomják a kefét, na és? Önnállóan kellene gondolkozni, nem bármilyen Tévés vagy direkt marketing dumára rábukni.

 

Ne fáradj, volt amit teszteltem már, és semmi különöset nem tapasztaltam, csupán rájöttem, hogy a zunlicht is jó higítva és ablakpucolásra a piros flakonos még mindig a legjobb :)

 

Igazad van azonban az árral kapcsolatban, így már értek valamit...

Illetve az akarat kérdésben annyiban, hogy annyira nem akarom én tesztelgetni ezeket az izéket. Elég volt nekem amit tapasztaltam már.

 

Akarat... bár minden csak ezen múlna.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: TaKy99 (3939)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 3949

"ugy látszik, most már Alticor alatt fut az egész piramis, Amway alatt nem találni semmit."

 

Ugye most ezt nem komolyan csinálod?

 

kb havonta kétszer van arról szó, hogy 2003 óta az Amway átalakult.

Az Amway co. csak kereskedő cég.

A gyártást az Access Business Group LCC végzi.

és még pár cég...

Az így együtt az Alticor csoport.

Előzmény: Zottjoghurt (3947)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 3948

"miért kellene ezért még 70ezret is fizetnem"

 

és válasznak, egy másik idézet, csak hogy figyelj jobban :))

 

"Csak megjegyzem, a cég abból él, hogy piackutatásokat végez, és azt jó pénzért eladja az arra kiváncsi cégeknek."

Előzmény: Zottjoghurt (3946)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.04.06 0 0 3947

ugy látszik, most már Alticor alatt fut az egész piramis, Amway alatt nem találni semmit.

Előzmény: TaKy99 (3944)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.04.06 0 0 3946

Table 4 Alticor Inc: World Shares & Rankings in Cosmetics & Toiletries by Sector 2001-2003

majd ha ezt nyilvánosságra hozzák, akkor elhiszem..

miért kellene ezért még 70ezret is fizetnem?

 

 

régebben pont egy olyan nyilatkozatot találtam az amwaytol, hogy nem adják ki ezeket az adatok a nyilvánosságnak...a versenytársak miatt.. (ja és a distributorokat is ide sorolták.).:))

 

linkek ott vannak lentebb...

Előzmény: TaKy99 (3944)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.04.06 0 0 3945

ütik ezek egymást rendesen:

gugli: claim amway procter gamble

(nem szoktam bulvárt olvasni, bocs.)

 

Akkor te is elismered, hogy bejött?

 

nem nekem kell elismerni, én csak megállapitom, hogy léteznek 40 éve, szerintem inkább ők csodálkoztak, hogy nem dölt össze pár év alatt, de már megbánhatták, hogy nem normál nagykerben nyomatták a cuccot, mert ugy jobb hiruk lenne, mint most, a termékeket is többen használnák. A kutyát sem érdekeli, hogy ki gyárt egy jo terméket, ha az ára megfelelő, akkor megveszik és kész. Az mlm-ben meg forditva van sajnos.

(Biztos vagyok, hogy te sem figyeled, mikor veszel Proter terméket, Amway fanatikusként)

 

Ugy emléxem Japánban még bent van a tőzsdén, valamelyik másik ázsiai országban meg kirugták.

Előzmény: TaKy99 (3942)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 3944

"Ezt is kiveséztük már, csak az Amway állitja ezt egy megrendelt felmérésre hivatkozva, de nem hozta nyilvánosságra, mig az előtte levőké nyilvános jelentés. Ha tényleg az 5., miért fél a nyilvánosságtól? Erre büszkének kéne lennie.
Szóval ez is csak hazugság, porhintés, ármány és cselszövés,"
 
Az Artistry az elsõ öt világmárka között szerepel Az Euromonitor egy független piackutató cég, amely öt évenként készít felmérést. Ahhoz, hogy egy cég az elsõ 5 helyre kerüljön, 5 éven keresztül az elsõ 5 közt kell, hogy legyen minõségben és eladási mennyiségben.Az Artistry már 15 éve folyamatosan az elsõ 5 között van. A további 4 vezetõ kozmetikai cég: Clinique, Lancome, Estee Lauder, Chanel* (*a Sofinát helyettesíti 2003-ban, az utolsó felmérés idején. A Sofina egy japán holding).


http://www.euromonitor.com/The_World_Market_for_Cosmetics_and_Toiletries
 
A jelentés jegyzéke itt meg is tekinthető, jó pénzért a könyv meg is vásárolható.
Csak megjegyzem, a cég abból él, hogy piackutatásokat végez, és azt jó pénzért eladja az arra kiváncsi cégeknek.

Előzmény: Zottjoghurt (3932)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 3943

gma

 

ma 18:45 a trefort.hu chat-en az arena szobában megtalálsz, ha nem jelenkezel 8 után visszanézek.

7-8-ig van egy MT-em.

Ha más időpont kell akkor taky kukac c2 pont hu.

Előzmény: gma (3941)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 3942

"na persze, biztos ezért pereskedtek évekig. Amikor elindultak a LOC-cal"

 

Erről még nem hallottam, de kiváncsi lennék a tényekre!

Légyszíves tedd meg nekem, hogy ide beteszel 1-2 linket, ami a perről szól.

Hivatalosat!!!!  A bulvár sajtóról és TÁRSAIRÓL már azt hiszem kifejtettem a véleményem.

 

Csak félve kérdezem, akkor hogy hogy még mindíg az Amway az L.O.C. kizárólagos gyártója és forgalmazója?

 

 

"rövid "üzletnek" szánhatták eredetileg a fiúk"

 

Akkor te is elismered, hogy bejött?

 

 

"Egyébként az Amway volt a tőzsdén csak kirúgták.... nézz utána"

 

Elkeztem keresgélni, és furcsa mód nem találtam olyan oldalt, ami arról szolna, hogy az Amway a tőzsdén volt. Akkor ismétlem magam: kérnék 1-2 konkrétumot (linket)

 

Ja, de megintcsak kérlek, ne olyat, hogy valaki a fórumon mondta!!!

Előzmény: Zottjoghurt (3932)
gma Creative Commons License 2005.04.06 0 0 3941
Taky, ha van MSN-ed, keress már légyszives valamikor (este ha lehet), beszélnék veled.
gma msn = drax2gma kukac frímél pont hu

Köszi.
Előzmény: TaKy99 (3939)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 3940

"En arrol irtam hogy te hazudsz amit el is ismertel."

 

Ezt így VISSZAUTASÍTOM!

 

Hazugság = valótlant állít, amiről tuda, hogy valótlan!

 

jóhiszemű megtévesztés = valótlant állít, amiról úgy tudja, hogy igaz!

 

Ezért is ismertem el azonnal, amikor megtudtam, hogy valótlant állítottam!

 

 

Na most mennem kell, a többire késöbb reagálok!

Csáá

Előzmény: buszjegy (3931)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!