Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.11 -3 0 47165

Nem azért, mert elírtad, hanem mert a bevételről írtatok. 

Előzmény: Replay (47163)
Replay Creative Commons License 2016.06.11 0 0 47164

?

Előzmény: .psp (47162)
Replay Creative Commons License 2016.06.11 0 0 47163

Na tessék, érdemileg nem tudsz válaszolni, ezért inkább beidézted és be is linkelted amit írtam, mert elírtam egy számot. Akkor kijavítom, nem 2 milliárd volt tavaly, hanem 1,5, erre jutott 42 millió jutalék.

Akkor a magyar 2 1,5 milliárdos árbevételben a magyarországi forgalom jelenik meg, mindegy ki hol regisztrált, ehhez képest van a 42 milliós jutalék.

Előzmény: Törölt nick (47161)
.psp Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47162

http://nemetmosoporok.hu/Szallitasi-fizetesi-feltetelek

 

Ha valami probléma van a rendelt mosóporral, vagy egyéb termékemmel, küldd vissza annak üres dobozát a számlával együtt, én pedig visszautalom neked a vételárat, mindenféle magyarázkodás nélkül.

Nálam a 100% pénz visszafizetési garancia tényleg működik, apró betűs butaságok nélkül.

 

 

Nem amwayos volt ???????????

Előzmény: Replay (47160)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.10 -3 0 47161

"A Nuskin cégnek évről évre jelentősen csökken a hazai árbevétele. 2012-ben még 4,1 milliárd forint volt az itthoni nettó árbevétel, tavaly már csak 1,5 milliárd Ft."

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=139921415&t=9123617

 

 

Előzmény: Replay (47160)
Replay Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47160

Nem ez volt a kérdés. Te úgy csinálsz, hogy leírsz valamit, aztán ha nem érkezik reakció, akkor elkönyveled, hogy igazad van. Ha érkezik reakció vagy cáfolat, akkor pedig előállsz azzal, hogy te nem azt mondtad, mi mást gondolunk, mást olvasunk stb.

 

Tehát  ha "Simán lehetsz úgy magyarországon bejegyzett disztribútor, hogy egy vevőd sem magyarországi, meg sem jelenik a csoportod forgalma a magyarországi központ bevételi számaiban" azt jelenti, hogy:

 

A magyar nuskin cég mérlegében a bevételnél csak olyan forgalom jelenik meg, ha a vevő magyarországi. és

 "Akkor e szerint a magyarázat szerint, a magyar nettó árbevétel legnagyobb része olyan disztribútorok tevékenysége után folyik be, akik nem a magyar nuskinnál regisztráltak, csak a vevőik rendeltek a magyar cégtől",  (ezt saját magamtól idéztem), mert azt mondod ha külföldi a Magyarországon bejegyzett disztribútor vevője, az nem jelenik meg az itthoni forgalomban. Akkor a magyar 2 milliárdos árbevételben a magyarországi forgalom jelenik meg, mindegy ki hol regisztrált, ehhez képest van a 42 milliós jutalék.

 

nem pedig ezt:

.semmi értelme nincs pusztán a magyarországi bevétel alapján bármiféle következtetést levonni, mivel ez egy globális üzlet, stb., lásd a lenti okfejtést.

 

Az, hogy szerinted nincs értelme levonni következtetést,(ráadásul nem is azt olvastad, ami le volt írva, mert nem igazán a bevétellel foglalkoztunk, hanem a jutalékkal) az nem jelenti azt, hogy nem lehet levonni következtetést, mégpedig olyant, miszerint a magyar cég az árbevételéhez képest minimális disztribútori jutalékot ad a hivatalos mérlegadatai szerint. 

 

Előzmény: Törölt nick (47159)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.10 -3 0 47159

"Biztos vagy ebben?"

 

Teljesen.

A "Simán lehetsz úgy magyarországon bejegyzett disztribútor, hogy egy vevőd sem magyarországi, meg sem jelenik a csoportod forgalma a magyarországi központ bevételi számaiban" azt jelenti, hogy semmi értelme nincs pusztán a magyarországi bevétel alapján bármiféle következtetést levonni, mivel ez egy globális üzlet, stb., lásd a lenti okfejtést.

 

Abban is "biztos, vagyok", hogy pusztán a globális teljes bevételi számokból teljesen felesleges következtetést levonni, a háttér ismerete nélkül.

 

Ezek általános megállapítások, amiknek a kijelentésével nem állítom azt, hogy tudom az okát a bevétel hullámzásának.

Előzmény: Replay (47158)
Replay Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47158

"Nem csináltam úgy, mint aki tudja"  Biztos vagy ebben?

 

 

"Simán lehetsz úgy magyarországon bejegyzett disztribútor, hogy egy vevőd sem magyarországi, meg sem jelenik a csoportod forgalma a magyarországi központ bevételi számaiban."

 

"Akkor e szerint a magyarázat szerint, a magyar nettó árbevétel legnagyobb része olyan disztribútorok tevékenysége után folyik be, akik nem a magyar nuskinnál regisztráltak, csak a vevőik rendeltek a magyar cégtől."

 

"Nem tudom, a találgatás pedig nem az én asztalom."

 

 

 

"Azt mondtam, hogy a háttér ismerete nélkül, pusztán a bevételi számok alapján felesleges ítélkezni."

 

Ki itélkezett? Miért mondasz ilyeneket? Ha te sem ismered a hátteret, csak találgatsz, akkor azt írd le.

Előzmény: Törölt nick (47157)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.10 -3 0 47157

Nem csináltam úgy, mint aki tudja. És felesleges megint (sokadszor) olyat állítanod, amit nem mondtam, pl. azt, hogy "ti nem tudjátok jól, én meg igen", mert ilyet nem mondtam.

Azt mondtam, hogy a háttér ismerete nélkül, pusztán a bevételi számok alapján felesleges ítélkezni.

Ez pedig nem találgatás, hanem kinyilatkoztatás, igen.

 

Előzmény: Replay (47155)
Replay Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47156

 

http://directsellingnews.com/index.php/view/2016_profiles#.V1r0_Eu-vtN

 

E szerint a lista szerint a nuskinnek globálisan 994000 értékesítője van.

Replay Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47155

Ha nem tudod, akkor miért is írtad az előző hozzászólásokat? Akkor máskor ne csinálj úgy, mintha képben lennél, hanem írd azt, hogy "szerény véleményem szerint" vagy pedig azt, hogy "csak találgatok" és azért olyan alacsony az itthon kifizetett disztribútori jutalék, mert ez meg ez. De nem ezt írtad, hanem mint egy kinyilatkozás és megint mi nem tudjuk jól, amit te meg igen.

 

Előzmény: Törölt nick (47154)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.10 -3 0 47154

Nem tudom, a találgatás pedig nem az én asztalom. 

Előzmény: Replay (47150)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.10 -3 0 47153

Akkor mit is? 

Előzmény: Replay (47151)
Mityu Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47152

Tehát akkor az a jó, ha hat közérttel nem produkálok akkora bevételt, mint az elsővel? :D :D 

Hát igen, a bevételi oldal alakulását prezentáló grafikon felrajzolásakor valahogy kimarad a gyógykenőcs, a vitamin.

Mert a számadatok kerülnek a prezentáció ezen részébe, az évenkénti mérlegadatok nyomán.. :D

A számadatok között pedig nincs terméklista. :D

Előzmény: ásítósmacska (47148)
Replay Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47151

Mi sem azt nézzük.

Előzmény: Törölt nick (47149)
Replay Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47150

Akkor e szerint a magyarázat szerint, a magyar nettó árbevétel legnagyobb része olyan disztribútorok tevékenysége után folyik be, akik nem a magyar nuskinnál regisztráltak, csak a vevőik rendeltek a magyar cégtől.

Előzmény: Törölt nick (47141)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.10 -2 0 47149

Egy gazdasági szakember nem csak a bevételi számokat nézi meg.

 

Előzmény: ásítósmacska (47148)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47148

Hát megnyugtatlak, rohadtul nem érdekli a gazdasági szakembert, vagy netán a tőzsdézőt, hogy milyen kenőcsöt kentek az aranyeretekre éppen.... :-DDDDD

 

 

Előzmény: Törölt nick (47147)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.10 -2 0 47147

Hogy mitől ugrik meg, vagy csökken a bevétel, ahhoz érdemes tudni azt is, milyen termékeket, milyen lépcsőben és árban vezetett be a cég.

Egyébként 2007-ben 1.3MD forgalom volt, 2015-ben 2.25 a top 100 ds companies oldala szerint.

2013-ban felugrott, 3.18MD lett a tr90 bevezetése miatt.

Nem látok okot aggódni.

Előzmény: Mityu (47144)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47146

Lsd. köv. hsz-om.

 

CSÖKKENT az összbevétel. Ezen már nem tudsz emeázni meg maszatolni...

 

 

Előzmény: Törölt nick (47143)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47145

ha több országra kiterjedt eladásról beszélünk és az elmúlt évek összevetett bevételi adatait nézzük akkor is csökkent a bevétel. :O :D

 

 

Ezt mintha nem igyekezne kommentálni... :)))))

Előzmény: Mityu (47144)
Mityu Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47144

Azért az is érdekes összevetés, hogy ha több országra kiterjedt eladásról beszélünk és az 

elmúlt évek összevetett bevételi adatait nézzük akkor is csökkent a bevétel. :O :D

Ez majdnem olyan, mintha nyitnék az egy létező kisközértem mellett még ötöt és összességében majdhogynem kevesebb

bevételt termelne a hat együttvéve, mint az első egyedül. :D :D

Előzmény: ásítósmacska (47130)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.10 -2 0 47143

Europe, Middle-East, Africa (a google nem csak én barátom).

De ha olvastad(?), amit írtam, abban benne van az is, miért nincs értelme az országonkénti és régiós bevételeket nézegetni (és minősíteni).

Előzmény: ásítósmacska (47142)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47142

bakker, idelöksz egy semmitmondó holland wiki oldalt... LOL

 

Mi lenne, ha elmondanád magyarul?

 

Pfffffff.....

Előzmény: Törölt nick (47141)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.10 -2 0 47141

Nincs olyan, hogy "magyarországi", meg "japán", meg "oroszországi" meg "akármilyenországi" disztribútor.

Olyan van, hogy egy disztribútor melyik központnál regisztrálta magát.

Onnantól kezdve bármelyik országban lehet vevője, ahol ott a cég.

 

Simán lehetsz úgy magyarországon bejegyzett disztribútor, hogy egy vevőd sem magyarországi, meg sem jelenik a csoportod forgalma a magyarországi központ bevételi számaiban.

 

emea:

https://nl.wikipedia.org/wiki/EMEA

Előzmény: ásítósmacska (47139)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47140

mi az az "emea"...???

 

 

Előzmény: Törölt nick (47138)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47139

Miért érdekes az, hogy miért akarom tudni...???

 

Ha tőlem megkérdezik az utcán, hogy "mennyi az idő", nem kérdezek vissza, hogy "miért akarja tudni??"

 

:-DDDDD

 

Megint idemaszatoltál egy halom bullshitet, hogy véletlenül se derülhessen ki, hány disztribútor hány ft-on osztozik a lóvéból....

 

 

Előzmény: Törölt nick (47138)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.10 -2 0 47138

Cégszerkezet: A bevétel ismeretéhez tudni kéne az összes, adott régióhoz tartozó központ bevételét. Jelen esetben az emea összes központjáét, de ezt tudni sem számítana nagyon, lásd a követekző pontban írottakat.

Disztribútorok száma: Mivel globális üzletről van szó, bárhol lehet vásárlónk, így csinálhat bevételt japán disztribútor magyarországi vevője is.

Engem nem érdekel, melyik régió melyik központja számolja el a bevételeket és melyikük mérlegében jelennek meg, addig, amíg pontosan megkapom a pénzem.

 

Te miért akarod ezeket tudni?

Előzmény: ásítósmacska (47137)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47137

Hány NS disztribútor lehet ma Mo-on...? Ez valami titkos adat?

 

 

Előzmény: Törölt nick (47132)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.06.10 0 0 47136

mi köze van a cégszerkezetnek a kifizetett jutalék / bónusz összegéhez, ami a mérlegben szerepel...????

 

 

Előzmény: Törölt nick (47132)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!