Keresés

Részletes keresés

attila.czudor Creative Commons License 2010.02.27 0 0 690
sziasztok!

Lehetséges tudtok segiteni. szeretnék amerikába menni new yorkba dolgozni.

grafikus vagyok. de nem tudom életképes lennék e. nem tudok falat épiteni vakolni ilyesmi ezért félek mert sokkal konnyebben szerezhetnék munkát ha volna ilyenem. de grafikus vagyok igy félek is egy kicsit.

az angolom elég jo.

ha valaki olyan aki tudna segiteni hogy egyáltalán életben maradnék e kint :D :D
azt kérem nézze meg a munkáimat abbol lehet látni igazán hogy mit tudok.

köszi!!!

az onéletrajzom:

http://picasaweb.google.com/attila.czudor/Portfolio02#5435620953743952722

refereciák:
http://picasaweb.google.com/attila.czudor/Portfolio02
http://picasaweb.google.com/theaugmenteam

fontosabb munkáim:
http://picasaweb.google.com/theaugmenteam/SetDesign
saját tervezés nem csak a grafika ez még idén megvalós:
http://picasaweb.google.com/theaugmenteam/Grundfos
http://picasaweb.google.com/theaugmenteam/BizancIkon
Rob_ Creative Commons License 2010.02.25 0 0 689
Küldenél egy levelet? Nálad nem látom a lehetősséget rá...
Előzmény: Törölt nick (688)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 688
Orulok neked nagyon, tovabbra is. Klasszul csinaltad, mindenkinek rad kene csak figyelnie, nem onjelolt mindentudokra. Szoljal, ha erre jarsz :)
Előzmény: Rob_ (687)
Rob_ Creative Commons License 2010.02.24 0 0 687
szia, kösz, rendben minden. Munkát kezdem betanulni, a ceggel is minden az elozetes megallapodasok szerint ment, gyerekek oviban, feleségem pedig intézi amiket kell. Egyik het megy a masik utan a napi rutinban...
Jartam en is feletek S. Bostonban munka ugyben, van ott egy ABB gyar es ott dolgoztunk. Kozel a hatar nagyon, neha delre tobbet megyunk idoben es nem is megyunk ki az allambol.
Hat igen, akkor kicsit kiszaladt belolem a velemeny, volt itt vki az "ugyse sikerul neked, foleg nem most" kategoriabol... pedig ez hulyeseg. Nyilvan nem konnyu, meg mindenkinek mas a tuti modszer, de azert valahogy csak elfogyott tavaly is az osszes H visa, megha lassan is.
Előzmény: Törölt nick (686)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 686

Mindig is mondtam, hogy rad figyeljen mindenki, mert frissen hozod a tapasztalatot. :) Ami kicsit irtal regen, citalom azota is.

 

(en sztorim mult evezredbol, Mo-n kiallitott nemzetkozi jogositvanyra siman megkaptam az amerikait, pedig tanultam ezerrel, hogy vizsgazni kell)

 

Minden rendben, Rob? Jarok am surun kozel hozzad, kislanyom a hatarhoz kozel jar egyetemre.

Előzmény: Rob_ (680)
Rob_ Creative Commons License 2010.02.24 0 0 685
szia, nem neked szántam.
Előzmény: denes (681)
Rob_ Creative Commons License 2010.02.23 0 0 680
Így igaz, államonként eltér a jogsi szerzés feltételrendszere, van ahol még biztosítás is kell hozzá és SSN, és van ahol turistára is kiadják a tartózkodási idő végéig. Aki munkavizummal jön az kérje meg a magyar jogsi "kivonatát" a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatal Közlekedési Nyilvántartási Osztály -tól otthon mert igaz, hogy újra kell itt vizsgázni (ami egy vicc) de ezzel tudja igazolni hogy mióta van jogsija és jóval olcsóbb lehet a biztosítási díj mintha friss jogsisként köti... persze otthon le kell fordíttatni, de nem kell a "szent és sérthetetlen egyetlen hivatalos" helyen csináltatni egy valag pénzért, mivel a biztosítási ügynöknek tökmindegy milyen a pecsét rajta... A nemzetközi azért nem jó mert vezetni lehet vele sokáig de biztosítást már nem köthetsz rá és akkor nem tudsz autót venni, azaz venni tudsz csak nem kapsz rendszámot hozzá... szóval a helyi jogsi hosszútávra alapfeltétel.
Előzmény: denes (679)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.22 0 0 677
illetve nem ingyen valszeg, csak olcsobban.
Előzmény: Törölt nick (676)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.22 0 0 676
3-6 honapig lesz ervenyes a jogositvany max, es nem tudom, hogy csinaljak, talan nemzetkozi jogositvanyt allitanak ki utlevelre, otthoni jogsira, a turistavizum lejartaig.  Legalis dokumentumok manapsag igen kellenek jogositvanyhoz, tartozkodasi engedely elengedhetetlen. Ha odaersz Dallasba munkavizummal, ugyanezt ingyen megkapod a helyi DMV-nel, jogositvanyt a vizumod lejartaig.
Előzmény: Mrray (673)
Zsolt0007 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 675
Viszont olyan személlyel még nem találkoztam,aki azt mondta volna,hogy :
-Te figyelj,ez az XY cég ez egy teljesen korrekt cég,aki elintézte a munkavállalásomat az usába.Nem is került csilliárdokba az egész és minden stimmelt..

Létezik ilyen egyáltalán????
Előzmény: Mrray (673)
Mrray Creative Commons License 2010.02.22 0 0 673
Néztem már többször is ezt az oldalt.....akinek van tapasztalata ilyenekkel kapcsolatban az jólenne ha vetne egy pillantást rá.....semmi közvetítői díjat nem kér..legalábbis kimenetel előtt........végigolvastam az egész oldalt, de nem tudom mennyire lehet megbízható.....

Találtam például ilyet:

Usa jogosítvány ügyintézése:

Vállaljuk USA nemzetközi jogosítvány ( New York-i kiállítású) ügyintézését. Nem kell hozzá természetesen kiutazni.
Ügyintézési idő 3 hét. Költsége 175$.


Nem a pénzzel van gondom hanem hogy ha egyszer mondjuk Dallasba dologzok akkor hogy lehet New Yorki jogsim....mennyire lehez ez igaz..

Aki tud kérem válaszoljon, jó lenne a segítsége egy tapasztaltabb embernek...
Előzmény: Zsolt0007 (652)
Zsolt0007 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 672
Köszönöm.Én azért majd felhívom,hátha tud többet s mondani
Előzmény: kamilla80 (671)
kamilla80 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 671
A tel.száma az Andreának 0620-4281855.
kamilla80 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 670
Ja, a nevem Zita és a nővérem helyett írok, mert elromlott kint a gépe.
kamilla80 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 668
Én úgy tudom csak női munka van, mert én is azért nem mentem ki mert nem szerettem volna a páromat itthon hagyni.:-(((((
Előzmény: Zsolt0007 (667)
Zsolt0007 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 667
Szia. Ez az Andrea csak házvetetőnői állásokat tud ajánlani,vagy van valami férfias munkakör is?
mumeen Creative Commons License 2010.02.20 0 0 666
Aham,értem.Köszi szépen a segítséget!
Előzmény: denes (664)
kamilla80 Creative Commons License 2010.02.20 0 0 665

Én ismerem az Andreát, mert ő biztosított a számomra munkát New York  LAKEWOODE részén,illetve nem is ő adta amunkát csak leszervezte az egészet mert egy kinti nagyon kedves hölgy volt a munkaközvetítő, nagyon korrekt és megbízható.Fizettem érte némi aprót de megérte mert azonnal volt munkám és a család is a reptéren várt rám.Még akkor is vette a fáradságot amikor már kb.1 hónapja kint voltam és mekeresett email-ban, hogy minden oké-e.Én mielőtt belevágtam leinformáltam őt és nagyon sok mindenkivel beszéltem, mindenki elégedett volt, csak egy nő nem, mert őt hamar kitette a család.De bevallotta, hogy a saját hibája miatt mert cigizett és az Andrea elmondta neki, hogy nem lehet, tilos.Nekem ennyi infóm van, remélem segítettem.

Előzmény: zsoka44 (656)
mumeen Creative Commons License 2010.02.19 0 0 663
Köszi az útbaigazítást.Ha a jól olvasom,akkor az angol szöveg vagy azt jelenti,hogy vízummal rendelkezők is beléphetnek a seregbe,vagy pedig azt,hogy ha a vizummal rendelkező belép,akkor megkapja az állampolgárságot,tulajdonképpen mint a légióban.Valamelyik a kettő közül,vagy egyik sem?:

Előzmény: denes (661)
mumeen Creative Commons License 2010.02.19 0 0 659
Hát azzal tisztában vagyok,de nem mostanába' akarok kimenni.Azt nem tudja valaki,hogy mennyi idő után kapom meg az állampolgárságot?
Előzmény: Törölt nick (658)
mumeen Creative Commons License 2010.02.18 0 0 657
Sziasztok!
Nekem az volna a kérdésem,hogy mennyi idő után kapom meg az állampolgárságot,vagy mivel lehet felgyorsítani ezt a folyamatot?
Gondolom,ahhoz,hogy belépjek az usa hadseregébe,kell az állampolgárság.Milyen ott a fizetés?

A választ előre is köszönöm!
zsoka44 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 656
Sziasztok.

Segítséget,információt szeretnék kérni.

Szóval,Miskolcon van egy Tóth Andrea-Tóth Zoltán páros akik New Yorkba,Long Islandra,Brooklynba házvezetőnői állásra közvetítenek ki embereket.

Nagyon sok szélhámos közvetítő van,nem szeretnék egy ilyen hálójába bele esni.

Nem ismerem őket,sosem találkoztam velük,így ítéletet sem mondhatok róluk,csupán informálódok.

Kérdésem ki ismeri őket,vagy ki volt kint általuk és mi a tapasztalata?

Érdekelne továbbá New Yorki online munkaközvetítők címei,oldalai.

Köszönöm a segítséget,válaszokat.
Turtle Run Creative Commons License 2010.02.12 0 0 655

Wheheheheh...

Előzmény: Törölt nick (654)
Turtle Run Creative Commons License 2010.02.11 0 0 653

Hello!

Ismerősöm Amerikában él, lehet, h megpróbálkozom az ottani élettel, de előtte a lehető legtöbb infót gyűjteném össze, a legtöbb forrásból. Milyen tanácsokkal, infókkal tudnátok segíteni? Lehet, h ez így túl általános, de bármit írtok, fontos lehet.

Pl. jogsit elfogadják (A,B,C,E-kat.)? Nyelvvizsgát (német)?

Alant olvastam autós témát: Toyota Camry-ről vmit?

Előre is thx!

G.

Zsolt0007 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 652
Sziasztok.
Erről a cégről mit lehet tudni?
Mennyire korrektek,vagy nem?
www.usamunka.5mp.eu

Üdv
ildiko1007 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 651
HELLO!
JÁNOSKA FERENCNÉ VAGYOK .50 ÉVES.4 UNOKÁS NAGYI.
ÉRDEKLÖDNI SZERETNÉK VAN-E LEHETÖSÉG IDÖSGONDOZÓI,TAKARÍTÓI,KONYHAI MUNKÁT TALÁLNI AZ USÁBAN?
JELENLEG IS TAKARITÓNÖKÉNT DOLGOZOM 30ÉVES TAPASZTALLATTAL.
HA VALAKI TUD VALAMI LEHETÖSÉGET KÉREM ÍRJON.
E-MAIL.CÍMEM:ildiko1007@hotmail.com
TISZTELETTEL:ZSÓKA
*Jázmin86* Creative Commons License 2010.01.24 0 0 649

Egy E-mail cím, erre is írhat aki tud segíteni! clau20@citromail.hu

Még egyszer köszönöm!

*Jázmin86* Creative Commons License 2010.01.24 0 0 648

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, mi is a párommal elhatároztuk már egy jó ideje,

hogy ki megyünk Amerikába! Ez sokáig csak álomnak tünt, mivel nekem

vannak kint rokonok, apukám nővére, már kint él 35 éve, Californiába,

de vele csak nem rég sikerült felvenni a kapcsolatot! Így már kicsit való szerübb

elmondtam neki mit szeretnénk, azt mondta segít, de a válság rájuk is ki hatott, és

előbb az ő cégét kell rendbe szedni, így mi talán év végére jutnánk ki ha egyáltalán

össze jön a papíros része! A kérdésem az lenne, hogy a nagykövetségen hogy

egyszerübb probálkozni? Mint férj és feleség, vagy még azt se mondjam,

hogy kapcsolatban élek!?? Ez azért fontos mert a párommal esküvőt terveztünk idénre,

de ha úgy bonyolultabb a kijutás, mind a kettőnknek, akkor egyenlőre ezt hagynánk...  Nézegettem a nagykövetség honlapját, meg fórumokat,

de nem találtam ezzel kapcsolatban tanácsokat!

Ha valakinek van tapasztalata, és válaszolna,

azt megköszönném!!!

 

Rob_ Creative Commons License 2009.09.08 0 0 647
köszi, majd nézegetem. Nem emlékszel milyen néven fut az az iroda az ingyenes tanácsokkal? Én olyat találtam csak amelyik a bedőlni készülő hiteleseknek segít.
Előzmény: Törölt nick (644)
Garlina Creative Commons License 2009.09.07 0 0 646
Köszönöm szépen a segítséget!
Előzmény: Törölt nick (645)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!