Keresés

Részletes keresés

kozmazsu Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26008
Sziasztok Lányok!!

Sikerült most géphez kerülnöm ,Zsombi épp alszik,habár már nem sokáig!!

Fridaya!!

Ne aggódj,egyáltalán nem híztál sokat!!
Én ebben a terhességi időszakban már tizen x kilónál tartottam,és ugye a szülésre +20kilóval mentem be.
Az a lényeg,hogy bármennyi kilót is szedsz fel,jól érezd magad a bőrödben:))
Jelenleg még +10kg van rajtam.Remélem,azért majd azt is sikerül valamikor ledobnom.

Mi jól vagyunk,időnként Zsombi rámhozza a frászt a bukijaival,de már kezd beállni legalább a napirendünk:))
Tettem fel képeket az iwiwre,akit érdekel.

Puszi mindenkinek!!!

Zsu
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26007
Én pénteken beszéltem vele, akkor volt egy gyomorrontása, de azóta biztos minden okés.
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26006
Jó reggelt, és egészségedre a reggelit! :o)))))))))))))

Ariaden írt nekem reggel, említettem neki a dokimat. Jól vannak, Szonja sokat mocorog, így most figyel. Ha van valami megy ügyeletre azonnal. A lelkére kötöttem, hogy írjon minden nap a fórumra, hogy ne aggódjunk feleslegesen!

Dinát nem tudom, Fridaya tudsz esetleg valamit??? Hiányolom én is, rég járt itt.
Előzmény: Timike74 (26005)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26005
Jóóóóóó Reggelt Csajok:-)))))))



Kezdek észhez térni, sikerült 1/2 1-ig aludnom. Most ebédeltem. Képzeljétel, szerintem 10 éve nem ettem császármorzsát, de tegnap találtam a sparban fagyasztottat, vettem és az ettem. Isteni fincsi volt, nekem nagyon ízlett.:DDDDDDDD
Persze diétás változat:-)))))))


Hát a hétfői laboromra és UH-ra már én is baromi kíváncsi leszek és majd arra, hogy mit mond az endomóki. Majd bedobom neki az Avandát, ' azt mondjon rá valamit!

Fridaya
Ne aggódj a súlyod miatt, szerintem egyátalán nem sok. Azt is számold bele, hogy neked nem voltak tartalékaid, mint nekem lennének:-)))
15 kilóig még normálisnak mondják a hízást.

DINÁRÓL TUD VALAKI VALAMIT????????????
ÉS ARIADENRŐL???????????

Bubus78 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26004
Fridaya

Szerintem nem sok ez a hízás, pont ideális. Ne aggódj, nem fogsz túl sokat hízni! 12 kg-t én is híztam a terhesség végére, az nem gáz egyáltalán!

Görbe van, de még nem teszem fel. Várakozó állásponton vagyok, ha már valami egyértelmű van, akkor majd jelentkezem. :o)))))))))
Előzmény: Törölt nick (26002)
Amy1986 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26003
:))) Köszi :PP

Meggyes - pudingos krém van a tetején... mindenkinek izlett :))) ugyh annyira nem lehetett rossz. Rá se jöttek h diétás :DDDDD

Ja a szülinapi tortám nekem diétás volt :DDD Lehetett kérni háát én olyat rendeltem.
Túrüs barackos ...Isteni volt !

Előzmény: Bubus78 (26001)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26002

Sziasztok Lányok!

 

Timike, remélem, hogy az endokrinológus tud mondani valami okosat erre a szőrtémára... Egyébként szerintem felhozhatod neki az avandametet. Mondd azt, hogy egy ismerősöd szedte, és a külsődleges tüneteket pillanatok alatt helyretette. Az avandamet betegtájékoztatójában pl. említi a PCOS-t is (mint indikáció), a meforálban/merckformin stb. ilyesmi nincs benne. Lehet, hogy jót tenne egy lökésterápia neked is! És az tévhit, hogy csask vékonyaknak adják, egy barátnőm, aki nem nádszál szintén kapott, na neki is ez hozta meg a sikert.

 

 

Ariaden, nagyon megértelek, hogy aggódsz, nálam sem lenne másképp. Már előre félek a finistől, most is folyamatosan aggódom, mi lesz később? Ha teheted, keress egy másik orvost, hallottam én olyanokról, akik a végén váltottak orvost. A maximális bizalom elengedhetetlen!!

 

 

Ljucy, remélem most már nem folytatod a paraklubot. :-))  A nyaralás alatt ugye sikerült maximálisan lazítani? A diétás bűnözést pedig cseppet se bánd. A fagyi nem tragédia, egyáltalán.

 

 

Macsek, ne haragudj, nem írtam már emailt, kicsit elúsztam a benti dolgokkal. Majd számolj be a nőgyógyász-vizitről.

 

Szállóhó, mi újság, eltűntél! :-))

 

Bubus, görbe?

 

 

Rólam: semmi különös, elég pörgősek a napjaim (munka + ház + baba :-)), nemsokára szabi (alig várom).  Képzeljétek, már 5-6 kiló plusznál tartok, így a 23. hét küszöbén. Ez sok? Kicsit aggódom...

 

Bubus78 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26001
Érdekesen néz ki. :o)))))))) És milyen lett az íze???

Tegnap én rendeltem az ebédhez update joghurtos-ribizlis szeletet, hát az bűn rossz volt. :o((( Pedig annyira készültem fincsi sütire és tessék...

Barátnőimmel pénteken megyünk tesztelni egy cukrászdát, ahol rengeteg diétás süti is van, majd beszámolok róla, ha a pestiek közül valakit érdekel! :o)
Előzmény: Amy1986 (26000)
Amy1986 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26000
Sziasztok!

Sütöttem tegnap egy kis diétás sütit ... az első próbálkozásom.. 100% teljesk. liszt + fruktóz.

Ime mellékelek egy képet is :)))

Bubus78 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25999
Na, mire én ideérek, akkorra mindenki eltűnik... :o( Akkor dolgozom én is. :o)

Írtam Ariadennek, remélem majd jelentkezik hamarosan!
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25998
Nagyon aggódom Ariaden-ért, úgyhogy írok neki privit meg SMS-t, hátha elmenne másik orvoshoz...
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25997
Nekem mikor volt peteérésem mostanában mindig éreztem a szurkálást legalább egy napig előtte, valamelyik oldalon. Másnapra nőtt a hőm, szóval egyértelmű volt a dolog. Tojásfehérjét meg egyéb tüneteket nem tapasztaltam soha...
Előzmény: Pöttyösmacska (25984)
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25996
Na, visszaértem.

Sziasztok lányok!

Ljucy

Te is visszaértél? Tényleg nagyon hamar elment, nem emlékeztem pontosan mikor jöttök vissza... Balcsira most nem túl ideális idő lesz állítólag keddig. :o( De azért pihenni lehet! Majd várok ám én is beszámolót, meg majd képeket is! :o))))
Örülök, hogy nem görcsöltél a mérésen, hátha ez lesz a te hónapod!

Timike

A szőrök miatt nem irigyellek. Nekem még az is gáz, ami van, pedig nekem arc téren nem kell sokat gyantáznom.... Borzasztó ez egy nőnek! :o(((
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25995
én tegnap előtt meg tegnap éreztem valamit a bal petefészkem körül nagyon halványan, nem is vagyok benne biztos hogy ott volt, de hát most vagyok a gagyi ciklus - mert csak megvonásos vérzésem volt - 9. napján... szóval max azt érezhetem, hogy kibúvik a pete a petefészekből :))
Előzmény: ljucy (25994)
ljucy Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25994
ehhez a pé fájdaomhoz még annyit, hogy olvastam vhol, talán több helyen is, hogy a ocos-oknak erősebb középidős fájdalmuk van, bár még nem tudják, hogy ez miért van... csak ez is lehet tipikus pcos tünet..
Előzmény: Pöttyösmacska (25984)
ljucy Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25993

Macsek,

 

én mióta szedem a metet, ez a 3. metes ciklusom, nem érzem a pé-t...

Érdekes, de előtte minden hónapban érezte a szúrkálást meg p.f. fájdalmat aznap, vagy du. vagy este, a met mellett meg csak a hőm mutatja, hogy volt-e pé-m...

 

Most a múlt hét vége környékén nagyon halványan, de egyszer-egyszer éreztem a p-f.-met, de nem tudom, melyiket, viszont a tojásfehérje miatt meg azt gondolom, talán volt... meg tojásfehérje utoljára tavaly novemberben volt...

Előzmény: Pöttyösmacska (25984)
ljucy Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25992

Timike,

 

ne izgulj, eljön majd az a nyaralás is!!! Aztán olyan gyorsan elrepül, hogy kettőt pislogsz, és már megint itthon leszel, ez a legszürnyűbb az egészben:(

Az ember fél évet vár rá, aztán hipp-hopp elrepül:(

ljucy Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25991

Helló Csajok,

 

tegnap este már bealudtam a visszaolvasásba, így csak ma értem a végére!:(

 

Ariaden,

 

most látom csak, hogy mi volt a dokinál! A helyedben én is megnézetném mással, minél előbb, nehogy baj legyen!

Bubus dokija tényleg alapos, én is hozzá járok! Szerintem menj el hozzá, hétfőn meg csütörtökön van rendelése.

 

Kollina,

 

megkaptam a PreMens-t, nagyon köszönöm!!!!

Bubus78 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25990
Ariaden

Még nem olvastam tovább, de én tudom ajánlani neked a dokim. A Jánosban dolgozik, ha gondolod, simán elmehetsz hozzá. Magánrendelése a Hársfa utcában van. Ő biztosan alapos, szerintem túlzottan is néha, de az most ugye nem baj. Ha érdekel, írj privit, gondolod fel is hívom az érdekedben. :o)
Előzmény: Ariaden (25969)
youlcsi Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25989

jó reggelt lányok!

 

perena!

nálam pl nem volt egyértelmű az IR... sőt! a diabetológus azt mondta az eredményre, hogy teljesen rendben van. de hát ha egyszer azt mondta a nőgyógyász, hogy pcos, akkor nincs mit tenni, felírja a metet, mert nincs más megoldás.

Előzmény: perena (25983)
quilla Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25988
Terheleses insulint ciklustol teljesen fuggetlenul akarmikor lehet csinalni, nincs koze egymashoz a kettonek. Es erdemes rola tudni, hogy egyaltalan nem is biztos, hogy pontos lesz es mutatja az IRt :( Ez a dolog szepsege, terhelesessel nem lehet egyertelmuen nyakoncsipni a PCOt (IRt).
Előzmény: perena (25983)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25987
és mi volt a 0 perces meg a 120 perces eredményed?
Előzmény: perena (25986)
perena Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25986
IGEN
Előzmény: Pöttyösmacska (25985)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25985
terheléses insulint csináltatott?
Előzmény: perena (25983)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25984

Sziasztok!

 

Semmi sem tipikus PCO-s tünet... sőt, viszont amit tipikus PCO-s tünet, az meg nem mindenkinek van... szőr, túlsúly, stb... tehát az sem tipikus PCO-s tünet.

 

SZerintem nem is létezik tipikus PCO-s tünet. Én closty előttig még cisztás sem voltam. Egy darab cisztám sem volt!!!

 

Valójában PCO nem is létezik, csak IR? erre kell rájönnöm!

 

 

Lányok lányok!

 

Ha peteérésetek van, pontosabban jön ki a tüsző a petefészekből, szoktatok valamit érezni???

perena Creative Commons License 2009.08.05 0 0 25983

Sziasztok!

 

A nődokim elküldött vérvételre, alap hormon- és terheléses vizsgálatot kért, de nem a ciklus 3.napján, meg a 21.napján csak úgy, h. lássuk, h. mi a helyzet.

Ez alapján az inzulinom jó lett, 2 nagyobb eltérés volt a hormonoknál, de nincs nálam az eredmény, úgyh. majd ezt legközelebb...

Ez azt jelenti, h. nem vagyok inzulin rezisztens? vagy az mindenképp a ciklus bizonyos napjain levett vérből derülnek ki?

Azt is mondta a dokim, h. a hormoneltérésekből egyértelmű a pco-óm, és egyenlőre nem küld el több vérvizsgálatra.

 

ljucy Creative Commons License 2009.08.04 0 0 25982

Timike,

 

ezen a héten még nem dolgozom, de a külföldi utazásnak vége, sajnos...

szóval a héten igyekszem még jönni, bár lehet, lemegyünk még Balcsira is!

 

Mindenképpen benézek a levlistára is, de még ennek sem jutottam a végére:)

 

A kevés mensiről megkérdeztem a dokit, aki az átjárhatóságit csinálta, tök független doki, és azt mondta, valószínűleg hormonális oka lehet... ki gondolta volna!?

De nem tipikus pcos tünet, de lehet az is...

Előzmény: Timike74 (25980)
ljucy Creative Commons License 2009.08.04 0 0 25981

Bubus, Obs,

 

A Premens nálam 3 ciklust kap, abból az elsőnek a felénél járok...

Csak hogy tuti legyen minden, most igyekszem 3 hónapis a seggemen maradni nyugodtan, aztán utána könyörtelenül Closty...

 

De képzeljétek, a 12. napon volt némi tojásfehérjém... legalábbis azt hiszem, az volt... ami pedig tavaly novemberben volt utoljára... szóval talán javulnak a dolgok!!:)

Nekem ez is hatalmas öröm volt:)))

Előzmény: Bubus78 (25890)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.04 0 0 25980

LJucy!

 

Máris itthon?????????????

Milyen hamar elment a szabis heted:-))))))))))

 

A kevés mensit nem tudom mi a fene okozza, nem vagyok elég okos, de  adoki is csak találgatott.

Ha az endodoki sem mond érdekeset, akkor befejezem a kutatást, akkor elleszek havi 4 tamponnal. Kényelmes, gazdaságos:-))))))))

 

Tettem fel a lev. listára képeket a gyerkőcökről, nézd majd meg!

És írj oda, milyen volt a nyaralás. ( én innen a kórházból nem tudom azt olvasni, ugyanis nem tudom alev. listás jelszavam, jóóóó mi?.:-))))

Előzmény: ljucy (25978)
ljucy Creative Commons License 2009.08.04 0 0 25979

Macsek,

 

a tesztoszteron szint az uccsó, ami helyre áll, az van a sor végén, kb. 3-4 hónap met szedés után...

szóval TÜRELEM:))

Előzmény: Pöttyösmacska (25866)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!