Keresés

Részletes keresés

Kismy Creative Commons License 2003.08.13 0 0 16
nem tudom mi lesz a véleményetek a verseny után, de én nem bírtam kivárni a végét...
a két orosz mögött fényévnyire mindenki, borzasztó gyakorlatokkal és mégborzasztóbb hibákkal...
a lebonyolítás pedig reméljük jobb lesz a VB-re...
ITSME Creative Commons License 2003.08.13 0 0 15
Akit érdekel a verseny az jöjjön 15.00 után az Arénába vagy nézze az mtv-t 23:05-kor, vagy az m2-t 18:00-kor (ismétlés hajnali 3:50-kor)!
emgergo Creative Commons License 2003.08.12 0 0 14
Megyek, megyek...
utána meg belefér az MTK-Celtic is :-)

emgergo@sportőrült.hu

Előzmény: errno (13)
errno Creative Commons License 2003.08.12 0 0 13
Holnap délután

Nemzetközi verseny

a BS Arénában! Gyertek!

errno Creative Commons License 2003.08.10 0 0 12
No itt van Olga Gontar:


(aki nagyban szeretné látni kattintson a képre)

errno Creative Commons License 2003.08.06 0 0 11
Küldtem neked emilt.

A képek naggggyon jók!

Előzmény: emgergo (10)
emgergo Creative Commons License 2003.08.06 0 0 10
Nekem úgy tűnik, hogy ugrik a sajtózás... :-((

Szerinted lehet még jelentkezni önkéntesnek/kit érdemes keresni?

Még néhány kedvenc kép addig is:

http://www.barny-th.de/granada/04gr09a.jpg

(Simona Peycheva "kissé" magas ugróspárgája)

http://www.barny-th.de/granada/10gr18.jpg
(kezében a földgömb...izé, a labda)

http://home.t-online.de/home/Barny.Th/brati53.htm

(Julia Barsoukova,'99. Ennél nem lehet már sokkal lazább az ember...)

http://barny-th.de/rsg-photopage/em42.htm
(Vitricsenko meg a mágia :-) )

Előzmény: errno (9)
errno Creative Commons License 2003.08.06 0 0 9
Igen, önkéntesként.

Goncsar kisasszony mozdulata tényleg lélegzetelállító!!!

Előzmény: emgergo (8)
emgergo Creative Commons License 2003.08.06 0 0 8
"(micsoda véletlen találkozások! én az információban fogok dolgozni ha minden jól megy)"

Önkéntes, vagy egyéb úton-módon?

Inkább csak linkelem a kedvenc RG-képem (épp a fehérorosz Goncsar bűvészkedik):

http://www.rsg.net/cgi-bin/show?pic=Gontar,Olga_5

Előzmény: errno (7)
errno Creative Commons License 2003.08.05 0 0 7
Egy kis illusztráció Maria Petrovához:


(micsoda véletlen találkozások! én az információban fogok dolgozni ha minden jól megy)

Előzmény: emgergo (6)
emgergo Creative Commons License 2003.08.05 0 0 6
Remélem én is... (mármint megyek dolgozni).

Petrova volt talán a legjobb, akit valaha láttam, bár sose volt igazi nagy kedvencem.

Előzmény: solar44 (5)
solar44 Creative Commons License 2003.08.04 0 0 5
Nagy kedvencem Maria Petrova volt!!!
Jó,h idén nálunk lesz a VB, ha minden igaz,megyek oda dolgozni.
Előzmény: emgergo (4)
emgergo Creative Commons License 2003.08.04 0 0 4
Ha már itt tartunk, és lesznek még a topicban RG-rajongók:

Ki a kedvenc jelenlegi/visszavonult művészi tornászotok?

Nekem a jelenlegi mezőnyből a Kabajeva-Csacsina-Almudena Cid-Tostado hármas.

A "régiek" közül Olga Goncsar, Lukjanyenko, D. Popova, Brzeska, Tóth Dóra volt.

emgergo Creative Commons License 2003.08.04 0 0 3
Így van, ha minden igaz Alina Kabajevával és Ira Csacsinával.

:-))))))

Ugyebár olimpiai kvalifikációs vb lesz, itt a kvalifikáció mikéntje (remélem jól tudom):

Egyéni:
a csapatverseny (nem kéziszercsapat, hanem egyéni versenyzők) 1.-5. helyezettje (látatlanban: Oroszország, Ukrajna, Bulgária, Fehéroroszország, Spanyolország...) két versenyzőt küld Athénba.

A rajtuk kívül legjobb 10 helyen végző (pl. remélhetőleg Haris Brigi) is utazik.

3 helyet a FIG oszt el, kap a rendező, ill. valószínűleg olyan kontinens képviselője, aki nem jutott ki (így került ki múltkor Sydneybe az egyiptomi kislány azt hiszem).

és van még egy szabadkártya, összesen 24 versenyző.

Kéziszercsapat: az 1.-8. helyezett + a rendező görögök + 1 szabadkártya.

Előzmény: errno (1)
errno Creative Commons License 2003.08.04 0 0 2
VB 2003 szeptember 24-28

"Hozzávetőleg ötven ország ritmikus gimnasztikázói versenyeznek majd Budapesten, a kvóták mellett 9 aranyéremért: egyéni összetettben, négy szerenkénti döntőben, egyéni összetett csapatversenyben, valamint a kéziszercsapatok összetett versenyben és két szerenkénti döntőben"

Egyelőre nem működik a VB honlapja, ha megjavul gyártok hozzá linket.

errno Creative Commons License 2003.08.03 0 0 1
Kösz kezil!

"Ágyin, dvá, dráj, csitiri, fünf" :)))
(kíváncsi lettem volna hogy számol tízig)

Ne feledjük a lányok keresztneveit sem:

1. Haris Brigitta
2. Mészáros Zsófia
3. Kiss Katalin
4. Daróczi Petra

Ja, és az Arénában augusztus 13-án is lesz egy nemzetközi ún. próbaverseny!

Előzmény: kezil (0)
kezil Creative Commons License 2003.08.02 0 0 0
RITMIKUS GIMNASZTIKA. A Nemzeti Sport is a médiatámogatók sorába lépett


Névadó szponzorra lelt a vb

Ötvenöt nappal a budapesti olimpiai kvalifikációs ritmikus gimnasztika-világbajnokság előtt sajtótájékoztatóra invitálta az újságírókat a szervezőbizottság elnöksége.
Az ok – e jelentős dátum mellett – az volt, hogy a szervezőbizottság névadó főszponzorra talált, a szervezés hajrájában a Siemens is beszállt a támogatók sorába. A távközlés, az informatika és az elektronika világában is rangelsők közé tartozó cég mellett a világítástechnikában szinte világelső Thorn Lighting Hungary Kft., valamint a Teraszol, Környezetvédelmi és Építőipari szövetkezet is az esemény mellé állt.
Akárcsak lapunk, amely a Danubius Rádió, a Sztár Sport és a Shape magazin mellett az első számú információforrásnak számít majd a médiatámogatók között. A látványos szerződéskötések – roppant csinos élversenyzőink nyújtották át az érintetteknek a szükséges iratokat – után Gyerőné Fritsch Zsuzsa szakmai alelnök a felkészülés jelenlegi állásáról számolt be. A szakvezető elárulta, hogy nagy lelkesedéssel és munkakedvvel és kiváló formában végzik a napi edzéseket legjobb mûvészi tornászaink. Forgács Róbert, a szervezőbizottság ügyvezető elnöke pedig hozzátette: augusztusban megkezdődik a jegyértékesítés (a legdrágább jegy 3000, a legolcsóbb 1500 forint lesz) és remélhetőleg teltházas versenyeket hoz majd a "szépség és a ritmus világbajnoksága”.

Ágyin, dvá, dráj, csitiri, fünf” – diktálta kavalkádnyelven a bemelegítést az orosz edzőnő, Marina Ignatyeva a szerdai felmérő versenyen remekül bemutatkozó felnőtt együttes kéziszer-válogatottunknak.
Hiába no, a szeptemberi budapesti olimpiai kvalifikációs vb sikerei érdekében nemzetközivé vált a felkészítő brigád, míg a csapatnál Ignatyeva, az egyéni versenyzőknél az egykori világbajnoknő, Galina Bjeloglazova ténykedik a magyar edzők mellett. Hogy mennyire sikeresen teszik mindezt, arról a szerdai felmérő nagyban tanúskodott, és az is kiderült, hogy mekkora tét versenyzőink számára, akik feszült arccal készülődtek a megméretésre. Haris Brigitta sem volt kivétel. Az elmúlt öt hét ugyanis számára is kemény munkával telt el, és nem érezte magát tökéletes versenyformában. Igaz, azért – Haris Brigitta vezérletével – biztató gyakorlatokat adtak elő a lányok, és ha olykor-olykor hibáztak is, a szeptemberi vb-ig még elegendő idejük van a javításra.

1. felmérő verseny, Nemzeti Sportcsarnok

Az OSC-s Haris Brigitta volt a legjobb
A végeredmény: 1. Haris Brigitta (OSC) 86.700, 2. Mészáros (Óbuda) 81.100, 3. Kiss K. (Csepel) 76.150, 4. Daróczi (BDSE) 75.400

Előzmény: errno (-)
errno Creative Commons License 2003.08.02 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Írjatok híreket, élménybeszámolókat, hozzatok linkeket, (kisebb) képeket és beszélgessünk!

És aki még nem tudná: szeptemberben VB az Arénában!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!