Keresés

Részletes keresés

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26031

Sziasztok Lányok!

 

Még nem volt időm visszaolvasni, de mindjárt!

 

Először leírom mi volt tegnap a dokkernál.

 

Volt műbrokiztatás - én így hívom a hüvelyi uh-t - ott meg is mutatta, hogy kb 15-15 2mm-es ciszta van mind a két petefészkemben. Mondtam neki hogy jééééé, nem is értem, mert amikor az sztk brokizáson voltam, ott 5-6 mm-esek voltak, egy csomó...

Asszonta nem, nézzem meg, le is mérte, 15-15 darab, és 2mm a legnagyobb.

Ezen kívül a bal oldali petefészkem nagyobb mint a jobb - ez baj? azt nem mondta hogy baj lenne, én meg elfelejtettem megkérdezni - és a méhem kicsi, kb 5 cm a méhszájtól vagy nyaktól vagy mitől a tetejéig, de erre meg azt mondta, hogy azért van, mert soha nem volt rendes ciklusom, de egy terhességel úgyis kitágul. Nem jó, de szerinte nem lesz belőle probléma.

Azt mondta, hogy nem ad nekem semmi stimulálót, szedjem szépen 3 hónapig a metet, és menjek vissza. ha addig nem jönne meg, elkezdjük a kezelést, de feltétlen konzultáljak még RR-val, - megyek hozzá aug 18-án - mert nem örült, hogy egy nőgyogyi - sztk - írta fel a metet, mert elmondása szerint ő sem ért ahhoz, hogy pontosan melyik típusú gyógyszert kell nekem felírni, melyik lesz jó, mondta, hogy a metnek több fajtája van... szóval azt kérte, hogy RR mondja meg, melyik gyogyót kell szednem, aztán 3 hónap múlva tipegjek vissza, és közben nézessük meg a férjemet is, nehogy ott is legyen valami probléma.

 

Ja, és még azt is mondta, hogy ő nem adott volna nekem fogigátlót, mert az visszafogta a méhem fejlődését, de hozzátette, hogy 7-8 évvel ezelőtt még nem volt annyi infó errő az egész betegségről...

 

szóval nekem kompetensnek tűnt az öreg, összességében jó benyomással volt rám. Tetszett az, hogy nem akart többet mint amihez ért. Szóval majd meglátjuk.

 

Ja, és azt is mondta, hogy ez a 3 hónap még nem egy olyan vészesen nagy időitervallum, ami áthidalhatatlan mesi nélkül, ezért nem ajánlja hogy meghozassam idő közben, ha nem jön meg magától, hagyjuk egy kicsit had alakuljon a belsőm - mint púposgyerek...

 

hát kb ennyi volt.

 

Ma szedem 20. napja a metet, amit észrevettem, hogy szebb a hátam, talán az arcom is, nem zsírosodik olyan gyorsan a hajam, és lassabban nő a lábszáramon a szőr.

Remélem jó úton járok, és lassan egy peteérést is ki tudok préselni magamból :)

 

ja, egyébként a petefészkem - azt hiszem az - főleg a bal oldalon már napok óta nagyon halványan szurkál. mondjuk az uh nem mutatott semmit a 2mm-es cisztákon kívül semmit.

 

Ja, és azt is mondta, hogy a ciszta rossz elnevezés, vagyis téves, mert ciszta csak nem tóm én hány mm felett van...

 

na ez volt, tessék hozzászólni! :))

Bubus78 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26030
Sziasztok Lányok!

Nézem milyen sokat termeltetek hajnalban. :o)))

Nagyon izgis, lehet ma újabb topik baba születik! Ariaden, drukkolok neked, hogy simán menjen minden. Tényleg jelentkezz, amit bármi van!

Vogii

Tök jó, hogy a szervezeted ennyire rendben van már! Ugye védekeztetek most??? Pesti dokival mikor találkozol?

Youlcsi

Szép egyenletes ez a görbe, valamikor jöhetne már egy ugrás benne! :o)))

Ljucy

Hová tűntél? Lementetek végül Balcsira???
youlcsi Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26029

Jó reggelt!

újra meló :(

 

Ariaden!

Pont tegnap olvastam valahol, hogy ha a kismami azt gondolja, hogy "még elmegy a paicra, még kitakarít, még kell ez-az, még...stb", akkor abból nagyon gyorsan baba lesz :) úgyhogy hajrá!!!

 

Görbémen nem tudok kiigazodni, de tényleg!

 

most mi van?

tegnap már tényleg attól tartottam, hogy ha így folytatódik, kihűlök :p

vogii Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26028
Ariaden,

ez nagyon izgi! :DDDDD
Majd megpróbálok napközben is benézni, hátha itt lesz a hír Szonjus érkezéséről.
Előzmény: Ariaden (26022)
vogii Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26027
Timike,
én itt vagyok, megint menetrendszerűen ébredtem 5-kor. Már vekker sem kell.

Tegnap észrevétlenül elfogyott az 1000-es metem, a retard még mindig nem érkezett meg a patikába, így most az aranytartalék 850-est szedem, amit még te küldtél nekem.

Úgy néz ki, 14. cn körül meg volt a pé, iszonyatos ovus fájdalmaim voltak, előtte pár napig tojásfehérje cucc is volt. Vettem végre lázmérőt, ma reggel (hajnalban) 36,8 volt.

Most visszaolvasok, miről is csacsogtatok itt éjszaka.

Hja, tegnap jó nehéz napom volt, a melóhelyen elneveztek főgenyának (egyik alvállalkozó állandóan panaszkodik rám, hogy nagyon szigorú vagyok, sokszor úgy érzem, el is akarnának távolítani engem a posztomról, tudjátok, úgy hátulról mellbe stílusban). Este pedig dekoros egyeztetésem volt a családi lagzival kapcsolatban, a végén két egyeztetés lett belőle, mert az első dekoros ma el lesz küldve a sunyiba.
Előzmény: Timike74 (26021)
Ariaden Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26026
Timike, azért lógok itt, mert délután túlaludtam magam. :) Most meg Szonjussal interaktívkodunk, ő kidugja a lábát, én meg megcsikizem kívülről. :D Nem ma születik meg, illetve én azt gyanítom, hogy éjfél után fog. A görcsök picikék, elviselhetőek, inkább most éppen öszehangolódunk, hogy hogy is fogjuk ezt mi együtt csinálni. :D

De ma reggel, hacsak el nem megy a magzatvíz, még kimegyek az anyukámmal a piacra pl. Úgy érzem vennem kell még valamit! :DDDDD

Szóval, ha hazajövök, akkor bejelentkezem, ha pedig kórházba indulunk, akkor küldök smst rögvest! Fehérváron fogok szülni a Szent György Kórházban. :) Sok unokatesóm van, egy Timi sincs, itt volt az ideje, hogy legyen! :D
Előzmény: Timike74 (26025)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26025

Most lépnem kell átadót és ápolási lapokat írni.

Ha szülni mész, írd meg feltétlen. ( ma délelőtt nem kapcsolom ki a telómat )

És folyamatosan tudosíts, mert tudod nem bírjuk cérnával  hírek nélkül sokáig.

Apropó: melyik kórházban szülsz?????:DDDDDDDD ( csak ha nem jelentkezel a 8 órás vajúdás közben, tudjak uncsitesót játszani:DDD )

 

Húúúúúúúúúúúúúú, Csajszi egyre keményebb. Izgulok, mint  a fene.

Tudom-tudom: mit szóljál te?.:-)))))))

 

Bármi van írd meg!

Puszika Nektek!

Timike74 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26024

Nah, hát ez széééééééééép:-))))))))))))

Hajnalban két "marha" fórumozik, mih???????

 

A herpesszel nem tudsz mit kezdeni, majd elmúlik magától.

Nekem egyszer volt egy  valami alfaja, olyan bajszom lett egy éjszaka alatt, hogy Ruzsa Sanyi megirigyelte volna, de szó szerint. Még a sokat látott bőrgyógyász is csak lesett. Nem használ se krém, se kamilla, majd a természet megoldja.

Nem a szád alapján néznek a szülészeten majd, hanem Szonja babát lesik:DDDD

 

Remélem tényleg nemsokára megszületik, már izgulok nagyon:DDDD

 

Előzmény: Ariaden (26023)
Ariaden Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26023
De én pont ittvagyok! :P
Előzmény: Timike74 (26021)
Ariaden Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26022
Timike, jelentem, elkezdett nagyobb darabokban távozni a nyákdugóm és bizony fájdogál a hátam, van hasszurkálás és néha egy-egy intenzívebb (bár még simán elviselhető) összehúzódás. Szonja mocorog közben és lejjebb is ment a hasam. :)

A köcsög herpesz meg nagyon durván csúnya, olyan, mintha nem tudna kijönni rendesen, egyedül kamillateára mutatott változást de be van alatta is dagadva a szám. ÚGy fogok kinézni a szülészeten, mint egy hajléktalan ilyen szájjal. És semmi se akar használni neki, se herpesztapasz, de kenőcsök, se semmi! Még sose volt ilyenem!
Előzmény: Timike74 (26019)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26021

Úgy tűnik, egyedül jól elfórumozgatok:-)))))))

Nem is értem, miért nincs itt senki ilyenkor????????:DDDDDDD

Lusta népség:DDDDD

 

Azt elfelejtettem írni, hogy a pszichológus kolleganőm és a volt munkatársam, aki szintén PCO-s ( állítólag ), mindketten elvetéltek.

A PCO-s csajnak a második terhessége volt 1/2 éven belül. Sajnálom szegényt, de nem értem, miért nem vizsgáltatja ki magát, mert ez mégsem normális.

 

 

Macsek

Van egy meglepim, találd mi  az:DDDDDDD

 

MOst érzem, hogy megmerültem rendesen..................kinyitottam az ablakot, ahol több, mint friss levegő érkezik, talán segít a mélyponton átlendülni. De kb. 1 1/2 óra és megyek haza:DDDDD

Éssssssss hétfő reggelig nem is jövök, bi-bi-bíííííííííííííí:DDD

 

A mai legújabb és legjobb beszólás egyik betegtől, az ügyeletes Péter dokinak:

" doktor úr, tudja mivel lehet a schizophreniát gyógyítani a legjobban?  Antibakteriális szerekkel" :-)))))))))))

 

Csak azért, hogy legyen szép a napotok!

Nekem reggel majd jövök!

Sziasztok.

 

Timike74 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26020

KozmaZsu

 

Láttam a friss képeket a Családról, hát irigylésre méltó a helyzeted, ugye tudod?

Az a legaranyosabb kép, amikor épp álmos a bébi:-)))

Lassan-lassan összeszoktok, kialakul a napirend, kevesebbet fog bukni Zsombor, nyugodtabb leszel.

A súlyod miatt ne aggódj, majd lemegy. Egyébként is elég gizda voltál a terhességed előtt:-)))))))

 

Előzmény: kozmazsu (26008)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26019

Ariaden

 

 

Ha a herpesz már kint van, állítólag nem fertőz, de persze jobb az elővigyázatosság.

Tényleg lazíts, pihenj, hogy Szonja sokáig bent tudjon még lenni:-)))))

Most úgyis elküldessz melegebb éghajlatra, tudom. :DDDDDDD

 

Annyit tégy meg a topik-társadalomért, hogy minden nap bejelentkezel, hogy minden rendben veletek. Légyszi-légyszi-légyszi:-))))))

Előzmény: Ariaden (26009)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26018

Obs

 

Mi a bánattól lehet ez a nem menstruálás, valaki adjon erre választ nekem!!!

Kíváncsi leszek hétfőn mit fog mondani a doki és mit fog látni bennem.

 

 

Az mit jelent, hogy "rosszul vagy"? A kórházban  is mindig ezt kérdezem a betegtől, hogy mi az, amikor rosszul van:-))))) Miből áll a rosszulléted? Szédülés, hányás, fejfájás vagy mi?

Előzmény: Obsoleta (26011)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26017

Dina

 

Jó, hogy jelentkeztél, legközelebb legalább füstjeleket küldj, ha távol maradsz ilyen sokáig:-))))

Jövő héten várjuk a dokis beszámolót és a lev. listára kéretik POCAKOS képet feltenni!!!!!!!!!!!!!!

Már biztosan látszik:-)))))

És ne légy lusta írni, mizújs, hogy vagy, hogy viseled a terhességet, mocorog-e a

bébi és ilyenek. Ha kapsz képet, azt is szeretnénk látni!

 

De a lényeg, hogy már jól vagytok!

Előzmény: Dina2008 (26016)
Dina2008 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26016

Sziasztok!

 

Bocsi mindenkitől, hogy nem jelentkeztem.

Kicsit ledöntött a lábamról ez a hasmenéses hányós vírus.

Nem volt erőm felkelni sem, ma tértem észhez.

Nődokihoz is csak jövő kedden megyek a mai helyett.

Mondjuk elég jól elhúzódott ez a nyavaja, bár semmit nem vettem be, széntablettából is csak keveset,tudom nem árt, de inkább szigorúan diétáztam (főtt krumpli, főtt rízs...)

 

Puszi

 

 

Judy1987 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26015
Sziasztok,

Amy,
Jó utat és jó pihenést! Vigyázz magadra!

Judit
Előzmény: Amy1986 (26013)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26014

Amy!

 

Hova mész????????

Amúgy jó nyaralást neked, érezd magad nagyon jól! ÉS várunk vissza, ha megjöttél kötelező lejelentkezni:-)))

Előzmény: Amy1986 (26013)
Amy1986 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26013
Na csajok, én megyek lassan készülődök még egy uccsót aztán visznek ki a reptérre... puszi mindenkinek 2 hét múlva jövök.

Amiga Ljucy! :)) Na visszatértél!! :)))

Pusz, Amy
Obsoleta Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26012
A két Zsombi gyönyörű szép, nézegettem a képeket, nem azért, hogy pedálozzak, de tényleg válogatottan szép az összes baba itt a fórumon. Lehet, hogy a PCO egyetlen pozitív mellékterméke, hogy igen formás gyerek lesz? :) Jó babázást és babavárást mindenkinek, remélem bírjátok ezt a hülye frontos időt.
Obsoleta Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26011
Hallo mindenkinek!

Ariaden, kitartást neked, semmi izgalom, Szonja baba hamarosan kibújik! :)


Fridaya, jó pihit neked, rád fér, gondolom eleged van azért!


Ljucy, jó, hogy visszajöttél, sok sikert a Premenshez, a closty-val szerintem nincs nagy gáz, ha nem stresszelsz az ikrek miatt, és nem a végtelenségig tervezed. Adj egy kis időt még magatoknak, aztán ha úgy érzed, hajrá!


Csajok, a mensimet elvágták, a következő volt a koreográfia: vasárnap valami cafat, hétfőn közepes normál, kedd lájtos, mára semmi. Hova tűnik a mensi?! És még mindig baromi rosszul vagyok, úgyhogy remélem nem lettem beteg. Vírus nem lehet, mert lázam nincs, úgyhogy passzolok. És nem görcsölök, meg semmi ilyesmi, én nem tudom ezt hova rakni, komolyan mondom...
kozmazsu Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26010
Szia Ariaden!!

Örülök,hogy minden ok,a herpeszt kezelgesd rendesen,hogy mire Szonja baba kibújik,tényleg rengeteg puszival halmozd el!!!
Nagyon izgalmasak ezek az utolsó napok,sokat gondolok rád!
Kívánom,hogy minden úgy történjen a szülés alatt,ahogy azt Te elképzelted,gyors és fájdalommentes szülést kívánok neked!!

Pihenj még,amíg lehet!!

Puszi:Zsu
Előzmény: Ariaden (26009)
Ariaden Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26009
Sziasztok Csajok!

Vagyok, csak a hűvösben épp most pihenem ki az elmúlt hetek hőségét és aludtam délután!
Szonja jól van, sokat mocorog, így most figyelem. Olvaslak titeket minden nap, csak elég rehabos vagyok már, szeretném, ha kibújna végre ez a kislány, de ő meg jól elvan odabenn, olyan éhséget küld rám néha, hogy csak lesek! A hasam lejjebb szállt szerintem, szóval én várom, hogy a napokban rákészül és kijön.
Képzeljétek, valszeg a tegnapi idegeskedéstől egy óriási herpesz nőtt a számra, három éve nem is volt ilyenem, és csúnyán begyulladt. De most kenegetem, kamillázom, mert ugye így még Szonját se puszilhatom meg, ha megszületik. És úgy nézek ki tőle mint egy hajléktalan!
kozmazsu Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26008
Sziasztok Lányok!!

Sikerült most géphez kerülnöm ,Zsombi épp alszik,habár már nem sokáig!!

Fridaya!!

Ne aggódj,egyáltalán nem híztál sokat!!
Én ebben a terhességi időszakban már tizen x kilónál tartottam,és ugye a szülésre +20kilóval mentem be.
Az a lényeg,hogy bármennyi kilót is szedsz fel,jól érezd magad a bőrödben:))
Jelenleg még +10kg van rajtam.Remélem,azért majd azt is sikerül valamikor ledobnom.

Mi jól vagyunk,időnként Zsombi rámhozza a frászt a bukijaival,de már kezd beállni legalább a napirendünk:))
Tettem fel képeket az iwiwre,akit érdekel.

Puszi mindenkinek!!!

Zsu
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26007
Én pénteken beszéltem vele, akkor volt egy gyomorrontása, de azóta biztos minden okés.
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26006
Jó reggelt, és egészségedre a reggelit! :o)))))))))))))

Ariaden írt nekem reggel, említettem neki a dokimat. Jól vannak, Szonja sokat mocorog, így most figyel. Ha van valami megy ügyeletre azonnal. A lelkére kötöttem, hogy írjon minden nap a fórumra, hogy ne aggódjunk feleslegesen!

Dinát nem tudom, Fridaya tudsz esetleg valamit??? Hiányolom én is, rég járt itt.
Előzmény: Timike74 (26005)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26005
Jóóóóóó Reggelt Csajok:-)))))))



Kezdek észhez térni, sikerült 1/2 1-ig aludnom. Most ebédeltem. Képzeljétel, szerintem 10 éve nem ettem császármorzsát, de tegnap találtam a sparban fagyasztottat, vettem és az ettem. Isteni fincsi volt, nekem nagyon ízlett.:DDDDDDDD
Persze diétás változat:-)))))))


Hát a hétfői laboromra és UH-ra már én is baromi kíváncsi leszek és majd arra, hogy mit mond az endomóki. Majd bedobom neki az Avandát, ' azt mondjon rá valamit!

Fridaya
Ne aggódj a súlyod miatt, szerintem egyátalán nem sok. Azt is számold bele, hogy neked nem voltak tartalékaid, mint nekem lennének:-)))
15 kilóig még normálisnak mondják a hízást.

DINÁRÓL TUD VALAKI VALAMIT????????????
ÉS ARIADENRŐL???????????

Bubus78 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26004
Fridaya

Szerintem nem sok ez a hízás, pont ideális. Ne aggódj, nem fogsz túl sokat hízni! 12 kg-t én is híztam a terhesség végére, az nem gáz egyáltalán!

Görbe van, de még nem teszem fel. Várakozó állásponton vagyok, ha már valami egyértelmű van, akkor majd jelentkezem. :o)))))))))
Előzmény: Törölt nick (26002)
Amy1986 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26003
:))) Köszi :PP

Meggyes - pudingos krém van a tetején... mindenkinek izlett :))) ugyh annyira nem lehetett rossz. Rá se jöttek h diétás :DDDDD

Ja a szülinapi tortám nekem diétás volt :DDD Lehetett kérni háát én olyat rendeltem.
Túrüs barackos ...Isteni volt !

Előzmény: Bubus78 (26001)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.05 0 0 26002

Sziasztok Lányok!

 

Timike, remélem, hogy az endokrinológus tud mondani valami okosat erre a szőrtémára... Egyébként szerintem felhozhatod neki az avandametet. Mondd azt, hogy egy ismerősöd szedte, és a külsődleges tüneteket pillanatok alatt helyretette. Az avandamet betegtájékoztatójában pl. említi a PCOS-t is (mint indikáció), a meforálban/merckformin stb. ilyesmi nincs benne. Lehet, hogy jót tenne egy lökésterápia neked is! És az tévhit, hogy csask vékonyaknak adják, egy barátnőm, aki nem nádszál szintén kapott, na neki is ez hozta meg a sikert.

 

 

Ariaden, nagyon megértelek, hogy aggódsz, nálam sem lenne másképp. Már előre félek a finistől, most is folyamatosan aggódom, mi lesz később? Ha teheted, keress egy másik orvost, hallottam én olyanokról, akik a végén váltottak orvost. A maximális bizalom elengedhetetlen!!

 

 

Ljucy, remélem most már nem folytatod a paraklubot. :-))  A nyaralás alatt ugye sikerült maximálisan lazítani? A diétás bűnözést pedig cseppet se bánd. A fagyi nem tragédia, egyáltalán.

 

 

Macsek, ne haragudj, nem írtam már emailt, kicsit elúsztam a benti dolgokkal. Majd számolj be a nőgyógyász-vizitről.

 

Szállóhó, mi újság, eltűntél! :-))

 

Bubus, görbe?

 

 

Rólam: semmi különös, elég pörgősek a napjaim (munka + ház + baba :-)), nemsokára szabi (alig várom).  Képzeljétek, már 5-6 kiló plusznál tartok, így a 23. hét küszöbén. Ez sok? Kicsit aggódom...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!