Keresés

Részletes keresés

Timike74 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26091
Bubus

Majd írd meg mit jósol a jósnő..........................kíváncsi leszek.
Nekem egyszer egy cigányasszony jósolt, bent a kórházban, bent volt, mint beteg, még a kilenvenes évek közepén. Akkor két gyereket jósolt 1 fiút, 1 lányt.
Igaz azt nem, hogy mikor lesznek meg:-)))))))

Egyébként semmi okod nincs panaszra, hisz volt most nemrég egy újabb terhességed, ezt ne feledd! És van egy gyönyörű, egészséges kislányod!!!
Ennyivel mindenképp előttünk jársz! Te már tudod milye az, mikor rugdos, hát lehet én ezt sosem élem meg! Ki tudja.
Lehet a szöveggel jönni, hogy nemsokára, meg itt a cél meg stb. stb..............
Csak ezt a szöveget 16-17 éve hallgatom. És minden hónap, újabb esély és mennek a napok, hónapok és évek.
HIT nélkül nincs, de lassan elvész az a kevés, ami maradt.
Tényleg elmegyek az endodokihoz, és nődokihoz, ha értelmes magyarázatot nem tudnak adni a vérzésem elmaradására, akkor hagyom a francba az egészet. Ha elég egy ciklusban 4 tampon, akkor nem szponzorálom a Procter & Gamble-t legalább.


Pé-vel nem törődöm, szexelek, amikor jól esik.

Meddig leszel szabin? És megint szabira mész, hogy van ez?:- ))))))))
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26090
Ebben én nem vagyok ennyire biztos... :o(((((((((
Előzmény: Ariaden (26089)
Ariaden Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26089
Bubus, de lesz Neked is megint! Ebben ne is kételkedj!
Előzmény: Bubus78 (26088)
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26088
Most tisztára elnosztalgiáztam, és még jobban szeretnék már én is egy pocaklakót! :o))))))) Nekem már soha nem lesz másik.... :o((((

Nem meséltem nektek, de holnap megyek jósnőhöz. :o)))) Tudom, most sokan kinevetnek, de megbízható forrás ajánlotta, kíváncsi vagyok mit fog nekem jósolni... :o) Remélem valami jót!
Előzmény: Ariaden (26085)
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26087
Jó-jó, csak azt hittem, hogy esetleg nekiestetek a gyúrásnak előbb is. :o))) Kíváncsi leszek nagyon a hődre is, hogy mennyire megy majd fel. Jaj-de-izgi!!!!!!!! :o)
Előzmény: youlcsi (26083)
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26086
:o)))) Ez tök jópofa, Hanna mindig a fejét dugdosta a köldökömnél, néha azt éreztem, hogy ő inkább ott fog kijönni. :o)))) Jól érzi magát odabenn, amíg sokat mocorog, addig nincs is ezzel semmi gond. Még hőség sincs, gondolom így jobban bírod te is!
Előzmény: Ariaden (26082)
Ariaden Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26085
Pöttyösmacska, a 20-ik hét óta fejvégű (tehát menetirányban van kifelé) és onnan tudom, hogy egyszer előadta a mutatványt ultrahangon is! :) Na premier plánban láttam, hogy az a lába, amit mindig ugyanoda dug (rekeszizmom és a bordám közé jobb oldalon) és unalmában is meg szokta ezt csinálni. olyankor mindig megfogtam és megsimiztem a talpát meg hangosan nevettem, ő meg rájött, hogy ezzel fel tudja hívni a figyelmet, meg állítólag a magzat érzi az anya jókedvét. Azóta bizony átlag kétnaponta játsszuk ezt, hogy kidugja megsimizem, visszahúzza, nevetek, kidugja újra megsimizem, visszahúzza. :D De senki másnak nem adja elő ezt, csak nekem. Még az apjának sem. Féltékeny is erre a játékra. Bár neki is van egy ilyenje, a fejénél rácuppant a hasamra, és azt mondja neki nem hangosan, játékosan, hogy Bu, erre Szonja őrült mocorgásba kezd neki. :) Lehet, hogy ez hülyeség, de pl. megnyugtatni is csak az apja tudja pocakon belül. Szerintem a kislány szerelmes a hangjába, mert olyankor előadja a jó formáját. :)
Ja a lábkidugás inkább csak feszít, ritkán fáj, meg ha picit fáj is, hát annál viccesebb, mint felrójam neki. :) De már beígértem, hogy ha kijön, először a lábát fogom meglesni meg megharapdálni! :D
Előzmény: Pöttyösmacska (26084)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26084

és ez a lábujj dugdosás neked nem fáj?

 

és honnan tudod hogy a lábujja? :)) lehet hogy a keze :)

Előzmény: Ariaden (26082)
youlcsi Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26083

Bubus!

görbe:

 

még nem tettünk semmi különöset.

dokim a méret alapján hétfő-kedd környékére jósolta az ovulációt, így a terápiás javaslat a vasárnap kezdődő sex-maraton... na jó... nem maraton :( kétnaponta.

 

de én tiszta nemnormális vagyok. már beírtam a naptárba, hogy mikor kell zebrásat pisilnem... hiszen mensim eddig sem volt, éppen most akkor miért lenne :Đ és azon agyalok, hogy hogy fogom kikönyörögni a dokinál a szülést :)

Előzmény: Bubus78 (26079)
Ariaden Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26082
Bubus, attól tartok én is. Olyan hiperaktív most, hogy nagyon. Dugdossa a lábiját, hogy fogjam meg neki, így szeret játszani, na ezt nyomja 10 óra óta. :D Fájás meg egy se! :D
Előzmény: Bubus78 (26079)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26081

Lányok,

 

én ma kirúgok a hámból, pizza  lesz az ebéd! :))

 

Próbáltam itt a fiúkat rávenni hogy teljes kiörlésű tésztából rendeljük - mert lehetett volna - de nagyon elzárkóztak... majdnem szemmel öltek. úgyhogy erről ennyit :)

Bubus78 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26080
Timike!

Gyönyörű az egyenesed!!! :o)))) Nekem miért nem ilyen egyenes soha? Nem értem, nekem két napig sem mutatja ugyanazt a hőmérő.... Ez baj vajon??? Nem hinném, hogy ennél több met-et kellene szednem...

Viszont azt néztem, hogy ha most is a 17. napon lesz PÉ-d, akkor van esély, nem is kicsi!!!! Szóval elkapni Apát hétvégén, főleg vasárnap! :o))))))))))))))) Drukkolok!
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26079
Halihó!

Itt vagyok én is, csak ez az utolsó munkanapom, megyek szabira, és így van egy csomó meló, amit meg kell ma csinálnom. Bár csütörtökön be kell jönnöm, ennyit a szabiról... :o(
Velem nem történik nagyon semmi, ezért csak olvasok.

Ariaden

Mi a helyzet veled? Szonja még fenntartja az albérletét??? :o) Érzésem szerint még pár napig ellesz benn! :o)

Youlcsi

Görbe???? Megtettetek mindent az ügy érdekében? ;o))))
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26078

hmmm... de kihalt ma ez a fórum...

 

mindenki nyara?

 

Remélem azért egyesek szülnek is! :))

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26077

Nekem a pajzsmirigy hormonjaim teljesen rendben vannak, direkt megnézettem mikor az egész PCO mizéria kezdődött...

 

de akkor ha ez normális, megnyugodtam! :))

Előzmény: Rambóka (26076)
Rambóka Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26076

Timike!

 

Én egyenlőre azon filózok, h. szülés óta miért barnázok minden mensi UTÁN?

Dokim szerint a sárgatest fennmaradása okozhatja, de az nem igazán jellemző a PCOS-soknál, szóval fene tudja.....

Mindenesetre megyek hormonokat nézetni és UH-ra, hátha kiderül.

 

Nem akarsz egy kis Premenst bevetni?

 

 

Macsek!

 

Az alaphő mindenkinél más. Anyagcserefüggő.

Az a lényeg, h. a cikluson belül meglegyen a két fázis.

És van, akinek - pl. nekem sem - nem esik le PÉ előtt a hője, hanem csak megugrik utána. Sőt van, akinek nem is ugrik meg hirtelen, hanem csak tizedfokonként elkezd emelkedni.

Szóval ahány ház, annyi hő.

 

Azért, amikor vkinek mindig 35-tel kezdődik az alaphője, akkor érdemes egy pajzsmirigy kivizsgálást megejteni, de akkor sem biztos, h. gond van, a Babaneten is működnek egy páran alacsony alapjárattal és nincs gond a pajzsmirigyükkel. (de tudom, h. most új ötletet adtam a paraklub tagjainak :)  )

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26075
Esetleg ma reggel ahogy felébredtél nem találtad meg magad mellett már Szonját? Hátha kijött éjszaka csak nem vetted észre... :)
Előzmény: Ariaden (26071)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26074

Timike, azért nem jelöltelek még vissza, mert az otthoni gép tápja úgy gondolja az a feladata, hogy 5 másodpercenkét ki be kapcsolgassa a gépet, és uram, meg én sem vittem haza tegnap laptopot, mert floorball volt este! :)

 

itt a cégnél meg le van tiltva az iwiw :)

 

de majd ma!

 

 

Figyi mindenki, az szerintetek gáz, ha egy görbe 36,2-ről indul? Vagyis ott van az egyenes szakasza?

 

Onnan még van lejjebb? :)

 

Előzmény: Timike74 (26073)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26073
KisKiss

Nem egyenesedik ki, csak az eleje ilyen, ami jóóóóóóóóóóóó:-))))))))))))
Feldobtam a múlt havit, nézd meg, szerintem szééééééép nagyon:DDDDDD
Kéééééééééééééépek ??????????? Szeretném Ajsa babát látni, ahogy zsiványkodik:DD


Rambóka

Neked sincs tipped, mitől múlik el a mensim?
Benned bíztam ha jössz, hátha te tudsz valami okosságot mondani.


Macsek

A meglepi elmaradt, nem jelöltél vissza iwiw-en.:-((((((

Timike74 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26072
Ariaden

Te még itt ? .:-))))))))))))) A végén tényleg 8-án születik Szonja baba:-))))))))))))))
Pont a Pekingi olimpia után 1 évvel, könnyem megjegyezhető lesz, ma éjjel is játszk egyet, de már nagyobbat. Megszemléli a kinti világot, meglásd!
Ez lesz a ti éjszakátok:-))))))))))))))))) Eddig jósló fájásaid lehettek, amitől szépen tágulgatsz is................. nem akarod magad megmutatni ma valami dokinak? Csak azééééééé, hogy ne indulj neki a hévégének ilyen bizonytalanságba:????

Előzmény: Ariaden (26071)
Ariaden Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26071
Rambóka, nem vittem a kórházi cuccot a piacra és anyukám cipekedett. :DDDD

A kölök benn akar maradni. Tegnap este tutituti fájásaim voltak, aztán vettem még egy fürdőt, volt két erősebb, mondom éljen téééényleg kijön és aztán a nagy semmi, elaludtam, és ma reggel ébredtem. :D Ezt már a második este játsszuk el. :DDDD
Előzmény: Rambóka (26067)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26070
Jó reggelt Csajok!


Macsek

Beszúrom az előző havi görbémet, abból szépen látszik minden és a ciklus is jóhelyre húzta a pé-met!
Akkor volt!!
Ezt mondják nagyjából tankönyvi görbének!

Pé- előtt pé-kor leesik a hőd pár tizedet, és utána szépen elindul felfelé.
Az eleje szép egyenletes.


Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26069

Timike, én ezt a görbét nem értem... miért van ez ilyen középen???

 

ha majd innen kezd el felfelé indulni, tiszta lázas leszel...

Előzmény: Timike74 (26062)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.07 0 0 26068

Szia Rambóka!

 

De, norcolutot szedtem, együtt kezdtem el a mettel, és meg is hozta :)

 

Most várakozó álláspontra helyezkedtem, hogy vajon megjön-e valaha magától, vagy sem. Szépen mérem hőmet meg eszegetem a metet.

 

 

Előzmény: Rambóka (26067)
Rambóka Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26067

Sziasztok!

 

Úgy elképzeltem Ariadent a piacon fél kezében a bevásárlás, fél kezében a kórházi cuccos, kettő közt a poci.........

 

 

Macsek!

 

Te most végül a múltkor nem szedtél Norcolutot? Nem hozta meg a mensit? Vagy lemaradtam vmiről? Bocs, van, h. napokig nem tudok jönni......

 

 

Fridaya!

 

Tarts otthon egy kis közvéleménykutatást terhesség alatti hízás ügyben, mert az egy dolog, h. az ember elhatározza, h. 12 kiló, de ha a génjeibe 20 van kódolva, akkor 20-at fog hízni, ha meggebed akkor is.

És lehet, h. a szülés után ennek ellenére csak 5 kiló plussza marad, mert a többi csak víz volt.

Szóval kérdezd meg anyukádat, nagynénédet, nagyidat, h. ki mennyit hízott, az jobban mérvadó.

Egyébként is: van, aki az elején hízik hirtelen, van, aki meg jódarabig büszke, h. ő aztán nem, erre a végén hirtelen felugrik 6-8 meglepetéskiló.

Szóval ember tervez.....

A kilóknál sokkal, de sokkal fontosabb a vérnyomás és a vizelet fehérje figyelése. Jó lenne, ha a dokik és a védőnők inkább erre koncentrálnának a kilókkal való riogatás helyett!

Ha fáj a vádlid, akkor lehet, h. kevés a magnézium v. a kálciumszinted. De ne egyszerre vedd be őket, mert rontják egymás felszívódását!

Előzmény: Törölt nick (26037)
youlcsi Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26066
ja, és persze nem engem :Đ
Előzmény: youlcsi (26065)
youlcsi Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26065
a zember piásan is kardélre hány, ha talál itthon kardot :p
Előzmény: kiskiss (26063)
youlcsi Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26064
mérem, mérem :)

mondta is a doki, hogy ne mint a nyulak... kétnaponta (v-k-cs) kiadós sex.
kérdeztem, mit ért a kiadós alatt? reggeltől estig, utolsó vérig, szado-mazo??? :Đ
Előzmény: Timike74 (26057)
kiskiss Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26063
üdv!
csak gondoltam adok életjelet!
felületesen ugyan, de olvasgatok!
youlcsi! mond apának hányjon kardélre terápiásan :D
ne csak piásan :DDD

timike!
megint kiegyenesedett a görbéd?
köszi a friss táblicskut!

dina!
jobbulást!

ariaden!
nagyon izgulok!
remélem timike küldi a forró drótot, ha van valami!

éjjel is jöhet sms! mi még szopizunk éjjel!
az anyuci kedvéért, hogy ne kelljen fejni éjjel!
:DD

jokeva!
te merre?
kata?
szele?
hédi?

megyek is!
puszi!
Timike74 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 26062
Vogii

Köszi a közreműködést, akkor a jelek szerint szeptember elseje a MI napunk!
Már várom, több szempontból is. Legalább lesz kivel megbeszélni, mit mondott az endodokinő.:-)


Egy rég látott görbének nevezett egyenes, tőlem:-))))))











És egy a társaságot érintő táblicsku:



Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!