Keresés

Részletes keresés

jwkllr Creative Commons License 2019.12.02 0 1 20227

FIGYELEM!
A társkereső hsz. és gazdája azonnali hatállyal felnégyeltetik.

Előzmény: sensuality (20226)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.11.29 0 1 20225

Azért is írtam, hogy gondolatkísérlet.

Erre vonatkozott a flörtölős tippem. Egyáltalán nem biztos, hogy a felesége el akar menni klubba. Mert fél attól is. Üljenek fel a vonatra, válasszanak olyan fülkét, ahol számukra szép emberek vannak, és próbáljanak szemkontaktust kialakítani. Sokaknak ez még akkor is nehezen megy, ha éppen szinglik. De el kell kezdeni tettekkel is lebontani a falakat, csak szavakkal nem fog menni.

Előzmény: Sz1gor (20224)
Sz1gor Creative Commons License 2019.11.29 0 1 20224

Szerintem ilyen drasztikus lépéssel egyértelmű a neje reakciója. És az nem a pozitív kimenetel lesz az.

 

Ha a megbeszélésen már túl vagytok akkor swinger vagy kukkolás kell. Ott egymással elvagytok, de megvan az izgalom, hogy más is jelen van.  Már ez is nagy lépés lesz.

 

Lehet ennyi izgalom elég neki és nem lép tovább, de lehet, hogy úgy hozza az élet és megvan a bátorsága odainti a másik felet, hogy tényleg szopja közben azt a másik faszt, ha meg nem akkor is szokta a gondolatot. Majd idővel ki derül, hogy sikerül-e a komfortzónáját bővíteni vagy sem.

Előzmény: artist_not_engineer (20218)


próba_szerecsen Creative Commons License 2019.11.29 0 0 20223

A kérdés, hogy melyikőtökkel. :)))

Előzmény: artist_not_engineer (20222)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.11.29 0 1 20222

Partnerkeresőn kaptunk megkeresést, hogy de szívesen beszállna. Aztán néhány hét levelezés után rákérdezett, hogy nem lehetne-e kettesben, mert neki nem tetszik a hármas... Pff.

Előzmény: Pestaa (20221)
Pestaa Creative Commons License 2019.11.29 0 0 20221

Szerintem is túl becsülöd az arányt, szerintem jó, ha 1% alkalmas és hajlandó erre.  És persze férfiban sem alkalmas mindenki erre!

Előzmény: zenita (20214)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.11.29 -1 1 20220

Nekem tetszene a néger gipszkartonozó ötlete. Szerintem a feleségemnek is. :-) Kevés a környékünkön az ilyen.

 

A gondolatkísérletemmel arra akartam rávilágítani, hogy változást csak a saját viselkedésünk megváltoztatásával lehet elérni. Abban pedig kockázat van, mert nem tudhatjuk előre a változás irányát. Ennek alapján döntsön az OP, hogy mi mennyire fontos neki.

 

Szerintem ez a korrekt megoldás:

Elmondja a feleségének, hogy mit szeretne. Átbeszélik, listát írnak a vágyakról és a félelmekről. Elmennek párterápiára, ahol elmesélik a vágyakat, félelmeket, segítséget kérnek ennek megbeszéléséhez. Elkezdenek apró, gyakorlati lépéseket tenni. Elmennek szórakozóhelyre, ahol szemeznek, flörtölnek másokkal. Megbeszélik egymással, hogy milyen érzés volt flörtölni, és milyen érzés volt látni a párját mással flörtölni. Nem kell rögtön egy dupla anállal kezdeni a hármasozást...

Ezek után vagy szeretné a feleség a dolgot, vagy továbbra sem.

- Ha szeretné, akkor jön a következő problémakör, az ismerkedés. :-) De ez most nem tartozik szorosan ide.

- Na nem szeretné, akkor:

1. A férj elfogadja a jelenlegi helyzetet, és csendben örül annak, ami van. Nem bánkódik, nem panaszkodik a fórumokon, mert VALÓBAN elfogadja.

2. Nem fogadja el, és elválnak útjaik.

 

A "Szeretném, de asszony nem akarja, én inkább elfojtom, de azért jó lenne, hátha egyszer..." nem opció. Az tönkreteszi az életét, és a halálos ágyán fogja bánni.

Előzmény: Törölt nick (20219)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.29 -1 2 20219

És akkor mi van, ha (a topikhoz hű maradva) feleség nem egy plusz lánnyal szeretne ágyba bújni, vagy nem azzal a lánnyal.. esetleg egy néger gipszkartonozóval?
Megannyi kínzó kérdés.. Vajon a férfiba szorult annyi toleranci, mint amennyit a párjától elvár? (Nem csak elméletben, hanem a tettek mezejére lépve.. ) Mi lenne, ha azt látná, hogy az asszony a másikkal sokkal jobban érzi magát, ha annak lenyeli, vagy éppen a vágy hevében seggbe is engedi a másiknak? 
Én láttam ilyen szituációt, hogy a hóhért akasztották és az bizony nagyon kapálózott.
Ha már rábeszélés kell a nyitáshoz, akkor halott projekt. 

Előzmény: artist_not_engineer (20218)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.11.29 0 1 20218

Beszélgetéssel nem, vagy alig lehet megváltoztatni egy másik embert. A viselkedéseddel tudod. Arra muszálj valahogyan reagálnia. Csak azt nem lehet tudni, hogy hogyan. Ez benne a kockázat.

 

Gondolatkísérlet: Szedj fel egy csajt. (Férfit nem tudsz felszedni, kivéve ha biszex vagy.) Meséld el a feleségednek, hogy őt sem akarod elhagyni, de a csajt is szeretnéd megdugni. Akár hármasban, akár külön. Ha ez nem csak egy kitalált csaj, hanem egy létező valaki, akivel már csetelsz, telefonálsz, akár találkozol is, akkor a feleségednek ragálnia kell. Például elhagy. Vagy belemegy. Ez az amit legfeljebb csak sejthetsz abból, hogy korábban hogy regált szex közben.

 

De ez az egész még akkor is rengeteg komplikációt okoz, ha össze is jön. Féltékenység, önbizalomhiány, a közösség által felállított tabuk áthágása, stb. Ezt mind feldolgozni... Kemény meló.

Előzmény: bigbraner21 (20216)
zjani11 Creative Commons License 2019.11.29 0 0 20217

És ha rábólint, hogy rendben ott a következő akadály.

Megtalálni a megfelelő beszállót. 

Az sem egyszerű 

Előzmény: zenita (20214)
bigbraner21 Creative Commons License 2019.11.29 0 1 20216

Köszöntöm a válaszokat, sokat nem haladtam, se előre, se hátra, de egy biztos nem fogom erőltetni, a dolgot...., maradok tisztelettel az én drága, gyönyörű kis feleségem iránt, semmilyen úgymond extra fűszer a szexben nem ér annyit mint ő maga! Megegyszer köszönöm. 

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.29 -1 0 20215

Jó megfogalmazás.. egyetértek. Talán az 1/3 is optimista becslés.

Előzmény: zenita (20214)
zenita Creative Commons License 2019.11.29 -1 8 20214

Nem csupán egységes recept nincs,de maga  a recept sem létezik.   

Tudomásul kellene venni,hogy többesezésre legfeljebb a  nők harmada hajlandó.  Akinek a  kétharmadból "jutott" az így járt.

Ez nem olyasmi,mint mondjuk egy borzalmasan csúnya lila melltartó,amire előbb-utóbb minden nő rábeszélhető,hogy vegye fel.  A nők többségét viszont sosem lehet rábeszélni arra,hogy 2 férfivel szexeljen.   Ez nem a  férfiak rábeszélőképességének a  hibája, így hiába próbálgattok "recepteket" cserélgetni ebben az ügyben.

Nem juthat minden férfinek 37-es lábú nő feleségnek,el kell kelniük a  kisebb és a  nagyobb lábú hölgyeknek is.   

Akiknek a  "37-esből" jutott azok elégedettek lesznek, a  többieknek pedig az élet más területein kell megkeresniük a  boldogságukat.

Előzmény: joajo (20213)
joajo Creative Commons License 2019.11.27 0 1 20213
Erre nincs egységes recept.
Nálunk 24 év kellett. De így tovább, mert ezek szerint őt is izgatja a dolog.
Többet privátban ha gondolod.

Előzmény: bigbraner21 (20209)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.27 -1 5 20212

Szerintem hagyj fel a wishful thinkinggel és tekints végre a partneredre úgy, mint egy érett, dönteni képes felnőtt nőre. Ha nem érez elég késztetést önmagából fakadóan, úgy ne akard jobban tudni nála és belebeszélni valamibe, ami, ha kicsit is megcsúszik, nem úgy alakul, ahogyan megálmodtad, akkor dönt mindent.

Egyenrangú, nem kell alávetnie magát a vágyaidnak. Szar lehet ezt elfogadni, de tulajdonképpen bármikor kiszállhatsz a dologból, ha neked kevés..

Előzmény: bigbraner21 (20209)
bigbraner21 Creative Commons License 2019.11.27 0 0 20211

Köszi, sajna ez van, mi is használunk úgymond játékszereket, az is bejön neki, ha néha beszerzek egy, egy újat, szinte sikít ha segedeszkozzel, punciba, és popoba küldöm neki egyszerre, de itt kézi fék..., lásd alábbiak. 

Előzmény: CraStLov (20210)
CraStLov Creative Commons License 2019.11.27 0 0 20210
Haho!

Ismerős, ha szeretkeztünk minfig beindult a gondolattól, higy nem csak ketten vagyunk.
Plusz egy ffi vagy nőgondolata, jatékszerekkel a dp is bevett szokás de idegenkedett a harmadik személy bevételétől..

Előzmény: bigbraner21 (20209)
bigbraner21 Creative Commons License 2019.11.27 -1 1 20209

Helo mindenki, nem tudom ki hogyan csinálja, hogy rá tudja venni a párját a hármas sexre, én már három éve próbálkozok, nem nagyon jutottam előbbre..., pedig fel hoztam már sokszor az ötletet,ő azt mondja neki elég vagyok én, nem kell másik fallosz, pedig sex közben mikor fülébe sugom "milyen jó lenne most még egy fasz amit szophatnal, vagy fordítva esetleg punciba kapna egyet amíg én szoptatom mindegy, szóval értitek, akkor érzem hogy be indul tőle, én totál fel izgulok ha csak rá gondolok egy ilyen felállásra, szóval szeretném valakivel jól megbaszatni ha benne lenne....! Ne értsétek félre negyvenes pár vagyunk 20 éve együtt, nem hanyagoljuk a szexet működik minden, nagyon jókat szoktunk szeretkezni, szerintem jól néz ki a nejem könnyen találna magának, szeretőt, így is meg nézik, utcán, buliban, bárhol, büszke vagyok rá hogy nagyon szeret, és meg is kapok tőle sex terén mindent,, (orál, punci, popó, mell), persze én is odateszem magam, egyszóval nincs gond, sem a házas, sem a nemi életünkkel.! Ha valaki tudna valami jó ötletet hogyan tudnám rá venni a harmadik félre azt meg köszönném. 

mystion Creative Commons License 2019.11.19 0 0 20208

csodás nő...

Előzmény: Egy Harmincas Pár (20130)
mystion Creative Commons License 2019.11.19 0 0 20207

irtam  : )

Előzmény: Egy Harmincas Pár (20202)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.11.15 0 0 20206

Hát nem semmi történet

Előzmény: dr.Majorosi (20198)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.11.15 0 0 20205

Nem vettem magamra, csak nem tudtam "dekódolni" :D

De akkor inkább elengedem a témát.

 

Előzmény: Törölt nick (20204)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.15 -3 0 20204

Nyugi, nem neked szólt amit írtam.. nem értem, miért vetted magadra.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (20203)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.11.15 -3 0 20203

Törzstagság? Az ki?

Álom, gondolatkísérlet? Én sosem álmodtam olyanról. hogy egy partnerem a gyerekeim ruháját viselje.

Nyál csorgatás? Kire, mire? A kamusztorikra?

Ezek símán beteg elcseszett emberek. Miért kellene irígyelni őket?

Vagy mit nem értettem jól?

 

Előzmény: Törölt nick (20199)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.11.15 0 1 20202

Köszi! :)
Ha gondolod, írd meg az akkori nickedet.

Egy masszőr jól jönne, de fél sörbe fogadok látatlanban, hogy legalább 200km-re laksz :D

 

Előzmény: mystion (20197)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.15 0 0 20201

Kegyetlen kivanatos tested van...

Előzmény: Törölt nick (19135)
joajo Creative Commons License 2019.11.15 0 2 20200
"A lány nagyon nem akarta ezt. De szerette a srácot s így a kedvére tett"
Hát itt a bibi. Így nem szabad bele fogni.
Előzmény: dr.Majorosi (20198)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.15 -4 1 20199

Na, most kihívtad magad ellen a topic törzsgárdájának haragját. (De ne aggódj, a többség számára mindez pusztán álom, gondalatkísérlet, már azért szorulnának, ha az asszony megtudná, hol csorgatják a nyálukat.)

Előzmény: dr.Majorosi (20198)
dr.Majorosi Creative Commons License 2019.11.15 0 7 20198

Előre megírom,h nem vagyok érintett,de egy közeli ismerős pár példáját példának hozom, hátha okul belőle a nagyérdemű:

tehát adva van egy akkor huszon éves pár.Lány  25 alatt, fiú harminchoz közel.Szeretik egymást.A fiúra rájön,h igazán "megnézné a lányt más alatt" idézet  a lánytól.A lány nagyon nem akarta ezt. De szerette a srácot s így a kedvére tett. Összeálltak mással, a lánynak erős önértékelési gondjai akadtak. Ez így meg vagy másfél évig. Aztán jött a lány apjával egykorú férfi,aki arra kérte a lányt,h vegye fel az ő(férfi) lányának ruháit.Aztán így csinálták.Ez teljesen átformálta a lány s az elmúlt alig 15 évben a férj már csak kakukk szerepben van mellette s néha nagy ritkán engedi csak -jutalomként - magához.

Hát így!

mystion Creative Commons License 2019.11.15 0 0 20197

még mindig szép a nejed, én még emlékszem az első képekre amikor indítottad a topikot, már akkor itt voltam csak más néven, négyjegyű sorszámmal. Masszőr kell szóljatok!  ; )

Előzmény: Egy Harmincas Pár (20164)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!