Keresés

Részletes keresés

youlcsi Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26181
hát már aztán!!! :Đ meddig eszel még?!?!?!
Előzmény: Timike74 (26178)
kiscsirek Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26180

Jaj, nem maaa' !!  :))

Amint tudsz gyere es irj le mindent!!! :))

Előzmény: Timike74 (26178)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26179

ne máááá Timike!!! hogy lehetsz ilyen?

 

Amíg begépelted hogy nincs időd leírni pont leírhattad volna!

 

Szégyeld szépen magad!!!

Előzmény: Timike74 (26178)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26178

Helló Lányok!

 

Voltam a dokinál és UH-n, eredményem is van, de most nem érek rá, ennem kell:-))))

Utána megírom!

 

Pááááááááááá Nektek!

Dina2008 Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26177
Karéva, gratula és nagyon nagy drukk megy a kicsiknek:)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26176

Lányok, olyan cikkeket leírásokat keresek, amik arról szólnak, hogy nem kimutatható valakinél az IR de met mégis rendbetette a PCO-ját.

 

ha valakinek van, küldje át priviben legyen olyan drága.

 

Köszi!

kiscsirek Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26175

Igen, meg a multkorrol maradt Duphastonom, abbol vettem be reggel.  3x1-et kellett szednem akkor, most is igy akarom, bar a magyar nodoki, 2x1et irt fel. nem tudom... gondolom 3x1 sem arthat nem??

 

akartam is mondani, h nalam tobbszor volt olyan h ossze vissza ugralt a hom, le-fel-le fel. mint valami ekg :))

(en csak az lh tesztbol tudtam h mikor is volt pontosan.)

 

Ugyhogy meg barmi lehet!!! Merd csak szorgalmasan, aztan tedd fel reggel!! :)

Előzmény: Pöttyösmacska (26172)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26174

Köszi aranyos vagy!

 

Minden esetre, ha PÉ-t nem is csinált még, jó szőr-killernek bizonyul! :))

 

Jucy, én a helyedben a következő ciklusra bejelentkeznék egy UH-PÉ követésre, hogy tutira menjek, meg akkor látni is lehetne mi folyik odabenn. Szerintem ez fontos lenne.

Előzmény: quilla (26173)
quilla Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26173
Azert en drukkolok neked, hatha te is a gyorsan ragalok koze tartozol! :) Van olyan is :) En ugytunik nem tartozom oda, de egyszer majdcsak lesz valami itt is :)
Előzmény: Pöttyösmacska (26172)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26172

jaja, kb 1 hónapja.

 

tudom hogy nem tesz egyik pillanatról a másikra rendet de annyi bíztató jel van!

 

Kiscsirek, fogsz kapni progipótlást?

Előzmény: quilla (26169)
Obsoleta Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26171
Sziasztok!

Kiscsirek, hatalmas gratula, megy a nagy drukk természetesen, remélem mindig rendben lesz! :)))
ljucy Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26170

Igen, este jutott eszünkbe neünk is, hogy tényleg ott hagytuk:)

 

szuper a bicaj, pikk-pakk hazatekertem:)

 

Nekem is volt pé-m, akkor miért nem sikerül soha?????:(((

Biztos vagyok benne, hogy ez a ciklus sem volt az igazi, annak ellenére, hogy még csak a 21. napon vagyok. A hétvégén kiderül minden!

 

Előzmény: Bubus78 (26165)
quilla Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26169
Miota is szeded a metet? Lehet rosszul emlekszem, de mintha valami egy honap remlene nekem. Ha jol remlik, akkor meg ezen semmi csodalkozni valo nincsen, a met nem teszi rendbe a ciklusodat ennyi ido alatt :) Ugyhogy az ugralas teljesen belefer a dologba (hozzateszem sajna, mert en is bornam ha ripsz-ropsz rendet tenne)
Előzmény: Pöttyösmacska (26168)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26168

Nem keseredek el, hogy nem pé volt még, csak akkor azt lenne jó tudni hogy miért ugrál a hőm még mindig a met szedése mellett is.

 

Bár ahogy néztek kiscsirek hőjét, neki is lenn volt aztán fel ugrott, aztán vissz a le, és ebből lett a 8mm :))

 

node, mérek szorgosan, valami csak lesz azalatt a 3 hónap alatt, amikor vissza kell majd mennem a dokkerhez.

 

Egy pete mennyi idő alatt fejlődik ki?

kiscsirek Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26167

Koszonom mindenkinek a gratulaciokat!! :)) kedvesek vagytok.

 

Remelem ezuttal minden ok lesz. mert az h az elso elment koran az lehetett "termeszetes szelekcio", vagy mi, de ha a masodikkal is gond lenne akkor tuti van valami gaz velem, a mar meglevo problemakon felul. -na kellett nekem visszajonni, ez is csak ma jutott eszembe..   :)) 

de megprobalok az elmult 2 hetbol erot meriteni es lazan fogni a dolgot :))

 

Macsek,

Ja, ha voltal uh-n es ott nem mondtak akkor lehet h tenyleg nem az volt meg, de ettol meg kesobb siman lehet meg!!!  

 

 

 

youlcsi Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26166

Jokeva!

 

jó itt látni néha téged is :)

 

hétfőre vagy keddre mondta a doki a pé-t, máról már lecsúsztunk :) de holnap még lehet.

2X500at szedek, de 3 nap múlva elfogy, és szeretném a 2x850et... csak még addig kerítenem kell valakit, aki felírja. ha nem lesz recept, marad az 500as.

a hasmenésem pedig köszöni, jól van. igaz, tiszta lelkesen lekezdtem tolin be az arcba az elevitet, így van valami szoruláshoz hasonló dolog... de ez csupán a gyakoriságon változtatott, egyében nem. de nem zavar :)

 

jajjjjjjjj, annyira kíváncsi vagyok, hogy mi lesz... csak egy ici-pici kis pé-t szeretnék!

Előzmény: Jokeva (26159)
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26165
Szegénykém, megértelek! Utálatosak az első munkanapok...

Hazaértél épségben??? :o) Itt hagytátok a diót... :o)

Ciklusod meg ne írd le ilyen hamar!!!
Előzmény: ljucy (26152)
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26164
Macsek

Nem akarlak kiábrándítani, de szerintem ez nem PÉ volt. UH-n is látta volna már jelét a doki, meg ilyen alacsony hővel meglepne ha PÉ lenne... Mérj tovább, aztán kiderül, ne nekem legyen igazam! Bocsi, nem letörni akarlak, csak leírtam a véleményem.
Előzmény: Pöttyösmacska (26160)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26163

az a baj ezzel a görbével, hogy olyan semmilyen! ha PÉ hát legyen PÉ és emelkdjen jó sok tizedet... ne csak 3-at. ha meg cikkcakk, akkor legyen cikkcakk, és ne mérjek két nap 36,4-et! én nem tudom ezt értelmezni!!!

 

és hogy az elején azok a magas értékeket Norcolutos befolyáltságomban produkáltam! :)

Előzmény: Jokeva (26159)
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26162
Sziasztok!

Írtam listára beszámolót a jósnőről! :o)))))))))

Jokeva

Te itt??? Már nagyon hiányoztál, persze megértem a távolléted! :o) Előbb-utóbb csak jobb lesz a helyzet!

Kiscsirek

Gratulálok, nagyon ügyi vagy! Vigyázz a kis maszatra!!! :o))))

Ariaden

Látom te sem mentél sehova a hétvégén. Szerintem simán bejön még a tippem! Kitartást, még nem hordtad túl a leányzót, szóval még ne akard kikergetni! :o)
kiscsirek Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26161

Szia, koszi szepen! :)

Elokerestem a gorbemet, csak a nyalaras kezdeteig mertem.

 

Szoval en reszemrol levontam a kovetkeztetest, a sok szex nem arthan a dolognak :DDD

 

Mar csak azt remelem minden rendben lesz.

 

Kepet sajna nem kertem, megmondom oszinten ott hirtelen nem jutott eszembe, mert tenyleg nem latszott sok, viszont adott egy kis papirt amin van nehany adat.

8mm

Grav.s : 4-5 - ez nyilvan a terhesseg kora. Na itt kicsit beindult a paragepezet, mert en ugy szamoltam a PE alapjan h kb 5 het 4 naposnak kellene lenni amit mar 6 hetnek mondanak. nem??  es total befostam h esetleg mar nem el, ezert van lemaradva, de a doki rogton szolt h ne aggodjak, nincs itt semmi lemaradva, teljesen jo a 8 mm, a mensim alapjan.  Szoval megprobalok hinni neki:))

Meg ott van meg egy olyan is h andextajak elt. nelkul. -ez nem tudom mit jelent..

Előzmény: Jokeva (26159)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26160

Neee csináljátok már! tényleg lehtett pé????

 

Jaaj most teljesen felment a pumpa bennem egy pillanat alatt. na jó most gyorsan megnyugtatom magam, nálam ez már legalább akkora hír lenne, mintha terhes lennék!!! hűűűű egy magamtól termelt PÉÉÉÉÉ de durva lenne...

 

csak az a furi, hogy a 9. napon voltam nőgyogyinál, ott nem mondta hogy lenne valami ami PÉ-re utal... nem látott semmit, csak 2mm-es kis kezdeményeket.

 

Kiscsirek! ez fantasztikus!!! annyira örülök, nagyon drukkoltam, néha amikor a fórumon voltam, és olvastam hogy volt most pár negatív teszt, rád gondoltam, hogy majd te megmented a hazát. és tessék! :)

 

Csuhajj!

Előzmény: kiscsirek (26157)
Jokeva Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26159
Sziasztooooooooook!

BJ lehunyta a szemeit, szerintem van kb 10 percem! Konyha&lakás úszik, védőnő bármikor betoppanhat, de ez már tarthatatlan, hogy sosem érek ide. Még visszaolvasni sem tudok baszki, ahányszor ideülök, mindig közbejön valami!
Mintha láttam volna néhány új arcot, no nekik ÜDV!!!!!

Youlcsi, keddre mondott PÉ-t a doki neked? Tök jó lenne! Asszem olvastam hogy szexmaratonra készültök, hát hajrá :))) Izgi... Egyéb tüneteid? Már a hasmarsra gondolok! Metet most mennyit nyomsz, 2x500-at ugyanúgy?

Pöttyösmacska, mi a baj ezzel a görbével...? Vagy lemaradtam valamiről? Szerintem eddig tökéletes.

Ljucy, hányadik ciklusnapon tartasz? Nyaralni voltál ugye, és nem mértél...?

Kiscsirek, hisz ez óriási!!!!!!!!! Gratula!!!!!!! Mióta szeded a metet, és mennyit? Hőgörbe? Mikor volt PÉ? Gyerünk te lány, ne kínozz minket! Nem kértél képet a szürke kis maszatról? Én kértem anno :)))))
youlcsi Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26158
wow csirek!!! öröm olvasni :)
Előzmény: kiscsirek (26153)
kiscsirek Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26157
Szerintem is lehetseges h volt ott egy PE!  
Előzmény: Pöttyösmacska (26150)
ljucy Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26156

Macsek,

 

ez lehetett vmi-féle pé a 12. nap környékén, szerintem!

Ha most pár napig még följebb megy, vagy fönt marad, akkor szerintem  lehet belőle még valami:)

Előzmény: Pöttyösmacska (26150)
ljucy Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26155
ez nagyszerű, végre egy jó hír:)
Előzmény: kiscsirek (26153)
ljucy Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26154

Hali Kiscsirek,

 

mi van Veled???? teszt???????? Mondd má'!!!!:)

Előzmény: kiscsirek (26151)
kiscsirek Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26153

Na sikerult egy kicsit visszaolvasni, de lehet h csak otthon tudom befejezni, igy 2 het utan sok itt a bepotolni valo.

 

en sajna nem tudntam korabban jelentkezni, otthon anyunak nincs net. Meg annyi minden volt, minden napra mas jutott.

 

Szoval a lenyeget nem is tudtam elmondani nektek meg :))  29-en tetszteltem egy gyonyoru pozitivat!!!!   voltam mult penteken uh-n, ahol a doki, aolatamasztotta h valoban van  terhesseg, 8 mm-es a kis sejtcsomo!!:))))  (bar sokat nem lattni meg ilyenkor, a nagy szrke maszalgban egy kissebb szurke maszlag, de jo volt :))

Duphastont nem vittem haza, mert nem akartam elkiabalni a dolgot, de ma reggel mar vettem be az otthoni nogyogyi javasltatara is. Szerencsere meg maradta a multkorrl, de nemsokara iratok fel ujra.

Jo volt h otthon voltam, mert igy nem volt idom gorcsolni semmin, egy tesztet vittem csak, aztan miutan pozitiv lett bejelentkeztem, de total nem paraztam a dolgon, nem volt idom.

(itt mar vagy 3at csinaltam volna az tuti:))

 

Szoval ez a nagy harci helyzet egyenlore, de azert persze izgulok h minden rendben menjen ezuttal!!  Ma itt is bejelentkezek kb 2 het mulvara, egy magan uh-ra mint a multkor, h azert lassuk h minden ok.

 

Sajna a dietat nem nagyon tartottam, amig otthon voltam, probaltam azert nem ossze-vissza zabalni :))  Es a metet is csak 2szer felejtettem el bevenni:))))

 

ljucy Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26152

Sziasztok Csajok,

 

első munkanap, brr:((

 

De most legalább talán sűrűbben tudok majd jönni:)

 

Mértem reggel, csak kíváncsiságból, bár a hasam fáj, ahogy szokott, és 36,9 volt, elég kevés alvás után...

De már vannak jelek, amik egyre erősödnek:((

Nem igaz, hogy nekem sosem jön össze!!!:((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!