Keresés

Részletes keresés

Kaszman Creative Commons License 2006.10.20 0 0 3125
Egy kicsit bővebben? :D
Előzmény: jamamura szadakó (3124)
jamamura szadakó Creative Commons License 2006.10.20 0 0 3124

26-11-06.

 

jamamura szadakó Creative Commons License 2006.10.20 0 0 3123

26-11-06.

 

 

Kaszman Creative Commons License 2006.10.19 0 0 3122

Akit érdekel az alábbi az kattintson:

A VÁNDORLÓ PALOTA DVD TESZT
Kaszman Creative Commons License 2006.10.19 0 0 3121

Én kinnvoltam de nem szavaztam senkire (no nem azért mert gyenge volt a felhozatal).

Amúgy tényleg nem volt rossz a Bleach társaság. Sőt... :)

Előzmény: Regibegi (3119)
Zombie Creative Commons License 2006.10.18 0 0 3120
Eladó DVD-k:

Princess Mononoke (http://www.optimumreleasing.com/dvd.php?id=229)
Laputa Castle In the Sky (http://www.optimumreleasing.com/dvd.php?id=226)

Region 2 UK, vadonatúj, bontatlan csomagolásban.
Darabja 3500 pénz.
Regibegi Creative Commons License 2006.10.08 0 0 3119
....ha netalán valaki ment volna innen conra és a blícsesekre szavazott esetleg.. ANNAK KÖSZÖNET!! :3
Elhaym Creative Commons License 2006.10.06 0 0 3118

Látom amióta Sony az A+ tulajdonos, sorban jönnek a játékból készült
animék az Arc óta.

Parappa, a rapper : október 21-én 20:25-kor
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=1950
Ezt nem fogom nézni.

 Wild Arms:
mely Veszett fegyverek címmel, október 28-tól kerül feliratosan minden hétvégén az A+ műsorára
http://www.aoianime.hu/index.php?oldal=reviews&rev=153
 Ez is RPG játék, ezért bele is akartam nézni, majd az A+on
így bele is tudok.
Bár a játék nem igazán jött be, meg Arc sokkal jobb, de egy próbát megér.
Meg így már nagy a %-a, hogy a többi játékból készült anime is legyen majd az A+on Star Ocean, Tales Of Eternia, Xenosaga meg majd Suikoden amint lesz belőle anime.

 

Elhaym Creative Commons License 2006.10.03 0 0 3117
Talán, attól függ, hogy az RTl szinkronizálna-e még. De bízok benne.
Regibegi Creative Commons License 2006.10.02 0 0 3116
JEEEEEJ már csak 5 nap conig!!! Aki jön szavazzon a Bleachtardosokraaaaa :D

...néztam Narutót német szinkronnal...borzalmaaaas!! ...és véget ért a Host Club *hüpp* olyan cép volt *.*
Strange Boy Creative Commons License 2006.10.02 0 0 3115
Szinkronra vajon számíthatunk? Az AXN csak nem csóró cég. :)
Előzmény: Elhaym (3113)
Zser Creative Commons License 2006.09.29 0 0 3114
" legújabb és legsikeresebb eredeti japán anime programok is műsorra kerülnek."

Ennek nagyon örülnék, de hisziapiszi.
Előzmény: Elhaym (3113)
Elhaym Creative Commons License 2006.09.27 0 0 3113

Kb októberben biztos lesz ísmétlés.

 

Egyébként ezért a változás:

 

KÖZLEMÉNY


London, 2006. szeptember 8.

A Minimax Media Sro (a Minimax és az Anime+ programok műsorszolgáltatója) közép- és kelet-európai A+ televíziós-üzletágát átruházta az angol-walesi illetőségű AXN Europe Ltd-re (AXN).

Műsorszolgáltatási engedély

Ezúton tájékoztatjuk, hogy az AXN rendelkezik a nagy-britanniai médiahatóság, az OFCOM műsorszolgáltatási engedélyével, amely - miként a magyar, cseh, szlovák és román szabályozás - megegyezik az Európai Unió médiaszabályozásával (a módosított 89/552/EGK irányelvvel). Az AXN ennek alapján folytatja az A+ program szolgáltatását magyar, román cseh és szlovák területen.

Programkoncepció, a műsor jellege változatlan

Megerősítjük, hogy a napi hatórás műsorblokk azonos frekvencián marad, azaz a Minimaxot követően kerül sugárzásra a továbbiakban is. Ezenfelül az új műsorszolgáltató (AXN) megtartva a népszerű csatorna jellegzetességeit, további fejlesztéseket tervez, amelynek keretében a legújabb és legsikeresebb eredeti japán anime programok is műsorra kerülnek.

A Kábelszövetségek és a Médiahatóságok értesítése

Tájékoztatjuk, hogy társaságaink konzultáltak az illetékes kábeltelevíziós szövetségekkel az A+ televíziós üzletág átruházásról, valamint továbbították az AXN fent említett nagy-britanniai (OFCOM) műsorszolgáltatási engedélyének másolatát is szövetségek részére.

Egyúttal bejelentést tettünk az illetékes médiahatóságoknál (ezek: a cseh RRTV, a magyar ORTT és a román CNA) az átalakulásról, bemutattuk az OFCOM műsorszolgáltatási engedélyt.

Amennyiben bármilyen kérdése merülne fel a fentiekkel kapcsolatban, kérjük, forduljon bizalommal bármelyik társasághoz. Reményeink szerint a jövőben tovább bővíthetjük együttműködésünket.

Tisztelettel:

MINIMAX Media S.r.o.

Az AXN Europe Ltd egyetértésével

Előzmény: Strange Boy (3112)
Strange Boy Creative Commons License 2006.09.26 0 0 3112
Tegnap belenéztem a Spirálba, és ez is jónak tűnik, elegem van már!!! Asszem ráveszem magam, hogy mégiscsak nézzem őket feliratosan, de mostmár egyikbe se mászok bele, csak ha előről kezdik őket. :)
Elhaym Creative Commons License 2006.09.19 0 0 3111

Spiraltpl gépen is megakartam nézni, de így legalább látom.

 

Arcot és Gravit már láttam, de tévében sokkal jobb a képminőség, meg nekem a monitor kicsi. Meg tévéből anyukám is tudja nézni az animéket.

 

Én gépen se szoktam eltekerni. Megnézek sok képet majd elolvasom mi a történet. Így még soha nem jártam úgy hogy olyan animét kezdtem el ami nem tetszett.

Csak régen, mert akkor még tesómmal néztük őket és ő döntötte el, hogy mit nézzünk. Akkor még nem értettem a letöltéshez.

 

Regibegi Creative Commons License 2006.09.19 0 0 3110

Nem tudom mi volt mert az LDTS úgy döntött hogy inkább bébitévét néz :P

 

Hááááát...én nem tudnám eldönteni hogy jobb..mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya,de tény ha valami megy a tévében akkor értelemszerűen leköt még a gépen hajlamos vagyok áttekerni -__- De mégis jobb azt nézni amit szeretnék...és ez a gépen lehetséges...

Juhééééé nemsokára con :P

Elhaym Creative Commons License 2006.09.18 0 0 3109

Melyik animébe néztél bele?

 

Egyébként tévéből jobb nézni, mint gépen, Pl azért is mert a tévé nagyobb.:D

Meg jobb a kép minőség is.

Előzmény: Regibegi (3108)
Regibegi Creative Commons License 2006.09.18 0 0 3108

Hehe...megszereztem életem első A+os élményét...mégpedig úgy hogy este csak kapcsolgattuk a tévét és épp ment valami,a felirat meg el volt csúszva :P erről ennyit..

 

3 hét múlva animecon YEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJ :D

Elhaym Creative Commons License 2006.09.15 0 0 3107

Én is bízok benne.

 

Sajnos UPCn nincs teletext így felirat sem.

Előzmény: Strange Boy (3104)
Regibegi Creative Commons License 2006.09.15 0 0 3106

És én most ezzel mit kezdjek? :P kb mindent eredeti hangon nézek...

 

Víííí kb egy hónapja egy darab animét sem láttam mert halott a gépem :D Micsoda tragédia :)

Előzmény: Jaspis (3100)
meoindil Creative Commons License 2006.09.14 0 0 3105
Igen vannak technikai problémák. Elvileg a teletexten rajta van a felirat, de én is olvastam hogy nem mindenhol tudják behozni.
Előzmény: Strange Boy (3104)
Strange Boy Creative Commons License 2006.09.14 0 0 3104

"Nekem egyébként felirat sincs."

 

Az durva!

 

Én is nagyon remélem, hogy leszinkronizálják!

Előzmény: Elhaym (3102)
Raziel567 Creative Commons License 2006.09.14 0 0 3103
Nekem a Spiral meg a R.O.D. The TV. De az Arc sem rossz.
Elhaym Creative Commons License 2006.09.14 0 0 3102

Nekem is az Arc jön be a legjobban. Azért nézem hátha sokan nézik és az RTl leszinkronizálja.

 

Nekem egyébként felirat sincs.

Előzmény: Strange Boy (3101)
Strange Boy Creative Commons License 2006.09.12 0 0 3101

A szívem szakad meg az Arc, a kölyök-ért, hogy nem szinkronos, pedig látom rajta, hogy nagyon nekem való, és szeretném. Pont ilyenre vártam már mióta, erre tessék! Mikor végre jön egy ilyen, a drága A+ elkezd anyagiaskodni. :(((

Olvasgatva meg fele akkora élményt se nyújt, mint amúgy. Oda se lehet koncentrálni egy feliratos filmre/animére.

Továbbá a Hakaima Sadamitsu se néz ki rosszul, de hát ugye... :(

Jaspis Creative Commons License 2006.09.08 0 0 3100

Ha szereted az eredeti nyelvű animéket, kukkants be ide:

http://www.hangeskep.hu/index.php?lcmd=2;category;022

Előzmény: Regibegi (3092)
Elhaym Creative Commons License 2006.09.07 0 0 3099

Csak apénz. Pedig a magyar szinkron most már nagyon jó, japán se rossz, de mégis jobb azért úgy nézni, hogy 100%ban értjük. Pl ha jól tudnák Japánul akkor mindegy lenne.

 

Tévében meg sajnos úgysem látom a feliratot.

 

Most hirtelen elkezdték adni az újakat, de nem is tudom őket nézni, csak októbertől tudtam volna.

 

Meg vettem volna fel a Kaleidot és a Slayes tryt, ami nem tudom miért de félbemaradt.

 

De az is rossz, hogy minden újat leadnak egy hónapban, pedig jobban megérte volna anyagilag is folyamatosan adni és akkor 3 hónapig lenne mit nézni.

Előzmény: Strange Boy (3090)
Raziel567 Creative Commons License 2006.09.07 0 0 3098

No de miért kellett akkor hétfőn elkezdeni a Yu Yu Hakusho-t például? Az sem jó, hogy uazon a napon van az ismétlés is. Nomindegy, bármit irok ide, úgysem változik semmi. Amúgy a 4 új anime-ből 3 tetszik. Lehet találgatni, hogy melyik nem :-)

 

Üdv

Raziel

Előzmény: meoindil (3097)
meoindil Creative Commons License 2006.09.07 0 0 3097
Hát, az utóbbi napokban (hetekben?) már csak ismétlések mentek.
Tegnap a Read or Die, a Spiral, és a Arc the Lad első részét adták le felirattal valamint a Cubix első részét szinkronnal.
Előzmény: Raziel567 (3096)
Raziel567 Creative Commons License 2006.09.06 0 0 3096
Most épp az Arc The Lad. Nem értem, miért nem lehet a weboldalon feltűntetni a műsort? (meg miért kell futó sorozatokat félbevágni).
Előzmény: meoindil (3095)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!