Keresés

Részletes keresés

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26218

hali!

 

Persze, hogy paragép vagyok, tizen éves korom óta nem volt peteérésem! :)

 

Mondjuk most az eddigi 36,1-2-ről felmentem 36,3-4-re alaphőnek, remélem ez valami jót jelent.

 

A bal oldalam folyamatosan szurkál, már legalább 10 napja, de az UH-n nem látott semmit a dokkerbácsi. úgyhogy  én egy ilyen rejtély vagyok.

 

Timike, akcióra fel! :) Hajts rá az ikrekre! És ne akarj Tescoba menni utána! :)))

 

Mert mint tudjuk a Tescoban végeznek abortuszt is. Gazdaságost... :) Ilyen kék fehér csíkosat. :))

 

 

Youlcsi, szerintem is jó lenne egy uh-val rákukkantani arra a petére...

 

Előzmény: Jokeva (26217)
Jokeva Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26217
Sziasztok! Próbálok írni gyorsan!

Bubus, én is várom hogy BJ ne függjön ennyire tőlem! Most még csak én tudom szórakoztatni, magában nincs el! De majd gondolom ez is eljön :)

Macsek, szerintem ez még nem PÉ volt. De tényleg nem értelek... kezdesz hasonlítani Ljucyra! A görbéd eddig tökéletes. Nem lehet sem vonalzó egyenes, és szerencsére nem is EKG. Mi a bajod azzal, ha két nap is egyforma? Őrület. Miért, szerinted hogyan kéne kinéznie? Szabályos katonás rendben egy vagy két tizedet ugrálnia naponta? És PÉ amikor lesz, a 3 tizedes emelkedés az első napokban szintén tökéletes lesz. Kell majd néhány nap, míg feljebb araszol!

Kiscsirek, az 5 hét 6 nap is még csak 5 hetes terhesség a dokik szerint. A betöltött heteket nézik és mondják, én is meg voltam kavarodva eleinte! Képet azért kérj majd amint tudsz :)) Tünetek?

Timike, ezek tök jó hírek!!!!!!!!! Nem értem hogy akkor mi a fenéért nem vagy mégsem rendben teljesen. Érthetetlen!!
Ez a sztori jó :) Legalábbis a kismamás. A másikat nem kommentálom...

Youlcsi, ez még lehetett PÉ tegnap! Kiderül a következő napok hőjéből. A fórumdrukk megvan hozzá!
youlcsi Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26216

arra gondoltam, hogy csütörtökön nézetek rá, ha nincs semmi változás a görbén... remélem, erre nem lesz szükség. végülis ma van a 4-5-ből az 5. nap... így ami ma fog történni, az úgyis csak holnap látszik... és ma van napja a terápiának is :p

Előzmény: Timike74 (26215)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26215

Jó reggelt!

 

Vogii

 

Megfogadtam, hogy nem mutatok görbét most legalább 2 hétig, mert kezdek babonás lenni. Ez nem személynek szól, hanem általánosságban.

BOCSÁNAT MINDENKITŐL!

 

Amúgy semmi újdonság nincs velem, szúrkálgat a hasam.

Ma is dolgozok, amikor tudok, bekukkantok.

 

 

Youlcsi

Reméljük lassan megreped a tüsződ. Nem tervezed, hogy megnézeted újra valamikor a napokban?

Előzmény: vogii (26213)
youlcsi Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26214

jó reggelt, csajok!

 

napi hőjelentés:

sehol semmi :( de igazán megint nem sikerült sokat aludnom, majdhogynem óránként ébren voltam. 4kor még fel is kellett kelnem... de miért is pont akkor tudnék rendesen mérni, amikor számít is valamit???

vogii Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26213
Kiscsirek,
én is gratulálok! :)))

Timike,
erre az uh eredményre nem is merek semmit mondani. Tudd, hogy mindenem keresztben érted! :D
Dobhatnál egy görbét, hadd lássuk, hogyan is néz ki hő szempontjából ez a dupla pé.
Előzmény: Timike74 (26209)
Rambóka Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26212

Macsek!

 

Ezt tényleg ki tudod húzni a két ujjad közt 6-8 centire.

 

DE!

Vannak olyanok is, akiknek egész kemény lesz a nyákjuk ilyenkor, szinte gumiszerű. Gergő születése után nekem is volt ilyesmi, rugalmas, sárgásrózsaszín, áttetsző gömbök potyogtak ki belőlem.

Előzmény: Pöttyösmacska (26207)
Rambóka Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26211

Ljuci!

 

Asszem írtam, h. a Premens az elején inkább durvítja a PMS tüneteket. Szóval kitartás, később jobb lesz!

Előzmény: ljucy (26201)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26210
Rambóka

Már én is csak ebben tudok bízni.
Remélem tényleg ígyebbül lesz:-)))



Ma volt két érdekesség, megosztom veletek:

1.
Telefonáltam a dokinak, hogy mikor mehetek hozzá.
Mondta, hogy most menjek nyugodtan. Ezer és még vagy ötszáz emberke tolong a rendelő előtt, nyitva az ajtó én bemegyek. Dumálok két szót az asszisztenssel, doki az UH-ba, várok.
Bejön egy középkorú nő + lánya ( utólag tudtam meg persze, hogy anya-lánya.)
A nő csak valami beutalót akart kérni, a lánya meg toloncolja kifelé a rendelőből, hogy várja meg kint. Kezdett érdekessé válni a dolog.
Az asszisztens nő végre "rendet " rakott, az anyának laborbeutaló kellett, a lányának meg egy valami nyilatkozat szerű bánatom az abortuszhoz, és nem akarta az anyja előtt intézni. ekkor Marika ( assz. ) megkérdezte, hogy ki lesz ez idő
alatt a gyerekekkel ? Hát Anyám.........De mit mond, hova megy? BOLTBA!!!!
Azt hittem rosszul halok, boltba????????? Marika is visszakérdezett.
Igen elmegyek Pécsre a Tescóba, majd azt mondom. ( reggel befekvés, abortusz és délután haza, ha minden ok. ) Még jó, hogy nekidőltem egy szekrénynek, mert szerintem hanyatt estem volna.

2.
Laborba bemegyek, mondja a "bökőnő ", hogy behív egy kismamát,( 16 hetes terhes volt, mint kiderült. ) maradjak csak, utána én jövök. Ok.
Bejön a csaj, leül, hogy leveszik a vérét, én a háta mögött álltam.
Közbe a laboros csaj rámnéz, és így szól: Úr Isten Timi, te mennyit fogytál?
Mondom neki, hogy 34 kilót? Köv. kérdés: " Hogy csinálod "?
Mondom met és diéta. Néz bután, ugye szokás szerint. Nagyjából felvázoltam a lényegét, erre a kismama megszólal, hogy ő is PCO-s, metes, jelenleg 16 hetes terhes. És megkérdezte, hogy én is babát várok? Mondtam, még nem. Kiderült, egy az orvosunk:-)))))) Terhesség alatt nem szedi a metet, gyorsan ennyit "kiderítettem", én annyit mondtam, hogy én tutira fogom, ha egyszer az leszek.
Köszönt és elment. Tök jó volt látni, olyan mosolygós, kiegyensúlyozott volt, biztos régóta várta már ő is. Visszagondolok, mikor vártam az UH előtt, ők akkor jöttek ki a párjával, a srác kezében egy fényképezőgéppel és könnyesnek tűnő szemmel. Hát ezért volt!


Előzmény: Rambóka (26200)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26209
Kiscsirek

NAGYON NAGY GRATULA:DDDDDDDDDDD
Most jutottam el odáig, hogy visszaolvassak!
Napközben esélyem nem volt, csak épp az előttem szóló hsz-t láttam és reagáltam.
Vigyázz magadra nagyon.
Reméljük a legjobbakat.
Dina volt épp így, és nézd meg már félidőn is túl van:-)))
Előzmény: kiscsirek (26161)
Ariaden Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26208
Hihi, nem semmik vagytok, nem olyan, mint a "hadsereg hordozóanyag", hanem kicsit tojásfehérjésebb és sokkal-sokkal nyúlósabb! :D
Előzmény: Pöttyösmacska (26207)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26207

hát pont ezt akartam mondani... :)))

 

nekem ez egy az egyben a hadsereg horodzóanyagra emlékeztet... :)

Előzmény: ljucy (26206)
ljucy Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26206

Most én is csak lestem, mert régen nem volt, és bíztam benne, hogy az valóban az... bár a naponta szex közben ember legyen a talpán, aki elkülöníti a tojásfehérjét a spermától:)

Előzmény: Ariaden (26204)
ljucy Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26205

Macsek,

 

a BTO-n tök jól le van írva, képekkel illusztrálva, szerintem nézegesd azt az oldalt, sok info van rajta!

Persze, Timike is tök jól leírta a lényeget:)

Előzmény: Pöttyösmacska (26202)
Ariaden Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26204
Nekem olyan áttetszős volt, mint a tojásfehérje vizes széle, amit ha a két ujjad közé veszel, nyúlik. Ez a hüvelyváladék is olyan volt, én is mint a hülye húzogattam a két ujjam között és olyan 6-8 centire nyúlt ki. :D
Előzmény: Pöttyösmacska (26202)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26203

Macs!

 

Van a tojásnak egy sárgája és van egy fehérje.

Eddig stimm, gondolom újdonságot nem mondtam vele:DDDDD

Pé környékén a hüvelyből tojásfehérje szerű váladék ürül.

Persze ez sem törvényszerű, nekem is elég ritka ( bár mostanában egyre gyakoribb )és nem kimondottan olyan, csak hasonló.

Nyálkás, vizes, nyúlos cucc.

Másképp nem tudom leírni:-)))))))

 

Előzmény: Pöttyösmacska (26202)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26202

Rambóka!


Köszi a fenékbillentést, hatott! :)

 

 

Lányok, mi az a tojásfehérje??? :) bocs ha nagyon hülyét kérdeztem, dehát enkem soha nem volt rendes PÉ-m! :)

ljucy Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26201

Rambóka,

 

aranyos vagy:)

megfogadtam a tanácsodat, szorgalmasan eszem a premenst, de már nagyon várom, hogy legyen valami eredmény. Sajnos, már 1 héttel a mensi előtt elkezdem érezni, ha meg fog jönni, valahogy úgy fájdogál a hasam... ez is PMS tünet, reméltem, erre is jó lesz a barátcserje, hátha legalább a ciklus végéig azt hihetem, hogy nem fog megjönni... de sajnos fájdogál:(

pdig most aztán nem muszájból volt a szex:)

Előzmény: Rambóka (26198)
Rambóka Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26200

Timike!

 

Nem azt mondom, h. így tovább, hanem azt, h. ígyebbül! :)

ljucy Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26199

Ariaden, Fridaya,

 

bárcsak igazatok lenne, csak olyan idegőrlő ez a várakozás, hogy mennek a hónapok, és semmi, mindig ugyanaz a vége:((

Előzmény: Ariaden (26197)
Rambóka Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26198

Irgumburgum!

Türelmetlen banda!

 

Macsek, Ljuci!

 

Küldök egy virtuális fenékenbillentést! Mi ez a sírásrívás?

 

Macsek!

Ez egy teljesen korrekt cikluseleji görbe. Hogy mi lesz belőle, azt még nem lehet megmondani, majd kiderül. Ne tessen má' ennyire tűkön csücsülnyi!

Az, hogy a szőreid csökkennek, mindenképpen arra utal, hogy javulsz.

 

Ljuci!

 

Ez egy érdekes görbe. Csak úgy tömegelnek benne az adatok. :)

De a lényeg az benne van: Volt PÉ-d! Úgyhogy nem temetni!

 

Ariaden Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26197
Ljucy, Fridayának igaza van, nekem is a Premenses volt az első igazi tojásfehérjés pém!
Előzmény: Törölt nick (26195)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26196

Macsek, nincs olyan, hogy tankönyvi görbe... (Még ha mi szeretjük is így dicsérni egymásét. :-)) Tényleg, bármilyen cakkosból lehet bébi, PÉ, minden. És vannak olyanok is, akiknél nem megbízható (100%-osan mondjuk senkinél sem az) a hőgörbe.

De a hozzáállásod jó, tessék a pozitív dolgokra koncentrálni, és eltelik kis idő, majd lesz PÉ is, bébi is, csak türelem.

 

Lányok, tudom, hogy ez a legnehezebb, de tényleg kevés embernek működik pikk-pakk a javulás, fél évet adjatok a metnek minimum. Évtizedekig met nélkül romlott a szervezet, nem olyan egyszerű ezt a folyamatot visszafordítani.

Előzmény: Pöttyösmacska (26168)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26195
Ljucy, ne ostorozd magad így légyszi. Igen, hatott a premens és a met is, tojásfehérjés szép PÉ-d lehetett (ha korábban nem volt tojásfehérje, akkor tuti, hogy ez minőségi javulást jelent.) Próbáld a pozitív változásokat észrevenni, arra koncentrálni, és egy picit türelmesebbnek lenni. Lesz baba, érted???
Előzmény: ljucy (26185)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26194
Bubus, eszembe jutott, hogy anyukádról régen írtál. Mizújs vele? Lement a cukra? Tartja a diétát? Bevált a gyógyszer?
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26193

Timike, nagyon gratulálok a jó eredményekhez. A koleszterined egy kicsit alacsony is, estére egyél meg egy kis szalonnát. ;-)) A két érett tüsző/pete pedig szintén szuper. Ez azt mutatja, hogy pörög szépen a szervezeted!! Gyorsan kárpótolt a kettővel ezelőtti ciklusért!!

 

Ariaden, csini a fotó + pocak. Nem is értem, ha még csak most töltötted a 37. hetet, akkor miért akarja mindenki kiénekelni belőled a kiscsajt? ;-)) Még 3 hétig is nyugodtan maradhat.

 

Kiscsirek, nagy-nagy gratuláció, ügyesek vagytok! A lényeg, hogy ne parázz! Kívánom, hogy minden rendben legyen.

 

Karéva, sajnálom, hogy a bébik nem maradtak tovább a pocakban, de nagyon-nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Sok erőt és kitartást, és kérlek, számolj be a történtekről, amint lesz időd/erőd hozzá. Mi nagyon szorítunk!!!

Timike74 Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26192

3. Klínikai kémia:
 Vas                               10.8      mikromol/L  9.0   -   30.4
 Karbamid                        5.81      mmol/L  2.5   -   7.49
 Kreatinin                        64.0      mikromol/L  53.0   -   97.0
 Koleszterin                     3.36  **  mmol/L  4.0   -   5.7
 Triglicerid                        0.64      mmol/L  0.4   -   2.28
 ASAT-GOT                       13.0      U/L  2.0   -   31.0
 ALAT-GPT                       14.0      U/L  2.0   -   34.0
 ALP                              140.0      U/L  60.0   -   275.0
 Gamma-GT                     10.0      U/L  7.0   -   32.0

 

Továbbküldött vizsgálat           .  0.0   -   0.0
 elküldve
 MEGYEI (Női hormon )


 1. Hematológia:


 Fehérvérsejt szám        11.061  **  G/L  4.3   -   10.0
 Neutrophyl karélyos       61.9      %  34.6   -   71.4
 Lymphocyta                   28.5      %  19.6   -   52.7
 Monocyta                         8.1      %  4.0   -   11.8
 Eosinophyl sejt                1.1      %  0.0   -   7.8
 Basophyl sejt                   0.4      %  0.0   -   1.8
 Vörösvértest-szám           4.23      T/L  4.0   -   5.2
 Haemoglobin                  128.0      g/L  120.0   -   160.0
 Haematocrit                     38.3      %  36.0   -   46.0

 

 

Íme a laborom!

 

Szóval TÖKÉLETES VAGYOK:-DDDDDDDDDDD

 

Jah, 1 évvel ezelőtt 3,94 volt a trigliceridem!!!!!!!!!

Ennyit számít a diéta és a met!

ljucy Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26191
1 év metszedés után...:)))
Előzmény: Pöttyösmacska (26187)
ljucy Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26190
ááá, az inszem előtt closty lesz...
Előzmény: Pöttyösmacska (26188)
youlcsi Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26189

Timikém!

ez csodálatos!!! no, a vason lenne mit turbózni, de ilyen uh mellett kit érdekel???

Előzmény: Timike74 (26184)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!