Keresés

Részletes keresés

Mityu Creative Commons License 2016.09.30 0 0 47525

"pusztán anyagi szempontból nem lenne értelme újra kezdeni?"

Azt kellene tudnom előre, hogy ha bárki csatlakozik hozzám, és aktívan dolgozunk mennyire "hatnak rá" *felülről*... :D :D Eddig úgy tapasztaltam, hogy a "segítség" egyszerűen abból állt, hogy NE sikerüljön teljesíteni az aktivitáshoz szükséges  minimumot (ez a havi 4 PÉ-t). :) :) Tehát nem véletlen volt az sem, hogy bár a felsővonal egy tagja odatolakodott a vendég és én közém, hogy majd ő *szponzorál* segíti a vendéget a *startnál* a találkozót mégis elcseszte ezen felsővonal tagja. :)

 

A vendégem meg mit is lépett volna erre... :D

Előzmény: Párizs73 (47522)
Párizs73 Creative Commons License 2016.09.30 0 2 47524

Ami Mityuval történt az szerinted az MLM-ben " egyedi eset"? Ha lehet egyenes választ kérnék.

Előzmény: Törölt nick (47512)
Párizs73 Creative Commons License 2016.09.30 0 2 47523

Az amwaynál csinálták.  Tim 21 módszer volt a neve.

Előzmény: JammieB. (47518)
Párizs73 Creative Commons License 2016.09.30 0 2 47522

Tehát Te felépítettél egy 4-6000. fős csoportot és annak forgalmából V. Róbert részesül. Függetlenül attól, hogy idő közben eltávolodtál az MLM-től , pusztán anyagi szempontból nem lenne értelme újra kezdeni? Már csak azért, hogy amiért te dolgoztál abból ne mindenféle " macskajancsik" éljenek jól. A tagságod megvan, a csoportod megvan. Ráadásul érdekes  lenne B. Miklóska és V. Róbert képét látnod, ha te agymosás nélkül, show műsor nélkül tudnál részesedni a saját korábbi FLP munkád hasznából.

Előzmény: Mityu (47507)
Párizs73 Creative Commons License 2016.09.30 0 2 47521

Mennyi a nemzetközi forgalom? Mennyi a hazai és a nemzetközi taglétszám a Rainnál?

Előzmény: JammieB. (47519)
Mityu Creative Commons License 2016.09.30 0 1 47520

Miért ne lenne olyan? Bárki ahhoz regisztrál be, akit választ... Két évig viszont nincs átszponzorálási lehetőség... Papíron. De mivel ugye kreatív a magyar... :D

Az FLP marketingtervében vagy egy elég érdekes helyzet. Amikor eléred a 18%-os szintet, a szponzorod is 18%-os. Így ugye nincs százalékkülönbség, ami a bonuszkifizetések alapja lenne. :)

Erre van a 6%-os csoportforgalom után járó bonusz. S itt van egy csavar a rendszerben. Ugyan is ezt csak és kizárólag abban az esetben fizetik ki, ha havonta van minimum 4 PÉ személyes vásárlás/forgalom... :) Ha nincs, nincs 6%-sem... meg a második generációs igazgatók után 3%- se, meg a harmadik generációs igazgatók után a 2% sem... :)

(Ezért nem nevezzük passzív jövedelemnek!) :D 

Viszont a ki nem fizetett százalékokat a csoportforgalom után a felsővonal tagjai kapják meg... :O :O :D

No meddig van rád szükség? Hmm? :)

Előzmény: JammieB. (47518)
JammieB. Creative Commons License 2016.09.30 -3 0 47519

Kb az idei év: 70 milliósra jön ki!

Előzmény: Párizs73 (47491)
JammieB. Creative Commons License 2016.09.30 -3 0 47518

Ugye az FLP-nél nincs olyan, hogy te ott saját frontot a már bent lévő saját embered alá teszel? A binárisban van csapatmunka, hiszen itt olyan jutalékokat találtak ki, ami arra késztet engem is, hogy az alattam lévők minél többet keressenek, függetlenül attól, hogy ki regisztrálta!

Előzmény: Mityu (47517)
Mityu Creative Commons License 2016.09.30 0 0 47517

Értelmét nem látom azon dolgozni, hogy az időmet töltsem olyannal, amit egyre nehezebben vesznek meg az emberek. :)

Főleg úgy, hogy esetleg a forgalmazott termékek egy részének a piacon meg lehet találni az alternatíváját, esetleg fele árban. :)

A felsővonal felajánlgatása a segítségre meg olyan fellángolás, amit sikeresen megmutattak, hogy nem szabad elhinnem... :)

Mert a csapatmunka helyett a "jajj neharagudj, közbejött valami, gyereknek a szülinapi tortáját kellett bevinnem az óvodába, szülői értekezletre kellett mennem sürgősen" és társaival szembesültem. :) Ezek nem általam kitalált negatív hozzáállásból fakadó kifogások, hanem a felsővonal tagjai által prezentált jelenetek, élethelyzetek. :D

Tudjuk, akkor miért nem cselekszem önállóan? :D Hát erre bizony szintén sikeresen rádöbbentettek, hogy nem kéne... :D Az átszponzorálással (csatlakozott személy rokonának a nevén megoldható simán), a hozzám csatlakozók átverésével... :D Vagy történt még az elején, amikor a felsővonalunk egyik tagja halál természetesnek tartotta, hogy más vendégét a saját szponzoráltja alá regisztráltassa... :O :O :D

Előzmény: JammieB. (47516)
JammieB. Creative Commons License 2016.09.30 -3 0 47516

Tehát befejezted?

Előzmény: Mityu (47515)
Mityu Creative Commons License 2016.09.30 0 0 47515

FLP-nél tettem le utoljára a "munkásságomat" :)

Előzmény: JammieB. (47513)
Mityu Creative Commons License 2016.09.30 0 0 47514

""A feltételezésed mégis mit vetít előre?"

Kinek, mi van a fejében. :)"

Vagy ki mit szokott sugallni? Ki mit szokott ilyen helyzetekben írni? Jah, ebből is kihozol egy olyan "én nem írtam semmi olyat, amit odaképzelsz" választ. :D :D
Mint ahogy azt szintén megszokhattuk. :)
S milyen érdekes, most egyszerűen semmilyen "tény" nem számít... :D :D Pedig tisztelt bíróság, a tények rendszeresen önmagukért beszélnek. :D

"Adódott egy addig ismeretlen helyzet.

Előfordul.."

Persze. Bagatell, nem is érdemes szót fecsérelni rá... Ja de... Mert ez a helyzet ami az összehasonlításod alapja nem egy alkalmi előfordulás,
s nem ismeretlen helyzet... :) 

Éppen ezért eléggé nem jó a példád... :D 

De hát mint mindig mindenki hűtőgép, csak te vagy helikopter, tudjuk. :D

 

"Egyedi eset" mi? :D :D

Előzmény: Törölt nick (47512)
JammieB. Creative Commons License 2016.09.30 -2 0 47513

Mityu! Te melyik MLM-ben vagy? (bocsi,de nem olvastam vissza)

Előzmény: Mityu (47509)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.30 -2 0 47512

"A feltételezésed mégis mit vetít előre?"

Kinek, mi van a fejében. :)

 

"Gondolod közel 20 év alatt nem lehet valakit kiismerni akivel van, mikor heti rendszerességgel összejársz?"

Láttam már harminc éves ismeretséget is összeomlani. Gyerekkori barátságtól, esküvői tanúságon keresztül hosszú együtt dolgozásig, majd összeomlásig.

 

Adódott egy addig ismeretlen helyzet.

Előfordul..

Előzmény: Mityu (47511)
Mityu Creative Commons License 2016.09.30 0 0 47511

"Először is, Nem gyártottam semmilyen történetet."

Még nem... hahaha :D :D

A feltételezésed mégis mit vetít előre? :D :D 

Mint javasoltam néked vegyél személyesen "mintát", nekem nem kell elhinni semmit. :D

De ettől még mindig fenntartom, ha hasonló eredményre jutsz személyes tapasztalataid alapján (aminek jó esélye van),
akkor a feltételezéseidet vajon hogyan is kell értelmezni? :D

Megint ugyan az a metódus, amit már megszokhattunk tőled. :D

Igen, én beszélek kommunikációról. Talán így megérted, mert a feltételezésed sajnos nem erre utal. :D

 

Gondolod közel 20 év alatt nem lehet valakit kiismerni akivel van, mikor heti rendszerességgel összejársz? 

Vagy az semmis (ahogy ezt tőled megszokhattuk), hogy azok legtöbbje már nincs az FLP kötelékében, akikkel oda jutott ahol most tart? :D
Még Amway majdnemjobbkeze is kijelentette, hogy a nevét sem szeretné hallani... :D Felhívod, adjam a számát? :D :D

Ezért mondtam, szép az az öltöny, meg csillog a kirakat... de a raktár az biza egy trágyadomb. :D

Előzmény: Törölt nick (47510)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.30 -2 0 47510

Először is, Nem gyártottam semmilyen történetet.

Másodszor: nem "sír a szám" (és te beszélsz helyes kommunikációról).

Harmadszor: egyelőre a te sztoridat ismerjük valamelyest, az övét semennyire.

Negyedszer: nem szokásom ítélkezni, kirakatból sem.

Amúgy minden frankó és nem zárom ki, hogy tökre neked van igazad vele kapcsolatban mindenben :)

Előzmény: Mityu (47509)
Mityu Creative Commons License 2016.09.30 0 0 47509

Persze. Az ok a felsőbbrendűség kimutatása volt. Semmi több. :D

Gyárthatsz nyugodtan történetet mellé, meg sejtethetsz bármit, ami szerinted biztos úgy volt, hogy... de én azt javaslom, ismerd meg, aztán ha Te is csak eszközzé válsz számára

 

ne sírjon a szád. :D Sorolhatom a neveket, akik már nem óhajtanak vele együtt dolgozni... :D

Csak azért javaslom, hogy behatóbb tapasztalatod legyen róla, hogy ne a kirakatban láthatóból ítélj. :D 

Előzmény: Törölt nick (47504)
Mityu Creative Commons License 2016.09.30 0 0 47508

Semmilyen konfliktus nem volt közöttünk soha. Ami később kialakult azt ő maga generálta. :) :D Pl. a megbeszélt találkozóra szexuált elmenni.

Pedig igen csak tolakodott, hogy nagyon menne. :)

Előzmény: Párizs73 (47505)
Mityu Creative Commons License 2016.09.30 0 0 47507

Vastagon. :)

Előzmény: Párizs73 (47506)
Párizs73 Creative Commons License 2016.09.30 0 0 47506

V. Róbert jelenleg anyagilag részesül annak a 4.-6000. fős FLP hálózat forgalmából, amelyet te építettél  fel?

Előzmény: Mityu (47502)
Párizs73 Creative Commons License 2016.09.30 0 1 47505

"S értésemre adta, hogy nem kíván egy intésnél több kontaktust (kézfogást)..." Volt vele korábban valamilyen személyes konfliktusod, ( bár ha jól emlékszem korábban írtad, hogy az üzletben nem volt korrekt veled) vagy csak emberileg " felsőbb rendűnek" érezte magát a gyémánt-zafirt szint miatt?

Előzmény: Mityu (47502)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.30 -3 0 47504

Lehet hogy oka volt rá :)

Előzmény: Mityu (47502)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.09.30 0 1 47503

Nem voltál neki elég gyémántos, vagy mijjaszösz...?

 

 

Előzmény: Mityu (47502)
Mityu Creative Commons License 2016.09.30 0 1 47502

Személyes "élményként" tenném hozzá. Anyagi szempontból el kell ismerni V. Róbert teljesítményét, aki nem nulláról, hanem mínusz x millióról kezdte az FLP-t. S szépen felépítette mindazt amiből talán most már jövedelme is származik. :)

Emberileg viszont rá kell döbbenj, hogy nem akarod ismerni. :D :D Pedig jól mutat öltönyben. :)

Csak egy példa: jópár évvel ezelőtt Dr. M. Attila Esztergomban tartott esküvőjén oda akartam menni hozzá köszönni. S értésemre adta, hogy nem kíván egy intésnél több kontaktust (kézfogást)... :D

Előzmény: ásítósmacska (47497)
Párizs73 Creative Commons License 2016.09.30 0 0 47501

Igen.

Előzmény: ásítósmacska (47495)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.30 -2 1 47500

upsz, félreírtam, bocsi

Előzmény: Párizs73 (47493)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.30 -2 1 47499

Hány dollármilliomos van a cégnél? Ezzel összefüggésben milyen az üzletépítők képzése? Milyen termékek várhatók a következő tíz évben? Foglalkoznak-e epigenetikával?

Előzmény: JammieB. (47490)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.09.30 0 1 47498

Ajjaj... Már MLM-es oldalról is kemény kritikát kap itt a lelkes újoncunk... :))))

 

 

Előzmény: Törölt nick (47479)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.09.30 0 1 47497

Na, most értem ide - már ezzel is megelőztél. :))))

 

"Érdekes" módon az összes fénylőarcú behozta ezt a sztereotípiát.... Az ő szemükben az a "valaki", akinél a ferka mérete határozza meg az ember értékét... Pffffffff.....

 

 

Előzmény: Párizs73 (47477)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.09.30 0 1 47496

Jön még a diznílend is, és a szokásos hivalkodási baromságok... :-D

 

 

Előzmény: Pityu... (47461)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!