Keresés

Részletes keresés

ljucy Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26271

hűűű, Youlcsi, ez alég érdekes...

biztos, hogy jó az a hőmérő????

 

azt a dokinak amúgy látnia kellett volna, hogy megrepedt-e, hiszen a sárgatest egy szbálytalan alakú vmi, gondolom, a tüsző meg jól látható, nem?

Előzmény: youlcsi (26268)
ljucy Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26270

Csajok,

 

az Istnehegyin szerintetek milyen orvosok vannak? Mármint  a meddőségi részlegen?

Van vkinek tapasztalata a klinikával és az orvosokkal kapcsolatban? Elég neves hely...

ljucy Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26269

Csajok,

 

az Istnehegyin szerintetek milyen orvosok vannak? Mármint  a meddőségi részlegen?

Van vkinek tapasztalata a klinikával és az orvosokkal kapcsolatban?

youlcsi Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26268

hali!

 

befutottam. megnézettem.

a tüsző vsz már összeesőben van, de hogy megrepedt-e? ...hőm alapján nem hinném. doki szerint nem érdekes a hőm. ha nem vérzek, ~3 hét múlva teszt. ha nincs semmi, akkor következő ciklusban closti.

 

majd meglássuk -mondta a vak is :p

ljucy Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26267

Bubus,

 

írtam privit a cégesedre!!

ljucy Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26266

Bubus,

 

innen már csak följebb mehet a hőd, úgyhogy talán most lesz vmi-féle pé, nem?

Tegnap tekertem egy jó nagyot egyedül is, szóval nem baj!

A dokit szerinted délután hívjam, vagy ilyenkor is lehet?

 

Dina,

 

örülök, hogy minden OK a kis Zéténnyel!!:)

 

Fridaya,

 

igyekszem türelmes lenni, csak úgy megy az idő, és sajna nálam nem történnek ilyen dolgok mint Macseknál, sőt:(

A hajam még mindig iszonyúan hullik, szőrösödéssel edig szerencsére nem voltak problémáaim, de mostanában a mellbimbóm körül jönnek pici fekete, de szerencsére vékony szőrszálak, amik eddig nem jöttek:(

 

Macsek,

Az FSH-m volt magas! és kíváncsi leszek majd a következő laborra, hogy a met esetleg hatott-e erre is!?

 

Előzmény: Bubus78 (26263)
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26265
Timike

Láttam, hogy mik a terveid. :o) Gyakorlatilag izgulhatunk érted két hétig! Nagyon várom a görbédet! :o)))

Igazából nem érzem úgy, hogy pszichésen nem lennék rendben. Valamit összekutyult bennem a terhesség, mert sokáig vérezgettem, most múlt el ebben a ciklusban. Persze várok türelemmel, de egyben bízom, hogy nem lesz maratoni ciklusom! Annak nagyon nem örülnék! :o(
Egyet eldöntöttem, ha ezen a cikluson túl leszek, akkor megyek laborba a 3. napon. Kérek terhelést is, kíváncsi vagyok az eredményekre!
Előzmény: Timike74 (26264)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26264
Bubus

A második petéből nem lesz semmi, mert nincs elég LH hozzá, hogy megrepessze, így elsorvad, remélem, és nem lesz ciszta belőle.
A görbét most tényleg babonából nem dobom fel! Nem is terezem "mutogatni" mostanában, csak akkor ha a mérleg nyelve pozitív vagy netán negatív irányban dől.
Egyszóval egy egész cikus görbét kaptok majd.

A te görbéd nem semmi, valószínűleg a szervezeted ugyan azt játsza veled, mint két ciklussal ezelőtt az enyém.
A pszichés állapotod nem engedi a dolgokat a helyére tenni.
Szerintem ne avatkozz be, ha helyre állsz "agyilag" a ciklusod is helyre fog állni.
Most van szükség a türelemre nálad is.
Ki kell várni, bár ezt a legnehezebb.
Mindenesetre szurkolok nagyon, és kívánom, hogy hamar túllégy ezen a negatív szérián.
Előzmény: Bubus78 (26263)
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26263
Szóval a görbe, ha esetleg valaki panaszkodik a vérzésre, akkor szívesen adok kölcsön! :o)))

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26262
Arik vagytok!
Bubus78 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26261
Sziasztok!

Bocsánat, hogy így eltűntem. Olvasni tudtam minden nap, de írni már nem volt időm. Tegnap szépülni voltam kozmetikusnál. :o) Ma itthoni tevékenység, holnap meg ha minden igaz dolgozom. :o(

Timike

Nagyon titokzatos vagy, de megértelek! Annyit azért tudunk, hogy ha hétvégén volt akció, akkor nagyon jó időben voltatok együtt!!! Ez a két pete nem semmi, kíváncsi leszek nagyon a görbédre, hogy a második érés is látszik-e rajta... Majd azért egyszer mutasd meg nekünk! :o)

Dina

Tök jó, hogy minden rendben van. Igen, képeket már nagyon várunk!!!!!!

Fridaya

Köszi az érdeklődést, megvagyok! Hőm hülyül velem, mindjárt feldobom, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre! Elegem van a szervezetemből!
Anyám nincs valami szuper állapotban. A doki nem jó gyógyszert adott neki szerintem, mert evés után egy órával 8 felett van a cukra, az éhgyomri szintén mindig magas. Elmenne ő is a mensbe, de most tele vannak. :o( Noszogatom, hogy keressen egy új háziorvost, hátha az jobban kezelné. Ha nem, akkor megy a mensbe ő is!

Ljucy

Kitartás, ne temess még! Amúgy a premensnek is idő kell, lehet a következő ciklusban lesz hatása! Bocsi, tegnap későn értem haza...

Obs

Hajrá, kíváncsi vagyok a görbédre majd nagyon! Minden nap gyere jelenteni!

Youlcsi

Majd írd meg mit mond ma a doki, nagyon kíváncsian várom! Remélem megreped mostmár!!!! :o)

Ariaden

Hogy vagy a kicsi lány odabenn??? Jól elvan még mindig?
Dina2008 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26260

Ljucy, én 11 hónapig szedtem a metet, mire összejött, ne keseredj.

Hat a met csak lassan, idő kell neki.

Kitratás, és ne add fel, míg meg nem jön. Én is abban a ciklusban lettem terhes amikor a legkevésbé sem számítottam rá.

 

Igyekszem a fotóval:)

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26259

16.

 

és tegnap előtti 36,4 ről visszacsúsztam mára 36,2-re. na mindegy, igazatok van, türelemmel várok, és addig is örömködök magamon, hogy dejóóó nem kell összefogni a hajam, és dejóóóó nem kell berettálni a lábamat :)))

 

és azt is kitaláltam magamnak, hogy a szőke bajuszkám is visszafejlődött, bár ez már lehet hogy csak bedumálás. minden esetre már nem tudom megcsípni a körmömmel olyan nagyon, és meghúzni :))))) de azért még egy kicsi van :)

 

olyan lökött vagyok, komolyan mondom úgy várom ezt a petét, mert úgy érzem, hogy nagylány leszek tőle! :)) újra serdülnék?

Előzmény: ljucy (26255)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26258
Macsek

Már az is tök pozitív, hogy a hajad sokkal jobb minőségű és a szőrök sem bújnak olyan gyorsan ( erősen irigykedő szmájli:DD).
Ha ez a ciklusod 50 napos lesz, akkor mi van?
Semmi!
A 285 naphoz képest számold ki hányszoros rövidülés!
Próbálj meg " fordítva" gondolkodni!!!!!!
NE azt nézd, hogy mikor jön meg, hanem az előzőhöz képest mikor jött meg és ez hányszor kevesebb idő!
T Ü R E L E M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindenhez idő kell.
Előzmény: Pöttyösmacska (26253)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26257

Jucy!

 

Labort csináltass, de UH-t is! szerintem menjen együtt a kettő, így nem veszítesz időt!

 

Melyik értéked is volt neked ramaty? Nem az, amelyik a megtermékenyüléssel függ valahogy össze?

Előzmény: ljucy (26250)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26256
Ljucy

Görbicsekem van, de nem akarom feldobni, mert kezdek babonás lenni............jó, mi ?

Szerintem a második tüsző ment a süllyesztőbe, mert semmi arra utaló jel nincs, hogy megrepedne. Hétfőn volt 20x30 mm-es. És ugye az előző megrepedt, LH csúcs elmúlott, így nincs mitől kiszabadulnia, mert már valszeg progit termel a szervezetem.
Nem volt a két tüsző szinkronban, egyik előbb érett 1-2 nappal. Ebből 1 dolog leszűrhető, nem lesznek 2 petéjű ikreim:-)))

Ne szomorkodj, tudom könnyű ezt mondani. Feladni semmi sem szabad, amég nem jön meg a vérzésed, és egyátalán utána sem!
Ha most mégis megjön, menj el egy cikluskövetéses UH-ra, mert ott sok minden kiderülhet. Lehet kevés a nyh és nincs mibe beágyazódnia pl. ( nem saját paragyártást végezni, csak vak példa volt !!)
Hormonlabor, pé után proginézés pl. Lehet valami elcsúszás és máris nem jön össze.

Fel a fejjel, ne szomorkodj. Próbálj meg optimista lenni. Másképp nem megy!
Végy rólam példát! Én 17 éve küzdök!
Előzmény: ljucy (26252)
ljucy Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26255
Egyszerre mit vársz még, Macsek!!! Hidd el, meg fog jönni már ebben a ciklusban magától!! Hányadik napon vagy??
Előzmény: Pöttyösmacska (26253)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26254

Macsek, látod-látod, tök jó, igen, ezek egyértelmű jelek! Biztosan jó úton haladsz.

És lesz PÉ is, de lehet, hogy egy picit több idő.

 

Ljucy, légy szíves ne egyik napról a másikra várd a csodát. Elhiszem, hogy nehéz, de minden reggel ugyanazzal indítasz, és hidd el, ez nem segít. Nézd meg Macsekot, ő sem babás még, de legalább észreveszi a pozitív változásokat. Egyszerűen idő kell ennek a gyógyszernek, próbáld elfogadni.

 

Dina, írok privit.

 

Kozmazsu, a szoptatás alatt nem nagyon foglalkoznak ezzel a dokik. A szoptatás után lehet IR-t és hormonokat nézni. Akkor viszont ne halogasd. :-))  

 

Bubussal mi újság?

Előzmény: Pöttyösmacska (26251)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26253
Jaja Timike, igazad van, nagoyn is, meg mindenkinek, aki nyugalomra int, de attól rettegek, hogy nem fog beindulni a ciklusom...
Előzmény: Timike74 (26249)
ljucy Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26252

Macsek,

 

ezek nagyszerű hírek!!:))

 

Látod, akiknek látványosan rosszul vagy egyáltalán nem is működik a szervezetük, azoknak sokkal gyorsabban rendet rak a met!!!:)

 

Timike,

 

görbicsek? Vagy ha nem is akarsz egy darabig felrakni, annyit árulj el, hogy megvolt már a 2. pé, vagy esetleg kihúzza hétvégéig???;)

Előzmény: Pöttyösmacska (26251)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26251

Sziasztok LányoK!

 

Apró örömök az életben:

 

tegnap hajatmostam, tehát az eredeti állapotom szerint ma már csak összefogva tudtam volna hordani, annyira bezsírosodik egyik napróla  másikra.

 

Reggel felkeltem, és olyan volt a hajam állaga, mintha legalábbis most szárítottam volna meg. Friss volt nagyon!

 

Annyira örülök neki! Tényleg valami történik a szervezetemben.


Arról nem is beszélve, hogy már 4. napja nem kellett leborotválnom a lábszáramat!

 

Persze petére utaló jel sehol - csak az az érzés a bal oldalon - de azért mégiscsak történik valami! :))

ljucy Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26250

Helló Csajok,

 

én is ideértem lassan!

 

Obs,

 

nagyon drukkolunk!!:)

 

Timike,

 

a vérzésemnek vasárnap nem kéne megjönnie, de sajnos meg fog, mert érzem, ezen kívül nulla terhestünetem van, és a hőm is elindult lefele (megnéztem az előző ciklusokat és ilyenkor még simán fönt volt, szóval ez nem mérvadó). De egy mai "görbe", hogy Te is lásd:

 

UTÁLOM EZT AZ EGÉSZET, ÉS MÁR NAGYON ELEGEM VAN!!!!!:(

 

Youlcsi,

 

ha voltál dokibánál, mindenképpen írd majd meg, mit látott odabenn!!!

 

Asszem, én is felhívom a dokimat, és kérek tőle beutalót egy 3. napi labborra jövő héten!

Timike74 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26249
Jóóóó Napot Mindenkinek!



Youlcsi
Szerintem sem volt itt semmi pé-d, jó lenne, ha ma be tudnál jutni az UH-ba és dokibá megsassolná mizújs odabent.
Ezért jóóóóó, hogy ilyen szorgalmasan méred a hődet:-))))

Dina
Ezek jó hírek, de a KÉPET még mindig nem kaptuk meg, pedig már félidőn is túl vagy! Ez nem szép dolog, ejnye-bejnye:-)))))))


Obs
Voltam hétfőn a dokinknál és mindig mondja, hogy sok metet szedek, mert másnak elég a 2x850 is vagy max. 3x850. Később rájön, hogy tényleg neked ennyi kell:-)))
Jó lenne, ha ebbena ciklusban elkaptátok volna a pé-t, tessék szorgalmasan méregetni a hődet! És görbét dobálgatni naponta:-)))


Macsek
Szerintem nálad is hat a met, nem is akár milyen gyorsan! Számold azt, hogy tizen vagy huszon x évig rottyon volt a szervezeted, és a metmilyen gyorsan helyretolt belőle már egy jókora adagot!

LJucy
Neked mikor NEM kell megjönni a vérzésednek?

Vogii
Rég láttunk erre, mizújs?

KisKiss
Ugyan az a kérdés, mint Vogiinál, mi újság veletek?

KozmaZsu
A kérdésedre én nem tudok "hitelesen " válaszolni, a többiek majd megteszik.
A lényeg, hogy jól megvan a kis család, összecsiszolódtok lassan, hisz Zsombi nemsokára 1 hónapos lesz. Alakul minden körülöttetek.
( személyes véleményem, hogy most nem sok értelmle elmenni dokihoz hisz a szervezeted egy csecsemő táplálására van beállva, nem pedig egy fogantatásra. )

Előzmény: youlcsi (26246)
youlcsi Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26248
de jó! nem a kilókon van a hangsúly! ha jól érzed magad, és a nagyfiú is rendben van, akkor mit számít, hogy mennyit híztál? (vagy számít?)
Előzmény: Dina2008 (26247)
Dina2008 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26247

Tegnap minden ok volt a 20 hetes uh-n:) Zétény szépen növöget, minden mérete a korának megfelelő, 20 hét 4 napos:)

Megjött a vérvétel eredmény is, kicsit alacsony a vasam és vérszegény vagyok, de minde más szuper:)

Kicsivel csökkentettük a pajzsmirigy gyógyszer adagot is, mert 0,49 lett a TSH, és mondtam hogy nem hízok pedig rengeteget eszem. Most tartok 2,5 kg-nál.

youlcsi Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26246

Jó reggelt!

 

itt a balkánon hő szempontjából a helyzet változatlan :s

 

 remélem, sikerül délben bejutni a egy uh-ra, mert sztem itt sem pé, sem ovu... semmi nincs :(

 

viszont másik fórumon haláli jó cikket láttam... vagyis inkább a kép a brutális. érdemes megnézni!

 

index.hu/tudomany/pete080613/

Obsoleta Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26245
Hát igen, nekem mostanság 23.-24. ciklusaim vannak, ha a 14. nap körül lenne csak Pé, nem tudna abszolút beágyazódni. Szóval azért ez így reális lenne nekem...
Előzmény: Pöttyösmacska (26232)
kozmazsu Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26244
Sziasztok Lányok!!!

Még élünk,csak itt továbbra is havazik:))

Ariaden!!

Te még itt??Azt hittem,hogy már otthon babázol???
Úgy tűnik,Szonja baba is kivárja az idejét!!
Azért én továbbra is szorítok!

Kiscsirek!!
Gratulálok ismét a 8 mm-eshez!
Vigyázz magadra!!

Dina,Fridaya!

Hogy vagytok?Növögetnek a babák?Vigyázzatok magatokra!!

Lányok!!

Mielőtt én teherbe estem,arról volt szó,hogy ha nem sikerül a 2.inszem,akkor felkeresek egy endodokit.
Most,hogy megvan Zsombi baba mikor menjek majd a dokihoz?
Gondolom meg kell várni a mensit,aztán megnézni egy két ciklust,és hogy van-e továbbra is cisztám.
Vagy rosszul sejtem?
Esetleg a szoptatás ideje alatt nem érdemes??

Puszi mindenkinek!!!

Zsu
ljucy Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26243

Ariaden,

 

kihasználja az utolsó percig az albérletet a kiscsaj, imádja a kényelmet, igazi Oroszlán! És majd ő megmondja, hogy mikor akar kijönni!:)))

Előzmény: Ariaden (26238)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26242

hűűű én azt hittem már túlhorodod.

 

Akkor még tényleg ne noszogasd kifelé a kisasszonyt. :)

Előzmény: Ariaden (26240)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!