Keresés

Részletes keresés

youlcsi Creative Commons License 2009.08.13 0 0 26301

kiss!

a zember meg várja, hogy mikor szóltok a festés miatt. hetek óta emlegeti, hogy mintha nálatok lett volna erről szó...

Előzmény: kiskiss (26296)
youlcsi Creative Commons License 2009.08.13 0 0 26300
LOL
Előzmény: Jokeva (26298)
Dina2008 Creative Commons License 2009.08.13 0 0 26299

Jó reggelt!

 

Elvileg mi is festünk, bár csak a babaszobát:)

Kiskiss, hova mentek nyaralni?

Jokeva Creative Commons License 2009.08.13 0 0 26298
'Reggelt!

Kiskiss, én is nagyon várom már!!!! Mi is festünk, elvileg idén... :)))))))) Majd gondolok rátok!

Youlcsi, akkor itt már nincs vita, megvolt a PÉ-d és kész :))))))))) Hisz akkor minden rendben :Đ
youlcsi Creative Commons License 2009.08.13 0 0 26297

Jó reggelt!

A ciklus.hu megoldotta... szerinte volt PÉ, és kész :p

Nem kicsit röhögtem, amikor megláttam ott azt a vonalat behúzva :Đ
kiskiss Creative Commons License 2009.08.13 0 0 26296
szép reggelt mindenkinek!
bocsi, hogy régóta nem jelentkeztem - FESTÜNK!
aki csinálta már gyerek mellett, annak nem kell elmesélnem, hogy micsoda cirkusz van most nálunk!
aki nem nem csinálta, annak elég, ha belegondol, hogy nem használhatja a konyháját 3 napig...a szobája tele a konyhacuccokkal, mindenen áll a por...
...de lassan a helyükre kerülnek a dolgok!
17-től nyaralni megyünk! előtte még benézek!!!
Jokeva! alig várom, hogy találkozzunk már!!!
bocs, de nem volt időm visszaolvasni!
ma megyek gólya felé, úgyhogy majd rikkantok neki egyet, hogy mindenkinek vigye a babát :DDD

met-emet este elfelejtettem bevenni!
egyrészt megközelíthetetlen volt, másrészt mikor eszembe jutott még nem ettem, utána meg elfelejtettem!
na, puszi!
Jokeva Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26295
Ismerős... de azért csak nyugi. Már nincs sok hátra, fél lábon is kibírod :))) Amíg a baba ilyen virgonc, nincs ok aggódni!
Előzmény: Ariaden (26291)
Obsoleta Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26294
görbe

Szerintem nem is peteérésem lesz/van, csak simán kihűlök! :DD Egyébként a nagyon okos ciklus.hu szerint holnap van a Pé, ők meg má' csak tudják...
Obsoleta Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26293
Sziasztok csajok!


Nálam minden oké, drukk megy mindenkinek, akinek jól jön! :)))

Dina, tényleg dobhatnál képet, meg Fridaya is!


Ariaden, kitartást nektek, pihenj, amennyit tudsz!
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26292

szegénykém.. megértelek.

 

de hidd el marha jó leértékelések vannak a városban :))) a vásárlást, sétálást bírod még?

 

ha igen, menj el, vegyél magadnak egy felsőt, szülés utánra, legyen a cél, hogy beleférj majd szülés után x idővel...

 

én teljesen megértem hogy hiszti van már, meg türelmetlenség, meg magatehetetlennek érzed magad. úgyhogy kiscit most gondolj magadra, légy gyarló, és ha bírod, iktass be egy terápiás shoppingot.

 

mondjuk én a helyedben már tuti begolyóztam volna...

Előzmény: Ariaden (26291)
Ariaden Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26291
Jokeva, tegnap voltam NST-n és semmi változás nem történt múlt hét óta C2222-vel nézegetek a világban. A 34-ik héttől riogat a dokim a szüléssel, akkor C2100-ról indultam, a méhlepény elöregetett III-ik fokban, meszes, infarktusos, tudjátok, hogy 3 hónapja hízlalom szegényt és riogatnak, és a dokim 21-től szabin lesz.

Szóval szerintem csak kimerültek az idegeim, párom szerint is, de ugye már 3 hónapja idegeskedem és tényleg már várom, hogy kinn legyen. Ehhez képest jövő hétre hívtak csak NST-re, a lányka tökéletes görbét produkált és hiperaktív odabenn, pedig még csokis felpörgetés se volt.

Na ilyen hisztis vagyok 2-3 napja, ezért rontom a levegőt. Legszívesebben átaludnám szülésig az időt.
Előzmény: Jokeva (26279)
Amy1986 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26290
jaa mensim meg sehol fajnak a cickoim ugyh hamarosan varom :)))

Amy1986 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26289
Sziasztok.. remelem mindenki jol van ... csak gyors bejelentkezes ...

meg nyaralunk eddig nem volt internetunk ugyh most mindenkinek irok :) igy Ti sem maradtok ki.

Az ido eleg meleg a nagytavak miatt valoszinu.

Timike: Kanadaban vagyunk meghivtak a rokonok... csak lattam kerdezted

Puszi Mindenkinek PCO-s baratnoim csak h ne legyek OFF :)))))
youlcsi Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26288

LOL

 

egyébként valóban érdekes a dokim. de én nagyon csípem :)

Előzmény: Pöttyösmacska (26287)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26287
de jó fejek. és akkor majd jól egymásra mutogatnak, hogy te csinálj neki gyereket, te csinálj meg csinálj neki gyomrot, és majd jól egymásra fogják a sikertelenséget, te meg ott állsz középen...
Előzmény: youlcsi (26284)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26286

Ez tényleg hülyeség, normális doki ezt meg tudja mondani... Ráadásul a douglasban folyadék van, ha megtörtént az ovu.

Nekem az összeesés szót használta akkor is az orvosom, amikor ovuláció után megnézett. Sőt, 6 hetes terhesen is látta az összeesett tüszőt/sárgatestet a petefészekben.

Biztos, hogy nem mindegy, hogy milyen géppel, milyen szakértelemmel néznek. És egy szép méretesre nőtt tüsző azért nem szokott összeesni, ami megnő nagy méretre, az meg is reped szerintem.

 

Viszont az nem butaság, hogy vannak, akiknek nem válik be a hőmérőzés. Nem mindenki reagál (csak a nagy átlag, kivételek pedig vannak) hőmérséklet növekedéssel a progi növekedésre.

youlcsi Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26285

tesztelni sztem a norcolut miatt így is úgy is kell majd... ha addig nem lesz spontán mensi.

Előzmény: ljucy (26282)
youlcsi Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26284

sajnos a türelem az, ami nincs. és ezzel a doki is tisztában van.

 

még pcos-ről sem volt szó, amikor mondta dottore, hogy minél előbb teherbe kellene esni, és ezt a nézőpontot támogatja a gasztrodoki is. igazság szerint orvosi szempontból fontos cél az is, hogy a tünetmentes időszakot minél tovább kihúzzuk, és ebben egy baba rengeteget tud segíteni :)

Előzmény: Timike74 (26281)
Jokeva Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26283
Fura mi? Hát mit tegyek? BJ úgy alszik éjjel mint a tej (szerencsére, lekopogom), cserébe egész nap ébren van! És bizony egyedül uncsi... :))) Most is csodálom, hogy a napokban volt időm "többet" is írni :Đ
Előzmény: Timike74 (26281)
ljucy Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26282

ja, mintha az én régi dokimat hallottam volna...

pont ugyanezt mondta nekem is, azt mondta, ott még akár történhetett is valami, de nem biztos, baszus:(((

A hőd alapján azt mondanám, hogy összeesett, és nem repedt meg:(

de akkor miért kell tesztelned?? Ha nem szabadult ki a pete, akkor hopgy lehetnél "véletlenül" terhes??

Előzmény: youlcsi (26274)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26281
A sárgatest egy szabálytalan alakú tüszőhöz hasonlító fekete folt.

A tüsző viszont szabályos kerek, ovális fekete folt, még ha összeeső félben van, akkor is.

Youlcsi!
Te is adj még időt a metnek, ne rohanj fejjel a falnak, mint egy kis kos:DDD
Tényleg jó lenne egy hormonlabor és nem feltétlen kell meghozatni, mert "lejár " az idő. A sok Norc. sem tesz ám jót.
Neked is türelem:DDD


Hali Jokeva:DDD
Te itt???? Milyen fura:-))))))))
Én is hiányolom a csajoktól a képeket egyébként. Dináról még abszolut nem láttunk, Fridayáról is csak egyet mióta babások és félidőn túl már.
Előzmény: youlcsi (26278)
Jokeva Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26280
Hmmmm... én csak egyszer küldtem el...
Előzmény: Jokeva (26279)
Jokeva Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26279
Sziasztok!

Ariaden, rosszul látom/érzékelem, vagy tényleg siettetnéd a babó születését??? Hisz még van vagy 2 hete... Miért akarod idő előtt kizavarni onnan?

Dina, már félidős vagy??? Úristen, ROHAN az idő!!!! Dobj már egy képet levlistára! Fridaya, te is légyszi!!!

Youlcsi, sajnálom hogy nem érik az a pete :( A cikket láttam már korábban is, óriási tényleg!

Kozmazsu, jó kérdés... szerintem tuti váratnak egy ciklust. Nekem még rákszűrést sem akartak végezni (és nem is végeztek), merthogy még szoptatok, és még nem volt azóta mensim...

Ljucy, az egy tizedes mozgástól lesz görbe a görbe... ez még nem azt jelenti, hogy elindult a hőd lefelé. Ha holnap is lefelé mozog, no akkor már lehet azt mondani! Addig ne tessék temetni a ciklust.

Macsek! Mindenkinek beindul a ciklusa. Erre a bajra ez a gyógyszer, ha szeded, és tartod mellette a tartandókat, akkor helyre fogsz jönni. Ki lassabban, ki gyorsabban, de helyre jön mindenki.

Jesszusom Bubus, hát ez meg miféle ciklus??? Az előződ is ilyesmi volt???? Miről maradtam le?

Szia Timike :*
youlcsi Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26278

uh-képen egyébként mi külnbség van a "csak úgy" összeeső tüsző és a sárgatest között?

Jokeva Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26277
Sziasztok!

Ariaden, rosszul látom/érzékelem, vagy tényleg siettetnéd a babó születését??? Hisz még van vagy 2 hete... Miért akarod idő előtt kizavarni onnan?

Dina, már félidős vagy??? Úristen, ROHAN az idő!!!! Dobj már egy képet levlistára! Fridaya, te is légyszi!!!

Youlcsi, sajnálom hogy nem érik az a pete :( A cikket láttam már korábban is, óriási tényleg!

Kozmazsu, jó kérdés... szerintem tuti váratnak egy ciklust. Nekem még rákszűrést sem akartak végezni (és nem is végeztek), merthogy még szoptatok, és még nem volt azóta mensim...

Ljucy, az egy tizedes mozgástól lesz görbe a görbe... ez még nem azt jelenti, hogy elindult a hőd lefelé. Ha holnap is lefelé mozog, no akkor már lehet azt mondani! Addig ne tessék temetni a ciklust.

Macsek! Mindenkinek beindul a ciklusa. Erre a bajra ez a gyógyszer, ha szeded, és tartod mellette a tartandókat, akkor helyre fogsz jönni. Ki lassabban, ki gyorsabban, de helyre jön mindenki.

Jesszusom Bubus, hát ez meg miféle ciklus??? Az előződ is ilyesmi volt???? Miről maradtam le?

Szia Timike :*
youlcsi Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26276

igazából 3. napi vérvételem még sosem volt, mert csak akkor adna reális képet, ha spontán lenne vérzés... ami november óta nem volt.

kíváncsiságból ugyan pénteken csináltattam egy labort, de hát ki tudja, mik a ref.értékek közvetlen ovu előtt?

 

teszt pedig mindenképpen kell 3 hét múlva, még akkor is, ha egycsíkos, mert feltétele a norc.nak, ami addigra újra időszerű lesz, ha nem történik semmi.

 

a mérést pedig eszembe sincs abbahagyni :)

 

a closti ellen nem tiltakozom. ha nem mondta volna, akkor én kértem volna a köv ciklusra...

Előzmény: Timike74 (26275)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26275
Youlcsi, azt kifelejtettem, hogy én nem Clostiznék a helyedben, amég nincs normális labor a kezemben. Mondjuk egy 3. napi vérvétel mindenképp megtenné, hogy lássunk LH - FSH arányt pl. Mert ha nem reped meg a tüsző, annak LH elégtelenség azoka.
És minek tesztelni, ha nem repedt meg a tüsző, akkor nincs mi megtermékenyüljön.
egyébként igenis van jelentősége a hőmérsékletnek. Nagyon jól mutatja, hogy reped, vagy sem!!!!! ABBA NE HAGYD A MÉRÉST!!!!!!!!!!!!! És szerintem jó a hőmérőd is, mert ez a valóság, hogy ott van a tüsző, de nem repedt meg, hanem zsugorodik.
Előzmény: youlcsi (26268)
youlcsi Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26274

hát... kisebb volt, mint múlt héten (ha jól emlékszem 13x9-et mondott), meg szabálytalanabb is... de azt nem tudta konkrétan megmondani, hogy megrepedt-e, vagy csak úgy esik össze...

 

most nem tudok mást csinálni, mint hogy várok. azért a biztonság kedvéért továbbra is 2naponta elkapom a zembert :)

Előzmény: ljucy (26271)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26273

mi??? ezt nem értem.

 

mi az hogy összeesőben van, de azért tesztelj? ha jól sejtem a dolgot, annak a petének el kellett volna indulnia valahova. vagy nem? mert ha még mindig a helyén van, és összeesőben, akkor az bizony nem repedt meg. legalább is a logika ezt mondatja velem... de nem vagyok orvos. de szerintem a zért ennél többet kellett volna mondania.

Előzmény: youlcsi (26268)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 26272
Youlcsi

Hát a te dokid is elég érdekes manus lehet.
A sárgatest egy szabálytalan alakú tüszőhöz hasonlító fekete folt. A tüsző viszont szabályos kerek, ovális fekete folt.
Mit nézett a dottore ?????????????
Neked kell megállapítani, hogy mizújs??????
Mekkor volt a nyh vastagsága?
A "tüszőt " vagy amit látott nem mérte le, mekkora?
Előzmény: youlcsi (26268)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!