Keresés

Részletes keresés

Tekkeres Creative Commons License 2015.05.28 0 0 590

Hú bakker, ez magyar :-)

Előzmény: Pollorato (564)
Pottorato Creative Commons License 2015.05.26 -1 1 589

Sárga-gyönyör Creative Commons License 2015.05.24 0 0 588

Oh ez a kis fekete csaj. Mit megnem adnék érte hogy előtte legyek:)

Előzmény: Pollorato (587)


Pollorato Creative Commons License 2015.05.23 -1 2 587

rhmprszt Creative Commons License 2015.05.21 -1 3 586

                                                

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.17 -2 0 585

 

Eszak-pesten es kornyeken keresek egy vagy ket embert, akikkel elbiciklizhetnenk valahova a kornyeken, keresve valami jo kis eldugott helyet, esetleg bedobnank egy sort es valamit csinalnank egyutt akar kettesben, akar harmasban.

 

26 vagyok, 174 cm magas, 72 kg, 17/5-os farokkal.

 

Emailben lehet edeklodni, orulnek, ha elsosorban korombeliek irnanak. Gyere te is biciklivel!

 

Mail cimem: kykike2015@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.15 -1 0 584

Közös locsolkodáshoz keresek haverokat Budapestről! :)

farkas974 Creative Commons License 2015.05.12 -1 0 583

A második igazán izgalmas eset lehetett valóban ! :) Köszönet amiért elmesélted !

Előzmény: Temptations (582)
Temptations Creative Commons License 2015.05.05 -1 1 582

Húú sziasztok újra! Korábban már beszámoltam pár egészséges fantáziát simogató szituációról aminek a részese lehettem. Mostanában pangás volt ezen a téren, egészen máj.1.-ig.

 

Velencei tó mellett pálinka fesztivál, ami hozta magával a rengeteg embert, sok ételt italt. És mivel fesztivál, a három nap alatt két esemény is melengette a lelkem :)

Első:

Második este, kb. hajnal 1 óra fele hazafele tartottam, de mivel sikerült többet innom a kelleténél leültem a sétány melletti padra, mert nagyon forgott velem a világ. Pár perc múlva egy lány közeledett, aki hasonló cipőben járt (mondjuk a világát sem tudta) és mikor odaért hozzám tizedik nekifutásra kinyökögte, hogy zavar-e ha ő is leül kicsit pihenni. Természetesen nem ellenkeztem, csinos fiatal lány volt, olyan 21 lehetett, de ezt a mai világban elég nehéz belőni. :) sötétkék szoknya volt rajta és sötétszürke pulóver. A szoknya alatt ilyen harisnya, ami ez a vastag mintha pólóanyagból lenne. (ezt nem tudom minek nevezik) Ahogy leült mellém próbált ismerkedni, de mivel nem nagyon tudott értelmes beszédet produkálni hamar feladta, elfeküdt a padon (lábbal felém) és bealudt. Én már kezdtem kicsit magamhoz térni, de úgy gondoltam mégse hagyom itt, biztos hiányolja valaki, megvárom míg felébred, de maximum egy fél órát. Nem telt el 5 perc sem, mire azt vettem észre, hogy a kezem, ami magam mellett volt a padon "vizes"lett. Odébb is rántottam hirtelen, nem tudtam mire vélni, mikor láttam, hogy a csaj bepisilt a padon és csurgott végig a deszkán valamint a földre. Persze ezzel együtt fel is riadt, de nem vártam meg mire jut magával, én felkeltem és elindultam hazafele.

 

Ez inkább meglepő volt, kevésbé izgató.

Második:

Harmadik este összeismerkedtem egy lánnyal akiről kiderült hogy 28 éves, kézilabdázik, budapestről jött le szüleivel mert velencén van nyaralójuk. Elég hamar kiderült, hogy tetszünk egymásnak, így félrevonultunk a tömegtől a parkba, sokat beszélgettünk, söröztünk és hamar elcsattant pár csók is. De hát a sok sör megteszi hatását ezért türelmet kértem hogy nekem lenne egy kis dolgom. Mire a ő mondta, hogy neki is kell, keressünk egy nyugodt helyet jön velem. Így elindultunk felfele a központból és egy alkalmas kis sötét utcában félrehúzódtunk elvégezni a dolgunk. A lány leguggolt mellém és még viccelődött is, hogy na ki végez előbb. Hát túlestünk az első közös pisilésen, ami után kérdeztem tőle, hogyhogy nem zavarja ez a dolog. Erre azt válaszolta, hogy ez egy természetes dolog miért ne? Majd visszakérdezett hogy probléma e. Megbeszéltük milyen jó, hogy mindenki ilyen nyitott. Ahogy hazaértünk mondta, hogy ő nem fog feljönni hozzám, nem szeretne együtt lenni, viszont ha nincs ellenemre játszadozhatunk lent az udvaron kicsit. Hát persze hogy nem volt ellenemre, így sokáig elvoltunk egymással. De a sok sör, újra előjött a pisilés téma. Ahogy feszegette a lány a dolgot, kiderült, hogy mindkettőnket felhúz a téma így ragaszkodott hozzá, hogy ő szeretné tartani miközben elvégzem a dolgom. Hát elsőre kicsit zavarban voltam, de végülis ment a dolog. Ez annyira feltüzesítette a lányt, amit jelzett is, hogy muszáj vagyok megnézni. Levette a farmerját és így nyúltam oda, a bugyija már teljesen el volt ázva. Nagyon fel volt hevülve, elkezdtem finoman ujjazni, mire egy nyögés kíséretében melegség öntötte el a bugyi alatt a kezem. Elengedte magát, és hosszan pisilt a "kezembe" és közben forgatta a csípőjét és jelezte, hogy ne hagyjam abba. Mire a végére ért nagyot élvezett. Mikor kicsit magához tért az extázisból kicsit zavarba is jött, de mondta hogy ez fantasztikus volt. Hoztam neki ki egy törölközőt, megtörölgette magát, a bugyit levette, visszavette a farmert és megkért hogy kísérjem el haza. A bugyit azt mondta megtarthatom emlékbe, de mire hazakísértem meggondolta magát és eltette.

 

Fantasztikus élmény volt, bár megint sokat kellett várni rá. A lényeg, hogy én megtanultam, hogy nagyon sok nyitott lány van, akik kellően "felizgulósak" és velük mindent lehet, ha egyezik a hullámhossz.

 

Remélem sikerült szemléletesen leírni a történteket.

Kicsit sajnálom, hogy csak képek vannak itt és hasonló izgalmas történések nincsenek. (bár ez most félig másik topicba tartozik)

Pollorato Creative Commons License 2015.05.04 -1 0 581

Pollorato Creative Commons License 2015.05.03 -1 0 580

Pollorato Creative Commons License 2015.05.03 -1 0 579

Pollorato Creative Commons License 2015.05.02 -1 1 578

Pollorato Creative Commons License 2015.05.01 -1 0 577

rhmprszt Creative Commons License 2015.04.27 -1 0 576

                                                

rhmprszt Creative Commons License 2015.04.06 -1 0 575

                                                

Pollorato Creative Commons License 2015.03.28 -2 0 574

Pollorato Creative Commons License 2015.03.27 -2 0 573

Cickoimado Creative Commons License 2015.03.27 -1 0 572

Izgató,ahogy csurgatnak a lányok:) Azt egyébként sokan nem tudják, hogy a lányoknak a pisilője nagyon érzékeny,még jobban mint a csiklójuk,ezért érdemes izgatni.

Pollorato Creative Commons License 2015.03.26 -2 0 571

Pollorato Creative Commons License 2015.03.25 -2 0 570

Pollorato Creative Commons License 2015.03.23 -2 0 569

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.22 0 0 568

Sziasztok. Hölgyet keresnék akivel kölcsönösen egymásra pisilnénk :D bi vagy meleg pasi is érdekel :D :D

Pollorato Creative Commons License 2015.03.22 -2 1 567

Pollorato Creative Commons License 2015.03.16 -2 0 566

Pollorato Creative Commons License 2015.03.13 -2 0 565

Pollorato Creative Commons License 2015.03.12 -2 0 564

rhmprszt Creative Commons License 2015.02.19 0 0 563

                        

rhmprszt Creative Commons License 2015.01.18 0 0 562

       

rhmprszt Creative Commons License 2014.11.30 0 0 561

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!