Keresés

Részletes keresés

ljucy Creative Commons License 2009.08.15 0 0 26428

Kiskiss,

 

vettem egy Béres va+folsavat, abban van még cink meg B12, az lesz nekem a tuti, hogyhogy sokadik bogyóként beszedem azt is, hátha javít vmit a helyzeten...

Gondolkodom, hogy lemondom a keddi fodrászt, le akartam vágatni a hajam, mert már nagyon el vagy törve a vége, de félek, hogy sokkal jobban fog látszani, hogy megritkult a hajam, és a fodri kezében marad egy csomó:(

Előzmény: kiskiss (26422)
ljucy Creative Commons License 2009.08.15 0 0 26427

Youlcsi,

 

hogy állsz a vérzéssel?? Abbamaradat végül??

ljucy Creative Commons License 2009.08.15 0 0 26426

Csajok,

 

nagyon arik vagytok, de ha még holnap is fent lesz a hőm, akkor talán bizakodhatnék, de nem szeretném magam beleélni feleslegesen semmibe, a múlt hónapban is mekkora csalódás volt a negatív teszt 37 fokos hőnél, a mensi előtti napon...

 

Viszont, ez a soron következő ciklusnak 26 naposnak kéne lennie, ha szigorúan a tendenciát nézem, de, lehet, hogy most abból a p.f.-ből jött a pete, amelyikből múltkor, szóval lehet 28 napos is akár. Viszont az azért nem lenne jó, mert akkor a 14. napon lehetett pé, és akkor már nem voltunk együtt, meg utána sem:(

 

Szóval bízom benne, hogy annyira nem szúr ki velem a természet azért, és ez 26 napos lesz. Ha nem jön meg, akkor hamarabb megtudom, ha megjön, akkor meg hamarabb kezdődik egy új ciklus és a vérvételt, meg a cikluskövetést is úgy beszéltem le, hogy holnap megjön, szóval jó lenne, ha nem szórakozna nagyon a természet, és nem borítana nekem itt mindent:)

Előzmény: Timike74 (26424)
Obsoleta Creative Commons License 2009.08.15 0 0 26425
Ljucy, de jó lenne.... :) Drukkolok én is, mint állat! A 37 fokos gigahő szerintem is nagyon tuti!
Előzmény: Timike74 (26424)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.15 0 0 26424
Ljucy

Lehet, hogy szórakozik veled a természet, de minden esetre bizakodásra adhat okot.
( Anno Jokeva is természetes szórakozást írt:-)))))))))

Az, hogy mensi előtt SZERINTED 1 nappal 37 fok a hőd, teljesen jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó:DDDDDDDDDDD
Előzmény: ljucy (26423)
ljucy Creative Commons License 2009.08.15 0 0 26423

Helló Csajszik,

 

kiskiss,

 

köszi a tippet, sajna most volt az üzemorvos, így csak szept-ben tudok íratni, de addigra meglesz a vérvétel eredménye is!

 

A mai görbe kicsit meglepő volt, reggel 8-kor már 37 volt a hőm, bár a hasam egyre jobban fáj, szóval szerintem csak megint szórakozik velem a természet, ahogy a múlt hónapban, de ezúttal nem vettem be, és nem csináltam tesztet:)

 

kiskiss Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26422
ljucy!
nem teljesen gátolja!
gátolHATja!!!!!
szedjél neo-ferro-folgamma 5mg-ost!
van benne vas és folsav! és recire olcsóbb, mint a másik folsav!
én végig ezt szedtem!
amúgy az olvastam valahol, hogy mindenben van folsav ami zöld!
nem tudom hogy igaz e!
paraklub!
Előzmény: ljucy (26407)
vogii Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26421
Timike,

köszi a felajánlást, de most nem arról volt szó, hogy elfelejtettem volna iratni, hanem volt 3 receptem, egyiket elvittem egy patikába kb 3 hete, ott nem volt a 750-es xr, ezért megrendelték, és ígérték, hogy hívnak, amint megérkezik. Hát 3 hét alatt nem sikerült, s közben elfogyott a vésztartalék 850-es (amit még tőled kaptam). És mikor veszi észre az emberlánya, hogy nincs gyógyszere? Hát amikor be akarja venni.
A maradék két receptet még nem váltom ki, mert hátha módosítani fog az adagoláson az endodoki.
Előzmény: Timike74 (26417)
ljucy Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26420
Köszi Csajok, szerdán meglesz a vérvétel, akkor okosabbak leszünk! Csak derüljön ki, hogy mi van!!
Előzmény: Timike74 (26416)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26419
Ha a fehérvérsejted alacsonyabb az nem baj, ha magasabb akkor az valami gyulladásra utal.
Nekem mindig a max. felett van kicsivel, és nem tudni mitől, Anyámé szintén. Örököltlem.
Előzmény: ljucy (26413)
kiscsirek Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26418
Ez most komolyan igy van. En meg nagy lelkesen szedem a vitamit egy csomo ideje, es lehet h nem is hasznal??? :(
Basszus.. ennek most gyorsan utanna nezek en is..

Amugy a hajhullas sajna nalam is megvan. Szerencsere nem olyan durva, de a fesum mindig tele, pedig nem tepem a hajam. :(
Előzmény: ljucy (26407)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26417
Vogii

Ha ilyen gondod van, nekem mindig van tarcsiban metem, számomat tudod, csörgess meg és adok szívesen. ( ált. 850-es és 500-as van "készleten ", de néha 1000-res is. )
XR-em nincs:-((((
Előzmény: vogii (26415)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26416

LJucy!

Ezeket a laborokat kérd a dokitól mindenképp, utána okosabbak leszünk!

Vas
+ TVK, Transferrin!!!!!!!!!! ( Fontos a vas mellé kérni, mert a TVK a teljes vas kötő kapacitást jelenti! )

Karbamid ( vese )
Kreatinin ( vese )
Koleszterin
Triglicerid ( vérzsír )
ASAT-GOT ( máj )
ALAT-GPT ( máj )
Gamma-GT ( máj )

WE ( süllyedés )
VÉRKÉP+ kenet:


Fehérvérsejt szám
Neutrophyl karélyos
Lymphocyta
Monocyta
Eosinophyl sejt
Basophyl sejt
Vörösvértest-szám
Haemoglobin
Haematocrit

Előzmény: ljucy (26412)
vogii Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26415
Nemrég konstatáltam, hogy elfogyott a metem. A gyógyszertárból ugyebár még nem hívtak, hogy megérkezett. Férjem felajánlotta, elmegy, és kerít nekem metet a föld alól is. Egy másik gyógyszertárból hozott is, ráadásul azt, ami a recepten szerepelt, merckformin xr 750 mg-osat. Cserébe most nézheti nyugodtan a meccset a tv-ben.
vogii Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26414
Ljucy,
de elhiszem, hogy mennyire hullik, mert nekem is kb annyira. Csináltass vérképet, amit Timike is javasolt, aztán majd kiderül. Nyugi, csigavér!
Előzmény: ljucy (26409)
ljucy Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26413
a fehérvérsejtjeim mérete egy kicsit kisebbek a normálnál, az baj? Legalábbis az egyik vérképből ez derült ki, meg lehet, hogy kicsit alacsonyabb is volt a számuk. Ez mit jelent?
Előzmény: Timike74 (26411)
ljucy Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26412

hát ez az, de akkor mitől???

már voltam tavaly góckutatáson, nézték a fogaimat (nincs lyukas fogam), voltam panoráma-röntgenen is, a mandulámat is megnézték, bőrgyogyinál is voltam, teljes vérvétel, stb... sehol semmi, ill. a hajamra kaptam Forcapilt, most is elkezdtem szedni, hátha segít...

 

de akkor mi van a met+folsavval?

Előzmény: Timike74 (26410)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26411
A ciklus 3. napi hormonos vérvételén kívül kérj a dokitól egy hasonló labort, mint én csináltattam.
Van benne vas, májfunkció, vérkép, fontos a fehérvérsejt és nem árt egy süllyedést sem nézetni!!!! Gyulladás ( pl. lyukas fog, arcüreggyulladás ) is okozhat hajhullást, a legjobban viszont a rossz mandula.
Előzmény: ljucy (26409)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26410
LJucy

Én nem szedek semmiféle vasat, folsavat és vitamint. csak 3x1000 metet szedek és így is 10.8 a vasam, ami nem egy nagy királyi teljesítmény, de nekem mindig is alacsony volt.
Sőőőőőőt, volt, amikor az üzemorvos elküldött inj. kúrára, mert 2 és 3-as volt a vas szintem.

Nem hinném, hogy ettől hullik a hajad.
de végülis a praclubot valamiből éeltben kell tartani:DDDDDDDDD
Előzmény: ljucy (26407)
ljucy Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26409
nem hiszed el, mennyire durva, az egy-két-három évvel ezelőtti fényképpekkel összehasonlítva a helyzet....:((
Előzmény: vogii (26408)
vogii Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26408
Látom, a paraklub életrekelt! :D

Előzmény: ljucy (26407)
ljucy Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26407

ha épp, hogy hozzáérek, vagy a kanapéra leülök, és a háttámlán., akkor két-három szál.... de ha fésülködöm, mondjuk egy hajmosás után, akkor csomókban, két fésűnyi hajat dobtam ki most is, ezt nem bírom!!!!:((

csk az a gond, hogy eleve nagyon vékonyszálú és kevés hajam van, tehát nálam nagyon látványos, és gyorsan el fog fogyni!!!:(

 

Most Gugliban utánakerestem, és tényleg gátolja a folsav felszívódását a met, de akkor minek szedem az Elevitet vagy a folsavat???

Ha tényleg nem sz;ívódik fel, akkor mi van??? Mert a folsav ugye nélkülözhetetlen lenne....

Help me, pls!!!

Előzmény: Jokeva (26406)
Jokeva Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26406
KÉT-HÁROM SZÁL??????????? A két kezemet összetenném, ha csak ennyire hullana... meg szerintem sokan még közülünk. Nekem CSOMÓKBAN hullik minden egyes fésüléskor...

Vogii, jó látni :) Jól tetted a vásárlást, néha kell az ember léelkének :)
Előzmény: ljucy (26403)
ljucy Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26405

Youlcsi,

 

ne add fel, jó úton jársz, csak adj időt még a metnek!!! A Closty előtt is...

ljucy Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26404

Kiskiss,

 

köszi a görbét:)

egyelőre itthon nem tudom megnyitni, hétfőn megkukkantom bent:)

de nincs terhestünetem meg semmi, kivéve, hogy a mellbimbóm fájdogál, ha hozzáérek, de a cicim nem, meg nem is feszül, meg ilyenek...

ja, és hányingerem sincs:))

Előzmény: kiskiss (26391)
ljucy Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26403

Helló Csajok,

 

iszonyúúúúúúúúúúúúúúúúúan hullik a hajam, Gyerekek, totál készen vagyok!!!!!!!!!!! Ha ez a met miatt van, és nem lehet rajta változtatni, akkor kénytelen leszek abbahagyni, mert 1-2 hónap púlva nem lesz hajam!! Nagyon durva mértékben hullik!!!

Szerdán lesz vérvétel, ha minden összejön, hátha az mutat valamit! De ha nem, akkor meg vagyok lőve:((((

 

Vogii,

 

de jó, hogy Téged is látnunk! Ugye, hogy ki tudja simítani az ember lányának a lelkét egy kis shoppingolás, egy-egy csini felső??:))

Én szombaton megyek a barátnőmmel találkozom, és előtte beugrom egy-egy boltba én is:)

 

Timike,

 

ha terhes lennék, nem hullana ennyire a hajam, mert az emelkedett progitól megállna, de már odáig jutottam, hogy nem merem megmosni, és hozzáérni sem merek, mert 2-3 szál mindig a kezemben marad:(((((((((((((((((

vogii Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26402
Sziasztok Népség! :)

Jelentem, épp visszaolvasok, nem tudom, meddig jutok, mert megint fordítva hatott rátok a met, nem alul okozott szaporát, hanem felül, jó kis szájmenésetek volt. :)

Kicsit ki vagyok purcanva, sok a meló, volt feszkó is a héten pár kollégával. Ma terápiás jelleggel shoppingolni mentem, vittem a kicsit és a férjem is. Jól bírták, de a 11. üzletbe már nem mertem bemenni. Vettem egy szép felsőt a szeptemberi lagzira, holnap pedig viszem a szoknyámat és a blézeremet a varrónőhőz átalakíttatni, mert a -20 kg az -20 kg. Hja, a felsőért szemrebbenés nélkül kiadtam egy 10-est, utána már jól éreztem magam.

A pattanásaim előjöttek, a mensit keddre várom.
Előzmény: Timike74 (26385)
Jokeva Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26401
Tóbi és a macis párna!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))) Csók a buksijára!!!! Nem is tudtam hogy ilyen korban már értik hogy mit mondanak nekik!!!!!!!!!!
Előzmény: kiskiss (26400)
kiskiss Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26400
timike!
tettem fel új videót
Timike74 Creative Commons License 2009.08.14 0 0 26399
KisKiss

Megkaptam, megnéztem:-))) Köszi.
Pedig 3 " olvasó programmal " is néztem ( Opera, explorer, mozilla ) és mind3on EKG volt:DDDD

Láttam Tóbi új képeit, hát haláli egy csaj. És milyen ügyesen eszi a barackot:DDDD
jah, köszi a mailben küldött Tóbi fotókat.
Majd én is igyekszem elküldeni, amit mi készítettünk.
Előzmény: kiskiss (26397)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!