Keresés

Részletes keresés

danger Creative Commons License 1999.12.03 0 0 44
Megismételném a kérdést a krémmel kapcsolatban, mert nem volt elég meggyőző a válasz: hogy van ez, tényleg csak bekenem, aztán lejövend az bozont mindahány?
Mindenhol lehet használni?
(jó, arcon nem fogom, de ELVILEG ott is lehetne?)
kockázatokésmellékhatásoktekintete?
jó lenne néminemi infó...
Előzmény: DeepBlue (30)
JÁNOS Creative Commons License 1999.12.02 0 0 43
A tovenel igaz le szoktam egy kicsit vagni, mert beleakad az ovszerbe, es az nagyon tud am fajni...
Előzmény: JÁNOS (42)
JÁNOS Creative Commons License 1999.12.02 0 0 42
Valamikor 13-16 éves koromban én is borotváltam, azt akartam, hogy dúsabb legyen.
Mostanában nem próbáltam.
Ti fölfelé meddig szoktátok? S milyen gyakran?
Mit szólnak, ha nyilvános zuhanyzóban, esetleg nudista strandon "úgy" látnak?
Előzmény: chio2000 (41)


chio2000 Creative Commons License 1999.12.02 0 0 41
Sziasztok!

Szerintem a borotvált fütyi sokkal jobb!
Én kb. 2 hónapja borotválom és sokkal jobb a közérzetem,
nem beszélve arról, hogy szerintem
nagyobbnak látszik... De ez lehet, hogy csak attól van
hogy előtte nagy volt a dzsungel...

bibike Creative Commons License 1999.12.02 0 0 40
Pille!
Szerintem ez a zacsira nem vonatkozik. Neked sem túl jó ha a szőr a fogad közzé szorul. Kiábrándító lehet közben azt szedegetni.
Pille Creative Commons License 1999.12.02 0 0 39
Én szeretem, ha egy fickó szőrös mindenhol. A mellén, a hasán, a karján, a lábán......
persze ha nem szőrős az se baj. :-)
Még sosem láttam borotváltat, úgyhogy nem tudok nyilatkozni róla érdemben. Az viszont biztos igaz, hogy akin egyébként sok szőr van, ha csak a környéket borotválja, igen furán mutathat.
bundee Creative Commons License 1999.12.01 0 0 38
Udv...

En is raszoktam, hogy ne legyen natur szo"ro:s :)))

Igaz, a borotvalastol mar a falra masztam, es kiprobaltam szemoldok-csipesszel. Igaz, meg csak egyszer, de az kb. 2 hete volt, es azota nem no"t ujra. Es az a 1,5 ora, amig vegeztem megerte a veszodest. Es EGYALTALAN NEM FAJ !!! Erdemes kiprobalni - persze, csak ovatosan - mert a fajdalommentes kihuzgalas es a fajdalmas kitepes kozott nem sok kulonbseg van.

bundee

bibike Creative Commons License 1999.12.01 0 0 37
Ne szégyenkezzetek sehol. Csak terjesszétek az igét. Jó az így is, úgy is. Engem néha szúr a férjemé, de megszokható. Azért az újszerű izgalomért ennyit áldozni kell.
Egyébként divat tendenciáról van szó. Biztosan látjátok az éjszakai csatornákon. Viszont a ffi lábon a szőr engem kimondottan izgat amikor hozzám ér. A csupasz az olyan, mintha női lenne, nem mintha lenne ellene kifogásom, de nekem jobb az első megoldás.
Delawer Creative Commons License 1999.12.01 0 0 36
Most léptem be először ide és meglepve vettem észre, hogy ez ilyen nagy téma. Elhiszem, hogy van olyan akinek nem tetszik a szőrös, vagy a borotvált testrész, én a csupaszak táborába tartozom. Volt egy-két eset, amikor negatív visszajelzést kaptam, pl. strandon zuhanyzóban, de túléltem. A férfiak körében ez még nem igazán terjedt el. A barátnőm, (szintén fazonra igazítja), a nyáron még meg is szólt, hogy miért olyan nagy a szőröm ??? Ugyanis nem teljesen szedem le, én is fazonosítok. A zacsiról 2-3 naponta teljesen leszedem, a többi max. 3-5 mm.ig nő, utána visszanyírom. Így nem teljesen csupasz, és a legjobb, hogy olyan jó amikor a drágám markolássza...
Szóval nem erőltetem senkire, de tényleg érdemes legalább egyszer kipróbálni,( max. nem mutogatod senkinek vagy egy hónapig)
Barát Creative Commons License 1999.11.28 0 0 35
Nem ciki pl. férfi zuhanyzóban ?
Xeron Creative Commons License 1999.11.28 0 0 34
Én már régóta folzamatosan borotválom...
Szerintem nagyon kellemes és szuper dolog, meg egy kicsit izgató is.
Ajánlom mindenkinek kipróbálni, megéri...
:)
xeron, a borotvált fütyis
BIGdaddy Creative Commons License 1999.11.15 0 0 33
Hát én megtettem, isteni. Anyu annyira odavan érte, hogy első éjszaka alig akart beleülni, mert nem akarta nem látni. És jó érzés is, eleinte. Aztán nekem kicsit fáj, nem viszket (olyasmi, mint amikor egy csípést sokáig vakarsz és már fáj), de nekem elég érzékeny a bőröm.

Egyébként a herezacskón is tök könnyen lehet borotválni, csak egy jó borotva kell hozzá, meg persze a bőrt meg kell kicsit feszíteni, ennyi.

Mindenki próbálja ki, megéri.

morzsácska Creative Commons License 1999.11.11 0 0 32
Szerintem kremmel nagyon egyszeru, bekened, rajtahagyod 10 percig, majd leszeded. Ha erzekeny a borod, eloszor csak kis helyre kend fel( az igazsaghoz hozzatartozik, hogy egy kicsit csiphet)
Nekem nagyon tetszik a "csupaszsag"...
Előzmény: DeepBlue (30)
NACCSÁVÓ Creative Commons License 1999.11.10 0 0 31
A visszanövési időben lényegében az első hét a legzavaróbb, az ágyéknál a bőr eléggé érzékeny a "borostára"; de ha már egyszer leszedted a szőrt onnan, könnyebb karban tartani
(tartatni ;-)), mint esetleg majd megint nekiállni lecsupaszítani, attól meg ne aggódj, hogy nem fog tetszeni a lányoknak a korosztályodban, a "szőrhivő" nők 1-2 generációval már feletted járnak...;-)

Krémmel sose próbáltam, erről azok a lányok tudnak többet mondani, akik a hónaljukat krémmel szőrtelenítik.

N.

Előzmény: BIGdaddy (28)
DeepBlue Creative Commons License 1999.11.10 0 0 30
Van valakinek tapasztalata szőrtelenítő krémmel kapcsolatban? Tényleg csak bekened, oszt annyi?

DeepBlue

Chavo Creative Commons License 1999.11.09 0 0 29
Szerintem egyáltalán nem perverz és ezt mindenki kipróbálta. Akár tagadja, akár nem.
Vannak csajok, akiket ez kimondottan izgat, - mint kedves topicnyitónkat is
BIGdaddy Creative Commons License 1999.11.09 0 0 28
Mi ebben a perverz? Az arcszőrzetem borotválom, az nem perverz? A nők borotválják magukat mindenhol, az nem perverz?
Szerintem egyik sem az. Attól még lehet valaki ápolt, hogy borotválja magát és fordítva is igaz.
Szerintem egyszer ki fogom próbálni. Meg már anyu is hajt, hogy csináljam.

Férfiemberek, mennyi idő alatt nő vissza?

Előzmény: caixa (27)
caixa Creative Commons License 1999.11.09 0 0 27
Humm, hat en nem hinnem, hogy leallnek egy ott borotvalt pasassal. Kifejezetten az apolt ferfiak tetszenek, de nekem ez egy kicsit perverz dolognak tunik. Ami a szoros mellkasu pasikat illeti, a leheto legszexisebb, es engem az sem zavar, ha a hata is olyan. Ami teny a legtobb ferfi ma nem tul szoros, tehat en kiegyezem azzal ha az amugy tokeletes him csupasz mellkasu, csak ezt ne borotvalas utjan erje el:))))) Es a tokeletes az en standardjaim szerint ertendo, nem biztos, hogy mas szerint is ugyanez a kategoria a tokeletes:))
Devil Inside Creative Commons License 1999.11.09 0 0 26
Caixa, megnyugtattal, nem lett volna kedvem most elkezdeni nagyobb borotválkozásokat, arról nem is beszélve, hogyha az államon vágom meg magam az egy dolog, viszont a herémen...
Előzmény: caixa (22)
KundK Creative Commons License 1999.11.09 0 0 25
caixa

Végre valaki. Jó ezt olvasni.

Elgondolkoztam a lenti borotválkozáson, de nem tudtam eldönteni, hogy hol hagyjam abba. Nálam a ször teljesen folyamatosnak mondható az orromig. Márpedig így a reggeli borotválkozás min. fél óráig tartana. :-(((

Előzmény: caixa (22)
BIGdaddy Creative Commons License 1999.11.09 0 0 24
Az én párom például kifejezettem taszítónak és undorítónak tartja, ha egy fickó szőrös a mellén. De még ha a lábán az átlagosnál kicsit jobban, azt is. Ha a háta is, akkor pedig hányni is szokott :)

Bd

Előzmény: caixa (22)
Buci Creative Commons License 1999.11.08 0 0 23
Szerintem a borotválkozás határa az emberi testen
a következő:
Nők nyaktól lefele...
Férfiak nyaktól felfele... (jó, a hajat nem kell:) )
Szerintem ez az esztétikus!!!
És normális!!!
Egy fiú ne borotálja a hónajját + nemesebb részét.
Egy lány viszont annál inkább. (Márha teccik neki.)
caixa Creative Commons License 1999.11.08 0 0 22
Most komolyan van, akinek a borotvalt tetszik? Nekem meg mellkasban is csak a szoros esztetikus:)
BIGdaddy Creative Commons License 1999.11.08 0 0 21
Nos lányok, ha már itt tartunk:
- ha leborotválom a pénisz körül, de a herezacskót nem tudom, akkor el se kezdjem? Vagy attól az még jó lesz?
- felfelé meddig borotváljam (én kb. a köldökömig vagyok szőrös, de addig sem túlságosan)?

Persze lehet, hogy gyorsabb lett volna az asszonyt kérdezni... :)

Bd

ViKi Creative Commons License 1999.10.07 0 0 20
Kedves ShaKyra

A hozzászólásod első részét értem, a második részt megkérnélek fejtsd ki bővebben, márminthogy miért sokkal jobb a tulajdonosának is?

ShaKyra Creative Commons License 1999.10.07 0 0 19
Szijasztok!

Iiiimadom a borotvalt futyit! Annyira fincsi, selymes, annyira izgato... es sokkal higienikusabb is, es sokkal jobb a borotvalt futyi tulajdonosanak is!

Szoval en nagyon szeretem!

iszabi_crack Creative Commons License 1999.10.07 0 0 18
Nagyon igényes a borotvalt nemiszerv, mert sokkal higiénikusabb a szex általa, és természetesebb, hogy jobban és nagyobbat lehet élvezni!
Előzmény: ViKi (-)
ViKi Creative Commons License 1999.10.05 0 0 16
lanlaf

Nem igazan ertem miert baj az, ha szoros lett a hasad. Sokan orulnenek neki...

Ozzee Creative Commons License 1999.10.04 0 0 15
Bocsi , de valamiért látom , hogy 3X írtam pedig csak 1X küldtem el.

Ozzee

Előzmény: Ozzee (14)
Ozzee Creative Commons License 1999.10.04 0 0 14
Szia Viki !

Én csak most kapcsolodom be a dologba és érdekes mert gondolom ,hogy lány vagy de eddig még a női nemtől nemigen láttam/hallottam ilyen kérdést .
Amúgy igen borotválom és elég régen rájöttem arra , ha szeretném hogy a lány is borotvált akkor miért ne legyen jó neki is ( sok esetben jobb az élen járni a jó példával).
Amúgy visszakérdeznék és Te ?
És mi a vélaményed arról ha 1 fiú borotválja magát.

Ozzee.

Előzmény: ViKi (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!