Keresés

Részletes keresés

zsombolya Creative Commons License 2011.05.14 0 0 1822

nem jós vagyok, drága, csak hipohonder:)))) Ezt is kár volt elolvasnom, nem akarok ilyenről tudni. Legjobb a boldog tudatlanság! nekem:))))

Előzmény: .ETNA. (1818)
.ETNA. Creative Commons License 2011.05.14 0 0 1821

Azért csak óvatosan, vigyázz Magadra, tudod a munka megvár... legalábbis így szokták mondani:-)

Előzmény: Lexa63 (1820)
Lexa63 Creative Commons License 2011.05.14 0 0 1820

Gratulálok a kis Misikéhez! Nagyon gyönyörű baba jó egészséget kívánok a babának és családjának.!

 

Lakás felújításban vagyok és íszonyú fáradt is  ,mert  már 2 hete tart. Sajnos a lábam ,vállaim nagyon fájnak.

 

További szép hétvégét mindenkinek!

Ibolyafr Creative Commons License 2011.05.14 0 0 1819

Gratulálok! Szép nagy baba.

Jó egészséget, a babának, a szülőknek, no meg a Nagyinak!

Előzmény: ovics (1815)
.ETNA. Creative Commons License 2011.05.14 0 0 1818

Én pedig mindig szombaton akarok sokáig aludni, s mindig ilyenkor ébredek fel a leghamarabb, de tényleg:-))

 

Nem tudnál - légy szi' - kicsit a jövő heti lottószámokra gondolni (s megírni nekem a számokat egy mailben) ? :-))

 

Ha valaki elkap valamilyen betegséget, bakteriális vagy vírusos fertőzést, s ezáltal az immunrendszere aktivizálódik, vagyis "extra" szintre viszi a TNF alfa termelést (a gátló/"visszafogó" gyógyszerek ellenére), elvileg előfordulhat, hogy szinte mozgásképtelenné válik az RA miatt.

 

Hasonló történt velem úgy kb. 3 -3,5 éve, nagyjából 4-5 napig az ágyból se tudtam felkelni, csak ha "felhúztak", úgy "közlekedtem" a lakásban mint egy zombi, merev végtagokkal, nagyon-nagyon óvatosan, mert minden mozdulat iszonyú fájdalommal járt. Nem tudtam se hajolni, se leülni, se fekvés közben "mocorogni", csak a hátamon feküdni, csak állni, vagy ha mégis muszáj volt felkelni, utána csak segítséggel tudtam visszafeküdni, de ez sem volt egyszerű, mert kapaszkodni se nagyon tudtam senkibe, egyszóval leginkább úgy történt, hogy óvatosan átöleltek és ráengedtek az ágyra, a többit pedig képzeljétek hozzá.... naponta házhoz járt injekciózni az asszisztens... brrrrrrrr

 

Na megyek inkább madárcsicsergést hallgatni, sok énekesmadár van mostanság, reggelente amikor még csend van és csak őket hallani, teljesen olyan, mintha egy erdőben laknánk:-)

Előzmény: zsombolya (1816)
viharos szél Creative Commons License 2011.05.13 0 0 1817

Nadon szééééép..........

Előzmény: ovics (1815)
zsombolya Creative Commons License 2011.05.13 0 0 1816

hát nem tudom, de én azt gondolom, hogy inkább egy löket szteroiddal kezelnék talán, szerintem ott más baj lehet, de igazából nem tudom, azért a sokizület nem egyik óráról a másikra durran be úgy, hogy esetleg morfin kelljen - de mondom laikus vagyok, nem is nagyon mélyednék bele, mert álalndóan az összes tünetet produkálom, amit olvasok:))) ide is félve járok:)))))

Előzmény: ovics (1804)
ovics Creative Commons License 2011.05.13 0 0 1815

Misikém..............

ovics Creative Commons License 2011.05.13 0 0 1814

Misikém..............

.ETNA. Creative Commons License 2011.05.13 0 0 1813

Tényleg el is felejtettem szólni tegnap, hogy hajnalban kitörtem:-D (mármint a "nick-névadóm")

viharos szél Creative Commons License 2011.05.12 0 0 1812

Gratulálok, és jó egészséget kívánok mindenkinek!

Előzmény: ovics (1809)
.ETNA. Creative Commons License 2011.05.12 0 0 1811

Hurrá! Szép nagy babuci, szívből kívánom, hogy legyen egymásban sok-sok örömötök és az esküvőjén is együtt táncoljatok!

 

Jó egészséget kívánok az új Anyukának és Apukának is!

 

“Mikor megszületik egy várva várt gyermek,
Az élet dolgai új értelmet nyernek.
Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban,
új fénnyel ragyognak a világra hárman.”

 

Előzmény: ovics (1809)
Dolna46 Creative Commons License 2011.05.12 0 0 1810

GRATULÁLOK! Babának, mamának jó egészséget, apukának, nagyiknak sok örömöt kívánok!

Előzmény: ovics (1809)
ovics Creative Commons License 2011.05.12 0 0 1809

MEGVAN !

7:30-kor megszületett Misike unokám. 4430 gramm és 63 cm. Vasgyúró.

 

Szétszedheted az ujjaidat :-))

Előzmény: .ETNA. (1808)
.ETNA. Creative Commons License 2011.05.12 0 0 1808

ÓÓÓ, de jó Neked, hamarosan NAGYI leszel, csupa nagybetűvel!!!

 

"Reumásoknál" nem túl jó a sokáig keresztben tartott ujj, szóval majd írj, ha már nem kell szorítani:-)

Előzmény: ovics (1807)
ovics Creative Commons License 2011.05.12 0 0 1807

Lehetni lehet, csak sok haszna nincs.  Totál fájdalommentes lettem.

Hajnali 3:45-kor telefonált a fiam, hogy szülnek, 3 ujjnyira nyitva az ajtó.Azóta semmi. A férjemet kiverte a víz a telefonra, én szivdobogást kaptam és nem tudtunk aludni.Azt nem mondta kicsi fiam, hogy ténylegesen szülnek vagy még csak 2 perces fájások vannak. Nem szaroztak, 10 perces fájás átment 2 percesbe...........mondta........

Este már sejtettük, hogy valami lesz, mert voltak jelek.

Jelenleg várom a telefont, hogy megszületett az uncsim és megyek be a kórházba.

Előzmény: viharos szél (1805)
viharos szél Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1806

Blaster eltünt a flaszterról?

viharos szél Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1805

Veled együtt izgulunk a bébiért és az anyukáért! Minden rendben lesz!

Szóval azt mondod, hogy az Aflamint nem lehet eseti módon szedni?

Előzmény: ovics (1803)
ovics Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1804

Unokatesóm mesélte ma, hogy egy kolléganője a múlt héten annyira fájt a sokizületitől, hogy bevitték kórházba és morfiumot kapott. Létezhet?

 

Ezt meg fogom figyelni, hogy melegfrontra előjön-e nekem megint. De a franc tudja, mikor, miért, viszont rossz.Utánanézek a Melodynnak.

Előzmény: zsombolya (1800)
ovics Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1803

Jelentem 1 ujjnyira nyitva, kisebb görcsökkel. 1 héten belül szülünk, de pénteken reggel jelenése van a menyemnek a dokinál, ha addig semmi.Sétálgatnia kell......Szabadság hegyet javasolta a dokija :-))

jaj, ez a várakozás................tiszta stressz vagyok, a nyakam görcsben a feszültségtől.

Előzmény: .ETNA. (1802)
.ETNA. Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1802

Hát akkor továbbra is szorítunk!!! Erről mindig eszembe jut, hogy a fiam születése előtti napon délelőtt voltan NST-n (vagy mifenén) majd délben tanácsadáson (az anyukám elkísért) akkor még kb. 5 napom volt a kiírt időpontig. A tanácsadásra várva, a folyosón váltottunk néhány szót az asszisztensnővel, aki azt mondta, hogy áááá, ez a baba még nem mostanság fog megszületni, mert az meglátszik ám a kismamákon... hm?! Na persze, nem látszik... aha.... még aznap éjjel 11 után már jöttek is a fájások és másnap hajnali fél 4-kor már a kórházban voltam:-)) Lehet, hogy a bébim "berágott", mi az, hogy nem akar... na csakazért is:-))

Előzmény: ovics (1801)
ovics Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1801

Misimarci még a pocakban van. Ma mennek a nődokihoz, majd többet tudunk.

 

Köszönöm a tippeket, utánanézek a bogyóknak.

zsombolya Creative Commons License 2011.05.10 0 0 1800

hétfőn én is fájtam (nem vészesen, de akkor is) szerintem ez a rohadék melegfront tesz be nekünk. Én Melodynt szedek, nekem nagyon bejön. Ha már közeleg a trexán ideje, vagy múlik az előző  hatása én általában este egy szem Melodynt veszek be, én esküszöm rá. Az Orfiban kaptam, azt mondták egy ez "nagyon finom" fájdalomcsillapító és tényleg:))

Előzmény: ovics (1798)
.ETNA. Creative Commons License 2011.05.10 0 0 1799

Nagyon szép cicus!

 

Passz... semmit,  babonából kimondani se merem, hogy miért:-)

 

Réges-régen a KETO spray-t használtam, nekem elég volt ... Az izomhúzódásomra (amikor télen elcsúsztam és meghúzódott a combom) Arcoxiát (90 mg-os volt, ez egy nem szteroid gyull.csökk) írt fel az orvosom, csak 4 napig kellett szednem, napi 1 szemet, de ez amolyan "lórúgás", biztosan van ettől gyengébb is.

 

Hűha, akkor nagy az izgalom, majd írj, hogy mizu-mizu:-)

Előzmény: ovics (1795)
ovics Creative Commons License 2011.05.10 0 0 1798

Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!! Elmúlt !

 

 

Lehet, hogy az izgalomtól.............mára van kiírva megszületésre az unokám. De eddig semmi jele, jól érzi magát anyucija pocijában :-))

Izgatott vagyok.

ovics Creative Commons License 2011.05.10 0 0 1797

Az csak akkor használ, ha rendszeres.

 

ÖRÖMHÍR: csökkenőben a fáldalom.

Előzmény: viharos szél (1796)
viharos szél Creative Commons License 2011.05.09 0 0 1796

Aflamint szedek, ha fáj a térdem. Rendszeresen kéne napi kétszer egyet, de én csak akkor veszem be, ha már nagyon fáj.

Előzmény: ovics (1795)
ovics Creative Commons License 2011.05.09 0 0 1795

A sziámi mindig bújós, de hidegben különösen. ha ebédelünk, akkor kijön és ő is eszik, néha még a wc-re is bejön és pisil, ha ott vagyok.

 

ja, vándorolgat.................már a bokám is fáj, nemcsak a csuklóm.Nem tudom ökölbe zárni a kezem.

Gondolom a sokizületi lobbant be. Voltam laborban, majd kiderül. Hátha addigra elmúlik :-))

Szerdán elvileg Miskolcra kell mennem és jó lenne nem ilyen állapotban.

Mit szedtek, ha fájtok?

Előzmény: .ETNA. (1794)
.ETNA. Creative Commons License 2011.05.09 0 0 1794

Jaj, de aranyos !!!, egyébként is ilyen bújós, vagy csak a hideg miatt? Azért a mínusz 4 fok május elején nem semmi, de mint tudjuk nem teljesen egyedi, hiszen százhuszonnégy évente előfordult:-)))

 

Ez a fájás nem jó, vajon mitől lehet? Úgy értem milyen külső, vagy belső változás okozza? Kíváncsi leszek mennyi lesz a vérsüllyedésed...

 

Tarts ki, hátha holnapra átvándorol a fájdalom pl. a ....... ö ö ö ö...... szóval valami távoli helyre, jó messze minden testrészedtől:-D

 

Délutánra jó táncit!!

Előzmény: ovics (1793)
ovics Creative Commons License 2011.05.08 0 0 1793

Tetszik a vicc.

 

Csütörtök Trexan nap, reggel arra ébredek, hogy fáj a bal kezem, de nagyon. Cataflam be.....................péntek cataflam, szombat reggelre elmúlt a fájdalom a bal kezemből. Átmászott a jobbra, isten igazából beleadva apai-anyait.Újra cataflan.

Péntek este voltunk a markó kiállítás megnyitóján, nem sok odaadással élveztem a fájommal. Szombat este Gypsi King's koncert a lányommal és a fájommal.Itt néha bemozdult a lábam a táncra :-))

 

Most este is fáj, holnap reggel megyek laborra.Délután tánc.............el kell múlnia a fájsznak.

Elmúlik :-))

 

reggeli szerelem a fázós macskámmal.

Előzmény: .ETNA. (1789)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!