Keresés

Részletes keresés

Rasputin Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6563

AHogy az utolsó hozzászólások sem frissülnek a kedvenclistában szinkroban, sőt...

Előzmény: Kilroy (6560)
sneci Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6562

Hihetetlen, hogy észrevetted.

Mert lassan két év nem frissül rendesen.

Előzmény: Kilroy (6560)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6561

A "késleltetés" csak a nem túl szimpatikus következménye a gyorsítótárak használatának. Igazából a "le van maradva" lenne a jobb szó, mert a késleltetés jelentésében szerintem benne van az, mintha direkt csinálnánk ezt a dolgot, pedig nem.

Előzmény: Kilroy (6560)
Kilroy Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6560

Úgy érted, hogy a Kedvencek doboz frissítése szándékosan van késleltetve, mert enélkül megfeküdne az egész fórum? Egyébként lehet esetleg tudni, hogy pontosan milyen mértékű a késleltetés?

 

Remélem, találtok rá megoldást, mert nekem is feltűnt már, hogy nem frissül teljesen szinkronban magával a fórummal.

Előzmény: IndaAdmin (6554)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6559

Igen, köszönöm, rájöttem a módjára az ötleted alapján!

Annyi a különbség, hogy húsz percen belül kell. Azóta nem veszik el, így már elég bőven. További jó munkát!

Előzmény: IndaAdmin (6550)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6558

Nem nem, ez tévedés! Mi azok dolgát szeretnénk megkönnyíteni, akik nem akarnak minden alkalommal a belépéssel foglalkozni, hanem rögtön használni szeretnék a szolgáltatásokat. És mivel a gépet, ami előtt ülnek, csak ők használják, így biztonsági kockázata sincs a dolognak.

Abban viszont teljesen igazad van, hogy nem "véletlenül" van ez így :)

Előzmény: Törölt nick (6547)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6557

Szia!

Az lesz a megoldás, hogy levélben küldök neked egy linket. Az ott megadott jelszóval és az "ezeréves címeddel" tudsz majd belépni.

Üdv!

Előzmény: pajacivoltam (6540)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6556

Akkor jó! :)

Előzmény: sneci (6555)
sneci Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6555

Alapjába véve optimista vagyok.

Előzmény: IndaAdmin (6554)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6554

Jó olvasni az optimizmusodat! :)

A lényeg, hogy egy ideje gondolkozunk már azon, hogyan lehetne hatékonyan "frissen tartani" a Kedvencek doboz tartalmát. Sajnos nem olyan egyszerű, mert a fórum - ellentétben azzal, amit te gondolsz :) - óriási terhelés alatt van a nap nagy részében, ezért mindenféle okos csellel és gyorsítótárral kell dolgoznunk. Ami miatt viszont néhány helyen kompromisszumokat kellett tennünk. Ilyen kompromisszum a Kedvencek doboz késleltetése is.

Ha sikerül olyan megoldást találni, ami nem veszélyzteti a szerverek egészségét, akkor hamarosan ebben is lesz változás.

Egyébként pedig vedd elő az optimizmus-szendvicsedet és harapj bele egy jó nagyot :)

Előzmény: sneci (6546)
sneci Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6553

Köszönöm!

És ha lehetne, akkor a kedvencek frissülését is! Itt a bal oldalon.

Azt még jobban megköszönném.

Előzmény: IndaAdmin (6552)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6552

Hamarosan módosítani fogjuk a működést, hogy ne okozzon felesleges macerát azoknak, akik nem szeretnének belépve maradni.

Köszi a türelmet!

Előzmény: sneci (6531)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6551

A hiba nem a te készülékedben van.

Dolgozunk már a hiba kijavításán.

A javításig kérjük a türelmedet.

Előzmény: Törölt nick (6549)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6550

Szia!

Elnézést, ha nem voltam egyértelmű a korábbiakban. Szóval az "időről időre" azt jelenti, hogy 30percen belül kell rányomnod az Előnézetre, különben a rendszer úgy veszi hogy nem vagy már aktív az oldalon. Aktivitásnak azt veszi, ha például megnézel egy új forumoldalt; az viszont sajnos nem, hogy ha a szövegmezőbe írsz.

Remélem tudtam segíteni!

Előzmény: Törölt nick (6535)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.06 0 0 6549

A fórumon a kilépés gombra kattintás után az inda emailem ablaka jelenik meg. A fórumra visszakattintva pedig lám: még mindig be vaqgyok jelentkezve! 3x-i kijelentkezés után vagyok csak valóban kijelentkezve.

Mi lehet a baj? Kérlek segítsetek.

sneci Creative Commons License 2013.11.05 0 0 6548

És pont a legnagyobb közösségi oldalon nincs bent alapból a pipa! Lásd fészbúk.

 

De nem csak erre céloztam lentebb. Van ennél sokkalta régebbi hiba, ami "megnehezíti a forumozást. Az pedig a kedvencek frissülése!

Persze amilyen forgalom van már, nem is érdemes azért a pár felhasználóért dolgozni.

Előzmény: Törölt nick (6547)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.05 0 0 6547

A pipa azért van ott alapból, mert így könnyebb nyomon követni, hogy melyik oldalakat látogatod a zindexen belül, ( tehát nem "véletlenül" van ez így). (A gugli például simán követ azután is, hogy kijelentkeztél náluk) Ha mindenkinek magának kéne kirakni, akkor a legtöbb ember nem rakná ki, mint ahogy most a legtöbb ember nem szedi le, nem is törődik vele.

Előzmény: sneci (6546)
sneci Creative Commons License 2013.11.05 0 0 6546

Kaptam választ!

Amiből azt a következtetést lehet levonni, hogy értelmetlen a meglevő problémákkal terhelni őket.

Eddig sem volt változás, ezután sem lesz!

Marad a fórum szép lassú elhalása..

sneci Creative Commons License 2013.11.03 0 0 6545

Akkor még van időm várni.

Előzmény: Törölt nick (6544)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.03 0 0 6544

Én fél éve.

Előzmény: sneci (6543)
sneci Creative Commons License 2013.11.03 0 0 6543

És az miért jó? Én lassan egy hónapja várom a válaszukat..

Előzmény: víztorony (6542)
víztorony Creative Commons License 2013.11.03 0 0 6542

szóval ide.

Előzmény: víztorony (6541)
víztorony Creative Commons License 2013.11.03 0 0 6541

 ide írj!

Előzmény: pajacivoltam (6540)
pajacivoltam Creative Commons License 2013.10.31 0 0 6540

Kedves IndaAdmin!

"pajaci" a nick nevem, de nem tudok belépni vele. Az elfelejtettem a jelszavam opció nem vált be, mert a pajaci@torzsasztal.hu ezeréves címem fogalmam sincs merre létezik, a nyilvános hungaria666@gmail.com címemre meg nem jött semmi.

Mi a megoldás?

A segítséget előre is köszönöm!

 

(a jelszóváltoztatás topicban nem kaptam sajnos semmilyen választ)

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.30 0 0 6539

Azért köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni!:)

Tudod, néha nem véletlenül alakulnak a dolgok úgy, ahogy. Ha egy plussz körömbe is került, de legalább már tudom, hogyan menthető a szöveg ctrl nélkül is. Nem szeretem amúgy az idézgetést, mert mindenki azt ollóz ki egy szövegből, amit láttatni szeretne. Ha megragad bennem az általad kiemelt lényeg, miszerint nem működik az előnézetes mentés, sose próbálom végig a lehetőségeket, így viszont végig zongoráztam, és lett megoldás. További jó fórumozást!

Előzmény: Patreides (6538)
Patreides Creative Commons License 2013.10.30 0 0 6538

"Tegnap ki is próbáltam, nyitva hagytam a szerkesztőablakot 50-60 percig, és utána nyomtam egy "Előnézet"-et. Minden szöveg eltűnt, és a Piszkozatokba is csak egy üres semmit, egy fejlécet tett el."

"Megint itt lennék. Elszállt a hsz, mert húsz perc után nyomtam vmikor előnézetet, nyugodtan írtam. A piszkozat is üres maradt. Szóval csak húsz percen belül működik a mentés így"

"Talán, ha olvasnád is a beírásokat..."

"Olvastam. De az okostelón nincs ctr semmi..."


Bocs. Csak rossz érzés, amikor az ember teljesen hiába strapálja magát, el sem olvassák, amit írt.
De megértem, hogy az ember igazán csak a saját hibájából tanul, a mások tapasztalata sokszor nem hagy nyomot benne, vagy meg sem látja. Így működünk, ez van.

Előzmény: Törölt nick (6537)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.30 0 0 6537

Olvastam. De az okostelón nincs ctr semmi, és a rányomok, kijelölöm vágólapra, meg beillesztem mindenhol működik, csak a szövegszerkesztő ablakban nem. Akkor se ha kutyaközönséges. Rányomásra kékre vált az egész egy pillanatra és annyi.

De amúgy szokásom keresni a megoldást magam is, és bocs, ha esetleg ebben merek segítséget kérni, és amúgy nem Neked írtam. Nem tudom, mi értelme egy embert sértegetni, az nem visz jóra soha.

Ha ez segítség bárkinek, elmondom, mire jutottam. Húsz perc a keret, akár sima, akár piszkozat. Előnézettel csak húsz percen belül menti a piszkozatba,

ha ott folytatom, akkor is be kell tartani ezt az időkorlátot. Tehát ha döcögve is, de lehet így tovább írni. De a fő kérdésem az lenne, hogy el lehet-e törölni ezt a keretet, mivel nem egyedül nekem okoz ez gondot,

és tudok olyanról, aki hagyta az egészet... Amúgy közel jártam magam is ehhez, mert ez így csak bosszúság, és ugye az idő pénz, meg véges is, és nem szeretem feleslegesen tölteni. Úgy gondolom, ha van egy probléma, akkor keresni kell a lehető legjobb megoldást, akkor is, ha ez a fórumozók egy kisebb részét érinti csak. 

Előzmény: Patreides (6536)
Patreides Creative Commons License 2013.10.30 0 0 6536

"Megint itt lennék. Elszállt a hsz, mert húsz perc után nyomtam vmikor előnézetet, nyugodtan írtam. A piszkozat is üres maradt. Szóval csak húsz percen belül működik a mentés így"

 

 

Talán, ha olvasnád is a beírásokat... Na mindegy, nem az én bajom.

Előzmény: Törölt nick (6535)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.30 0 0 6535

Megint itt lennék. Elszállt a hsz, mert húsz perc után nyomtam vmikor előnézetet, nyugodtan írtam. A piszkozat is üres maradt. Szóval csak húsz percen belül működik a mentés így? És akkor hogyan tovább? Bocs, de olyan elegem van már az egészből... Nem lehet a húsz perces korlátot kivenni? Mielőtt bárki kicikizne, nagycsaládos anyuka vagyok, és elég ritkán tudok zavartalanul írni, inkább szakaszokban jön össze, már ha nem száll el. Az meg hülyén jönne ki, hogy félbehagyva küldöm fel. Kösz a türelmedet, de tényleg elkeserítő...

Előzmény: IndaAdmin (6529)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6534

Nagyon köszönöm a segítséget! Kipróbáltam és működik az előnézettel: megjelent a szöveg a piszkozatban. Az ablakban nem tudok ki/be másolni, hiába közönséges, dolgozni nem akar. De ez csak a szöveg elmentéséhez kellett volna, a többit megoldom beírással, főleg, ha ezentúl időm is lesz rá:) Köszönöm!

Előzmény: IndaAdmin (6529)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!