Keresés

Részletes keresés

weirdo Creative Commons License 2011.09.28 0 0 17418

Sziasztok Urak!

Novemberben Brazíliában cseszem el a cégem pénzét 1 hétig, pár szivargyanús ember társaságában. Sao Paulo-tól nyugatra, Campinas, Iguazu háromszög. Van szivarilag arrafelé valami, amit nem illik kihagyni?

Üdv,

Pityuzz Creative Commons License 2011.09.28 0 0 17417

Szia. Sajnos abból nincsen. amim még maradt: Titan, Warlord, Crest, Liga C-10,Park avenue És van egy szép limitált kiadású green dragon díszdobozom is amit a mellékelt képen láthatsz. Ha valami esetleg érdekel dobj egy mailt. pityuz_92KUKAC citromailPONThu

Előzmény: Vedado (17415)
bauci Creative Commons License 2011.09.27 0 0 17416

Tudsz árakat adni, akár privátban?

bau PONT ci KUKAC index PONT hu

 

Előzmény: Pityuzz (17414)
Vedado Creative Commons License 2011.09.27 0 0 17415

Szia Pityuzz!

 

Az Empire szériából van valamid?   Üdv!

Előzmény: Pityuzz (17410)
Pityuzz Creative Commons License 2011.09.27 0 0 17414

Az emltett szivarok darabra is eladók. A díszdobozos külön van. Üdv.

Előzmény: bauci (17413)
bauci Creative Commons License 2011.09.27 0 0 17413

Előzmény: bauci (17412)
bauci Creative Commons License 2011.09.27 0 0 17412

Szia, köszönöm a lehetőséget. Én igazándiból  Gurkha Centurian szivart keresem, nekem az jött be. De azt sem doboz számra, kicsi a humidorom, általában 3-4 fajta szivarból tartok 3-4 szálakat. Tehát, ha egyszerre szerzek is be, egyfajtából 5-nél többet nem szeretnék, így a díszdoboz számomra nem megoldás.

Előzmény: Pityuzz (17410)
bauci Creative Commons License 2011.09.27 0 0 17411

Köszönöm a tanácsot! Megpróbálom!

Előzmény: Vedado (17409)
Pityuzz Creative Commons License 2011.09.27 0 0 17410

Szia. Nekem lennének eladó Gurkha szivarjaim fa díszdobozban. Titan, Warlord, Crest, Liga C10, stb... Ha érdekelne írj képet tudok küldeni a dobozról. Üdv.

Előzmény: bauci (16462)
Vedado Creative Commons License 2011.09.26 0 0 17409

Szia Bauci!

Most Írom meg másodszor mert küldéskor "eltűnt" a válaszom.  Érdekes!

 

No a lényeg, hogy a West End SEFT Trafikjában keresd Zolit aki nagyon komoly szakember és gyakorló szivaros is. Ott sok jó Hondurasi szivart láthattál Rolando Reyes sr. Bácsi cégétől, én rendszeresen kóstolgatom őket és igazán kellemes szivarok. ( az USA is jónak értékeli őket) Pattints el kóstolónak egy Puros Aliados Crema Cubanitát ez egy finom fűszeres corona méretü cucc 1200.-ft-ért. Ez nem nagy beruházás egy ismerkedési estért, de eldönti majd, hogy is vagy ezzel az Ízvilággal. Természetesen sok egyéb márkája is van az Őregnek és botrányos, de mind jó. (nekem)

A Toscanból én az Anticot kedvelem, ezt érlelik legtovább és bizony jó szivar, bár kúrva randa és még középen ketté is kell vágni! Brrr...  Párkányban szoktam venni néha ( SEFT nem tartja sajnos ) mert a c.t-t bojkottálom a Barátommal való minősÍthetetlen viselkedésük miatt, sőt c.t.-s szivart el sem szÍvok soha.

 

Remélem tudtam valamit segÍteni.  Jó éjt!

Előzmény: bauci (17408)
bauci Creative Commons License 2011.09.26 0 0 17408

Szia,

hozzászólásaidból látom, többé-kevésbé ismered a SEFT választékot. Én sajnos nem.

Jártam a West End-ben, de számomra javarészt ismeretlen szivarok közül nem mertem vásárolni. (Én általában a törökbálinti CORA-ban vásárolok).

Mi az amit a SEFT választékából, mint fogyaszthatót, tudsz javasolni?

(alapvetően Partagas, Aurora Maduro/Barrique, esetleg gyors szivarkaként Toscana az ízlésem).

Előre is köszönöm!

Előzmény: Vedado (17400)
nikenene Creative Commons License 2011.09.26 0 0 17407

Kubai nyaraláson vásárolt eredei havannai szivar eladó. Van 1 doboz (25db) bontatlan, zárjegyes Cohiba Esplendidos és egy doboz szintén bontatlan Montecristo Nr. 4. 1 hónaposak, tehát még frissek. Érdeklődni emailben (nikenene kukac indamail pont hu) lehet, azt gyakrabban olvasom.

Csabi101 Creative Commons License 2011.09.10 0 0 17406

Sajnos igen, jött a levél a postától.:) Szerencsés voltam, kifizethettem, kb. 32 Ft volt, így 67 eFt lett a vége. Természetesen így is olcsóbb volt, mintha EU-ból, pláne itthonról rendeltem volna. Azóta én nem rendeltem, csak EU-ból Nicaraguai Oliva-t, illetve CAO-t. Be kell rakni a humiba, kb. 2 hónapra, utána lesznek jók.

 

Szerintem fizesd ki, ne küldesd vissza.

Előzmény: baliocsi (17396)
Lala102123 Creative Commons License 2011.09.10 0 0 17405

Dohányzás abbahagyása miatt eladóvá vált:

 

Egy teljesen új, Colibri Vortex szivargyújtó http://www.davidross.hu/bolt.php?csoport=Colibri&csoport2=Szivargy%FAjt%F3 ezüst színben, bőrtokkal, díszdobozban. Használva nem volt.

A szivargyújtó két szúrólángos és alján kör alakú szivarvágóval rendelkezik.

Az egyik legdrágább és legexkluzívabb felsőkategóriás szivargyújtó, itthoni ára 30.000.- Ft felett van.

Ára: 15.000.- Ft

 

Kérem, hogy aki érdeklődik, az a dddzzz@indamail.hu mailcímen tegye, mert a fórumot nem olvasom már.

gordito Creative Commons License 2011.09.08 0 0 17404

sziasztok,

üdvözlet minden bennszülöttnek.

ha nem illetlen a dolog, vámos kérdésem lenne: úgy jártam, hogy 10 szál cohibámat levámolták (110 eur volt a cucc, a vám meg 30e Ft), de nem nagyon értettem a dolgot, mert azt hittem 10 szálig free a dolog. de csak magánszemélyek között, ez meg ugye kereskedelmi volt. de azt is hallottam, hogy 150 euróig csak áfát kellene fizetni, vámot nem, adót meg talán nem. kerestem a neten az igazságot, nem találtam, valaki nem tudná linkelni a kurrens szabályozást? (kalap szivarhamu a VPOP oldala).

aztán meg: ha a 10 szálas szabály webshopoknál nem játszik, ugyanakkora az esélye szerintetek vámba csúszni 25-ös kiszereléssel, mint 10-essel? mégiscsak gazdaságosabb tudna lenni...

kösz, g

Pepin Creative Commons License 2011.09.08 0 0 17403

Az árak jók. A szivarok nem annyira.

Előzmény: plas (17402)
plas Creative Commons License 2011.09.08 0 0 17402

http://www.cubanahumidor.com/prixcigares2011.pdf

 

Ezek milyen arak az otthoniakhoz kepest...?

mucus65 Creative Commons License 2011.09.08 0 0 17401

A Péter jó csávó, egy baja van, hogy nem lehet leerőltetni a torkán semmi alkoholtartalmú italt.

De, ha mégis menne, Baszadlón beitatom a barackpáleszommal. És akkor mindenki féltheti a seggét, ha nem találunk neki nőt...

Előzmény: Vedado (17400)
Vedado Creative Commons License 2011.09.07 0 0 17400

Szia Pilvaxx!

 

Annyit kérdezel amennyit csak akarsz, ez az oldal pld. ezért is van, Így tudunk segÍteni egymáson.

Viszont ahogy Írtam én nem rendelek, de kimegyek Párkányba és a Zsarukkal szemben a Trafikban megveszem. Ha nem laksz nagyon távol egy kirándulást meg ér csak átsétálsz a hÍdon, majd jobbra és már ott is vagy. Szombaton is nyitva 9-től tán 13-ig, hétköznap 17-ig. Péter a főnök, de a kollégái is tudnak magyarúl.

 

Üdv!

Előzmény: Pilvaxx (17399)
Pilvaxx Creative Commons License 2011.09.07 0 0 17399

Köszi, jó a kínálat és az árak is kellemesnek mondhatók.

Még abban segíts léci, hogy a rendelés hogy megy? Látom hogy euróba is meg van adva az összeg egy szálra lebontva, de ha mondjuk egy termékből egy dobozt szeretnék, akkor írjam hogy 25 szál és küldik teljes dobozzal? 

Csináltam egy próba rendelést, de ahogy beírtam hogy hány szál kellene, kaptam egy üzenetet, hogy emailba vegyem fel a kapcsolatot, mert a szivarok postázása bonyolult...szóval hogy megy ez a része és mennyi a posta általában?

Bocs hogy ennyit kérdezek, csak már ha rendelek akkor nem akarok megint pórul járni!

 

köszi!!!

Előzmény: Vedado (17398)
Vedado Creative Commons License 2011.09.07 0 0 17398

Szia Pilvaxx!

 

Rendelés ügyben nem vagyok autentikus, de más biztos segÍt ha tud. Én Párkányban veszem szivarjaim jó részét, ott sok tuti Nicaraguait találni és más egyebet is. Ezek az ottani szivarok és áraik:  www.myami.sk  

 

Üdv!

Előzmény: Pilvaxx (17397)
Pilvaxx Creative Commons License 2011.09.07 0 0 17397

 

Ismételten köszi Vedado!!!!

 

Most izzítottam be egy műszakis haveromat, hogy egy olyan szellőztetőt, időzitővel meg akkuval hozzon nekem össze, remélem sikerül...

Akkor már megint kérdeznék! Eddig kizárólag a kubaiszivar oldalról régebben az 1001-ről rendeltem a szivarokat, de szeretnék nem kubai szivarokat is beszerezni, de ha lehet olcsóbban mint itthon. Hol érdemes keresgélni? mondjuk ahonnan meg is jön, mert múltkor rendeltem a Big Smoker oldalról, de bebuktam...elment a pénz, de kint azt állítják hogy nem érkezett meg és nem igazán tudom azon kívül bizonyítani, hogy elküldtem a tranzakciós oldalt bizonylatként...szóval valami tutibb hely kéne!

 

Előre is köszi!!!

Előzmény: Vedado (17395)
baliocsi Creative Commons License 2011.09.06 0 0 17396

Sziasztok!

 

mucus65-nek szól elsődlegesen a levél, de ha bárkinek van javaslata, szívesen veszem.

Solotól rendeltem szivart és fennakadt a Magyar Posta rostáján, ennek megfelelő értesítést kaptam.

Mucus65 írt egy privát emailt május derekán csabinak, melyben pár praktikus dolgot osztott meg vele.

Mucus65, ha nem nagy kérés, elküldenéd nekem is akkori hasznos tanácsaidat?

baliocsi kukac gmail pont com

 

Köszi,

Öcsi

 

 

Vedado Creative Commons License 2011.09.05 0 0 17395

Szia Pilvaxxx!

 

Szerintem az van nekem is, úgy 100-120 db. fér el benne Corona méretből, de miért is csak azt tárolnál benne!?

 

Nekem megbÍzhatóan működik abból 2 db  már 2 éve szellőztetővel és hagyományos spongyás humidifikkel. Szépen tartja a beállÍtott értéket még Így is, de vehetsz hozzá ha akarsz jobb párásÍtókat. A Pólusban a Tecsó pénztárak mögött vagy a West End-ben szintén a SEFT üzletében (f.szint) a Zanzibár kocsmánál. ( ott kersed Zolit )

 

Olcsóbban vagy a Vakerán, esetleg valahol rendeléssel úszod meg, de az olcsó humidorok (kb.150 $-ig) szintén KÍnaiak lesznek nagy számban!! Figyelj arra, hogy a fiókosokban nehezebben tartasz mindenhol egyenletesen párát, tehát vagy szellőztetés vagy fúrás-faragás a vége! Ennek persze lesz aki ellent mond, de azért....

 

Elsőre ennyi jutott eszembe....

 

Üdv!

Előzmény: Pilvaxx (17394)
Pilvaxx Creative Commons License 2011.09.05 0 0 17394

 

Köszönöm a válaszokat a szellőző megoldással kapcsolatban!!!

 

Ismét kérdeznék! Kinőttem a humidorjaimat és szeretnék egy nagyobb gasztro humidort vásárolni. Az általatok többször dícsért Seft traffic oldalán találtam egy 39900Ft-os gasztrot. Ha esetleg tudtok ennél jobbat ami ennél nem drágább, akkor az is érdekelni, de főleg az, hogy pesten melyik boltjukba érdemes menni, ahol esetleg van is ezekből a humidorokból, akár választási lehetőség is?!

 

Előre is köszi!!!

 

üdv mindenkinek!!!!

Lala102123 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 17393

A humidor elkelt!

 

Ami még eladó:

 

Valamint eladó egy teljesen új, Colibri Vortex szivargyújtó http://www.davidross.hu/bolt.php?csoport=Colibri&csoport2=Szivargy%FAjt%F3 ezüst színben, bőrtokkal, díszdobozban. Használva nem volt.

A szivargyújtó két szúrólángos és alján kör alakú szivarvágóval rendelkezik.

Az egyik legdrágább és legexkluzívabb felsőkategóriás szivargyújtó, itthoni ára 30.000.- Ft felett van.

Ára: 15.000.- Ft

 

Kérem, hogy aki érdeklődik, az a dddzzz@indamail.hu mailcímen tegye, mert a fórumot nem olvasom már.

 

 

Előzmény: Lala102123 (17392)
Lala102123 Creative Commons License 2011.08.20 0 0 17392

Dohányzás abbahagyása miatt eladóvá vált:

 

Egy kb. 10 hónapos, karcmentes és hibátlan állapotú spanyolcédrus humidor, párásítóval és analóg páramérővel.

A humidor két szintes, tömör cédrus térelválasztó tálcával rendelkezik és kipróbáltan kb. 100 db duplakorona méretű szivar tárolására alkalmas és zárható.

Gyönyörű, finom kidolgozású darab, végig szekrényben volt tárolva.  Méretei: 34x25x16

Ára: 15.000.- Ft

 

Valamint eladó egy teljesen új, Colibri Vortex szivargyújtó http://www.davidross.hu/bolt.php?csoport=Colibri&csoport2=Szivargy%FAjt%F3 ezüst színben, bőrtokkal, díszdobozban. Használva nem volt.

A szivargyújtó két szúrólángos és alján kör alakú szivarvágóval rendelkezik.

Az egyik legdrágább és legexkluzívabb felsőkategóriás szivargyújtó, itthoni ára 30.000.- Ft felett van.

Ára: 15.000.- Ft

 

Ha valaki a humidort és a szivargyújtót is elviszi egyszerre, akkor 25.000.- a kettő együtt.

 

Kérem, hogy aki érdeklődik, az a dddzzz@indamail.hu mailcímen tegye, mert a fórumot nem olvasom már.

Vedado Creative Commons License 2011.08.11 0 0 17391

Szia Pilvaxx!

 

Nos, az oasis tényleg nem sokat ér, főleg az itthoni árához képest! Az első egy napot ment nagy zajjal mire a pali kicserélte, de a másik meg gyenge mint a hangya fing. ( az első is az volt ) Részemről itt feladtam pedig pont egy olyat vettem ami a kb. 80-100 szálas gastrot  szolgálná ki, de nem teszi, Így tettem bele még humidifiket és Így a lehelgetős ventilátorral vagyok 72%-on ami nekem tökéletes. Magyarul; közel sem tudja azt amit Ígér!!  Tovább gondolva a dolgot egy elektroagyas mérnök Cimborám csinált nekem egy komolyat.  10 percenként forgat egy pici számÍtógép ventillátort  ( amit természetesen Te döntesz el hova is helyezel!!! ) 10 m.percig, de közel sem teljes grafttal, Így nem lehel, de nem is szárÍt!  Ezt az időt persze  én döntöttem el, de lehet másképpen is. Nekem akkus a megoldás, de lehet tápegységgel is. Az ára kb. a fele vagy annyi se mint az oasisnak.   Hát Így valahogy......

 

Üdv!

Előzmény: Pilvaxx (17387)
szaggato Creative Commons License 2011.08.08 0 0 17390
FAKE!
Üdv:sz!
Előzmény: csendes71 (17389)
csendes71 Creative Commons License 2011.08.08 0 0 17389

Szia Pilvaxx !!

 

Nekem oasisom van, de véleményem szerint nem olyan rossz, mint sokan mondják.

Tény és való, hogy legalább fél évembe került, mire összeállt az egész humidorom.

Ez egy 120-as gasztro humidor. Szerintem a te 40-es humidba ez nagy lenne.

Ha mégis ez mellett döntessz, szívesen adok tippeket. Más !!

Vett már valaki az olcsoszivar.com- tól ?

 

Üdv mindenkinek !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!