Keresés

Részletes keresés

samu1981 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 1761

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Megveszem a másikat is és a kúra végén elkezdem mindkettőt.

Előzmény: Pötty63 (1756)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.13 0 0 1760

Ezért dobta a diagnózis-rol a kérdésem Lakos doki...és jol félre van vezetve  a lászló kórház is

Előzmény: boxerkutya (1759)
boxerkutya Creative Commons License 2012.04.13 0 0 1759

Most gondoljon bele mindenki, hogy hány emberélet száradhat már a lelkén a tökfej Lakosnak közvetve és közvetlenül !

 

Előzmény: bulbaris (1758)
bulbaris Creative Commons License 2012.04.13 0 0 1758

sziasztok!

most jott meg apukamnak az eredmenye es igg igm  pozitiv es ezt pesten a neurologia laborba csinaltak.most mar a 4 eredmeny ami pozitiv a lakose meg negativ.de most lakos all szembe az egyetemi laborral igy most latjak lakos munkajat mert o volt a ngy asz.ezt most azert irom mert mindenki neki hisz es aki meg probal emberi modon segiteni nem hisznek neki mert o nem etalon.

 

Pötty63 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 1757

BOCSÁNAT....KIMARADT:A GOMBA KAPSZULÁKAT EVÉS ELŐTT 20 PERCCEL KELL BEVENNI!!NEM KELL MEGIJEDNI..HA RENGETEG FOJADÉKOT KIVÁN A SZERVEZET!!!A GOMBÁKKAL EZ "EGYÜTT" JÁR!!!!NEM KELL FÉLNI:NEM A "CUKOR BETEGSÉG IRI UTOL AZ EMBERT!!!"

Lényege:sok fojadékot kér a gomba..ezáltal a vesén keresztül gyorsabban..távozik a sok méreganyag..akármi!(Hasmenés..ha adódik..szintén tisztul az ember..)De nem mindenkinek megy tőle a pocakja..érdekes..(AHÁNY EMBER..ANNYI REAKCIÓ!!)Indulásnak ezek a fontos tudni valók..az előzőek mellé..

Szép napot nektek!!Ibolya

Pötty63 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 1756

KEDVES samu1981..és MINDANNYIÓTOK!!!

Nagyon örülök kérdésednek!!!

1-tudomásom van róla..van orvos aki "HASZNÁLJA" a gombákat antibiotikum kezelé s alatt is!!Tehát:NEM ÁRT SEMMIKÉPPEN..Magán véleményem..esetleg picit módosíthatja hatás mechanizmusát..de más nem adódhat..

2-ZÖLD CIMKÉS:VITANAX PX-4 ami 120 szemes..ez a FŐ GOMBAKIVONATOKAT TARTALMAZZA!!FELTÉTLENÜL KELL HOZZÁ:ZÖLD CIMKÉS:FLAVOGENIN-PRO 60 szemes kapszula!!!

3-SZEDÉSE:Első héten 1x1 kapszula mind a kettőböl..egymás után bevéve..

Ha szervezet jól tolerálja..nincs hasmenés..akkor a 2. héten..már 2x1 kapszula mind kettőbl..egymás után bevéve..Ha nincs hasmenés..3. héten már 3x1 kapszula mind kettőböl egymás után bevéve..Ez a szinten tartó adag..

4-Megjegyezném..a tapasztalataim..és az eltelt idő óta a hozzám érkezett visszajelzések alapján..3x2-ig fel lehet napi szinten emelni az adagot!!Mert amikor arról olvasni..(NEM ÉR SEMMIT!!)Ami alapvetően nemigaz..azok az emberek akik súlyos állapotban vannak..és hamar rátudnak állni a 3x2-es adagolásra..és megszakítás nélkül több hónapon át így eszik...(JÓL VANNAK!!!!!)

Én most a fokozott nagyon komoly idegi megterhelések miatt..4x1-re álltam épp 1 hete rá..(DE NEKEM 2x1 a szinten tartó adagom..és én SOHA NEM ETTEM 3x2-esével!!)De egyértelműen az a tapasztalatom ennyi idő után..3x2..segített nagyon komoly esetekben mindenképpen!!!

Arra alapozom..több évtizedes krónikus lym beteg..aki mindent kipróbált ami Európa szinten létezik..a GOMBÁKAT 2 hónapja 3x2-esével eszi..és az első hónap után azt mondta..(JÓL VAN!!)Ilyet az életben nem hallottam TŐLE!!És most erősítette meg az elmult hetekben..mikor már elmult 2 hónapja eszi..("JÓL VAN.ÉS AJÁNLJA MÁSOKNAK IS!!!)

Nos ez feljogosít arra a következtetésre..aki 3x1-el ette pl 3 hónapig..és (UGY VÉLTE "SEMMIT NE CSINÁL..")Csak 3x2-re kellett volna állnia!!!!!!

Türelem..kitartás..alázat..ezen kórságok tulélési esélye..csak így nő!!Sajnos..NEHÉZ UT!!!De járható!!Sajnos pénzfüggő..de "AZ ÉLETÜNK A TÉT!!!"Írjatok..bármi kérdés van..Ami nem köztéma..magánomra is írhattok...mindenkinek szivesen segítek..CSAK LEGYETEK JOBBAN!!!!

lymekor63@freemail.hu

Szeretettel:ibolya

Előzmény: samu1981 (1751)
Szegediági Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1755

Szia Babos!

 

agnesmenesi@gmail.com

 

Köszi!

Előzmény: Törölt nick (1753)
bulbaris Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1754

sziasztok.

mi most vagyunk az elsö  minociclin kura vegen es nagyon faradt meg fullad apukam de ez most 3 napja hirtelen.lehet a gyogyszer?

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1753

Ágika egy kis angol alapod van? nem mintha annyira kellene, de megsúgom neked és szabadon kipróbálhatod..de akkor légyszi kapirgáld ide az emailod szépen...

Előzmény: Törölt nick (1752)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1752

Súgjak drágám? ha jo leszel sugok..

Előzmény: Szegediági (1749)
samu1981 Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1751

Kedves Pötty!

 

Most a 2. antibiotikumos kúrám végén vagyok( Tinidazol,Tetralysal). Megvettem a Vitannax Px4 nevű gyógygombát is(remélem jól írtam a nevét). A kérdésem az lenne,hogy hogyan kell szedni? Mindenhol mást olvastam és tanácstalan vagyok. Hány szemmel kezdjek? Fokozatosan kell emelni? Lehet az antibiotikummal együtt szedni? Szeretném szedni,de nem tudom hogyan. Szerinted ez jó,vagy másfélét kell vennem?

Válaszod előre köszönöm!

 

Üdv.:Samu

Előzmény: Pötty63 (1750)
Pötty63 Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1750

KEDVES Szegediági..és MINDANNYIÓTOK!!!

Köszönöm szépen..hogy megemlítetted..számomra ma már mia az az egyetlen dolog...(AMITŐL TÖKÉLETESEN JÓL VAGYOK..)

2011 január 27.-én volt életem 7. Rocephin kúrája..Ami azt jelenti..6x21 napig..napi 2 gramm Rocephint kaptam..A 7. kura lett volna 28 napig..napi 2 gramm Rocephin..no ez lett a 16.-nál abbahagyva..mert szétestek a vörösvértestjeim a Rocephin mellékhatásaként...Ezután nyilvánvalóvá vál..én SOHA TÖBBÉ NEM KAPHATOK LYMRA ANTIBIOTIKUMOT:Mert minden ami jó lenne rá..az szintén hemoglobin szétesést okozna nálam..Ekkor lett vége a világnak..és véletlenek sora vezetett a Varga Gábor féle Gyógygombákhoz..Jelzem én a Rocephin mellé minden 2. héten napi 1000 mg Tinidazolt is ettem..Nos 2011 május vége óta..mindössza napi 1 szem MILGAMMA N lágyzselatin kapszulát eszek..és jelenleg 3x1 gyógygomba kapszulát..ennek 2 féléjét..És semmi mást!És tökéletesen jól vagyok!!Viszont:AMÍG ÉLEK ENNEM KELL!És soha semmitől nem voltam 100%-ban ilyen jól mint most a gomba evés óta..Rocephin előtt havi szintű tabletteás kezelésem volt..ami semmit nem ért!!!Röviden ennyi...De egyszerűbben nem lehet leírni...Hála Istennek..vannak betegek akik hallgattak rám..ÉS ENNEK KÖSZÖNHETŐEN..JAVULNAK..DE VAN AKI "JÓL" VAN!!!

Mivel a lyme kór..300 féle betegség tünetét képes ÁLDIAGNÓZISKÉNT RÁNK PAKOLNI...Ember legyen a talpán..aki erre gondolna..A TI BETEGSÉGETEK IS A 300 KÖZÖTT VAN!!!!És csakis a lymot kell jól kezelni..és EZ A MEGOLDÁS..Bocsánat..amiért hozzá szóltam..

Szeretettel:ibolya

Előzmény: Szegediági (1739)
Szegediági Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1749

Szia Babos!

 

Ne őrjíts már meg, mi az a netes meló? Napok óta ezen agyalok, hogy mit találjak már ki, hogy pótoljak a táppénzhez, mert már olyan szinten lenulláztak (inkább lemínuszoltak) az orvosok, az ingyenes magyar egészségügy, hogy csak na.

(Én irodavezetőként dolgoztam 25 évig. De szerintem elég kreatív vagyok, minden érdekel.) Már legalábbis addig, amíg a kezem is "akarja".

Súgsz nekem?

Köszi, üdv.:
Ági

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1748

Köszi Nika! én a tavalyihoz képest nagyon jol vagyok...már netes melom van és dolgozom, pénzt is keresek , szal megy az élet, de nem tünök el, probálok itt segíteni ha kell, lelket önteni az emberekbe ,mert annak idején nekem is jólesett mire megtaláltam az életem...bizony voltam én is nagyon rosszul....nah pussz neketek és gyógyuljatok meg minél hamarabb , vagy legyetek jobban és egyre jobban

Előzmény: Nika13 (1744)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1747

Szia Úgy félek! én is okoskodtam neki, ő mondta hogy igy meg ugy bla-bla , de én azt mondtam hogy nekem ez kell, le akart beszélni rola, gondolom ne gyógyulj beteg csak légy szinten tartva , de ha nem lessz nekem hajlandó még ne adj isten kiirni , akkor kiirja a házidokim, én pacsis vagyok vele is... mond a dokinéninek hogy neked a gyógyik nem használtak, nem akarsz te 10 kurát mire hatni kezd, az első cefi kuránál volt egy kis hőemelkedésem , és a 13 naptol minden nap mintha csalánba forgattak volna azt éreztem két -három órán át, gondolom nagy irtás volt de nem volt elég, a második kezelés hozta meg a sikert , de mondtam még nem 100%, de igy már élhető az élet sokka-de sokkal jobban....honnan vagy ilyen tájékozott , hát kérem olvasok a neten, én is ezt mondtam ....szal meg kelll szépen dumálni , kiirja , csak okosan.....menni fog....

Előzmény: Úgy félek! (1745)
Úgy félek! Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1746

Szia Ági!

Magam sem tudom, hogy a gyógyszer vagy valami más az oka ennek az állapot romlásnak. Nekünk nem mondta a doktornő, hogy a szünetben valamiféle külön kúrát tartsak. Rendesen eszem mindenféle ételt, zöldség, gyümi stb. Én nem fogytam semmit, sőt híztam 3-4 kilót, hiszen semmit nem mozgok. Szedtem E vitamint, C vitamint, Flavogardot, de most szünetet tartok, mert vesehomok kínozott egymás után háromszor. Nagyon rosszul voltam miatta. Amint elkezdem a gyógyszeres kezelést ismét szedni fogom őket.

Köszönöm a törődést és a jókívánságokat mindenkinek!

Jobbulást kívánok Nektek és kitartást.

Előzmény: Szegediági (1739)
Úgy félek! Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1745

Szia babos77!

Köszönöm a tájékoztatást és utána  fogunk járni. Vajon mit fog a doktornő mondani, hogy ennyire fel vagyok készülve arra, hogy nekem mit írjon fel? Nem szeretnék rossz színben feltünni előtte. Okoskodó lenni!

Nekem csak az a vágyam, hogy jobban legyek, de azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül.

Üdv, mindenkinek.

Előzmény: Törölt nick (1736)
Nika13 Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1744

Szia Ági!

 

Tényleg félreértettem kicsit a dolgot, bocsi, most még egyszer átolvastalak titeket.

Babos örülök hogy végre te is jobban vagy.

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1743

Igen , bocs tényleg van hogy tüneterősödés stb, mindenki másképp reakciózza le a gyógyszereket, nekem kopp-kopp a cefitől semmi bajom nem volt, én most az érzem hogy egyre jobban és jobban vagyok,,,nincs izomrángás, jobban levegőzöm, fáradékonyság kezd egy kicsit szünni, és még sorolhatnám...mindenkinek kivánom hogy legyen jol, jobban ,,,,akármilyen gyógyszert szed is ,,,

Előzmény: Nika13 (1721)
samu1981 Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1742

Kedves Ági!

 

Köszönöm szépen a segítséget,ki fogom próbálni. A Magne B6-ot szedem,de a Deadalont még nem próbáltam. Remélem,hogy valóban a gyógyszer mellékhatása és el fog múlni,mivel elég kellemetlen.

 

Üdv.:Samu

Előzmény: Szegediági (1741)
Szegediági Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1741

Kedves Samu!

 

Valószínűleg használod már, de ha esetleg mégsem, akkor érdemes szédülésre:

MAGNEB6

DEADALON

Ha esetleg szedsz együtt MagneB6-ot, akkor nagyon érdemes még pluszban B6-ot szedni. Gyógyszertárban kapható.

Nagyon jó hatásúak, kipróbáltam. Más amúgy nem is nagyon létezik szédülésre.

Szerintem egyébként a Tetralysal mellékhatása lehet ez.

 

Kitartást, jobbulást!

 

Üdv.: Ági

Előzmény: samu1981 (1728)
Szegediági Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1740

Kedves Nika13!

 

Én eredetileg Úgyfélekkel leveleztem e témában, egy kicsit félre értettük egymást, ha gondolod, olvasd vissza a hozzászólásokat és megérted.

De köszönjük a segítő hozzászólást!

 

Üdvözlettel:
Ági

Szegediági Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1739

Kedves Úgyfélek!

 

Úgy sajnálom, teljesen meg tudlak érteni, hogy lelkileg mennyire mélyen érintenek az ilyen dolgok...

Az viszont nagyon vigasztaló, hogy a lányod mennyire normálisan áll hozzá. Ezért aztán fel a fejjel!

 

Viszont csak azt veszem ki a soraidból, hogy bizony a gyógyszer meglökte ezt a fránya betegséget. És hogy Te sem tudod, visszaáll-e az ez előtti állapotod.

Vagy nem? Javíts ki nyugodtan kérlek.

 

A másik dolog:

Az antibiotikum szedésének végeztével a 6 hetes szünetben nem csinálsz valamilyen jó kis erősítő kúrát? Ilyenkor kell regenerálni a szervezetet és felkészülni a következő megpróbáltatásra.

Mert ezt szokták nagyon javasolni az orvosok is, úgy tudom, a doktornő is.

(Ő előszeretettel ajánlja a VITANAX-ot - ez ugyan azzal a gyógygomba hatóanyaggal bír, amelyet Pöty63 is alkalmaz.)

 

Jobbulást és KITARTÁST kívánok, de komolyan!!!

 

Szeretettel, üdv.:
Ági

 

 

Előzmény: Úgy félek! (1727)
Nika13 Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1738

Szia Ági!

 

Én csak a Babosnak válaszoltam a tünetfelerősödéssel kapcsolatosan, mert neki pl nem volt a gyógyszertől, másnak meg van.

Csak ennyit szerettem volna mondani. Gondolod, hogy az antibiotikumtól lett olyan károsodásod, ami már végleges? És biztos hogy végleges?

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.11 0 0 1737

Samu örülök hogy segíthettem, ha van kérdés és fejlemény nyugodtan kérdezzetek , ha tudok igy szóban segíteni nekem már megérte, én nem vagyok egyik doki csókosa sem , nehogy azt higgyétek, csak én próbáltam a cefit és tudom milyen .....

Előzmény: samu1981 (1733)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.11 0 0 1736

Igen odaméssz és kiiratod a cefit, de tudnod kell hogy legyen B verzio is ,mondjuk irass ki minociklint vagy tetralysalt, de kiirja, beszerezni sem egyszerű, először kérdezd meg ahol laksz a patikát hogy ezt a gyógyszert be tudják-e szerezni? sok gyógyszertár nem is ismeri mert benne sincs a gépbe, én ezeket végig jártam, szal elöször kérdezni és utánna tájékozodni ...ügyesen és ha van valakinek egy kis segítsége bizony jo a cefi....egyenlőre más nem jut eszembe, én végig jártam az utját és tudom milyen, a gyógyszerrel kapcsolatosan könnyebbben viseltem mint bármelyik orális antibigyot, volt étvágyam , hiztam is egy kicsit, gyomromat nem készittte ki , szal jobb volt, az hogy kinél milyen lessz a hatás az mindenkinél más, de várom a beszámolókat majd...ha van kérdés akkor nyugodtan ....üdv

Előzmény: Úgy félek! (1735)
Úgy félek! Creative Commons License 2012.04.11 0 0 1735

Köszönöm a válaszod. Nem értem, hogy csak oda megyek a doktornőhöz és azt mondom, hogy én ceftriaxont akarok szedni????? Ilyen egyszerú a dolog?

Előzmény: Törölt nick (1730)
bulbaris Creative Commons License 2012.04.11 0 0 1734

sziasztok!

nekunk masodszorra ESZTO DOKTORNŐ irta fel a ceftriaxont eloszor itt sopronba a lymos dokinő ő is adta be de ambulansan iis beadjak.

samu1981 Creative Commons License 2012.04.11 0 0 1733

Kedves babos77!

 

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod. El fogok gondolkodni rajta,hogy legközelebb megpróbálkozom vele. Tényleg nem olcsó,de ahogyan olvasom nagyon hatásos. A háziorvosom és a belgyógyászom a szomszédom,tehát a beadással nem lenne gond. Ha lesz kérdésem,akkor írok még.

Előzmény: Törölt nick (1729)
Mwin Creative Commons License 2012.04.11 0 0 1732

Szia, 

köszönöm a soraidat.

Tudod, nekem egy éve lett volna rá lehetőségem, hogy magam mellett tudjam anyut, akkor amikor ő még nem, de én már tudtam, mi lesz vele..

Semmilyen rábeszélésre nem volt hajlandó rá, azt meg, hogy kiragadjam a megszokott környezetéből, az ismert ok miatt nem vállaltam.

Azóta, azaz több, mint egy éve (!) keresem a lehetőséget arra, hogy megkapja azt a törődést, szeretet, amit megérdemel.Ide akkor írtam, amikor először tudatosult bennem, hogy kezdi feladni.

Ugyanazt mondja, amit te.Nem kell pelenka, méltóan akar meghalni, mint ahogyan emberhez méltóan élt.

Édesapám 35 éve halott, már csak ő maradt nekem, nem is értem, hogy mondhatja bárki is, hogy nem akarom gondozni? Dehogynem akarom, illetve akarnám.

Ami tehetek, megteszem.Szerencsére vannak, aki segítenek, mellettem áll a párom, a gyerekeim, anyu barátai, ismerősei, a rokonok.

 

 

 

Előzmény: Úgy félek! (1724)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!