Keresés

Részletes keresés

Angyal2013 Creative Commons License 2013.11.28 0 0 1584

31 éves, megbízható, önmagára és környezetére igényes nőként keresek takarítónői állást.

Budapesten a 3., 2. és 1. kerületben vállalom családi házak/ lakások rendszeres takarítását - szerdai és pénteki napokon.

A munkában alapos, precíz vagyok, több éves tapasztalattal rendelkezem. Az elmúlt 3 évben két családnál dolgoztam, gyerekekkel és kutyusokkal is igénybevett, 2-3 szintes házakban.

Óradíjam: 1000.- forint. Ajánlatokat az eladok3@gmail.com e-mail címre várom.

Szép napot Mindenkinek! :)

Dontotika Creative Commons License 2013.11.28 0 0 1583

Üdv

 

 IV. kerületi 72nm-es panel lakásba keresek megbízható ,precíz takarítónőt a holnapi napra .  Mivel az ember nem szívesen enged be idegent az otthonába így kérem valóban csak megbízható személy jelentkezzen. 

  Árajánlattal várom a jelentkezést az e-mail címemre. 

 

T

sosbea Creative Commons License 2013.11.27 0 0 1581

Budafoki otthonunk takaritására keresek sürgősen munkáját alaposan végző, megbízható takaritónőt. Decemberre várom negyedik gyermekünket, nagyon kell a segítség, az első időszakban talán picit többet, de egyébként heti 1 délelőtt 4 órára keresünk. Szeretném ha segitene a karacsonyi nagytakaritasban is,  illetve, hogy a babát rendezett körülmenyekre hozzuk haza. Az 58as busz vonalán lakunk a Gádor utcánál. 

Várom jelentkezését, ha úgy érzi Önt keressük és gyermekszerető.

 

sosbea86@gmail.com

70/338-3329

Takarítás Budán-Pesten Creative Commons License 2013.11.27 0 0 1580

35 éves, önmagára és környezetére igényes nő takarítást vállal magánlakásokban családoknál, pároknál. A lakás állapotától és kérésétől függően heti, kétheti vagy havi rendszerességgel is tudom vállalni a munkát hétköznap (8)-9-15 óra között.

Megbízható, rendszerető, nemdohányzó nő vagyok, nagy gyakorlattal. 

 

Keressen bizalommal, ha szüksége lenne a segítségemre. E-mail: takaritasbudapesten@gmail.com

Evy36 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 1579

Tisztelt Munkaadók!

 

Budapesten vállalok magánszemélyek és cégek részére takarítást!

 

Egyszeri takarítást-sürgős takarítást,nagytakarítást,-megbeszélés szerint.

 

Hétköznap délutántól-estig és vasárnap.

 

Több éves tapasztalattal,ajánlólevéllel!

 

 

Hívjon bizalommal!Telefonszámom:06-30-9811813 Éva

 

SzabóOlga Creative Commons License 2013.11.23 0 0 1578

Kedves fórumozók!

 

 

Sok éves gyakorlattal, érvényes erkölcsi bizonyítvánnyal, takarítást vállalok Budapesten!

 

Éveken át szállodai takarítóként, szobalányként dolgoztam.

Belefáradtam a vendéglátásra, idegenforgalomra oly jellemző össze-vissza beosztásba, a rengeteg hétvégére eső munkanapba. Eddig "mellékállásban" végeztem rendszeres vagy eseti iroda- és lakástakarítást, valamint felújítás utáni takarítást. Úgy döntöttem, hogy a függetlenség, önállóság útjára lépek.

 

Hétköznap délelőtti (08-15 között) takarítási munkákat keresek. Nem rendszeres jelleggel hétvégét is vállalok.

 

Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, az önéletrajzom és az elérhetőségem megtekinthető a szaboolga.hupont.hu oldalon.

 

 

Újra további szép napot mindenkinek! Szabó Olga

Nikolett091 Creative Commons License 2013.11.23 0 0 1577

Kedves Hirdetők!

Takarítást és gyermekfelügyeletet  vállalok szerdai és szombati napokra.Rólam amit tudni lehet,hogy pontos, precíz, megbízható referenciával rendelkező hölgy vagyok.Nagyon kedvező áron dolgozom.

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm

Nikolett091 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 1576

Kedves Hirdetők!

Takarítást vállalok szerdai és szombati napokra.Rólam amit tudni lehet,hogy pontos, precíz, megbízható referenciával rendelkező hölgy vagyok.Nagyon kedvező áron dolgozom.

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm

Hét Kilenced Creative Commons License 2013.11.22 0 0 1575

Üdvözlöm Önöket!Takarítási munkát vállalok Budapest egész területén. Amit kínálok: pontosság, precíz munkavégzés, lelkiismeretesség, megbízhatóság, rugalmasság. Káros szenvedélyektől, és szappanoperáktól mentes életet élek. Munkatapasztalat: 2000-ig egy műanyaggyártó cégnél , gépek mellett dolgoztam, majd egy átszervezést követően takarítóként 2010-ig , amíg nyugdíjba nem mentem. Feladataim közé tartozott az öltözők, lépcsőházak, irodák, közös helységek kitakarítása. 2010 után egy kisgyermekes családnál vállaltam takarítást. Azóta náluk dolgozom , heti egy alkalommal. Referenciát innen tudok adni. Erkölcsi bizonyítvánnyal is rendelkezem. Telefonszámom: 06307515879 . Tisztelettel: Tóth Árpádné 

Juci1994 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 1574

Kedves Fórumozók!

 

 

Budapesti, fiatal, egyetmista nem dohányzó lány vagyok. Családoknál illetve magánszemélyeknél vállalok takarítást keddi és pénteki napokon.

Amit nyújtani tudok: megbízhatóság, precizitás és maximalizmus a tisztaság területén.

Eddigi tapasztalataimat színvonalas szállodákban szereztem szobalányként. Ha felkeltettem érdeklődését kérem keressen ezen az e-mail címen: csudi777@gmail.com

 

Üdvözlettel: Judit

Takarítás Budán-Pesten Creative Commons License 2013.11.21 0 0 1573

Gyakorlott, megbízható, munkájára igényes 35 éves nő takarítást vállal Wekerlén vagy a IX. kerületben.

 

Csütörtöki napokon 9-15 óra közötti időszakban, ha Önnek is megfelel, nézze csak meg, hogy mit hozok ki otthonából.

Nem dohányzom, tulajdonosi szemlélettel takarítok, ahogy saját otthonomban is tenném.

 

Keressen bátran e-mailen.

 

E-mail: takaritasbudapesten@gmail.com

 

Nikolett091 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 1572
Kedves Bela!
Szeretnek jelentkezni a munkara.En jelenleg a szerdai napokra keresek munkat.
Nagyon kedvezo aron dolgozom és ez mellett precizen is.
Ha erdekli Önt kérem irjon erre az email cimre.:nikodemia@freemail.hu
varom valaszat.
Előzmény: navi49 (1569)
navi49 Creative Commons License 2013.11.20 0 0 1571

Kedves Ildikó !

 

Köszönöm a jelentkezést, holnap hívom !

 

Üdv : Béla

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.20 0 0 1570

Tisztelt Béla!

Érdekelne a takarítási munka, a csütörtöki nap lenne jó.

Üdvözlettel: Kovács Andrásné

Tel: 06-30-222-5986

Előzmény: navi49 (1569)
navi49 Creative Commons License 2013.11.20 0 0 1569

Kedves Hölgyeim !

 

Takarítónőt keresek a XV.kerületi lakásomba heti egy alkalomra. (lehetőleg szerda vagy csütörtök délelőtt )

Feladat : napi takarítás 68 m2 alapterületen.

Lakás a Szent korona útján található, közel a Mézeskalács térhez.

Érdeklődés esetén kérem jelezzen vissza és a többit megbeszéljük telefonon.

Köszönettel : Béla

 

 

 

zso.zso Creative Commons License 2013.11.20 0 0 1568



 



Kedves Mindenki!

 

 Takarítást Vállalok családoknál!!megbiszhato Rugalmas,munkámra igényes, csalódást nem okozom. 38 év Nő vagyok.  Részleteket,telefonon,vagy személyesen. 1 próba nap Biztos referencia! Eddigi helyeimen is ez alapján Döntöttek. de referenciám is van. az ön érdekei a legfontosabbak!

 

Le Írni mindent le lehet,igy nem írok többet. gyözödjön meg inkább.

 

 

                  Hívjon Bizalommal: 06-706345842  . Köszönöm!

 

   Üdv: Erzso

enemi2013 Creative Commons License 2013.11.20 0 0 1567

Üdvözlöm!

 

28 éves hölgy személyében vállalok Karácsony előtti nagytakarítást, illetve általános takarítást is heti rendszerességgel, Budapest egész területén (kizárólag családoknál, idősebb hölgyeknél).

 

Nagytakarításoknál szívesen megyek Bp-ről könnyen megközelíthető településekre is, mint Üröm, Pilisborosjenő, Csömör, Dunakeszi, Budakeszi.

 

Több referenciával, illetve erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezem.

 

Elérhetőségem: molnevi@gmail.com

 

Szép napot,

Évi :)

 

 

Nikolett091 Creative Commons License 2013.11.20 0 0 1566

Kedves Hirdetők!

Takarítást vállalok szerdai és szombati napokra.Rólam amit tudni lehet,hogy pontos, precíz, megbízható referenciával rendelkező hölgy vagyok.Nagyon kedvező áron dolgozom.

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm

hofagi Creative Commons License 2013.11.19 0 0 1565

Kedves Megrendelők!

 

Középkorú, megbízható, munkájára igényes, gyorsan dolgozó, nem dohányzó, közvetlen nő vagyok. Magánházak takarítását vállalom hétköznapi munkaidőben.

Varrónői végzettségem van, így kisebb varrási munkákat is vállalok, pl nadrágfelvarrás, függöny varrás /panoráma függöny/. Nagyon szeretem a tisztaságot és a rendet magam körül, és ezt szeretem látni másoknál is, a takarítást úgy végzem mintha a sajátomat csinálnám.

Tudom hogy ez a munka egy bizalmi állás, és én mindent megteszek hogy elégedettek legyenek a megrendelőim. 

Megkereséseiket az alábbi e-mail számon: hofagi@citromail.hu

Üdvözlettel

Ági

wegas2 Creative Commons License 2013.11.18 0 0 1564

Pesthidegkútra, családi ház takarítására keresek környékbeli, nem dohányzó, gyorsan és igényesen dolgozni képes, megbízható takarítónőt délelőtti munkára. Fényképes jelentkezéseket fizetési igény megjelölésével a wegas@freemail.hu címre várom.

zzzxz Creative Commons License 2013.11.18 0 0 1563

Kedves Segítséget Keresők!

 

Hiszem, hogy egy család élete sokkal könnyebb, ha a rendezett otthonukba térnek haza.

Mindent megteszek, hogy szépen és gondosan kitakarított otthon várja.

Elsősorban Budapest budai oldalán, Törökbálinton, Budaörsön, Érden vállalok alkalmi és rendszeres takarítást, nagytakarítást.

Kérem, a következő elérhetőségeken keressen:szepenjol@gmail.com, 70/397-5027 

Papehun Creative Commons License 2013.11.18 0 0 1562

Takarítónőt keresnék Zuglóba 50m2-es lakásba, rendszeres takarításra. Ajánlatokat a paperegi@gmail.com címre kérem, fotóval ellátott bemutatkozással,órabér igény megjelölésével.

Kriszten35 Creative Commons License 2013.11.17 0 0 1561

Tegyük szebbé az Ünnepeket együtt!

Ünnepek előtti Nagytakarítást Budapesten és környékén vállalunk! 

Mi tiszta és rendezett környezetet teremtünk az Ünnepekre.

Ünnepek előtti nagytakarításra egyeztessen időpontot, hogy másra is legyen ideje!

Most Kérjen időpontot, hogy lakása-háza tiszta legyen az év legszebb és meghittebb ünnepére!

 

Egyszerűen Tiszta Takarítás
+3670-434-3864
www.egyszeruentiszta.info



DÁVIDKA 12 Creative Commons License 2013.11.17 0 0 1560

ÜDVÖZLÖM! BUDAPESTEN A XIV. KERÜLETBEN TAKARÍTÁST VÁLLALOK HÉTFŐTŐL-PÉNTEKIG REGGEL 8-TÓL

DÉLUTÁN 15 ÓRÁIG. ÖNMAGÁRA IGÉNYES KÖZÉPKORÚ HÖLGY VAGYOK. JELENLEG IS JÁROK CSALÁDOKHOZ

TAKARÍTANI.OKJ-s TAKARÍTÓI VÉGZETTSÉGGEL RENDELKEZEM. 

KÉREM HA HIRDETÉSEM FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSÉT A KÖVETKEZŐ SZÁMON EL TUD ÉRNI. o0622381299.

Nikolett091 Creative Commons License 2013.11.16 0 0 1559

Kedves Hirdetők!

Takarítást vállalok szerdai és szombati napokra.Rólam amit tudni lehet,hogy pontos, precíz, megbízható referenciával rendelkező hölgy vagyok.Nagyon kedvező áron dolgozom.

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

deka17 Creative Commons License 2013.11.16 0 0 1558

Kedves Fórumozók!

 

Keresek havi 1-2 alkalomra , zuglói, kis lakás takarítására, középkorú, megbízható, preciz takarítónőt.

Ajánlatokat a tanacsado17@gmail.com címre kérem,fotóval ellátott bemutatkozással,órabér igény megjelölésével.

Köszönöm,

Horváthné

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.15 0 0 1557

4 órás takarítási munkát vállalok, + ablaktisztítás.

Tel: 06-30-222-5986

Ildikó /18. kerület/

Takarítás Budán-Pesten Creative Commons License 2013.11.14 0 0 1556

Keressen bátran, ha kicsúszott a kezéből az irányítás és a lakás rendbetételéhez segítségre van szüksége.

 

Szükség esetén közösen is végezhetjük a munkát, hiszen ha túl sok a személyes holmi, az Ön döntése is szükséges ahhoz, hogy mi megy és mi marad. Ha nem végzünk egy alkalommal, folytathatjuk egy követező időpontban. Jönnek az ünnepek, az elhatározások, a család vagy új életet kezdene egy tiszta lakásban, keressen meg bátran. 

 

Van gyakorlatom hihetetlenül nagy káosz felszámolásában is. Szóljon, ha kellek. :)

 

takaritasbudapesten@gmail.com

takaritonö Creative Commons License 2013.11.13 0 0 1555

Sziasztok!

 

Budapesten élő, 25 éves leány keres hosszútávú, alkalmi takarítói munkát. Heti 1-2 alkalom és kizárólag délutáni alkalmazásban. Magánszemélyek előnyben!

 

e-mail: gusztav17@freemail.hu

Loleszka Creative Commons License 2013.11.13 0 0 1554

Tisztelt Fórumozók!

Lóléné Vivát Viktória vagyok.36 éves .

Zuglóban vállalnék heti 2x5 órában takaritást.

Köszönöm.

Emailcimem: vivatviktoria@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!