Keresés

Részletes keresés

milla10 Creative Commons License 2013.10.21 0 0 9790
A kutataspk szerint jind a harom formara,foleg cisztara es biofilmpldo is. Nalad semmi hatasa?
Előzmény: boxerkutya (9788)
rozita76 Creative Commons License 2013.10.21 0 0 9789

Boxerkutya,

 

Létezik olyan, hogy a 2. antibio kúra rosszabb tünetekkel jár mint az első?

Egyenlőre magasabb hőemelkedést tapasztalok.

boxerkutya Creative Commons License 2013.10.21 0 0 9788

Neked milyen hatással volt  ? Ez az a gyógyszer aminek  a hatásosságában nem igazán bízok. 

Előzmény: LLinda (9787)
LLinda Creative Commons License 2013.10.20 0 0 9787

nekem ez volt: 3. és 6. héten Tinidazol-Pol 500mg 1x3

elég szörnyű volt, mind az íze amit végig mikor szedtem a számban éreztem amint bekerült a vérkeringésembe, mind a hatása...

 

Előzmény: milla10 (9786)
milla10 Creative Commons License 2013.10.18 0 0 9786
Sziasztok! Vki irja le a tinidazol pontos grammjat es szedeset. Metronidazozlt kaptam de ahhoz a kutatasi eredmenyek miatt nem nagyon faj a fogam. Koszi!!!!
jolanita Creative Commons License 2013.10.18 0 0 9785

na ezen jót nevettem

ez a humor mindig visszahoz az életbe

a lyme-kór a z a betegség, amibe szépen belehal/hal bele az ember. 

- kivéve ha afzelii-

erről jut eszembe... gyermekkorom óta meglévő narancsbőröm -annak ellenére volt, hogy mindig rengeteget mozogtam és nem volt egy deka súlyfeleslegem -  az antibiotikumos kezelés alatt, életemben először jelentősen javult. Azóta visszaromlott kicsit, de én örültem ennek a két hétnek is. Már nem is emlékeztem, milyen az, amikor valaki nem úgy nézki mint egy űrkocsmalakó a Starwarsból.  Ennyit arról, hogy mit tud ma az emberiség az emberi testről. 

Az orvostudomány története szerintem ott egy csöppet megfeneklett, amikor először is elhitték maguknak, majd a laikusok is még nagyobb hévvel,  hogy mostmár mindent tudnak és minden fertőző betegséget meg tudnak állítni. 

Az nagyon rossz, hogy 2013 -ban vannak, akik kikerülnek az egyetemről és a tények ellenére képesek lesznek még évtizedekig ebben a hitben ringatózni.  

Nemrég találkoztam egy fiatal doktornővel a helyi bőrgyógyászaton. 

Erről jutott eszembe:(

Igen, Tőkés Ildikó óta nem sokat változott a helyzet. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (9782)
milla10 Creative Commons License 2013.10.18 0 0 9784
Ugy tunik ez az amalgam tobbeknel kritikus.
Előzmény: Törölt nick (9772)
milla10 Creative Commons License 2013.10.18 0 0 9783
Sziasztok!volt mar vki ,aki megprobalt amerikai orvossal egyuttdolgozni skypeon keresztul.csak mert van ilyenre is lehetoseg.o felirja az antibiokombit.te meg itthon feliratod.van vkinek tapasztalata ezzel?
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.18 0 0 9782

A Tokes Ildiko konyv durva volt, vegigkaromkodtam. Es azota nem tortent semmi basszus!

 

Thai masszazst probaltad? Parszor eletmento volt, de vegigbogtem a masfel orat. "Kicsit" faj. :)

 

Badogember szindromara meg allicint es /vagy serrapeptiset javasolnak.

 

Makra Aginak irtam tavaly, nem ugy tunt, hogy akar baratkozni, gondolom, megvan a sajat problemaja. Egyebkent nyilvanos a facebook oldala:) kepen jol nez ki, de ki nem? :))

 

 

Előzmény: jolanita (9781)
jolanita Creative Commons License 2013.10.18 0 0 9781

Kedd óta nem mozog néhány fontos testrészem. A nyakam javult, - ha nem mozdítom nem fáj - cserébe a derekam  teljesen beállt. Ennek örömére tegnap elolvastam Makra Ági két könyvét, ma pedig Tőkés Ildikóét kezdtem el. 1995-ben adták ki ezeket. 

Vajon valaki tud róluk valamit? Mi lehet ma velük?? 

Azóta csak a Lyme-kór alternatív gyógymódjai jelent meg??? tényleg??? és az sincs meg a könyvtárban persze. Majd felírom a kívánságlistára azért:)) 

+Kapiller- Szentgyörgyi: Kullancsok és Zoonózisok 2001-ben kiadott könyve van a kezemben... istenem, ha már akkor a kezembe került volna... vsz. letettem volna, hogy na ez MVP. :(( 

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9780

Probaltam rakeresni, de csak annyit talaltam, hogy a nemzetkozi immunologusszovetseg szerint teljesen megbizhato, ami pozitiv volt, az alpozitiv. Huuu, nekem ez nem jo ajanlas:)

Előzmény: tőzike1 (9778)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9779

Bar en lennek ennyire bator! :)

Előzmény: tőzike1 (9778)
tőzike1 Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9778

Ezen a teszten csak annyi szerepelt amennyit leírtam ide.  Amikor a labort megkérdeztem, hogy Western b. módszerrel nézték-e, nem azt írtkák, hogy igen, vagy nem, hanem Borrelia recom Line Immunoblot specifikus megerősítő
módszerrel.   Nem tudom, nem vagyok jártas benne, de még egyszer bevállalom a vérvételt, de az Istenhegyin.

 

Előzmény: Törölt nick (9760)
Jump88 Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9777

Én úgy tudom, hogy aza western blot, legalábbis a http://www.kullancs.hu/ -n azt írják, hogy egy a kettő.

Előzmény: tőzike1 (9776)
tőzike1 Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9776

Mivel email címre kértem az eredményt, tegnap visszaírtam a labornak és megkérdeztem, hogy Western b. módszerrel nézték-e meg.  A válasz az volt, hogy:

 

" Borrelia recom Line Immunoblot specifikus megerősítő módszerrel végeztük."   Akkor ez most milyen teszt?

Előzmény: boxerkutya (9757)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9775

  Na figyelj okos  1 nem szoktam másokat bántani , főképp nem a védenced , egy én is ismerem személyesen, kettő nem

  én kezdtem el magam mocskolni !!!

  Tetanusz , penicillin kérdés  / nem három egymást követő hét volt / a quensil-t meg a kiméregtelenitésem után szedtem egy hétig !!!

  De mivel magas barátaid vannak halogatok rád / nem dicsekszek vele de van pesten fő rendőr kapcsolatom is és a legjobb ügyvédi

  irodához is , és magyaarország fő méregkeverője is rokonom ! ő keveri a betegeknek amit gyógyszer néven eladnak !

  Védencednek meg igy is drukkolok hogy ki tudjon mászni abból amibe belekeveredett / nehéz de nem megoledhatatlan .  Üdv,

  u i egyébbként fenyegetés helyett is lehet kérni az sokkal egyszerübb , soha senki után nem nyomoztam csak elolvastam amit leirt

  magáról és mivel sok multam van "megértettem mit irt" !!!!!   Itt befejeztem végleg .....

Előzmény: Törölt nick (9773)
ArcturusX Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9774

A zsirdaganat az lipoma, te nagyokos. A limfoma pedig rákos elváltozás, az nem vagdosással kezelendő! Hanyagold az áltudományoskodást!

Előzmény: Törölt nick (9766)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9773

Little Fake! Ha még egyszer a Babos nevet a szádra veszed, esküszöm , hogy rendőr haverommal kideritettem merre vagy és neked annyi . Jobb lenne ha a fórumról eltakarodnál minél gyorsabban. Én ismerem Babost , senkinek sem ártott, csak te vagy az az ember aki nagyon destruktív módon viselkedsz a fórumon. Idiótának néz téged mindenki , egyébként olvastam az összes hozzászólásodat 330 körül van. Amiket leírsz az abszurd , követed az embereket csak vigyázz nehogy téged is kövessen majd valaki. Ami a gyógyszerelésed illeti : tetanusz injekció , rá egy hétre 1000000Ne penicilin injekció és még egy egy  hét múlva , aztán egy hét Quensil tabletta. Ha te ettől gyógyult vagy akkor éld az életed és ne itt a fórumon . 58 éves fejjel nem így kéne gondolkodnod. Tehát állj le a nyomozással ,mert nagyon megütöd a bokád haver!!!!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9772

Egy sved baratom irta, akit lyme korral diagnosztizaltak (tobbek kozott), kivettek nemreg a ket amalgamjat es jar megint! Kattant egy hatalmasat az allkapcsa, 25 ev utan kidugult a fule es hall rendesen:) Hat honapja nem erzi a labait, de matol ujra. (remeljuk, igy marad:)

 

I have been diagnosed with poly neuropathy, depression, diabetes insipidus, bipolar, bursitis, psoriasis arthritis, hypotyroidism type 2 and adhd. ( bipolar and adhd has later been ruled out.)
Until i was 25 i was perfectly healthy and after that everything was downhill.
I have been in a wheelchar in periods and have been walking with canes for a year.

Two weeks ago I lost one of my dental fillings and the day after I could walk without the canes for the first time in a year. The pain in my leg decreased with moore than 50 % and has continued to decrese ever since.

Jump88 Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9771

Köszönöm szépen:)

Előzmény: Törölt nick (9770)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9770

Az LDN egy gyogyszer (Low-dose Naltrexone), egy masik gyogyszernek (naltrexone) a valtozata, amit eredetileg nagy (normal?) dozisban az opiumbetegek szednek.

 

Nekunk 1mg / 2mg az adag, eddig 2 mg probaltam, de meg akart olni, az 1 mg ugy tunik, bejon. Egy SM beteg mondta nekem, hogy 3 honap alatt ert fel 2 mg-ra, csak a dokimmeg uj ebben es nem tudta megmondani rendesen. Egyebkent 5 mg-ra szamolnak egy 75 kg-s embernel. (En 45 vagyok)

 

Itt a weboldaluk: http://www.ldnresearchtrust.org/

 

Erdemes erre szakosodott gyogyszertarbol megvenni, mert lassu lebontasunak kell lennie es nem szabad akarmilyen kapszulaba belecsomagolni. Nekem a cd57 papirom, amire ra volt irva, hogy kronikus lyme es a dokim papirja alapjan adtak. Egy havi adag konzultacioval egyutt 35 font. Ha nem ad az angol orvos, akkor visszaadjak a penzt.

 

Itt az ilads oldal, lehet allitolag kerdezni is, regebbi priezket vetitenek le, stb: http://ilads.org/lyme_programs/sandiego/ilads-highlights-livestreaming.php

 

Okt 18.

 

Mycoplasmara Buhner szerint HH. Ezt szedtem a bartonellara es elmult mindketto. Frekvenciagep is nagyon jo. bryon White-nak is van kulon mycoplasma keszitmenye es a nutramedixnek is, de ismerek egy lanyt, aki elkezdte szedni a 9 honap cowden utan a mycoplasmas cseppet es visszaesett teljesen 6 honapra, ugyhogy nem mertem hozzanyulni, pedig az a legelerhetobb. :)

 

 

Előzmény: Jump88 (9767)
Jump88 Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9769

A méregtelenítéssel kapcsolatban egyre több toxikológus, köztük Zacher Gábor mondja el, hogy a legnagyobb tévhit.Mert a szervezetnek nincs szüksége mréegtelenítésre, mert ha nem működne rendesen, akkor rövid idő alatt meghalna az ember egy átlagos étkezés miatt is.

 

ÉS lehet, hogy egy ideig megemelkedik a toxin szint és akár szedi valaki évekig a gyógyszert, de utána jól lesz, és max évenként csinál egy tesztet és figyel az egészségére, minthogy egy életen át  diétázik, illetve méregtelenít, abban a tudatban, hogy tünetmentes, de ott van benne a kórokozó még mindig és akármilyen

súlyosabb tünetet okozhat.(SM, parkinson, stb)

Előzmény: Törölt nick (9766)
boxerkutya Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9768

Ez a little nevű gyagyás minden orvosnál, betegnél  okosabb ő a lángész  és még rosszul esik neki, ha nem hiszik el a badarságait Csak erőlködik, nem számít neki hogy mindenki hülyének nézi, nyomja a butaságokat. Mit élvez ebben, hogy itt kontárkodik ?  Ez a sarlatán, hogy nem ingyen akar segíteni az biztos. Most olvastam valahol, hogy a hatóságok rá fognak szállni az ilyenekre ,mert sok embert megtévesztenek, lehúznak ezek a szélhámosok. 

Jump88 Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9767

Légyszíves segíts ki, hogy mi ez az LDN, mert sokan említitek, de nekem sok keresésre se jött  le, hogy micsoda. ÉS mi eza ilads videó?

 

Amúgy az én orvosom is azt mondta, hogy nem a lyme a főprobléma, mert az jól kezelhető antibiotikummal, hanem a társfertőzések és ezek együtt okoznak szokatlan, súlyosabb tüneteket.Pl:mycoplasma, hpv, chlamydia, candida,hplv,nocardia.

 

A mycoplasma például majdnem minden emberben előfordul.

 

Előzmény: Törölt nick (9765)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9766

Kedves Jump88 , hogy miért nem nyilvános a cimem egyszerü /ha más azt állitja zárkózzon be előlem mindenki ,akkor én is bezárkózom !/

A teljes protokoll fennt van csak össze kellene olvasni értelmesen , minden kérdésedre találsz választ !!

Már levelezni kivánt velem az egész állatkert , természetgyógyász / ő is szerette volna megtudni a tutit , hogy tudjon harácsolni !!/

De hál istennek anyukalyme kiverte a biztositékot na onnan nem levelezek senkivel !!! Borreliában legalább annyira őszintének kell lenni

mint Xynitta, vagy Pillangi. azokon lehetne segiteni jó tanácsokkal a hazudozókon nem lehet !!!!

Antal József kérdése /igen non hodking lympfomanak nevezték / de ezt falusi orvos ugy nevezi , "közönséges zsirdaganat " kivágjuk eldobjuk,

kiujul ujra kivágjuk ....... A "lymekoros betegeim" között már van olyan akit 14 éves korában másodszor mütenek vele !!! Sajnos a sok szeméttel

nem tud másképp boldogulni a szervezet becsomagolja abba amit talál ! /ha nincs más képes szétszedni a csontokat / calcium / csomagolóanyagnak

és ezt meg csontritkulásnak nevezik okosok !!!

Méregtelenitésről annyit a borrelia összes tünetét ez okozza tehát fontosabb mint a mérgezése , ha mérgezed csak a toxin szint emelkedik attól

leszel betegebb , na erről ennyit , ha meg zavar ittlétem szólj bátran nekem nem kell itt lennem , már tul vagyok rajta !!! Itt ugy is csak olyan tanácsot adnak menj Esztó-hoz majd meggyógyit !!! Elöször tudni kellene a protokollt utánna nekiállni gyógyitani !!!! Üdv.

Előzmény: Jump88 (9763)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9765

Haha, szoktam panaszkodni a dokimnak, hogy jaj beteg vagyok, de allandoan korberohog. Egy eve viszajottem teljes munkaidobe dolgozni es 4 nyelven nyomom, mellette jarok heti 2-3 x konditerembe, a doki szerint ha minden betege ezt csinalna, boldog lenne. :) Hulye piros foltok vannak rajtam neha, de egyre inkabb a hisztaminintolerancia fele hajlok, a Horowitz szerint is erre kell keresgelni. Vegigprobaltam egy csomo alternativ dolgot, ugy nez ki, a jo sorrendben:) Most meg az ldn-t nyomom, ami megszuntette a tremorokat teljesen. (Abbol meg volt egy pici a jobb karomban). Egy SM es egy fibro ismeros is elkezdni, kivancsi leszek.

 

Hetvegen nezzetek az ilads elo videojat:)

 

2 honapja volt egyebkent nemet tesztem, ott aktiv volt a borrelia, ami furcsa, mert a regi tuneteim nincsenek mar meg. Gondolom, ezek szerint megis a mycoplasma es a bartonella tett be anno. :)

 

 

Előzmény: Jump88 (9764)
Jump88 Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9764

Hát nálam aza vicces, hogy mielött elengedtek azért megvizsgált egy agyturkász és azt mondta-írta, hogy semmi bajom. De attól még a főorvos erőltette a tobábbi pszichóloguss.Gondolom , félt azt mondani, hogy befuccsolt a nagy tudományuk, miután az MR-em, eeg-m, 6 vérvételem, wilson tesztem, agyvízem, 3 genetikai tesztem, kanyaró, prion tesztem negatív lett.

 

És amikor kiderült a lyme, akkoris felírt 1 hétre való doxicylint:D-

 

AMikor csak a herxheimer reakció 2 hét után jelentkezett nálam a mynociklin kúra alatt:)

 

De remélem, hogy Te is azóta rendbejöttél, vagy legalábbis jobban vagy.

Előzmény: Törölt nick (9761)
Jump88 Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9763

Hát az a baj, hogyitt állítasz dolgokat nagyon erősen, de még egyszer se írtad le, hogy mi a megoldás (vagy adtál bárkinek egy telefonszámot, emailcímet, hogy ott segítesz, és még nem olvastam olyan fórumozót se aki téged dicsért volna, hogy meggyógyult a te csioda módszereddel az antibiotikumról meg sokkal többetl) 

 

Mert nem hiszem, hogy ma réegtelenítő termékek kiölnék a lymneot, amikor a saját im munrendszer se tudja, mert olyan helyekre bejut, aho az immunrendszer is tehetetlen.És ezt nem a Lakos, Esztó mondta, hanem szaklap.

 

Olvastam, hogy kinek nem vált be  persze, mint ahogy azt is , hogy esetenként, betegenként  más a kúra folyamata és az eredmény. Mint ahogy Mindenki másképp reagál különböző gyógyszerekre is.

 

Ja és Antal Imre, lehet h lymos volt, viszont Antall József non-hodgkin kórban szenvedett(nyirokmirigy rák) és később az áttétekbe halt bele.

 

Szóval lassan valami konkréttal is előkéne állnod, mert azt mindenki tudja , hogy nem a legegészségesebb az antibio, de a leghatékonyabb.Nekem például mondták, hogy hasonló eredményt érnék el, gyógynövényes kivpóonattal, csak amíg az antibiotikum 1 év alatt hozott, azt a gyógynövényes készítméní 4-5 szörös idő alatt. INkább vállalom a gyógyszert és utána méregtelenítek és közbe szedem a probiotikumot.

 

 

.

 

 

Előzmény: Törölt nick (9758)
boxerkutya Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9762

Pusztulj innen te féreg ! Utál mindenki mert bunkó vagy mindenkivel !

Előzmény: Törölt nick (9759)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.17 0 0 9761

Igen, ez nagy szam volt, odajott a fiatal osztalyos orvos es elkezdett baratkozni, meg orvosi (borgyogyasz) konyveket nezetegni velem az ejszaka kozepen, aztan hirtelen rakerdezett, hogy nincs baj otthon?:) Mondom, miert lenne? Hat mert egy honapja nem kerdeztem ra, hogy mikor mehetek haza es ez nem normalis a foorvos szerint. Masnap kicsekkoltam. Szo nelkul elengedtek. :)

Előzmény: Jump88 (9755)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!