Keresés

Részletes keresés

Regin__a Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129029

Nem az Outlook-kal van gondom, hanem a W_LiveMail-lel

OE-ben nálam rendben, de a LiveMail az nem látja az elküldötteket

B.nőm gépén a IMAP gmail-ben, nálam meg POP3 freestartban nem látja az elküldötteket

 

 

Előzmény: Garfield007 (129028)
Garfield007 Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129028
Előzmény: Regin__a (129023)
Gorcsev Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129027

Még a Gmail-en belül is kell/lehet vmit állítgatni, hogy mit csináljon, ha imapon keresztül piszkálják.

Előzmény: Regin__a (129026)
Regin__a Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129026

IMAP

és mégsem látja.

Nálam az IMAP gmail Elküldötteket látja, de a POP3-at freestartost nem látja,

OE-ben ott vannak

Előzmény: Jahno (129025)
Jahno Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129025

Attól függ milyen fiókként adtad hozzá, ha POP3, akkor az elküldöttek csak a helyi gépen láthatók. Ha IMAP, akkor ugyanazt kell látni, mint ami a Gmailnál van.

Előzmény: Regin__a (129023)
Regin__a Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129024

129004-re ment az alábbi csak el/akarta/nyelni a kommentemet

Előzmény: Regin__a (129023)
Regin__a Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129023

Végül is Live Mail lett letöltve

Végigolvastam mindent beállitottam a gmail fiókját

Jelszó vagy felhasználó nem érvényes

Ugyanazzal az adatokkal ugynakkor belépek a gmail fiókjába

Aztán egyszercsak megemberelte magát :) és belépet, letöltötte a könyvtárakat

ELéggé megbonyolitottták a menüt

DE

nem mutatja az elküldött leveleket

Sok időm nem volt játszani, beállitani

 

Itthon letöltöttem az én gépemre

Szinkronizálta magát az OE-böl, de nálam sem látom az elküldötteket

Ezígy hogy?

 

 

Indulásnál jelszókérés , akar-e jelszót beállitani , még mindig angol, de ezt sehogy nem tudom eltüntetni a fiók kezeléseknél

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hehe164 Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129022

" Azt ne mondd, hogy meglesek egy weboldalt, aztán bármiféle leokézás, hozzáadás, engedélyezés nélkül egyszer csak hopp megjelenik a toolbar."

 

Nem is a "toolbarral" van gondja. Ez a bigyó kulcsszavakat alakított át linkké tetszés szerinti weboldal szövegében. " bármiféle leokézás, hozzáadás, engedélyezés nélkül"

A többi stimmel.

Előzmény: Jahno (129021)
Jahno Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129021

Erre vonatkozik a "valami baromságot feltettél". Azt ne mondd, hogy meglesek egy weboldalt, aztán bármiféle leokézás, hozzáadás, engedélyezés nélkül egyszer csak hopp megjelenik a toolbar.

 

Amúgy ha rendesen elolvasod a hozzászólását, akkor kiderül, hogy miért/honnan jöttek ezek a vackok, és ugyanezt már szerintem elmúlt pár évben leugattuk vele, így kezd tökre unalmas lenni az egész vergődés.

Előzmény: Hehe164 (129020)
Hehe164 Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129020

Ehhez Win32/BetterSurf semmilyen felhasználói beavatkozás nem kell.

Simán böngészés közben beszedhető. Keresőoldalról Pl.

Előzmény: Jahno (129019)
Jahno Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129019

"Létezik hogy csak a rákattintásokkal is beszed valamit az ember fia? DE akkor meg minek van az Avast?  :S"

 

Nem annyira, itt valami baromságot feltettél. Ehhez viszont elég nagy hülyeséget kell csinálni, vagy kretén oldalra menni warez cuccokért, szériaszámokért. Azokkal jön szinte minden, és ott még patcheletlen Win sem kell.

Előzmény: panabubus (129015)
Hehe164 Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129018

Könyörgöm írd már le azt a hibaüzenetet. :-)

 

Nem úgy működik. A kártevő betartja a szabványos kód minden tulajdonságát, így csak némi tevékenység után ismeri fel a valós idejű védelem.

A defender nem vírusirtó, hanem egy védelmi modul a W7-ben, plusz csinál az ütemezett időpontokban egy fáj/registry vizsgálatot is.

A Műveletközpontban a "Biztonság" legördítésével nézheted meg hogy mi, mit.

 

A pipákra pedig sajnos nagyon kell figyelni. A PandoraTV-t töröld a gépről. Amúgy jelenleg a leguniverzálisabb médialejátszó a VLC. Linuxokon és Windowsokon egyaránt.

Előzmény: panabubus (129017)
panabubus Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129017

Szia, hát ez az... Amit leírtam a böngészővel kapcsolatban, arra egy szót se szólt a defender. :(

A hibaüzenettel azt a Lightroom-ot üti ki, amit már elég jó ideje használok az XP alatt. És ott most is megy simán.

Az is tiszta sor, hogy ugye kéne az az adblock. De sok esetben veszélytelen helyeken is szórakozik. :(

Azzal ugye a Vube meg a másik, az a "bet"-izé lehet hogy elkerülhető lenne. Viszont más esetben, pl. egy online stream-nál meg nem engedi nézni/hallgatni. :(

Most hogy írod, rákerestem, még nem végzett vizsgálatot. Valszeg mert szűz a rendszer, pár órás.

De akkor megpróbálom beállítani, és köszi...

Azt viszont nem értem: ez nem úgy működik, hogy lestoppolja azonnal a kártevőt? Pl. ha be van állítva alapból hajnali 2 órára, csak akkor  indul a keresés?

Az értetlenségem oka: csak olyanokat raktam fel a friss rendszerre, mint pl. a KMPlayer, és amit ajánlottál múltkor, a MultiCommander. És most nézem az asztalon, hogy valami PandoraTV is oda került. Annak valahogy nem tetszik a neve, én olyat nem "kértem" az tuti. A másik gond az egyébként, hogy egyre több proginál telepítéskor ha nem figyel az ember a pipára, akkor besuttyan az AskToolbar, vagy éppen a Chrome. Azt épp az előbb ütöttem ki kézzel, mert már fel akart telepedni.

Előzmény: Hehe164 (129016)
Hehe164 Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129016

Hibaüzenet?

 

És áldjon meg az ég. Ha már benne van szegény W7-ben egy defender ami felismeri és irtja a jószágot amit beszedtél, miért Avastozol helyette?

Ehhez a kártevőhöz semmit sem kell letöltened, böngészés közben települ mint kiegészítő. Nálam is bejött kétszer, a defender minden alkalommal leirtotta.

Azután már csak a böngészőkiegészítő részét kellett kiszedni, azt meg rendesen lehet uninstallozni.

Előzmény: panabubus (129015)
panabubus Creative Commons License 2014.01.06 0 0 129015

Sziasztok, szóval megvolt az első teljesen újra húzása Win7-nek, reggeltől idáig tartott, (hat órányi "lyukkal", mert dolgozni is kellett mennem) legalább edzésben leszek egy teljes reinstall vonatkozásában. :(  Reggel  azzal  kezdte a Firefox, hogy rákattintottam az ikonra, le is ugrott a tálcára, és annyi.. :(  (Egy villanásra minttha a jobb sarokban egy kis ablaki is felugrott volna, de csak ennyi.) Előtte vagy két napig néha "rájött a dili" az egérre, nehézkesen, szinte irányíthatalanul mozgott, aztán egy darabig újra rendesen, aztán megint mintha odaragadt volna belülről a monitorhoz a kurzor. Visszaállítás csak álom volt, mert nem voltak talható restore-pontok. :( Hijackthis (tegnap este még volt FF) semmit nem talált, Avast egyetlen egy rossz valamit fogott meg, valami "key.exe" nevűt a C::/Documents/local környékén. (nem mentettem le a naplóját, így csak kb. ez lehetett) És, természetesen egy rakás "Vube" meg "Bet365" oldal is rendszeresen beugrált. :(
A röhej az, hogy éppen semmi "gyógyított" applikációt nem töltöttem le, pár "felnőtt filmet" néztem meg és annyi. :S
Most akkor úgy hatvan táján, rakjak be magamnak "parental contorl"-t? Létezik hogy csak a rákattintásokkal is beszed valamit az ember fia? DE akkor meg minek van az Avast?  :S
Egy értelmesebb kérdés a végére: Most a friss W7 csinál olyat, hogy a portable Lightroom-ot nem engedi futtatni, hibaüzenettel kiüti... (Még szerencse, hogy fenn maradt a másik vinyón az XP, azon meg röhögve elmegy ugyanúgy, mint azelőtt...)

seepheerd Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129014

Azt nem adom, az disznósajt! :)

Előzmény: tütyüke (129000)
DJG Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129013

Ehhez nem is kellett, de egyébként ha jogtiszta a Windows, van matrica a gép alján, akkor bárhonnan szerezhetsz nyugodtan Win7-et hozzá, és fel tudod tenni szükség esetén korrektül. A kulcs számít, nem a lemez eredete.

Előzmény: Regin__a (129004)
srf Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129012

Stimmt!

Kétszer is átolvastam, milyen kiadásról lehet szó. Ezek szerint hiába... :)

Előzmény: tütyüke (129011)
tütyüke Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129011

Alant írta, hogy Ultimate :)

Előzmény: srf (129010)
srf Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129010

Feltéve, hogy nem Home. :)

Előzmény: tütyüke (129008)
Regin__a Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129009

Köszi mégegyszer, megnézem ezt is.

Előzmény: tütyüke (129008)
tütyüke Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129008

Kompletten az egész Wint.

Előzmény: Regin__a (129007)
Regin__a Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129007

A WIN-t , illetve a rendszerüzeneteket, magyarrá??

Előzmény: tütyüke (129006)
tütyüke Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129006

Hja, magyarrá meg itt lehet tenni:

Vezérlőpult Óra, nyelv és terület, itt lehet hozzáadni a magyar nyelvet.

Előzmény: Regin__a (129004)
tütyüke Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129005

Jobban jársz az Essentialsal :)

Előzmény: Regin__a (129004)
Regin__a Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129004

Köszi!

Azt hogy nem része alapbol a levelező rendszer nem tudtam

Majd rákeresek a gépen, ha meg nincs akkor letöltöm

 

És majd jól megnézem mégegyszer az a visszaállitási pont témát

 

Ujratelepités azért nem jácc, mert nincs WIN7-em , ezt felrakták valahol, és nincs setup lemez

Előzmény: tütyüke (129002)
tütyüke Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129003

Illetve most már így hívják a Live Mailt:

Windows Essentials

http://windows.microsoft.com/hu-hu/windows-live/essentials

Előzmény: tütyüke (129002)
tütyüke Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129002

OE egyik Windowson sincs alapból telepítve, Vistától kezdve nem is létezik, ott van helyette a Windows Live Mail.

Ellenben minden Windowson van visszaállítási pont létrehozása lehetőség, valszeg nálad valami el van gányolva, vagy ki van kapcsolva.

Én erősen javallanék egy újratelepítést...

Előzmény: Regin__a (129001)
Regin__a Creative Commons License 2014.01.05 0 0 129001

Jó napot!

Megnéztem a b.nőm gépét

A sok "duma" ellenére nem tescós hanem használt gép, svéd billentyűzet

Lenovo Thinkpad T400 WIN7 Ultimate op.

 

Az meg egy dolog, hogy angol az op.rendszer és angol FF-et raktak fel amivel ugye b.nőm nem birkózott meg

Törlés, magyar FF feltelepités, de minden rendszer kérdés angolul jön és máris "sírás indul" :)

 

Nem találtam olyat hogy particio zsugoritása, ahogy Jahno ajánlotta, hogy 2 particio legyen

Nem találok Outlook E-t, bár egy könyvtárban láttam egy cimjegyzék filet, de az OE-nek nyoma nincs

WIN7-ben nincs OE?

Azért lenne jó, mert igy minden alkalommal felmászni a levelező oldalra, nyűgös, OE-vel meg csak egy kattintás lekérni a leveleket és válaszolni

 

Inditáskor jelszókérés, bár nincs semmi jelszó beállitva, egy rendszergazda fiók van

Cancel vagy ablak bezárással tovább lehet lépni

SZeretne jelszót beállitani? újabb ablak

Ezt eltüntetném, de semmit nem találok a fiók kezelésnél

 

Ez a gond ugyanaz mint gepesz olvtárs gondja

 

Nem találok olyan lehetőséget, hogy "visszaállitási pont létrehozása"

Visszaállitani lehet/ne/

 

Olvastam valamit hogy ezen a gépen

- teljes rendszer-visszaállítás csak előtelepített Windows XP esetén lehetséges

WIN7-en ilyen nincs??

 

és azt irja

"Az előtelepített Windows XP-n egyébiránt egyetlen partíció állt rendelkezésre, a visszaállításra használt rész pedig rejtett maradt a felhasználó elől (ahogy a többi gépnél is lenni szokott)."

"hogy a teljes (Factory default) rendszervisszaállítás nagyságrendileg egy órát vesz igénybe,"

 

Szoval nem értem, miféle rejtett partició, bár ez WIN7, de miért nincs rendszer visszaállitási pont létrehozása?

Előzmény: Regin__a (128800)
tütyüke Creative Commons License 2014.01.04 0 0 129000

A gépet ?

Jöhet :D

Előzmény: seepheerd (128999)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!