Keresés

Részletes keresés

VaraRider Creative Commons License 2004.11.08 0 0 1

 

Mindkettő nagyon jó gumi, kb. egyforma tulajdonságokkal. Tényleg csak az egyéni preferenciák döntik el, az Anakee egy kicsit újabb fejlesztés.

 

Tourance-om még nem volt (de sokan dícsérik). Kb.  2 hónapja vettem meg a Michelint, szerintem nagyon jó. Rendkívüli a tapadása, eddig nem is gondoltam, hogy egy "enduro" gumi ennyire jól is foghat. Fékezésnél sem nagyon csúszik (mondjuk a DualCBS is dolgozik :-), kitűnően lehet vele lassítani.

Engem nem nagyon érdekel a futásteljesítménye, inkább jól tapadjon, mintsem kemény legyen, és biztonságosan tartsa meg a 3,5 mázsát....

 

Összeségében nagyon meg vagyok vele elégedve.

 

Üdv

Feca

Előzmény: Varadero (0)
Varadero Creative Commons License 2004.11.05 0 0 0

Halihó!

 

Nem volt egyszerű, de idetaláltam!

Gumikkal való tapasztalatokat kérek, mert csere előtt állok, és a reklámok helyett valós benyomásokat szeretnék kapni.

 

Tourance vagy Anakee?  ez itt a kérdés emberek

VaraRider Creative Commons License 2004.11.03 0 0 topiknyitó

 

Üdv Mindenkinek!

 

Ez a topik azért született, hogy fórumot biztosítson a magyarországi (és persze külföldi) Honda Varadero tulajdonosoknak az egymással történő kommunikációhoz.

 

Jelenleg éppen a Varadero Klub Magyarország létrehozásán dolgozunk, ahová szeretettel várunk minden tulajdonost és érdeklődőt. Reményeink szerint nemsokára indul a honlap is a www.varadero.hu -n.

 

Addig is itt mindent meg tudunk beszélni, úgyhogy írjatok! :-)

 

Üdv

Feca

VaraRider

vararider@freemail.hu

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!