Keresés

Részletes keresés

doitsweet Creative Commons License 2020.01.06 0 0 20329

Miért is?.... Mert valakine knem sikerül összehozni vagy nem meri megélni attól még lehet igaz egy-egy történet!

 

Nálunk anno ennél vadabb dolgok történtek hogy kezdődőtt...

 

Előzmény: Törölt nick (20316)
lacarally Creative Commons License 2020.01.04 0 0 20328

Email on írj rám. Klikk a nevemre és ott küldj üzenetet

Előzmény: Törölt nick (20326)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.04 -1 0 20327

Szia.

 

Előzmény: Törölt nick (20322)


Törölt nick Creative Commons License 2020.01.04 -1 0 20326

Szia

 

 

 

Előzmény: lacarally (20325)
lacarally Creative Commons License 2020.01.04 0 0 20325

Írj rám privátba

Előzmény: Törölt nick (20321)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.04 0 0 20322

Szia! Én tudok segíteni. Írj rám!

 

Előzmény: Törölt nick (20321)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.04 0 0 20321

Sziasztok.Engem már nagyon régóta izgat az a gondolat hogy a nejemet valaki jól megdugná a kis csupasz punciát.De régeben előhoztam neki hogy mit szólna a hármasról,de ő hallani sem akkor róla.Godoltam arra hogy keresnék egy masszőrt itt Zala megyéből.És megbeszélném vele hogy mit is szeretnék elérni.Hát ha felkeltene benne valami érzéseket.Szerientetek hogy tudnék még próbálkozni?Kérlek benneteket hogy ha tudtok segítsetek.Köszi

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2020.01.04 -1 4 20320

Istenem... Ezt hány néven hozod még a tudtunkra?
Legalább ezt a "műfütyi" szót cserélnéd le :D

Előzmény: Törölt nick (20319)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.04 -4 2 20319

nálunk a szex alatt a nejem imádja, ha egyszerre 2 kemény farok van benne! Én a szájába, a műfütyi meg a puncijában rezeg! és imád úgy elélvezni, hogy 69 pózban vagyunk, én nyalom a punciját, miközben a műfütyi a puncijában rezeg, közben a szájába élvezek! A multkor mondtam neki, hogy engem mennyire izgatna az a látvány, ha egy másik férfi farka lenne a szájába, vagy ha attól élvezne el, de erről hallani sem akar, ezt el se tudja képzeli! 

Előzmény: Törölt nick (20314)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.04 -3 0 20318

hello, bennünk sok közös van! A ford focus, a fantáziánk, amiben ketten dugjuk valakivel a párunkat, a korunk (azt hiszem. én 50 vagyok a nejem 49) , a párunk alkata, ami nagyon izgató, nagyon tetszik!  Szerinted a párjainknak lenne az ellen kifogása, hogy egy hétvégén, az egyik este találkoznánk valahol, esetleg  nálatok, vagy nálunk?! 

Előzmény: Törölt nick (20314)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.04 -2 0 20317

 egyszer egy olyan szitu legyen, egy este nálunk van egy barátom, iszogatunk, lazulunk, hármasban vagyunk, a nejemmel. A feleségem 49 éves, nagyon kívánatosan telt nő, nagy szép formájú mellekkel. Igazán nem prűd típus. Szex közben imádja, ha egyszerre 2 kemény farok van benne, én a szájában, a műfütyi meg a puncijában rezeg! Eddig ez a felállás még nem jött össze, mert amikor mondtam neki, hogy ez mennyire izgatna engem, azt válaszolta, hogy ő el se tudja képzelni, hogy a másik farok is igazi legyen! tehát engem az izgat, ha megtudnám dugni a nejemet egyszer egy másik pasival közösen! 

CuckoldXXX Creative Commons License 2020.01.03 -1 11 20315

Sziasztok.

Szeretném elmesélni a mi történetünket:)Természetesen a legtöbb történést párom elmondása alapját írom most, a kevésbé fontos dolgokat kihagyom és próbálok csak a lényegre törekedni de így is hosszú lesz. Párom és én is 30as éveink elején járunk. Ő személyi edző én pedig kereskedő egy multinál. mivel párom elég szemrevaló így mindig hárítania kellett a közeledő férfiakat.

mindig is élvezte hogy féltékeny vagyok és hogy ezzel fel tud ajzani. kisebb szerepjátékokkal kezdtük, volt hogy szex közben azzal cukkolt hogy x-y ennél jobban megbaszná vagy nem vagyok elég, kevés vagyok:)

Aztán kb fél éve új kolléga került a terembe aki pont az esete. 185 magas, széles vállak, sármos velünk egykorú edző. A srác már kezdetektől fogva udvarolt neki és bókolt mikor kettesben voltak pedig tudta hogy foglalt.

Aztán 1 nap felajánlotta hogy haza dobja kocsival mert egyszerre végeztek, de előtte azért megkérdezett hogy bánnám-e, természetesen mondtam hogy nem. A ház előtt megálltak beszélgettek még a kocsiban mikor a srác egyszer csak lesmárolta, párom először meglepődött és ellökte de aztán visszacsókolt. ( túl sok a "párom" és a "srác" legyen innentől F a csajom, Zs pedig a fiú) pár percig csókolóztak mikor a Zs megfogta lágyan a kezét és az álló farkához tette, mivel melegítő volt rajta jól kivehető volt a méretes farka. F becsúsztatta a kezét a nadrágjába és simogatta a szerszámját. Ekkor csörrent meg a telefonja, pont én hívtam hogy hol vannak már. Felpattant az ülésből és kiszállt. Akkor este egész végig furán viselkedett, látszott hogy bűntudata van. gyanús volt hogy Zs miatt lehet így faggattam és győzködtem hogy bármit elmondhat nem fogok kiakadni. Aztán kitálalt, mindent elmondott részletesen. Akkor lesújtott hogy megcsalt hiszen egészen addig csak fantázia szinten éltük meg, sosem volt konkrét konkurencia. Bocsánatot kért és mondta hogy másnap felmond a munkahelyén és máshol keres munkát. helyeseltem. 1 hónappal később fiús este volt ahol adódott a lehetőség és visszavághattam neki, igaz nem szándékosan de imponált hogy kikezdett velem egy lány, amiből aztán egy gyors szopás lett a wc-ben :) másnap bűntudatom lett és érezte is rajtam így kitálaltam én is, tudtam hogy túlléptem egy határt mert ez több volt egy csóknál, de szerencsére F nem így fogta fel. Felhozta a cuckold lehetőségét, mondván most már mindkettőnk megérezte milyen is ha a másikat kicsit elárulják de innentől csináljuk nyíltan ha én is benne vagyok. Megbeszéltük hogy lefektetünk pár alapszabályt és hogy sosem csinálunk olyat amit a másik nem akar és ennek hangot is ad. Természetesen előhúzta Zs-t a kalapból hogy újra felveszi vele a kapcsolatot. kb 1 héttel később már randira is ment Zs-vel, vacsizni vitte és ott elmondta neki hogy mit szeretnénk a jövőben a közreműködésével. Zs természetesen benne volt de előtte szerette volna ha eltöltenek egy estét csak ők ketten. Mivel ez nem volt a terv része F felhívott és megbeszéltük hogy szex nincs és csak kölcsönös orál lehet, de végig vonalban leszek és hallani akarom őket. Felmentek Zs lakására, megbeszélték hogy először F-et kinyalja. Levetkőzött bugyi melltartóra majd felhívott és lerakta maga mellé a telefont, Zs határozott volt és domináns, egy mozdulattal lehúzta a bugyiját és nyalni kezdte pár pillanat múlva már két ujja is F puncijában volt. Férfias vastag ujjaitól F nagyjából 1 perc múlva elélvezett, de ekkor nem állt még meg, érezte hogy F ben is több van ennél, elkezdte keményen ujjazni, telefonon keresztül is jól hallani lehetett F lucskos puncijának hangját, F szüntelenül nyögött és sóhajtott majd elhallgatott egy pillanatra és robbanásszerűen spriccelve élvezett egy hatalmasat. ekkor nem bírtam ki és beleszóltam a telefonba és megkérdeztem hogy te most spriccelve élveztél? elcsukló hangos mondta hogy igen. velem sosem jött össze...

Ekkor megszólalt Zs hogy most már ő jön. F még kért 5 perc pihenőt, kiment a mosdóba megtörölni a csatakos punciját és visszahúzta a bugyit magára.

Mikor visszaért a fürdőből Zs már álló farokkal várta, hanyatt feküdt az ágyon. F egy szó nélkül odament és tette a dolgát. kb 1,5x vastagabb farka volt és vagy 4-5cm-vel hosszabb is. (nekem 14-15cm kb)

Eleinte nehéz volt neki hibátlanul szopni a nagy méret miatt de pár perc után belejött mikor már Zs kellemes sóhajait is hallottam. Izgató volt hallani a cuppogást és a szopás jellegzetes hangját:D 

Nagyjából 10 percig bírta Zs aztán szólt hogy közel jár, kérdezte hogy elsülhet-e a szájába de F nem engedte, kézzel fejezte be és az arcára spriccelt mikor közel hajolt a befejezéshez. Nem is tudom hogy hallottam-e férfit olyan hosszan élvezni, legalább 10 mp-ig tartott ,a végén F megjegyezte hogy "jézus mennyi gecid van neked":D ekkor ismét beleszóltam a telefonba és kértem F-et hogy csináljon képet az arcáról még mielőtt lemossa. kiment a fürdőbe és ott csinált pár képet, a rengeteg sperma beterítette a fél arcát, lefolyt a nyakára, mellére, de még a hajában is volt :) én meg csak ültem otthon és a meredő farkamat markoltam annyira be voltam indulva a látottaktól. Fél órával később F hazaért és mosolyogva lépett be, valami hihetetlen boldogságot láttam rajta és örömet. Felbontottunk egy bort és beszélgettünk, megkérdeztem hogy mit szeretne hogy tovább, tetszik-e neki Zs? CSak annyit válaszolt hogy megteszi, majd visszakérdezett hogy én mit szeretnék. Ekkor már annyira be voltam indulva hogy szinte rögtön rávágtam hogy " azt akarom hogy előttem szétdugjon Zs".

mosolygott és láttam hogy elpirul. újra megkérdeztem hogy te mit szeretnél? jött a válasz : " lehetek őszinte?" persze válaszoltam. "bele akarok ülni abba a hatalmas vastag farkába, és kifulladásig dugatni a puncimat vele". a farkam szinte felrobbant akkora adrenalin löketet kaptam a szavaitól. letepertem az ágyra és hatalmasat dugtunk, persze inkább csak heves volt mint sem maratoni mert nagyjából 3 perc alatt elsültem annyira felhúzott. Megbeszéltük még aznap este hogy csak gumival csinálhatja Zs-vel és ha durvulás lesz akkor leállunk első szóra, illetve azt is hogy minden esetben ha úgy akarom velem is dugni fog Zs után vagy párhuzamosan.

Mivel már elég hosszúra sikerült itt lezárom és ha van rá igény folytatom. Ezután többször megfordult nálunk Zs. volt hogy csak néztem őket de legtöbbször én is aktív voltam vagy a végén vagy közben is. 

Kedvcsinálónak bemutatom F-et. 



Törölt nick Creative Commons License 2020.01.03 0 0 20313

Szia:

Szerintem ragaszkodj a 3-ashoz.

A kettes elviheti nem várt irányba a dolgokat, persze lehet hgy nem, de ne kockáztass.

Az irányítás akkor marad a kezeben, ha te is ott vagy.

Ezen kívül:

Jó 3-as élménytakarsz.

Csak várd ki.

A csajod irogat, ez jó, érdekli a buli.

Ha elengeded 2-esben , mert nem bírod kivárni, akkor kockártatsz.

Lessz 3-as lehetőség is, csk vád ki.

Szerintem fékezd be, és várd ki.

Vagy kockáztass.

Beszélj a csajoddal, és mondd el neki, hogy kettesben már nem lenne ugyan az az élmény.

KB megcsalás kategória.

De ha te is ottbvagy, akkor az jó buli.

Szóval te tudod, de én máskép csinálnám.

Inkább ne legyen buli, ha  nincs ami garantálja hogy te vagy a frankó a végén.

Előzmény: Törölt nick (20308)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.03 -1 0 20312

Te a GoldenGate-n is ezzel a névvel tolod?

Előzmény: alezredes 1 (20309)
alezredes 1 Creative Commons License 2020.01.03 0 0 20311

Ezt a kettesben dolgot általában a harmadik szeretné, mert mégiscsak jobb neki úgy dugni anyát, hogy más nincs ott.

Nálunk mindössze egyszer fordult elő.

Előzmény: Törölt nick (20310)
alezredes 1 Creative Commons License 2020.01.03 0 0 20309

Hármasra azt mondja zavarná ha nézem ahogy élvezne.

 

Az én páromat ez sosem zavarta.

Engem meg nem hogy zavart volna, inkább élveztem a látványt.

Előzmény: Törölt nick (20308)
gipsz.jakab1986 Creative Commons License 2020.01.03 0 0 20307

KÖszi a saját tapasztalatot. tudom hogy érzelmileg nagyon megviselheti mindkét felet. most akkor oda fajult a dolog hogy ő inkább egyedül kalandozna és már facen nézelődik?

A korábbi fiókból sikerült kizárni magam:) 

Előzmény: Törölt nick (20306)
Gyuri19860213 Creative Commons License 2020.01.02 0 0 20305

Sziasztok.

33 éves vagyok, a párom 31. már 10 éve együtt élünk és az utóbbi időben egyre többször fantáziálok arról hogy más férfival szexel. legtöbbször azt képzelem el hogy egy jó adottságokkal megáldott pasi alaposan megd@gja aztán teleélvezi a végén pedig én is szintúgy. A párom elég visszahúzódó, hogyan vezessem fel neki óvatosan ezt hogy ne tűnjek beteg állatnak?:) privát üzenetnek jobban örülnék. Köszönöm. 

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.01 0 0 20304

Beszéljünk róla privátban... 

 

Előzmény: húzogató (20297)
húzogató Creative Commons License 2019.12.31 0 0 20301

Kibaszott okosat mondtál...hiába zabálok kamagrát...

Előzmény: Törölt nick (20299)
húzogató Creative Commons License 2019.12.31 0 0 20300

😉

 

Előzmény: Joe 10 (20298)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.31 -3 2 20299

Gondolj, gondolj!!! Próbálj visszaemlékezni, régen hogyan csináltátok. Ha nem megy másként, vegyél be egy kamagrát és gondolj a CBA-s árufeltöltő Mucika melleire! Szedd össze magad, légy férfi!

Előzmény: húzogató (20297)
Joe 10 Creative Commons License 2019.12.31 0 0 20298

Szia!

Nagyon finom!😉

Előzmény: húzogató (20297)
húzogató Creative Commons License 2019.12.31 -2 6 20297

Izgatna ha az én nejem is dugná valaki...csak nem tudom, hogyan hozzam össze...

szemlélö Creative Commons License 2019.12.30 0 0 20295

Csodás!!!

Előzmény: Szexi párocska (20294)
String911 Creative Commons License 2019.12.29 -1 0 20293

Lehet, hogy műfütyi a másik. Biztosan jó érzés lehet másnak a feleségét dugni :) 

Előzmény: Törölt nick (20291)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.27 -1 2 20292

Tényleg eszméletlenül gyönyörű! És ahogy előttem szólt a kolléga, az a papocsos lábacska is fenomenális.Tényleg olyan, hogy még önmagában is izgalmas lehet az a papucs, amikor ennek a hölgynek lábáról kerül le ;) Köszönjük a fotót!

Előzmény: Szexi párocska (20282)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.27 -2 1 20291

"A nejem imádja, ha szex közben egyszerre 2 farok van benne, de amikor azt mondtam neki, hogy probáljuk ki 2 férfival, azt el se tudja képzelni! ahogy mondja!"

Most gondolkodóba estem. Mert, ha két férfival nem akar, akkor vajon kié a másik farok , amikor szexeltek? 
Bele sem merek gondolni :(

Előzmény: Törölt nick (20290)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.27 0 0 20290

én már kb 15-20 éve erre izgulok! A nejem 49 gusztusosan telt gyönyörű nő én 50 éves mackó férfi! A nejem imádja, ha szex közben egyszerre 2 farok van benne, de amikor azt mondtam neki, hogy probáljuk ki 2 férfival, azt el se tudja képzelni! ahogy mondja!

 

Milos123 Creative Commons License 2019.12.23 0 0 20289

fiatalabbak,,,,,?????  vagy idősebbek,,,????

Előzmény: Szexi párocska (20285)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!