Keresés

Részletes keresés

Timeea77 Creative Commons License 2015.11.17 0 0 5062

Csak kivancsi voltam hogy ha arra josztok e. Jo vakaciot nektek es jo utat! 

Előzmény: Mgtimi (5061)
Mgtimi Creative Commons License 2015.11.17 0 0 5061

Húú 2 hónap? De szuper.Nem megyünk Párizsba.Miért kérded?

Előzmény: Timeea77 (5060)
Timeea77 Creative Commons License 2015.11.17 0 0 5060

Szia! En ott maradok 2 honapot, es nem hotelbe megyek. Van megalasotok Parizsba? 

Előzmény: Mgtimi (5058)
Blasek99 Creative Commons License 2015.11.17 0 0 5059

Barcelo Dominican Beach... 13 éjszakát leszünk ott... Ti..???

Előzmény: kissbogar (5057)
Mgtimi Creative Commons License 2015.11.17 0 0 5058

Szia!

Kölnből megyünk Eurowingsel. Ti is az nap mentek? Melyik hotelba?

Előzmény: Timeea77 (5056)
kissbogar Creative Commons License 2015.11.17 0 0 5057

Szia Blasek99!

Ti melyik szállodában foglaltatok szállást? 

Előzmény: Blasek99 (5048)
Timeea77 Creative Commons License 2015.11.17 0 0 5056

Megy valako Dominikaba 19-en az Air France repulovel?

Timeea77 Creative Commons License 2015.11.17 0 0 5055

Az Airfrance-al?

Előzmény: Mgtimi (5054)
Mgtimi Creative Commons License 2015.11.17 0 0 5054

Sziasztok!

Jön valaki Nov.23.-án Punta canara?

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.17 0 0 5053

Szia Zsófi!

Mi se beszélünk csak kicsit angolul,de Párizsba ki van írva minden.De ha mégis el akadnátok,csak oda mész egy személyzetishez akik jönnek mennek és megkérdezed,mint mi mert oda nekünk 4 órás átszállásunk volt épp ugyen ez okból!Szóval elvitt egy géphez ott megnézte és szépen rá Írta ,hogy terminálon belül melyik kapu és mutatta az irányt!

Igen az út hosszú,mi vittünk tábla gépet a párom filmet nézett ,van usb-csatlakozó simán lehet tölteni. Mondjuk én imádok repülni nekem semmi bajom nem volt . De ha air franc-al mentek egy ötlet van elöl a 11-12-13 sor oda ha rá  fizetsz 6.300ft/fő a nagy gépen akkor az egy kicsit kényelmessebb nagyobb lábtérrel és kicsit jobban dönthető üléssel!Mi sajnos csak vissza felé ültünk ott,mert oda felé hiába foglaltuk le valahogy nem kaptuk meg.Épp most utalják vissza a pénzt!De valóba jobb volt! Hamar el megy mert izgatottak lesztek! Saonán lesz az esküvő,na az biztos csoda szép lesz!Ki ad össze benneteket? Egyébként a szállodára vissza térve az én párom mindenhol talál hibát,de itt nem tudott semmibe se bele kötni!Én haza se akartam jönni!Ha van kérdés itt is és privátba is írhatsz!!!szia

Előzmény: *Zsófia* (5047)
lici100 Creative Commons License 2015.11.17 0 0 5052

Szia!

 

Mi januárban megyünk a párommal ugyanebbe a szállodába.

Ezzel kapcsolatba érdeklődöm, hogy van-e nyilvános wifi, illetve a szobákban elérhető?

A széfért kell külön fizetni?

Előre is köszönöm a választ.

 

 

Előzmény: foraminifera (5051)
foraminifera Creative Commons License 2015.11.16 0 0 5051

Memories Splash a szálloda, 4 napja vagyunk itt a feleségemmel, eddig semmi kivetnivalót nem találtunk. bár az is igaz, hogy mi nem is vagyunk amolyan a "kákán is csomót kereső " tipusok, mert akkor persze mindenhol lehet hibát találni:)Ilyen távol mi még sosem voltunk, persze magyarországon már több szállodában is, de ilyen ellátást odahaza sehol sem tapasztaltunk. Hozzáteszem csak a Memories Splash-ről tudok nyilatkozni..

Egyszóval pazar minden...a személyzet mellett nem lehet úgy elmenni, hogy pár mondatot ne beszéljen velük az ember, de senki sem tolakodó, csak udvarias:))

Biztosan jövünk még ugyanide.A szobánkban ugyan van széf, az értékeket betettük, de pl. a laptop,fényképezőgép,mobilok legtöbbször kint maradnak az asztalokon, soha egy újjal nem nyúl hozzá senki sőt..

Szóval csak az a fránya repülő út ne lenne, na de ugye hajóval legalább 10 napig tartana:))

Szívesen megosztunk bármilyen infót ha kell, csak kérdezzetek, akár itt akár privátként email-en!!

Ja mi semmilyen nyelven nem beszélünk, de a személyzetnek ez sem jelent gondot, akkor is beszélgetnek veled:))egyébként angolul spanyolul jól lehet kommunikálni(ja persze a spanyol a hivatalos nyelv, de azért ez itt nem teljesen ugyanaz a spanyol, mint az óhazájukban)

Előzmény: *Zsófia* (5050)
*Zsófia* Creative Commons License 2015.11.16 0 0 5050

Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy :) Ti melyik szállodában vagytok? Mi már repültünk egyszer barátokkal, de ők már gyakorlottak voltak így nekem a félelmem igazából a tájékozódástól van pl.: átszállásnál, utasításoknál ilyesmi. Páromnak ezzel ellentétben a repülő úttal, hogy milyen unalmas lesz :)! Nekem már megnyugtató lesz ha irányban leszünk. 

Előzmény: foraminifera (5049)
foraminifera Creative Commons License 2015.11.16 0 0 5049

Sziasztok! Igaz nem engem szólítottál, de én is ugyanazt tudom megerősíteni amit Fruzsi is írt:) Mi jelenleg is Punta Cana-n vagyunk és tényleg gyönyörű hely...Én is először repültem, s előtte gyűjtöttem az élménybeszámolókat. természetesen ezek mind szubjektív beszámolók..Mindenki azt mondta, hogy észre sem lehet venni, hogy repülőn ül az ember..Nekem ezzel szemben más a véleményem: Aki először repül annak egyáltalán nem kellemes a fel- és leszállás(nekem konkrétan szörnyű vot) A másik meglepatés, a rettenetesen szűk helyek és a viszonylag nagy zajhatás...ezeket senki nem említette, és bizony 12-13 órát utazni egy ici-pici ülésen....

Viszont ahogy az elején kezdtem ennek ellenére ngayon megéri, csak ez is hozzá tartozik az utazáshoz. Szóval jó utat és éléménydús nyaralást kívánok, az esküvőhöz meg sok boldogságot:)

Előzmény: *Zsófia* (5047)
Blasek99 Creative Commons License 2015.11.16 0 0 5048

Szia...

Mi dec.2-án indulunk nászútra szintén Bécsből... és szintén először megyünk Dominikára...

Előzmény: kissbogar (5046)
*Zsófia* Creative Commons License 2015.11.16 0 0 5047

Szia Fruzsi42!

 

Köszönöm a beszámolót! Már egyre közeledik nagyon várjuk! Örülök, hogy jól sikerült nektek :) Saonára mindenképp megyünk mert ott lesz az esküvőnk :) Igazából amitől jobban félünk az a repülő út. Nem vagyunk gyakorlottak benne. Ti is Párizsban szálltatok át?

Előzmény: Törölt nick (5040)
kissbogar Creative Commons License 2015.11.16 0 0 5046

Sziasztok! :) Mi december 1-jén indulunk Bécsből, van olyan aki szintén először megy Dominikára ugyanebben az időpontban,ugyaninnen?

szaffi0924 Creative Commons License 2015.11.15 0 0 5045

Bécsi és  frankfurti reptéren mi a helyzet? Gondolom szigorúbb ellenőrzések. Volt közületek valaki néhány hetes terhesen Dominikán?

Gaben5349 Creative Commons License 2015.11.15 0 0 5044

Sziasztok! Mi ma érkeztünk haza, Párizsban elég feszült hangulat volt. De ne aggódjátok mert elég szigorúak a biztonsági intézkedések. A repülők kis késéssel közlekednek.

foraminifera Creative Commons License 2015.11.15 0 0 5043

szerintem ne mondja le senki az utat..Mi 3 napja vagyunk Dominikán, párizsi átszállással jöttünk, persze még a merénylet előtt. íííííííííííííaz ellenőrzés a reptereken mindíg is szigorú, ezzel számolni kell, de a megérkezés kárpótolni fog mindenkit ez biztos!!

Előzmény: badrob80 (5041)
drK0tas2 Creative Commons License 2015.11.14 0 0 5042

Szia, mi 25-én megyünk, szintén párizsi átszállással, de semmiképp nem mondjuk le. Nyilván szigorúbb lesz az ellenőrzés és ezért lassabb lesz minden, de mi nyugodtak vagyunk. A reptereket amúgy is fokozottan ellenőrzik, legalábbis remélem...

Előzmény: badrob80 (5041)
badrob80 Creative Commons License 2015.11.14 0 0 5041

Sziasztok, hétfőn indulunk/indulnánk Dominikára Párizsi átszállással.... Van még vki, aki a napokban menne? Ti mit csináltok a mostani helyzetben? Elindultok vagy lemondjátok az utat? Kötöttünk sztornó biztosítást, de kétlem, hogy erre fizetne.... Köszi

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.13 0 0 5040

sZIA Zsófi!

A szálloda maga a paradicsom!Minden tökéletes volt.Semmibe nem tudtunk kifogást találni!Tökéletes pihenésben lesz részetek!Igaz a repüllő út fárasztó,de a látvány kárpotólni fog.Mindenképp menjetek el Saonára kirándulni!

Előzmény: *Zsófia* (5007)
sünaladár Creative Commons License 2015.11.10 0 0 5039

Szia !

 

Mi 01.20-tól voltunk kint 10 napot a Grand Bahia Principe Turquesaba( remélem jól írtam).

 

Fantasztikus volt az ellátás és a szálloda is !

Voltunk a Bavaroban is az még szebb és elegánsabb.

Gyönyörűen rendezett, szépen rendbe tartott kert, csodás környezet.

Fantasztikus az óceánpart, reggel van egy kicsi tengeri fű, de azt összetakarítják hamar.

A parton és a medencéknél mindíg van szabad napágy.

Amit ne hagyjatok ki, hogy a sok étterem mellett az óceán partján is tudtok ebédelni és vacsorázni fantasztikus!!!!

Csak a kisvonattal kell lemenni.

A kirándulások közül mi delfineztünk, szafariztunk Samanáztunk és Saona szigeten voltunk mindegyik másért volt fantasztikus és csodálatos ne hagyjátok ki.

Mi Gustavoval voltunk kirándulni mind a négyen csak ajánlani tudom nem fogsz csalódni vérprofi és becsületes!!

 

Jó pihenést neked ha kérdésed lenne még írj.

 

Üdv

Előzmény: Petrabiba (5013)
zsuzsoka278. Creative Commons License 2015.11.10 0 0 5038

Sziasztok:) még új vagyok a fórumon. A segítségeteket szeretném kérni tudtok írni nekem erről a szallashelyről Presidential Suites Punta Cana? Böngésztem az oldalakat de nem találtam semmit róla. Nagyon fontos volna kérlek ha valaki már hallott róla vagy járt ott írjon róla. Köszönöm. 

szaffi0924 Creative Commons License 2015.11.09 0 0 5037

Szia, leírhatnád majd a tapasztalataid, h milyen a Condor. Köszi :-)

Előzmény: Veronicka1 (5035)
Petrabiba Creative Commons License 2015.11.09 0 0 5036

De jóó, köszönjük! Jó ezt olvasni! Már alig várjuk! Biztosan szuper lesz!! :)

Előzmény: sooszsu (5015)
Veronicka1 Creative Commons License 2015.11.09 0 0 5035

Szia Kriszti

Mi a condorral utazunk becsbol... tehat csak ott talkozunk.

Esetleg ha gondolod telefonszamot is cserelhetunk,  esteleg komunikalhatunk mailen..... 

az enyem: xbaranovav@gmail.com

Tovabbi szep napot

Veronika

 

Előzmény: tara72 (5034)
tara72 Creative Commons License 2015.11.09 0 0 5034

Szia!

 

Mi is a párommal 11.25.-én érkezünk a Memories Splashba. Biztosan találkozunk majd.

üdv. Kriszti

Előzmény: Veronicka1 (4997)
tara72 Creative Commons License 2015.11.09 0 0 5033

Szia!

 

Mi is 11.25-én megyünk párizsi átszállással, a Memories Splash hotelben leszünk. Ti melyik hotelbe lesztek?

 

Üdv. Kriszti

Előzmény: drK0tas2 (5023)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!