Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

radikál aug. 28. Creative Commons License 54228

Hagyd a fenébe.

Ilyen szar a tracking, pont a napokban tárgyaltuk.

Már rég megkapta az embered.

Aug. 19-én küldtem egy EMS csomagot aminél még mindíg csak annyi látszik, hogy célországba elküldve!

EMS!

Sőt a célország postája szerint ilyen ragszámú küldemény nem is létezik!!!

Előzmény: bings12 (54227)
bings12 aug. 27. Creative Commons License 54227

Sziasztok!

2014-08-21 küldtem egy csomagot angliába,de még mindig nem érkezett meg.

2014-08-21 01:25, Célországba elküldve / Item sent abroad

2014-08-19 14:44, .................. posta, Küldemény postai átvétele / Item accepted

Ennyi idő alatt már gyalog kivittem volna :)

Mi lehet a gond?

Honnandejo aug. 23. Creative Commons License 54226

Írtam nekik, ezt írták:

Thank you for contacting eBay Customer Service about your account. I hope you are doing great today. I can definitely understand how distressing this would be for you, because you aren't able to see your items in the search results. My name is Dulce, and I would be happy to help you.

Recently, eBay changed the way items are shown to you and members in your country. We've implemented changes that only show you items which are available to be delivered into your country. At this time, this new experience is not able to be reverted back to the previous view. We understand that for a select few members this may not be the preferred viewing method for eBay. However, for many of our members, this is a more enjoyable and intuitive way to experience eBay.

The reason that you aren't able to see your items when searching is because of a filter we've put in place to assist with customs rules and regulations. This filter is designed to block you from seeing certain items that you would not be allowed to buy, either because the seller has set buyer requirements that would exclude you, or because the items that are being blocked have some sort of customs or import regulations associated with them that would bar them from being imported into your country.

eBay does its very best to comply with the laws and regulations both within the United States and in other countries around the world, so we need to do our part in helping to keep our members from entering transactions where they would be sending or receiving items to and from a country that has regulations prohibiting or otherwise restricting the import of said items. This is a part of our effort to keep our buyers and sellers all safe while buying on the website, and to ensure that we follow the laws to the best of our ability.

So the reason you cannot see your items is because what you are selling has some sort of customs or import regulation within your own country. Because our filtering system recognizes that what you're selling has a restriction associated with it, it's blocking you from seeing it based on the country it can tell you're located in. This happens even though you are the one selling these items.

While you cannot see the items in your search results, and while other eBay members in your country can't see them either, I would like to assure you that other eligible eBay members around the world are able to view your item normally with no problems whatsoever. So, this is not impacting your ability to sell items using your account. I understand that it might be a bit inconvenient to be unable to see the items in your search results as you used to, but please be assured that this will not impact your ability to sell, and that this change has been made to help make eBay a better place to buy and sell.

I know this wasn't the answer that you were looking for, however I appreciate your patience and understanding. We value your point of view so if you have any further suggestions please feel free to email us, or use the link below: http://pages.ebay.com/help/account/suggestions.html

I trust that this information shows our commitment to support you and firms up your trust to our services. Please be assured that we have this process to allow for the best resolution for you. I wish you the very best of luck with any future transactions you may have. Thank you for choosing eBay. We value your business. Take care and please have a splendid day!

Sincerely,
Dulce D.
eBay Customer Service

Ekkora hülye választ. Két ugyanolyan termékem is fenn van, az egyik új a másik használt, 20 dolcsi különbség van köztük semmi más. Az egyiket listázza a keresés a másikat nem. Van 20 dolláros amit nem listáz és van 200 amit igen és fordítva is, van vadi új termék amit látok és használt amit nem és fordítva. Szóval nem értem mi alapján szűr a kereső. Minden termékemet postázom bárhová, soha nem volt gond ezzel, 100%-os vagyok.

Szerintem mindenki csekkolja, mert valószínűleg lesz olyan terméke amit nem ad ki a kereső.

Előzmény: Honnandejo (54225)
Honnandejo aug. 22. Creative Commons License 54225

Másnak is volt olyan hogy egyes termékeit nem hozza a kereső, pedig 4 napja listáztam 10 dolgot és látom hogy csak 2-3-an nézték meg a termékeket. Rákeresek de nem dobja ki az én termékeimet a kereső... Van amit igen van amit nem. 

Jó lesz így eladni ha a vevők nem is látják. :(

Másnál is volt ilyen, hívjam fel az ebay üfsz-ot?

radikál aug. 22. Creative Commons License 54224

228,70-en.

Előzmény: radikál (54223)
radikál aug. 22. Creative Commons License 54223

Ja.

Hétfő este váltottam le nem keveset 288,70 -en.

Mindíg beszopom ez már törvényszerű.

Ha eladom tuti feljebb megy.

Ha veszek 100%, hogy lejjebb.

Előzmény: t.lantos (54222)
t.lantos aug. 22. Creative Commons License 54222

Nincs mit. Egesz jo arfolyam eladoknak.

Előzmény: radikál (54221)
radikál aug. 22. Creative Commons License 54221

Köszi.

Előzmény: t.lantos (54220)
t.lantos aug. 22. Creative Commons License 54220

1 USD= 230.340  HUF

Előzmény: radikál (54219)
radikál aug. 22. Creative Commons License 54219

Igen.

De mindenképpen jóléti állam :)

Mennyiért váltja most a paypal a dollárt forintra?

Megnézné nekem valaki?

Előzmény: t.lantos (54218)
t.lantos aug. 22. Creative Commons License 54218

Az barati orszag :)

Előzmény: radikál (54217)
radikál aug. 22. Creative Commons License 54217

Akkor ez így nesze semmi fogd meg jól.

Egyébként olyan ország volt amelyiknél pont nem gondolnád, hogy érvényes rá: Azerbajdzsán.

Előzmény: t.lantos (54216)
t.lantos aug. 21. Creative Commons License 54216

"A kézbesítési feltételek a vámeljárást nem igénylő küldeményekre vonatkoznak"

Es raadasul orszagfuggo. Nem mindenhova ervenyes.

Előzmény: radikál (54215)
radikál aug. 21. Creative Commons License 54215

Elhiszem neked de akkor mi alapján térítették vissza az EMS költségét egy olyan csomagomnál kb.2 hónapja amire 4-5 napot vállaltak és 8 nap alatt kézbesítették?

Full random vagy csak jó napja volt valakinek ki elbírálta?

Előzmény: t.lantos (54214)
t.lantos aug. 21. Creative Commons License 54214

Emlekeim szerint nincs garantalt kezbesitesi ido.

Nekem meg ez is a munkam, hidd el, arra sincs szabaly, hogy aznap ki KELL mennie. Ettol meg makod lehetett.

Talan Kanadaba vagy valami hasonlo helyre kuldtem EMS-t, 10 nap alatt ott is volt :)

Előzmény: radikál (54211)
radikál aug. 21. Creative Commons License 54213

?

Előzmény: Ballószögi (54209)
radikál aug. 21. Creative Commons License 54212

Sajnos ugyanannyit lát ez a tracker is mint amiket én használok.

De azért köszi.

Előzmény: bings12 (54208)
radikál aug. 21. Creative Commons License 54211

Ahhoz már hozzászoktam rég, hogy a tracking egy kalap *** de ha USA-ba küldtem ott mindíg tudtam követni.

Viszont hidd el a saját tapasztalatom az, hogy az EMS aznap kimegy ahogy feladtam.

Minden esetben ezt tapasztaltam így alapul vettem, hogy ez természetes.

Ráadásul 19.-én reggel 08:10-kor adtam fel tehát nincs alapja annak, hogy a Vám-on már nem volt kedvük dolgozni.

Ennek ki kellett (volna) mennie kedden éjszaka legkésőbb.

Aztán persze lehet, hogy eddig csak szerencsém volt pedig nem 2db EMS-t küldök évente.

Közben megnéztem és változott az EMS csomag státusza.

2014-08-21 01:29, Célországba elküldve / Item sent abroad

Szóval szartak rá ma hajnalig.

K*cs*g*k. (ez nekik EMS? any**kat!)

Direkt a lehetö legkorábban adtam fel gyakorlatilag postanyitáskor.

Megreklamálom majd és mivel ki fognak csúszni biztosan a vállalt határidőből így be is bukják, lóvé vissza.

Meg is érdemlik.

Én meg magyarázkodhatok a vevőnek aki EMS-t fizetett, hogy ennyit tud a jó magyar posta.

Előzmény: t.lantos (54210)
t.lantos aug. 21. Creative Commons License 54210

"Az EMS nél sem vagyok nyugodt mivel a feladás napján el kell hagynia az országot."

Nyugi. Kuldtem mar EMS-t parszor. Nem megy az ki minden esetben a feladas napjan.

Gyanitom, hogy itthon valtozott valami az adatatadasban.

Jelenleg pl. van egy kuldemeny, aminel a magyar posta eddig tisztara kitett magaert. A nemzetkozi kicserelo scan nem szokott meglenni.

2014.08.18
19:40Budapest

Küldemény információ:
Küldemény postai átvétele / Item accepted

2014.08.19
03:51

Küldemény információ:
Indító nemzetközi feldolgozó központba érkezett / Item in office of exchange

2014.08.19
03:51

Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

Na ehhez kepest a USPS annyit lat, hogy origin post is preparing. Pedig regen innentol mar latta, hogy elhagyta az orszagot. Most meg csak akkor valtozik, ha megerkezik, de volt mar ,hogy ott is kiamradt egy lepcso.

Előzmény: radikál (54207)
Ballószögi aug. 21. Creative Commons License 54209

Ugye nem kevered a U.S Post Servicet a United Parcel Servicevel?!

Előzmény: radikál (54207)
bings12 aug. 21. Creative Commons License 54208

Sajna nekem amerikai vevők kellenének :(

radikál !

Itt nézd meg a csomagokat!:

http://www.17track.net/en/result/post.shtml

Előzmény: Ballószögi (54206)
radikál aug. 21. Creative Commons License 54207

A USPS en nagyon csodálkozom.

Ez az egy legalább stabil volt eddig.

áhhh.

Az EMS nél sem vagyok nyugodt mivel a feladás napján el kell hagynia az országot.

Asszem itt megreklamálom a dolgot majd és lóvé vissza.

Ne az én pénzemmel, időmmel játszanak pláne ha egy rakás lóvéval levesznek.

A 3.tételnél tényleg elírtam. (copy+past :D)

A célországba elküldve a legutóbbi bejegyzés.

Anyway kösz az infót!

Előzmény: t.lantos (54205)
Ballószögi aug. 21. Creative Commons License 54206

Nekem is Lanti segitett,hat nem megvette az osszes filleres cuccom!:)))

Előzmény: bings12 (54187)
t.lantos aug. 21. Creative Commons License 54205

1. tetel: szimplan szar a magyar posta trackingje, es mostanaban a USPS is csak akkor mutatja, ha beerkezett hozzajuk.

De ez kiment az orszagbol.

2. tetel: ezen nem csodalkozom. Gondolom, tegnap nem vamoltak le. Nem olyan gyors am az EMS.

3. tetel: ezt annyira nem is ertem, ha 12-en adtad fel, hogy lett belole 18-as atvetel. na jo, gondolom copy+paste.

Siman lehet, hogy tenyleg nem indult meg el. Ettol meg szar a magyar posta trackingje.

Előzmény: radikál (54203)
O_PETI aug. 21. Creative Commons License 54204

Kösz!

Ezt gondolom nem véletlenül dugják a tizedik almenübe.

Előzmény: faki (54202)
radikál aug. 21. Creative Commons License 54203

Srácok mi van a k*cs*g magyar postával?

3 cuccot küldtem ki a nagyvilágba és szó szerint 0 info van róluk.

1.tétel: feladva 2014.08.12

Célország: USA

Küldemény típusa: ajánlott levél

Tracking szerint egyetlen bejegyzés: célországba elküldve 2014.08.13

2.tétel: feladva 2014.08.19

Célország: Chile

Küldemény típusa: EMS csomag !

Tracking szerint egyetlen bejegyzés: küldemény postai átvétele 2014.08.19

3.tétel: feladva 2014.08.12

Célország: USA

Küldemény típusa: ajánlott levél

Tracking szerint egyetlen bejegyzés: küldemény postai átvétele 2014.08.18

Ha a tracktrace-en nézem ott is 0 info van!

Ezek szerint ezek még el sem hagyták az országot?

Létezik?

Az EMS-ért csak cirka 15 rongyot fizettem.

Az ideg szét*asz.

faki aug. 20. Creative Commons License 54202

Profile > My money > My preapproved payments > Update > Set available funding sources > Conversion options > Bill me in the currency listed on the seller's invoice. > Submit

Előzmény: O_PETI (54201)
O_PETI aug. 20. Creative Commons License 54201

Most hol tudom megtalálni azt a paypalen, hogy a bankom váltson ne a paypal?

Degeczi aug. 20. Creative Commons License 54200

Igen.

De nem vagy vele előrébb, mert

- azért global shippinges, mert az eladó nem akar tengerentúli postázással vesződni, kockázatot fölvállalni, tehát nem valószínű, h belemenne a közvetlen postázásba

- még ha el is küldené, a vámosok akkor is biztosan kiszúrják, mert gondolom nem szájharmonika, hanem vmi nagyobb tárgy

Előzmény: milky-way (54199)
milky-way aug. 20. Creative Commons License 54199

Lefordítottam. Ha jól értem ezt kell fizetnem: ár + shipping cost + import charges. Mivel ez a Global shipping programon keresztül jön, előre kell fizetni az import költségeket. Ha nem ezen keresztül jönne, akkor pedig utólag kell áfát és vámot fizetni.

Jól értem? Köszi!

Előzmény: milky-way (54195)