Keresés

Részletes keresés

kertészboy Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21447

Még 6 óra és indul a buszunk. Tegnap besz*art a mosógépem, az első adag ruha felénél........ majdnem befontam a hajamat!!!!

 

Nekiállok egy maratoni vasalásnak.

nyaraló08 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21446
Sziasztok!

Bulgáriában milyen áraik vannak a taxi cégeknek? Mert mi repülővel megyünk Bulgáriába lés a repülőtérről(Burgasz) el kéne jutnunk Pomoriéba az Aparthotel Sunset Resortba. Ha tudtok valamit a taxikról,Pomoriéről vagy a Hotelről akkor kérlek írjatok.
Köszi
mammamija Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21445
Előzmény: gyengecsaba (21443)
nyaraló08 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21444
Sziasztok!

Bulgáriában milyen áraik vannak a taxi cégeknek? Mert mi repülővel megyünk Bulgáriába lés a repülőtérről(Burgasz) el kéne jutnunk Pomoriéba az Aparthotel Sunset Resortba.Ha tudtok valamit a taxikról,Pomoriéről vagy a Hotelről akkor kérlek írjatok.
Köszi
gyengecsaba Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21443
Nem ment el az url
http://last-minute.invia.hu
Előzmény: gyengecsaba (21441)
rékabetti Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21442
Köszönöm!A 10022.hozzászolásomban van még pár kérdés ...azokban nem tudnál nekem segíteni????köszi
Előzmény: mammamija (21436)
gyengecsaba Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21441
Üdv bridzsit76!
Nem csak Neked szól, hanem minden last-minutosnak. Szerintm elég jó árak.
Előzmény: Bridzsit76 (21439)
jozsef57 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21440

Köszi !

 

Megnézem !

Előzmény: mammamija (21430)
Bridzsit76 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21439
10000 hozzászólás nem semmi!!(sőt már több is)!

ugy néz ki mi is last minute-re utazunk idén...(még soha nem volt ilyen szervezetlen a nyaralás,értendő ugy hogy mindig tudtuk mikor hova megyünk...)
Ismerősöm azonnal szól ha jönnek a szeptemberi ajánlatok.még soha nem voltam Bulgáriában jó lenne idén :)
őrült elmebeteg Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21438
Nem tudom, de a haverom azt mondta, hogy nagyon lassan ment a bazi nagy sor.
Előzmény: halley (21435)
jozsef57 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21437

Halley !

 

Köszönöm a gyors válasz !

 

Üdv.: jozsef57

Előzmény: halley (21434)
mammamija Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21436
Az a különbség, hogy a városi strandot általában azok használják, akik három lépésben meg tudják közelíteni - és lusták monnyuk tizet lépni:)) - látod a térképen, hogy az jóval kisebb, mint a Harmani.
Hozzátok meg mindenképpen az utóbbi van közelebb.
A vízminőség tavaly szuper volt, a bolgárok minden hétvégén jöttek strandolni kisgyerekekkel...(hétfőre jóval több hely lett:)))

Ez a városi strand - minden este kistraktorral egyengették a homokot, tiszta-rendes.
Előzmény: rékabetti (21433)
halley Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21435
Mi van manapság Röszkén ?!? Állandósult a várakozás ? Már ilyenkor ?
Előzmény: őrült elmebeteg (21432)
halley Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21434
Nem érdemes hinned az útvonaltervezőnek !
A Simona egy külvárosi teherautótelepre emlékeztető részen van. Mindjárt Szófia elején. Az első lámpás kereszteződésénél balra. (Ott, ahol elrettentő a gazrengeteg, meg jobbról a lótartó ekhós etnikum, meg srégan szemből a lepukkadt lakótelep látszik. Nos ezen irányok egyikébe se menj, hanem balra.) Az íves útszakaszon hamarosan láthatóvá válik a környezetétől idegen módon jól kinéző épület, ennek az útnak a jobb oldalán. Máris ott vagytok. Aztán belépve még jobb benyomást kelthet...
Jó pihenést !
Előzmény: jozsef57 (21426)
rékabetti Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21433
Köszönöm!Szerinted melyik strand a jobb?Gondolok itt a  tisztaságára és arra,hogy gyerekek lesznek,nekik melyik a jobb?Vagy van eggyáltalán különbség?Tényleg mi a különbség a két strand között?
Előzmény: mammamija (21431)
őrült elmebeteg Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21432
Tegnap BUD-SOF .

M5-os: nem kellet volna matricat vennem , mert csak Kecskemetig birtam idegekkel a savszukiteseket, meg a torokoket. Az utjavitasok rendesen osszeszedtek az autokat.
Kecskemetrol irany Tompa. Senki nem volt Tompan, atkeles 5 perc. (kesobb egy haveromtol megtudtam, hogy Roszkenel bazi sokat kellett varni.)
SRB benzin 110 din/l. BG hataron bazi sokan voltak. A SRB hataror utan, a torokok csinaltak vagy 10 sort, de csak a kozepso 2-on lehetett a vizesarokhoz jarulni, igy aztan aki Pesten edzodott az boldogul tolakodasban. :-). 2 eur vizitdij, de most telleg spricceltek is alurol valami trutyit. BG hatarorok nyitottak vagy 6 savot, igy eleg gyorsan atjutottam. VAMos utan utdij 5 eur 1 het. Utdijas utan egy nem igazan kivilagitott resz van , ott mindeki megall (van egy benzinkut is) meg ossze vissza kolbaszol. 1-2 km utszelesites, majd tokeletes az ut Szofiaig.
mammamija Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21431
rékabetti! Ha beírod a keresőbe, hogy Szozopol térkép - két napernyős részt látsz.
A felső az úgynevezett városi strand - ott is vannak fizetős napágyas részek + szabad részek is.
Az alsó: az a Harmani - hosszú partszakasszal. Namost a ti szállodátok már nincs rajta, részint mer új, részint mert távolabb esik. A Harmanin is vannak fizetős napernyők - de vannak szabadon használható nem fizetős maszek ernyők.
Azt nem írja a fáma, hogy a ti szállodátok tesz-e ki fizetős ernyőket, de ahogy nézem olyan közel van a tenger a teraszhoz, hogy felesleges lenne ezt fizetőssé tenni.

Ez a Harmani a mi apartmanunk erkélyéről.
Előzmény: rékabetti (21427)
mammamija Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21430
Szia! Írtam mélt!!! Most látom, hogy Pomorie-be mentek - szóval akkor a kérdésem okafogyottá vált.
Előzmény: jozsef57 (21425)
kriszta31 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21429
a stand milyen messze van a centráltól?
Előzmény: Ivan Stiga (21420)
rékabetti Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21428

Ja és a vissza olvasottakban láttam,hogy szó volt a mi hotelünkről ahova megyünk..(.Hotel kalisto,mi megyünk budhamannékkal) és kicsit elkeseredtem,de remélem azért annyira nem lesz túl nyüzsgős helyen és kibírható távolságban lesz a strandtól..amit nagyon sajnálok,hogy azt írtátok messze van minden mástól és kocsira lesz szükség:(

Ettől független remélem nagyon jó lesz.

pár nap és indulunk azt hiszem kezdek én is lázba jönni így a célegyenes

rékabetti Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21427

Sziasztok!Egy idelye csak olvasgattalak titeket,nem igazán volt kérdésem sem hozzászólásom.Most olvastam vissza 3 napot (mondhatom volt termelés rendesen)és lenne visszamenőleg is kérdésem,meg egyébként is már terveztem,hogy írok.

Szóval az első,hogy mi van olyankor ha a kocsi az én nevem van,de a párom vezeti,nekem nincs jogosítványom.Gondolom ha ott vagyok nem kell semilyen papír.?

 

2.Mi van olyankor ha nem igazán beszélünk nyelveket,hogyan tudunk komunikálni a recepción?

 

3.Írtátok egyszer,hogy a kinti dohányárú olcsobb mint itthon és jó is.Szerintetek érdemes haza hozni,vagy eggyáltalan mi az a mennyiség amit szabályosan haza lehetne hozni?

 

4.Stoja:a 9935 hozzászólás van egy strandos fénykép,az érdekelne,hogy az hol van és amifeltünt,hogy ott nincs felálítva bérelhető napernyő és ágy?Láttam a képen egy napernyőt és úgy tűnt az saját és nagyon a part szélén van és ez nagyon tetszett.Jó lenne ha tudnánk a part közelében lenni,úgy,hogy kötelezően nem fizettetnek ki egy csomó pénzt.

köszi

jozsef57 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21426

Tisztelt Utazók !

 

Információkat szeretnék kérni a Bolgár tengerpartra gépkocsival utazóktól.

Mi is készülünk 1 hónap múlva Pomorjéba a tengerpartra.
Mivel gyerekkel megyünk, ezért szeretnénk 1 éjszakát eltölteni
Szófiában a körgyűrűnél Hotel-Restaurant Simonában. Erről a tranzitszállásról
már régebbi hozzászólásokban olvastam, de ahogy tervezgetem az
utat (az Internetes útvonaltervezőkben), nem tudom, hogy a célálomáshoz
jól írtam-e be a címet:

(18/OKOLOVRYSTEN PYT
SOFIA
Bulgaria)

 

mert a honlapjukon megadott http://www.hotels-bg.com/simona/en/contacti.htm
kis térképen nem nagyon tudok eligazodni, illetve a megadott címen mindenképpen
az útvonaltervező Szófia belvárosába próbál irányítani !

 

Abban kérném azokat az utazókat, akik éjszakáztak ezen a helyen, hogy egy
részletesebb útvonal leírással segítsenek nekem a szállás problémamentes megtalálásához.


Kérnék még információkat a szerb és a bolgár utak állapotáról és a
Szófia - Pomorje közötti leggyorsabb útvonalról,határátlépésekről, fizetendő útdíjakról.

 

A segítséget a következő e-mail címre kérném: bajo57@freemail.hu

 

Előre is köszönöm !

jozsef57 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21425

Tisztelt Utazók !

 

Információkat szeretnék kérni a Bolgár tengerpartra gépkocsival utazóktól.

Mi is készülünk 1 hónap múlva Pomorjéba a tengerpartra.
Mivel gyerekkel megyünk, ezért szeretnénk 1 éjszakát eltölteni
Szófiában a körgyűrűnél Hotel-Restaurant Simonában. Erről a tranzitszállásról
már régebbi hozzászólásokban olvastam, de ahogy tervezgetem az
utat (az Internetes útvonaltervezőkben), nem tudom, hogy a célállomáshoz
jól írtam-e be a címet:

(18/OKOLOVRYSTEN PYT
SOFIA
Bulgaria)

 

mert a honlapjukon megadott http://www.hotels-bg.com/simona/en/contacti.htm
kis térképen nem nagyon tudok eligazodni, illetve a megadott címen mindenképpen
az útvonaltervező Szófia belvárosába próbál irányítani !

 

Abban kérném azokat az utazókat, akik éjszakáztak ezen a helyen, hogy egy
részletesebb útvonal leírással segítsenek nekem a szállás problémamentes megtalálásához.


Kérnék még információkat a szerb és a bolgár utak állapotáról és a
Szófia - Pomorje közötti leggyorsabb útvonalról,határátlépésekről, fizetendő útdíjakról.

 

A segítséget a következő e-mail címre kérném: bajo57@freemail.hu

Előre is köszönöm !

mammamija Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21424
Szupi!!!!!
Előzmény: RayRay (21419)
jozsef57 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21423

Tisztelt Utazók !

 

Információkat szeretnék kérni a Bolgár tengerpartra gépkocsival utazóktól.

Mi is készülünk 1 hónap múlva Pomorjéba a tengerpartra.
Mivel gyerekkel megyünk, ezért szeretnénk 1 éjszakát eltölteni Szófiában a körgyűrűnél Hotel-Restaurant Simonában. Erről a tranzitszállásról már régebbi hozzászólásokban olvastam, de ahogy tervezgetem az utat (az Internetes útvonaltervezőkben), nem tudom, hogy a célálomáshoz jól írtam-e be a címet:

(18/OKOLOVRYSTEN PYT
SOFIA
Bulgaria)

 

mert a honlapjukon megadott http://www.hotels-bg.com/simona/en/contacti.htm
kis térképen nem nagyon tudok eligazodni, illetve a megadott címen mindenképpen
az útvonaltervező Szófia belvárosába próbál irányítani !

 

Abban kérném azokat az utazókat, akik éjszakáztak ezen a helyen, hogy egy
részletesebb útvonal leírással segítsenek nekem a szállás problémamentes megtalálásához.
Kérnék még információkat a szerb és a bolgár utak állapotáról és a
Szófia - Pomorje közötti leggyorsabb útvonalról,határátlépésekről, fizetendő útdíjakról.

 

A segítséget a következő e-mail címre kérném: bajo57@freemail.hu

Előre is köszönöm !

Előzmény: mammamija (21391)
mammamija Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21422
:)) Köszönjük a friss helyzetjelentést!!!! Érezzétek jól magatokat továbbra is.....(ez a 25 fokos tengervíz elképesztő!!!!)

Találtam jó éttermeket - van benne Aranyhomokon lévő is próbáld ki!!!



TOP 10 ÉTTEREM - Aranyhomok - Napospart - Szozopol
Előzmény: fogtechnikus (21421)
fogtechnikus Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21421
Aranyhomokról jelentem, 29fok enyhe északi szél viz 25fok (már nem is hűsít).
Árak a balatoni árak alatt 15-20%-al(a szinvonal is).Étermek szállodák tiszták de tőlük 10 méterre szemetes.A természet érintetlen( a gaz is).Az aranyhomokon lévő csúzdaparkba be lehet vinni kaját piát de bent is csak 3l eva a sör, nincs tömeg jok csuzdák.Várnába nagy forgalom kevés a parkoló a pályaudvaron találtunk azért.
A szállodák ill pénzváltok töbségében 1,83-1,88 között váltják a eur-t, kivéve örültelmebeteg által javasolt a strand délirészén lévő rivera beach-nél ott 1,94.
Kocsival szerbián keresztül jöttünk.Szerbeknél csak szabadkán mértek,autopályán minden kiállonál bent a parkolóban voltak rendörök de nem mértek.Éjfélfele voltunk belgrádba ott volt a legnagyobb dugó(20 perc)Bolgároknál több helyen is mértek.Egyiknél azt mondták 90 helyett 102-vel mentem fizessek 30 levát,
szomoru képet vágtam(meg a gyerekek) mondtam hogy nix leva és elengedett.Szófia-Várna(400Km) között minimális a forgalom kb. 20 autót láttam.
Ja a héliosz spa resort hotelba(allinc.) vagyunk ajánlom mindenkinek.
Ivan Stiga Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21420

Central Plaza Total By Stiga Central Plaza az utcáról.

 

 

Distance From The Kuban By Stiga Kétszáz méter a Hotel Kuban.

 

 

 

Near Distance From The Kuban By Stiga Száz méter a Kuban.
Előzmény: kriszta31 (21418)
RayRay Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21419

Legutóbb Görögországban voltunk busszal, nekem semmi problémám nem volt a 23 órás út alatt, nem hinném hogy most bármi meglepetés érhetne!

Egyébként a Napospartra megyünk, szállásunk a Hotel Tanja*** lesz.

Leírást nem találtam a szállásról seholsem, de szinte mindegy hol alszunk....:P (ár/érték arányban megfelelőnek találtuk)

 

 

 

 

Előzmény: mammamija (21400)
kriszta31 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 21418
köszi. meg tudnád mondani hogy milyen a környék és hogy melyik részén van a napospartnak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!