Keresés

Részletes keresés

IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6607

Hol látsz ilyet?

Előzmény: Platon (6603)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6606

de igy akkor be kellene léptetnie a fórumba is egyből, tehát nem is kellene látnod a belépési részt.ezek szerint mégis, minden alkalommal látod és el kell menned külön az indamail oldalára, ahol egyből belépétet, majd pedig ha viosszajössz a fórumra, itt is be leszel lépve?

Előzmény: D. Belloq (6605)
D. Belloq Creative Commons License 2013.11.28 0 0 6605

Azt írja, hogy rossz a jelszó, vagy a felhasználónév.

A maradjak belépve funkciót használom, igen, így ha egyszer be Indamail-eztem magam a fórumba, nem léptet ki.

Előzmény: IndaAdmin (6604)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.27 0 0 6604

Szia!

 

Bocs, hogy csak most reagálok:

mit ir ki a fórum felülete, ha megpróbálsz belépni?

A "maradjak belépve" funkciót bekapcsolod indamail belépéskor? és így is mindig újra és újra kéri hogy lépj be a fórumon?

Előzmény: D. Belloq (6602)
Platon Creative Commons License 2013.11.26 0 0 6603

Sajnos megint elkezdte a motor az utolsó hozzászólás nem jelenik meg játékot :(

D. Belloq Creative Commons License 2013.11.21 0 0 6602

Sziasztok!

Látom, vótmávót', de úgy tűnik a probléma egyéni lehet, ezért én is megírom.
A forum.index.hués a torzsasztal.hu felületén keresztül sem tudok ide
belépni, csak ha az Indamail-en keresztül teszem azt. A probléma fennáll,
mind, ha kézzel, mind ha automatikus kitöltéssel vannak beírva az adatok.
(Esetemben e-mail, jelszó.)

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.18 0 0 6601

"Azaz olyan ami egyből a HTML-t jeleníti meg, és nem csak egy egyszerű szöveges mező? Mert azt hiszem a iOS csak a szöveges mezőkben csinálja ezt az okos törlési sebességadaptációt"

A "handball.hu"-n ilyen egyszerü szöveges mezö van, ott müködik a dolog.

Az e-mail-szolgáltatóm oldalán rendesen tudom formázni a szöveget (kövér, dölt, sortávolság etc) és választhatok desing-mail és szöveg-mail között (tehát szerintem egyböl HTML-es lesz).

Mindkét helyen megy a gyors ("okos") törlés, csak itt tapasztaltam, hogy "teknösbékába" kapcsol...

Előzmény: IndaAdmin (6600)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.18 0 0 6600

android képfeltöltés: oks, köszi! utánajárunk

 

ios: a más helyek alatt olyan helyeket értesz, ahol hasonló hozzászólásszerkesztő van? Azaz olyan ami egyből a HTML-t jeleníti meg, és nem csak egy egyszerű szöveges mező? Mert azt hiszem a iOS csak a szöveges mezőkben csinálja ezt az okos törlési sebességadaptációt

Előzmény: Törölt nick (6596)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.17 0 0 6599

Nekem eddig kétféle androidos telefonom volt, mindegyikből más-más funkciók érhetők el. Az előzővel én se tudtam képet felrakni. Ha ez segít valamit. A mostani meg mást nem tud, amit az tudott.

Előzmény: Törölt nick (6594)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.17 0 0 6598

Érdeklődnék, várható abban változás, hogy nicknévre keresve ne csak az utolsó 1000 hozzászólás legyen olvasható egy-egy topikból? Az előtte lévők max csak a topik folyamában kereshetők meg. Mi ennek az oka, ki lehet-e iktatni ezt a korlátot?

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.16 0 0 6597
Az elküldöm, és a mégse gombok a jobb alsó sarokban.
Előzmény: IndaAdmin (6595)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.16 0 0 6596

Bocs, hogy én válaszolok más helyett:

android 4.3 alatt a következő jelenik meg a hozzászólás fehér téglalapja alatt:

"Elküldöm" "Mégse"

alatta:

"A hozzászólás a Beállítások oldalon etc..." és semmi más

iOS 7.0.4 alatt megjelenik a képfeltöltés.

viszont, ha már itt tartunk (iOS):

ha a "törlés" gombot hosszan lenyomva tartom, akkor a kezdeti, egyeséve történő, de gyors törlés után elvileg nem csak egy-egy karaktert kellene kitöröljön, hanem többet egyszerre ("ugrálva"). Nem így ezen a fórumon. Itt, ha hosszan nyomva tartom, akkor először gyorsan törlődnek a karakterek, majd a tempó átvált lassúvá, de a karakterenkénti törlés megmarad. Máshol működik a dolog, tehát nem az iOS a hunyó.

Előzmény: IndaAdmin (6595)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.15 0 0 6595

Szia!

 

Mi jelenik meg a helyén a hozzászólás ablak alatt?

Előzmény: Törölt nick (6594)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.14 0 0 6594
Miért nem ajánlja fel a képfeltöltési opciót nekem Androidról? Gépről eddig simán ment.
F. István Creative Commons License 2013.11.12 0 0 6593

Ok. Várom  levelet.

Előzmény: IndaAdmin (6592)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.12 0 0 6592

Mivel indapassokról és email címekről kérdeznélek, ezért írok inkább privátban levelet, és beszéljük meg ott a továbbiakat.

Előzmény: F. István (6589)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.12 0 0 6591

"Mert nagy valószínűséggel ennek a hibának (hogy nem jelenik meg a menüpont a böngésző jobb gombos menüjében) kevés köze lehet a Fórum működtető programjához."

 

Erre gyorsan reagálnék:

úgy néz ki, hogy köze van a Fórumot működtető programhoz (vagyis annak egy részéhez), tehát a hiba nem a ti készülékeitekben van

 

Továbbit majd akkor tudok mondani, ha már megvan a megoldás is

Köszi a törelmet!

Előzmény: Patreides (6585)
Johann Wind Creative Commons License 2013.11.09 0 0 6590

Nálam be van kapcsolva a helyesírás ellenörző opció, de itt mégsem működik, máshol viszont igen. Mondjuk nem is a legfrissebb böngésző verzió van feltelepítve.

Előzmény: Patreides (6579)
F. István Creative Commons License 2013.11.08 0 0 6589

Semmi gond! :)

A jelszavakat magamnak kell beírni, Sehol sem tölti ki automatikusan, csak az email címek vannak benne. 

De mint már írtam itt a fórumon hibásnak írja a jelszót, kint az indexen viszont elfogadja és úgy tudok ide belépni.

Ha felhasználót szeretnék váltani, akkor kilépni ki tudok itt is, de a jelszót megint csak az indexen fogadja el.

Előzmény: IndaAdmin (6582)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.08 0 0 6588

Kedves IndaAdmin.

Vajon mi lehet az oka, hogy az Inda saját felületén (Észrevételek) feltett kérdésekre soha a büdös életben senki sem próbál válaszolni?

Itt az Index Fórumok adminisztrátorai egy részénél ez az alap, de a szolgáltatónál is?

sneci Creative Commons License 2013.11.08 0 0 6587
Előzmény: sneci (6586)
sneci Creative Commons License 2013.11.08 0 0 6586

Fogalmam sincs mitől van. Valamelyik nap megnézem majd az asztali gépen, de már különösebben nem is izgat.

Mióta minden hsz-nél be kellett kapcsolni.

Egy-két éve ezt is szóvátettem itt.

De hát ahogy a mondás mondja: szóvátettem elrepül az írás meg lent van pár 100 hozzászólással lejjebb.

Előzmény: Patreides (6585)
Patreides Creative Commons License 2013.11.08 0 0 6585

Lehet, hogy a 25.0 verziójú FF miatt van? Vagy az op.rendszer miatt? Nem tudom, és ezért még nem is frissítek a legújabb FF-re, egyelőre marad a 22.0. Majd ha úgy adódik. :)

Vagy az FF adott verziója és az adott op.rendszer együtt produkálja?

Mert nagy valószínűséggel ennek a hibának (hogy nem jelenik meg a menüpont a böngésző jobb gombos menüjében) kevés köze lehet a Fórum működtető programjához.

(Bár ki tudja...

Nekem meg, itt az FF 22.0-ben az az érdekesség jött elő, hogy hiába kapcsolom ki a Beállításoknál a Helyesírás-ellenőrzést, a menüben továbbra is megjelenik és működik a menüpontja. :)

De ez sem a Fórum miatt van, szerintem.)

sneci Creative Commons License 2013.11.08 0 0 6584

Az én gondom, hogy eltűnt innen a helyesírási opció.

Előzmény: Patreides (6583)
Patreides Creative Commons License 2013.11.08 0 0 6583

Most a Firefox-ban a Kiegészítőknél kikapcsoltam/bekapcsoltam a magyar és angol ellenőrző szótárakat (persze újraindítottam a böngészőt) és most működik a beírás közben az ellenőrzés. Persze csak akkor, ha a jobb gombos menüben bekapcsolom.

Viszont a jobb gombos menüben hiába kapcsolom be a Helyesírás-ellenőrző menüpontot, a szerkesztő ablak bezárása után, ha új kommentet akarok írni, az új szerkesztőablakban az újra kikapcsolt állapotban van, és így nem ellenőriz, tehát újra jobb egérgomb, menü, bekapcsolás.

De most legalább egy hozzászólás megírása folyamán csak egyszer kell bekapcsolni, és minden beírt új szót leellenőriz.

És a nyelvek között is lehet váltani a komment írása közben.

 

Egy phpBB alapú fórumon most kipróbáltam, ott minden szépen működik, újabb hozzászólásnál sem kell újra bekapcsolnom a jobb gombos menüben, mert megjegyzi, hogy ott a pipa.

Itt nem jegyzi meg.

Előzmény: sneci (6580)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.08 0 0 6582

Elnézést, nagyon elmaradtam a válasszal :(

 

A jelszavad te írod be, vagy a böngésző megjegyezte és kitölti helyetted?

Előzmény: F. István (6515)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.08 0 0 6581

Köszi a jelzést, utánanézünk!

Előzmény: Johann Wind (6577)
sneci Creative Commons License 2013.11.07 0 0 6580

Pont ez az, hogy nálam egy idő óta a hsz ablakba kattintva nincs meg!

Szótárak hozzáadása az van.

FF 25.0

Előzmény: Patreides (6579)
Patreides Creative Commons License 2013.11.07 0 0 6579

Nálam sem működik beírás közben, hiába van bepipálva a beállításoknál (Beállítások/Speciális/Általános/Böngészés) az opció.

Csak akkor ellenőrzi az addig beírt szöveget végig, ha a Fórum komment szerkesztőablakban jobb egérgombba előhívott menüben ki-, utána ismét bekapcsolom a Helyesírás-ellenőrzést. (Firefox 22.0)

Előzmény: sneci (6578)
sneci Creative Commons License 2013.11.07 0 0 6578

Nem működik, vagy nincs is meg az opció?

Mert nálam már jó ideje nincs meg.

Előzmény: Johann Wind (6577)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!