Keresés

Részletes keresés

Netuddki_m Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110613

És gondolom még most jön az is, hogy Bailly kidől pár hétre.

 

Legalább 4 hét, egyelőre...De ez azt is jelenti, hogy nem szakadt el a szalag.

Előzmény: nistelrooij (110612)
nistelrooij Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110612

Ebben nem hiszek. A szpesöl1 sara ez inkább. Itt van október vége és nem tudjuk mi a felállásunk, mi a kezdő, mit akarunk játszani, nincs egy összeszokott mag akik játszanak 4-5 meccset sorban, nincs meg melyik CM pár a legjobb mert vagy jegel egyeseket ki sem próbálva vagy ragaszkodik értelmetlenül, random ki játszik a széleken, kinek mi a posztja, kukázta Schweinsteigert, de Carrick se játszik, tetejébe a saját igazolása se játszik, viszont Fellaini alapember stb. hát elég sok kérdés, nem? Einsteinezhet amennyit akar, de térdeljen csak szépen legora ilyen két hónap után. Ha egy jól működő gépezet áll le hirtelen akkor elhiszem a buktatás elméleteket, de nálunk eleve nem állt össze semmi, egy rakás rotált idegen van a pályán.

Nincs balance, egyik meccsen jól védekezünk de nem tudunk támadni, másikon helyzetek de nincs védelem. Még akik nem bírják őt kb. közös megegyezés volt azért játék olyan amilyen cél szentesíti az eszközt alapon legalább hozza az eredményt, gatyába rázza a védekezést, behúzzuk a kötelezőket. Nem így fest jelenleg. Balance téma másképpen: kb. ilyen 3-at nyerünk, 3-at bukunk ritmusban nyomjuk CS óta. Csak PL-t nézve 4 győzelem, ebből 3 az elején, azóta kuka minden kivéve a Leicester verést. 3 rangadóból 1 pont, mellé Watford-Stoke 1 pont, ez így édeskevés. Jó augusztus után két rossz hónap. Mikor a kommentátor mondja az ellenféltől XY még nem lőtt gólt, XY csapat mióta nem nyert akkor már szorul össze a gyomrom, mert ugye persze a United ellen megcsinálják. Az is mi az Everton úgy előzött régebben nyertek utoljára mint mi. Most ligakupa városi derbi ki tudja mi lesz, múltkor taktikailag nagyon Guardiola nyert, Mourinho elnézte a kezdőt, aztán Burnley, Swansea papíron muszáj lenne hozni a 6 pontot és úgy fogadni az Arsenalt, és már illene bajnoki rangadót nyernie. Ha a nagy barátja Wenger is letaktikázza az Old Traffordon lehet szanatóriumba kell majd küldeni. Énekelte neki tegnap a SB you are not so special anymore...

És gondolom még most jön az is, hogy Bailly kidől pár hétre.

Előzmény: Born2beGunner (110604)
C. Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110611

Itt a nagy letargia közepette azért Isten Éltesse Rooneyt!!!

C. Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110610

Hát az...

Előzmény: ironmaiden70 (110609)
ironmaiden70 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110609

Én is szeretem, de azért kurva gáz, hogy ha elköltesz 600 millát, és Carricket követeled a kezdőbe.

Előzmény: C. (110605)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110608

szóval, amikor megy a csapatainak, akkor egy zseniális edző, amikor meg nem, akkor meg akarják buktatni a játékosai?

Előzmény: Born2beGunner (110604)
MU59 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110607

+1 Carrickre!

Előzmény: Welbeck (110606)
Welbeck Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110606

Sajnos valamiert Mourinho nem birja Carricket, pedig siman az alapkezdoben lenne a helye es nem csak a kupameccseken kene szerepeltetni. 

 

 

Attol felek, hogy ha szerdan kiesunk a City ellen (foleg ha jol megszornak) akkor moralisan olyan melyre kerulunk, ahonnan mar nagyon nehezen fogunk tudni visszajonni.

Előzmény: C. (110605)
C. Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110605

Carricknek alap helye lenne a kezdőben,nem is értem Mourinhot mert amikor játszott mindig az egyik legjobb volt, még ha nem is feltünő a játéka

Előzmény: nistelrooij (110601)
Born2beGunner Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110604

Szerintem itt buktatás van...nem óhajtok sem káoszt vagy pánikot kelteni az "ellenség" soraiban, de ami Nálatok folyik az kísértetiesen emlékeztet arra ami a portugállal történt legutóbb a Bridge-en.

nistelrooij Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110603

Abban remélem egyetértesz nem Fellaininek kéne a párjának lenni.

Előzmény: Netuddki_m (110602)
Netuddki_m Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110602

Ez nem így van...A Fener ellen az első félidőben borzasztó volt a mezőnyben, sok hibával játszott. A tizit belőtte, meg 20-ról bekente Lingard labdáját, de nem játszott jól.

Előzmény: nistelrooij (110601)
nistelrooij Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110601

A Fenerbahce ellen jól működött Pogba, a pogbás gólját is megrúgta, jól passzolt kicsiben, jól mozgott. Persze akkor volt a közelében egy Mata, Rooney és mögötte egy Carrick. Kicsit más mint Fellainival párban lenni... Juvéban is ott volt mellette/mögötte Pirlo, Marchisio, Vidal. Carrick az a játékos aki ha játszik lehet 2-3 másik előbb eszedbe jut ki volt jó, mert éppen assziszt vagy gól, de ha nem játszik meglátszik a hiánya. Ő a ragasztó aki lehetővé teszi a többiek tudják csinálni a maguk dolgát. Egyszerűen ezért nem értem nyár óta az van, hogy a Herrera, Carrick, Schneiderlin urambocsá Blind sor helyett többnyire Fellaini játszik a kp-n Pogba mögött és mellette még Mkhitaryan sincs sehol, Mata is hol kezd hol nem.

Előzmény: Attila F (110597)
Netuddki_m Creative Commons License 2016.10.24 -1 1 110600

Egyébként nagyon úgy tűnik, hogy mentális gondok vannak nála...Szimpatikus, hogy nem Mourinho-ra fogod, mert a legtöbb Juve szurkolónak az a hozzáállása, hogy Pogba egy isten, Mou meg egy gyökér és nem tudja használni...Igazából egy csomó mindent játszott már, de nem volt még jó meccse...Nem sikerülnek a dolgai, a cselek, a lövések, passzok. És ami nagyon szembetűnő, hogy fizikailag nem kiemelkedő, el is fárad a meccsek végére, és a párharcoknál sem elég határozott...Ja, és a döntéshozatali sebessége sem jó...

Előzmény: Attila F (110597)
nistelrooij Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110599

Zlatan az Zlatan, rajta nem kell meglepődni. Ő mindig is az FC Zlatanban játszott elsősorban karrierje során. Ha nem Mourinhot nevezik ki nem is jött volna, ő olyan ekkora égés után is örül valaki elkéri a nagy Zlatan mezét. Ezzel nem is lenne gond, nem tőle várom átérezze mit jelent a United mezében játszani, ha legalább jó zsoldos módjára beverné a helyzeteit, de az utóbbi hetekben csak falcaozik. Cserébe a neve miatt lecserélhetetlen.

Előzmény: Mirrmurr (110580)
For-dzsi Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110598

Nekem ezt nem kell mondani. :-) Minden menedzser röptette az előző stábot és hozhatta kontroll nélkül a saját embereit. Megvehette azokat a játékosokat, akit akart és tudott, mert van pénz bőven. Woody fasza üzleti CEO, de szakmailag kevés és nem lehet szabad kezet adni egyetlen menedzsernek sem a mai világban, mikor 2-3 éves ciklusok vannak. Ha a harmadik menedzserrel is bukó lesz, akkor nem odázható tovább a klubstruktúra átalakítása. Bár már most is késő...

Előzmény: giornalista (110593)
Attila F Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110597

Pogbáról több szó esett itt. Juve-drukkerként azt tudom mondani, hogy szerintem egy fantasztikus játékos, pedig most nem épp a szívem csücske, hogy eligazolt a Juvétól. Alapvetően szerintem egy támadó felfogású box-to-box középpályás, aki a védekezéstől sem ijed meg; elég sok a szerelése és a megelőzése, jól helyezkedik. Emellett jól cselez, lő, passzol - nagyon univerzális játékos. Kiszolgálni nem kell, egyedül is képes megoldani a szituációkat, bár azért nyilván kell neki valaki, akivel össze tud játszani (ahogy minden játékosnak, surprise, surprise). Védekező középpályás szerepkörben nem az igazi, ott a támadó skilljei nem érvényesülnek.

Mentálisan nem annyira erős, legalábbis egy rosszabb állapotban lévő csapatot nem tud a hátán cipelni. Ez látszott tavaly ősszel is a Juvéban. Amíg a csapat nem volt kész, addig ő is csak szenvedett (ráadásul a tízes mezt se viselte jól, rá kellett firkálnia tollal feliratokat, állítólag pszichológus ajánlására, hogy jobban bírja a helyzetet), aztán belelendült és a bajnokság legjobbja lett a whoscored szerint (volt 8 gólja és 12 asszisztja, ami nagyon jó, tekintve, hogy nem játszott túl közel a kapuhoz).

Most is könnyen ez lehet a helyzet, pláne most még a világ legdrágább játékosa címkét is viseli, ami külön megnehezíti a helyzetét. Szerintem egyébként most sem rossz, de ha kicsit összeállna a csapat, akkor simán húzóember lenne.

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110596

Én személy szerint a szezon előtt sem örültem Mourinhonak. Kevés edző van (ha van egyáltalán), akit jobban utálok, mint őt. Értettem én itt sokak lelkesedését, de nem tudtam osztozni benne. Valahol persze reménykedtem, hogy hátha lehet mea culpázni a szezon végén, de úgy tűnik nem nagyon lesz rá szükségem. Mou vakon repül, és mikor nem jönnek az eredmények, akkor nála általában elkezdődik a vagdalkozás, háborús övezetté válik az öltöző. Sajna nem hiszem, hogy mi ebből jól jövünk ki.

 

Azoknak, akik szerint a keret hulladék, és a játékosok nem MU szintűek, csak azt tudom mondani, hogy az Öreg Evansekből, Youngokból, Valenciákból, Cleverleykből bajnokot csinált... Persze ez múltba révedés, meg változik a foci, de biztos vagyok benne, hogy ha holnaptól megint az Öreg ülne a padra, akkor sok minden változna. A nyári igazolásaink közül én Ibrát nem igazán vártam. Ez Anglia, nem Franciaország, nem is fiatal játékos. Az elején azt hittem rám cáfol, mikor elkapta a fonalat, de mára bebizonyosodni látszik, hogy itt nem lesz akkora király.

 

Az idén a meccseinket nem is igazán nézem (pár kivétel volt). Meccs után megnézem az eredményt, elolvasom az összefoglalókat, végigolvaslak titeket, és megállapítom, hogy jó döntés volt inkább sétálni a kutyákkal a Balaton parton, vagy bringázni a gyerkőcökkel. 

Gerilla01 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110595

Juventusban és a válogatottban sem játszik ennyire előretolt középpályást

Előzmény: milton keynes (110584)
Mirrmurr Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110594

Jó, jó, nyilván nem szánalmas ezért, hanem furcsa tőle, hogy kezdeményezi a jópofizást, és ez a mostani meccs tükrében volt szokatlan. Felőlem természetesen művelheti, én nagyon bírom őt.

Viszont amit írsz, az jogos, hogy szavak szintjén megy a bűnbánás, de olyan nagy vehemenciát nem látok a következő meccsen (se). Bazz, valami tapasz kéne Fergie hajszárító-fejével, amit a combjukra ragasztanak, és játék közben ott lenne stigmaként.

Előzmény: Netuddki_m (110588)
giornalista Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110593

ezért kellene átállni a DoF+manager felállásra. kell egy hosszútávú szakmai vezető és kell egy ember a kispadra.

Előzmény: For-dzsi (110582)
giornalista Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110592

és nálunk mik egyébként?

 

a keretünkkel van a legkevesebb probléma, 1-2 játékost esetleg hoznék, de itt nem ez a gond.

Előzmény: C. (110586)
Tompus999 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110591

Pontosan!

Előzmény: CHACAL (110578)
Netuddki_m Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110588

Ez a vég...Szánalmas kis bohóc ez a svéd köcsög...Ez példakép?#Ibraout

 

Elfogadhatatlan ez a mentalitás a játékosok részéről, következmények nélküli klub lettünk, itt nem kell jól focizni, megszakadni, szarul érezni magad egy vereség után, elég ha twitterre kiteszed, hogy bounce back meg kisfaszom. Ezért kellett volna nyáron a szemetet kitakarítani, mert az itt maradók is éreznék, ha nem teljesítenek, akkor rövid úton ki lesznek baszva. Stratégiai hiba volt ennek az elmulasztása...

 

 

Előzmény: Mirrmurr (110580)
zorc09 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110587

a PL legjobb kerete, Pogba, MU...:)

C. Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110586

Addig amíg ilyen játékosok vannak a keretben mint Rojo,Fellaini,Blind,Darmian,Young stb addig ne is akarjunk nagyot álmodni.

Ezek a játékosok még szerintem az Evertonban is cserék lennének (nem lenézve az evertont).

 

 

Vörös Sördög Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110585

Azért sokat dobna az ő teljesítményén is, ha tudna valakivel kényszerítőzni, esetleg jó indításokat is kapna...

Lingard és Rashford helyére betehetnénk 2 farönköt is, azokról legalább visszajönnek a labdák.

Előzmény: milton keynes (110583)
milton keynes Creative Commons License 2016.10.24 0 0 110584

Csodálkozom, hogy azt senki nem említi, hogy Mou Pogbát is tőle teljesen idegen szerepkörben próbálja játszatni már meccsek óta

 

az idény elejét hátravontabban kezdte, fellaini társaként, akkor az volt a baj. most előrébb játszik, nem kell az ellenfél nyakában lihegnie, többet támadhat - többnyire eredménytelenül. melyik volna az a szerepkör, ami nem idegen neki?

Előzmény: Gerilla01 (110575)
milton keynes Creative Commons License 2016.10.24 0 1 110583

Pogba remek játékos, de ki kell őt szolgálni

 

vazze, az már a vég, ha még egy középpályást ki kell szolgálni!

Előzmény: Vörös Sördög (110571)
For-dzsi Creative Commons License 2016.10.23 0 0 110582

Ezt még hányszor írod le? Értelmes emberek elsőre is megértik. Még egyszer és utoljára, nem az a baj, hogy drágán igazolunk, hanem, hogy nem jönnek be. Azok sem tudják használni, akik idehozták őket. 

A menedzser cserék azt is jelentik, hogy évente újratervezés van, Luinal ehhez még új menedzser sem kellett. Jó lenne egy minimális szint, és állandóság. és ez nem vedobeszed Mourinho mellett. 

Előzmény: ironmaiden70 (110581)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!