Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.12.25 0 0 6631

Sziasztok!

 

Kellemes Ünnepeket!

 

Lehet nem ide kellene írnom, de szeretném megtudni, hogy tudom e törölni valahogy a hozzászólásomat. Régebben volt rá mód, ha jól emlékszem. Most meg nem találom, hogy hogy lehet.

 

Ha van rá mód, kérlek benneteket segítsetek.

Előre is köszönöm.

 

 

Amateur-no1. Creative Commons License 2013.12.25 0 0 6630

Nagy tisztelettel kívánok Boldog Karácsonyt és Új esztendőt minden kedves Fórumozónak és a Moderátoroknak !

 

Csak egy apró gondom van, az esetek 80%-ában belépésemkor ez jelenik meg - 

 

"A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal, ami a következő okok miatt történhet:

  • A fórum egy zárt részét próbálta elérni.
  • Kitiltották a fórum valamely részéről, vagy a teljes fórumból, amiről közleményekoldalon tud tájékozódni.

Amennyiben kérdése lenne, kérjük vegye fel a kapcsolatot a moderátorokkal."

 

Ezután a vissza gombra kattintva, minden rendben van és be vagyok lépve.

Ez vajon miért lehet ?

Nem sürgős a dolog, csak érdekesnek látom, vajon én hibáztam valamikor az előzményekben, vagy a rendszer viccelődik?

 

Üdv:  Amateur-no1.

kulindamani Creative Commons License 2013.12.19 0 0 6621
Előzmény: dave6847 (6620)
dave6847 Creative Commons License 2013.12.19 0 0 6620

Nem müködik a "Válts nicknevet" funkció hiába választom ki a  megkévő "rhéma" nicket nem váltódik. Mit lehet tenni ?

liscsimik Creative Commons License 2013.12.18 0 0 6619

Már érdeklődtem ez ügyben, de hülyének néztek, pedig csak nem érek rá sokat foglalkozni ezzel. Régi nick valamiért nem akart összekötődni az indapass-al. Miután alkottam kínomban új nicket, a régit is lehetett állítólag hozzákötni, csak azt hogy is kéne -lehetne használni??

Tibcsi0508 Creative Commons License 2013.12.17 0 0 6618

Sziasztok!

 

Mi lehet az oka, hogy nem tudok hozzászólni a FUTÓ bolondok topichoz?

 

"A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal." ez az üzenet jelenik meg, ha megpróbálok hozzászólást írni.

 

Üdv. T

sneci Creative Commons License 2013.12.11 0 0 6617

Elküldés után valóban egyből frissült!

Előzmény: sneci (6616)
sneci Creative Commons License 2013.12.11 0 0 6616

Mivel vagy 2 éve reklamáltam emiatt, köszönöm!

Előzmény: IndaAdmin (6615)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.12.11 0 0 6615

Tegnap került ki élesbe az a javítás, ami megoldja a bal oldali Kedvencek doboz frissítésében tapasztalható késleltetési problémákat. Átlagfelhasználóknak praktikusan ez azt jelenti, hogy azonnal frissül a topik a Kedvencekben, ha új poszt érkezik oda.

Azoknak, akiknek 15nél több topikjuk van a Kedvencekben, némi késleltetés továbbra is lesz, de ez messze kisebb, mint az eddigi volt.

 

Ha bárki bármi furcsaságot tapasztal a Kedvencekben, írja meg ide!

Köszi az eddigi türelmet!

Előzmény: Kilroy (6564)
D. Belloq Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6614

Ha törlöm a sütiket meg ilyeneke, olyankor mindenhonnan kilép a Firefox.
Ilyenkor újra be kell ide jelentkeznem, és ez csak az Indamail-en keresztül megy.
Hétköznapokon, úgy általában, amikor nem csinálok semmit a böngészővel, bejelentkezve hagy.

 

Igen, ha belépek az Indamail-be és átváltok ide, azonnal beléptet, nincs gond. Ám, ha simán
innen akarok belépni, akkor a rossz felhasználónév/jelszó üzenetet hozza ki.

Előzmény: IndaAdmin (6606)
scarabaeus Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6613

A lehetőség meglenne rá, az alt tag mellett a title tag használatával, utóbbit máig sárga popup mutatja, mindenhol.

Előzmény: FASIRT (6612)
FASIRT Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6612

Kösz. Azért kár érte, inkább szabványosíthatták volna az IE megoldást.

Előzmény: scarabaeus (6610)
Patreides Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6611

Ha beírok oda egy szöveget, és a Módosításra kattintok, akkor ott, a Beillesztés, Eltávolítás mellett lévő kép fölé téve a kurzort, a FireFox is megjeleníti a szöveget kis sárga buborékban.

Viszont a kész hozzászólásban lévő kép fölé már hiába viszem a kurzort, ott már nem jelenik meg a szöveg.

Előzmény: scarabaeus (6610)
scarabaeus Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6610

Az nem feliratozásra való, hanem az lesz a kép helyén megjelenő szöveg (ha a kép nem tölthető be), illetve a képernyőolvasó programok is azt használják a kép megnevezésére. (ALT tag-ek)

A szabványtól eltérésben mindig is jeleskedő Internet Explorer megjelenítette annak idején ezeket kis sárga téglalapban, de még ha azt is használnál, manapság már nem mutatja, a többi, szabványokat követőhöz hasonlóan (amelyeknél amúgy sosem volt ilyen popup). Egy topikban rákereshetsz az ilyen képeket használó hozzászólásokra, a .jpg" alt=" szöveg gyorskeresésével, találni fogsz, mert most is ott vannak azok az alt tag-ek, csaképp a böngésző nem fogja kiírni őket (max. a kép tulajdonságait lekérve a jobbgombos menüvel)

Előzmény: FASIRT (6608)
Platon Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6609

Már sehol. Akkor jelentkezett egyszer, de rögtön meg is szűnt. 

Előzmény: IndaAdmin (6607)
FASIRT Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6608

Régen a képekhez lehetett olyan szöveget csatolni, ami megjelent, ha a kép fölé vittem a kurzort. Egy szövegablak most is megjelenik a képfeltöltésnél a kép mellett, de nem látom, hogy az oda beírt szöveg mire jó. Mire jó?

És nem lehetne ezt a jó kis kiegészítést visszahozni?

IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6607

Hol látsz ilyet?

Előzmény: Platon (6603)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6606

de igy akkor be kellene léptetnie a fórumba is egyből, tehát nem is kellene látnod a belépési részt.ezek szerint mégis, minden alkalommal látod és el kell menned külön az indamail oldalára, ahol egyből belépétet, majd pedig ha viosszajössz a fórumra, itt is be leszel lépve?

Előzmény: D. Belloq (6605)
D. Belloq Creative Commons License 2013.11.28 0 0 6605

Azt írja, hogy rossz a jelszó, vagy a felhasználónév.

A maradjak belépve funkciót használom, igen, így ha egyszer be Indamail-eztem magam a fórumba, nem léptet ki.

Előzmény: IndaAdmin (6604)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.27 0 0 6604

Szia!

 

Bocs, hogy csak most reagálok:

mit ir ki a fórum felülete, ha megpróbálsz belépni?

A "maradjak belépve" funkciót bekapcsolod indamail belépéskor? és így is mindig újra és újra kéri hogy lépj be a fórumon?

Előzmény: D. Belloq (6602)
Platon Creative Commons License 2013.11.26 0 0 6603

Sajnos megint elkezdte a motor az utolsó hozzászólás nem jelenik meg játékot :(

D. Belloq Creative Commons License 2013.11.21 0 0 6602

Sziasztok!

Látom, vótmávót', de úgy tűnik a probléma egyéni lehet, ezért én is megírom.
A forum.index.hués a torzsasztal.hu felületén keresztül sem tudok ide
belépni, csak ha az Indamail-en keresztül teszem azt. A probléma fennáll,
mind, ha kézzel, mind ha automatikus kitöltéssel vannak beírva az adatok.
(Esetemben e-mail, jelszó.)

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.18 0 0 6601

"Azaz olyan ami egyből a HTML-t jeleníti meg, és nem csak egy egyszerű szöveges mező? Mert azt hiszem a iOS csak a szöveges mezőkben csinálja ezt az okos törlési sebességadaptációt"

A "handball.hu"-n ilyen egyszerü szöveges mezö van, ott müködik a dolog.

Az e-mail-szolgáltatóm oldalán rendesen tudom formázni a szöveget (kövér, dölt, sortávolság etc) és választhatok desing-mail és szöveg-mail között (tehát szerintem egyböl HTML-es lesz).

Mindkét helyen megy a gyors ("okos") törlés, csak itt tapasztaltam, hogy "teknösbékába" kapcsol...

Előzmény: IndaAdmin (6600)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.18 0 0 6600

android képfeltöltés: oks, köszi! utánajárunk

 

ios: a más helyek alatt olyan helyeket értesz, ahol hasonló hozzászólásszerkesztő van? Azaz olyan ami egyből a HTML-t jeleníti meg, és nem csak egy egyszerű szöveges mező? Mert azt hiszem a iOS csak a szöveges mezőkben csinálja ezt az okos törlési sebességadaptációt

Előzmény: Törölt nick (6596)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.17 0 0 6599

Nekem eddig kétféle androidos telefonom volt, mindegyikből más-más funkciók érhetők el. Az előzővel én se tudtam képet felrakni. Ha ez segít valamit. A mostani meg mást nem tud, amit az tudott.

Előzmény: Törölt nick (6594)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.17 0 0 6598

Érdeklődnék, várható abban változás, hogy nicknévre keresve ne csak az utolsó 1000 hozzászólás legyen olvasható egy-egy topikból? Az előtte lévők max csak a topik folyamában kereshetők meg. Mi ennek az oka, ki lehet-e iktatni ezt a korlátot?

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.16 0 0 6597
Az elküldöm, és a mégse gombok a jobb alsó sarokban.
Előzmény: IndaAdmin (6595)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.16 0 0 6596

Bocs, hogy én válaszolok más helyett:

android 4.3 alatt a következő jelenik meg a hozzászólás fehér téglalapja alatt:

"Elküldöm" "Mégse"

alatta:

"A hozzászólás a Beállítások oldalon etc..." és semmi más

iOS 7.0.4 alatt megjelenik a képfeltöltés.

viszont, ha már itt tartunk (iOS):

ha a "törlés" gombot hosszan lenyomva tartom, akkor a kezdeti, egyeséve történő, de gyors törlés után elvileg nem csak egy-egy karaktert kellene kitöröljön, hanem többet egyszerre ("ugrálva"). Nem így ezen a fórumon. Itt, ha hosszan nyomva tartom, akkor először gyorsan törlődnek a karakterek, majd a tempó átvált lassúvá, de a karakterenkénti törlés megmarad. Máshol működik a dolog, tehát nem az iOS a hunyó.

Előzmény: IndaAdmin (6595)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.11.15 0 0 6595

Szia!

 

Mi jelenik meg a helyén a hozzászólás ablak alatt?

Előzmény: Törölt nick (6594)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.14 0 0 6594
Miért nem ajánlja fel a képfeltöltési opciót nekem Androidról? Gépről eddig simán ment.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!