Keresés

Részletes keresés

IndaAdmin Creative Commons License 2014.01.02 0 0 6645

Igen, ez ismert hiba.

A hozzászólás szerkesztőablaka nem kutyaközönséges beviteli mező, ezért nem működik benne a helyesírás ellenőrzés.

Kis türelmet és keresünk erre is megoldást

Előzmény: Patreides (6640)
IndaAdmin Creative Commons License 2014.01.02 0 0 6644

Köszi, hogy segítesz! :)

Előzmény: Patreides (6632)
IndaAdmin Creative Commons License 2014.01.02 0 0 6643

Szia!

 

A Fórum melyik részén próbálsz meg belépni? a nyitóoldal bal felső részén?

 

Köszi a jókivánságokat, hasonlókat Neked is!

Előzmény: Amateur-no1. (6630)
Törölt nick Creative Commons License 2013.12.30 0 0 6642

Miért engeditek, hogy mindenféle zöldfülű gyakorlásképpen piszkálja a kódot?

Törölt nick Creative Commons License 2013.12.30 0 0 6641

Itt (index fórum) más dolog sem működik, ami máshol mindenhol igen: iOS alatt a gyorstörlés a karakterenkénti helyett, sőt, még be is lassul "váltáskor" (amikor a kezdeti karakterenkéntiről gyorstörlésre kellene váltania, tehát érzékeli, hogy "valamit tenni kéne", de rossz parancsot kap a fórum programjától). Le lettem pattintva azzal, hogy "ez HTML-es, azért nem működik", holott minden más HTML-es szövegablaknál működik, csak itt nem.

Előzmény: Patreides (6640)
Patreides Creative Commons License 2013.12.30 0 0 6640

Na jól van, remek.

Frissítettem a 22.0 Firefoxról a 26.0-ra.

Az eredmény: a helyesírás-ellenőrzés máshol működik (magyar is, angol is), de itt a Fórumon a szerkesztőablakban már egyáltalán nem. És nem csak hogy nem működik, de még a jobb gombos menüben sem jelenik meg most már a "Helyesírás-ellenőrzés", sem pedig alatta a "Nyelvek" menüpont. Helyettük a Szótárak hozzáadása menüpont van ott, ahol az előzőeknek kellene lennie.

És hiába is kapcsolom ki, és utána újra be az Eszközök/Kiegészítők között, sőt, újra is telepítettem a magyar szótárt, nem segít.

Úgy néz ki, mintha ez (és csakis ez) a szerkesztőablak itt nem venné tudomásul a telepített helyesírás-ellenőrző szótárakat.

A Firefox 22.0 verzióban még működött itt is.

Hát most szomorú vagyok. I'm blue.

Előzmény: Törölt nick (6638)
Patreides Creative Commons License 2013.12.30 0 0 6639

Nálam működik, de csak akkor, ha a szerkesztőablak megnyitása után a jobb egérgombbal előhívott menüben mindig bekapcsolom a szöveg beírása előtt, vagy közben.

A komment elküldése után ez a bekapcsolást újra elfelejti, és új komment írásánál újra jobb egérgomb, és "Helyesírás-ellenőrzés" bekapcs.

(22.0 Firefox)

(De ez már haladás, mert korábban (vagy korábbi verziónál?) az ellenőrzés csak az adott bekapcsolás előtt beírt szövegre élt, real time nem ellenőrzött, újra ki-, aztán megint be kellett kapcsolni az új mondatokhoz.)

Előzmény: Törölt nick (6638)
Törölt nick Creative Commons License 2013.12.29 0 0 6638

Firefoxban az összes inputboxban működik nyelvi javitó program kivéve a hozzászólás szövegszerkesztőjében.

Szerintem érdemes lenne javítani vagy egy tippet ha kaphatnék a bekapcsolásához.

víztorony Creative Commons License 2013.12.29 0 0 6637

nekem balra, és pont ne lóg ki.

Előzmény: D. Belloq (6635)
víztorony Creative Commons License 2013.12.29 0 0 6636
Előzmény: tipcsibácsi (6634)
D. Belloq Creative Commons License 2013.12.27 0 0 6635

A képeket csak nekem dobálja ki a monitor jobb csücskébe? - Azaz ha ráklikkelek egy képre, hogy megnézzem nagyobban, a pop-up ablakot kiküldi jobbra föl úgy, hogy a fele kilóg.

tipcsibácsi Creative Commons License 2013.12.27 0 0 6634

Segítsetek már vagy irányítsatok valahova olyannal kapcsolatban, hogy nem tudom összekötni a nickemet az indapasszal.

Azt írja, hogy nem sukerült összekötni az indapasszal pedig a nicknév is és a jelszó is helyes. Hogy kell csinálni?

Törölt nick Creative Commons License 2013.12.26 0 0 6633

Köszönöm a segítséget. 

Végül is az este már megoldodott, úgy ahogy Te is írtad. 

Előzmény: Patreides (6632)
Patreides Creative Commons License 2013.12.26 0 0 6632

Törölni nem tudod, de (a topik neve, linkje és a hozzászólás száma, vagy közvetlen link - láncos jel - megadásával ) kérheted a törlését a moderátortól a megfelelő moderátoros topikban. Hogy az melyik, azt meg meg tudod keresni úgy, hogy megnézed fent, az adott topik neve felett a Fórum >> Fórumcsoport >> Stb. résznél.

Előzmény: Törölt nick (6631)
Törölt nick Creative Commons License 2013.12.25 0 0 6631

Sziasztok!

 

Kellemes Ünnepeket!

 

Lehet nem ide kellene írnom, de szeretném megtudni, hogy tudom e törölni valahogy a hozzászólásomat. Régebben volt rá mód, ha jól emlékszem. Most meg nem találom, hogy hogy lehet.

 

Ha van rá mód, kérlek benneteket segítsetek.

Előre is köszönöm.

 

 

Amateur-no1. Creative Commons License 2013.12.25 0 0 6630

Nagy tisztelettel kívánok Boldog Karácsonyt és Új esztendőt minden kedves Fórumozónak és a Moderátoroknak !

 

Csak egy apró gondom van, az esetek 80%-ában belépésemkor ez jelenik meg - 

 

"A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal, ami a következő okok miatt történhet:

  • A fórum egy zárt részét próbálta elérni.
  • Kitiltották a fórum valamely részéről, vagy a teljes fórumból, amiről közleményekoldalon tud tájékozódni.

Amennyiben kérdése lenne, kérjük vegye fel a kapcsolatot a moderátorokkal."

 

Ezután a vissza gombra kattintva, minden rendben van és be vagyok lépve.

Ez vajon miért lehet ?

Nem sürgős a dolog, csak érdekesnek látom, vajon én hibáztam valamikor az előzményekben, vagy a rendszer viccelődik?

 

Üdv:  Amateur-no1.

kulindamani Creative Commons License 2013.12.19 0 0 6621
Előzmény: dave6847 (6620)
dave6847 Creative Commons License 2013.12.19 0 0 6620

Nem müködik a "Válts nicknevet" funkció hiába választom ki a  megkévő "rhéma" nicket nem váltódik. Mit lehet tenni ?

liscsimik Creative Commons License 2013.12.18 0 0 6619

Már érdeklődtem ez ügyben, de hülyének néztek, pedig csak nem érek rá sokat foglalkozni ezzel. Régi nick valamiért nem akart összekötődni az indapass-al. Miután alkottam kínomban új nicket, a régit is lehetett állítólag hozzákötni, csak azt hogy is kéne -lehetne használni??

Tibcsi0508 Creative Commons License 2013.12.17 0 0 6618

Sziasztok!

 

Mi lehet az oka, hogy nem tudok hozzászólni a FUTÓ bolondok topichoz?

 

"A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal." ez az üzenet jelenik meg, ha megpróbálok hozzászólást írni.

 

Üdv. T

sneci Creative Commons License 2013.12.11 0 0 6617

Elküldés után valóban egyből frissült!

Előzmény: sneci (6616)
sneci Creative Commons License 2013.12.11 0 0 6616

Mivel vagy 2 éve reklamáltam emiatt, köszönöm!

Előzmény: IndaAdmin (6615)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.12.11 0 0 6615

Tegnap került ki élesbe az a javítás, ami megoldja a bal oldali Kedvencek doboz frissítésében tapasztalható késleltetési problémákat. Átlagfelhasználóknak praktikusan ez azt jelenti, hogy azonnal frissül a topik a Kedvencekben, ha új poszt érkezik oda.

Azoknak, akiknek 15nél több topikjuk van a Kedvencekben, némi késleltetés továbbra is lesz, de ez messze kisebb, mint az eddigi volt.

 

Ha bárki bármi furcsaságot tapasztal a Kedvencekben, írja meg ide!

Köszi az eddigi türelmet!

Előzmény: Kilroy (6564)
D. Belloq Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6614

Ha törlöm a sütiket meg ilyeneke, olyankor mindenhonnan kilép a Firefox.
Ilyenkor újra be kell ide jelentkeznem, és ez csak az Indamail-en keresztül megy.
Hétköznapokon, úgy általában, amikor nem csinálok semmit a böngészővel, bejelentkezve hagy.

 

Igen, ha belépek az Indamail-be és átváltok ide, azonnal beléptet, nincs gond. Ám, ha simán
innen akarok belépni, akkor a rossz felhasználónév/jelszó üzenetet hozza ki.

Előzmény: IndaAdmin (6606)
scarabaeus Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6613

A lehetőség meglenne rá, az alt tag mellett a title tag használatával, utóbbit máig sárga popup mutatja, mindenhol.

Előzmény: FASIRT (6612)
FASIRT Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6612

Kösz. Azért kár érte, inkább szabványosíthatták volna az IE megoldást.

Előzmény: scarabaeus (6610)
Patreides Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6611

Ha beírok oda egy szöveget, és a Módosításra kattintok, akkor ott, a Beillesztés, Eltávolítás mellett lévő kép fölé téve a kurzort, a FireFox is megjeleníti a szöveget kis sárga buborékban.

Viszont a kész hozzászólásban lévő kép fölé már hiába viszem a kurzort, ott már nem jelenik meg a szöveg.

Előzmény: scarabaeus (6610)
scarabaeus Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6610

Az nem feliratozásra való, hanem az lesz a kép helyén megjelenő szöveg (ha a kép nem tölthető be), illetve a képernyőolvasó programok is azt használják a kép megnevezésére. (ALT tag-ek)

A szabványtól eltérésben mindig is jeleskedő Internet Explorer megjelenítette annak idején ezeket kis sárga téglalapban, de még ha azt is használnál, manapság már nem mutatja, a többi, szabványokat követőhöz hasonlóan (amelyeknél amúgy sosem volt ilyen popup). Egy topikban rákereshetsz az ilyen képeket használó hozzászólásokra, a .jpg" alt=" szöveg gyorskeresésével, találni fogsz, mert most is ott vannak azok az alt tag-ek, csaképp a böngésző nem fogja kiírni őket (max. a kép tulajdonságait lekérve a jobbgombos menüvel)

Előzmény: FASIRT (6608)
Platon Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6609

Már sehol. Akkor jelentkezett egyszer, de rögtön meg is szűnt. 

Előzmény: IndaAdmin (6607)
FASIRT Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6608

Régen a képekhez lehetett olyan szöveget csatolni, ami megjelent, ha a kép fölé vittem a kurzort. Egy szövegablak most is megjelenik a képfeltöltésnél a kép mellett, de nem látom, hogy az oda beírt szöveg mire jó. Mire jó?

És nem lehetne ezt a jó kis kiegészítést visszahozni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!