Keresés

Részletes keresés

Boarhunter Creative Commons License 2009.02.21 0 0 784
Hát, nekem van jópár 220v-os gépem, ami azért nagyon nem a gagyi kategória...makitáék nem adnak ki ócskaságokat a kezükből.
A korongnál az a helyzet, hogy nem csak teljesítmény hanem áttételezés függő is a dolog, a teljesítmény az indításnál számít többet.
Előzmény: Hepci (782)
H_G Creative Commons License 2009.02.21 0 0 783
A világ késeinek a többségét ilyen gány szerkezeteken élezik és valszeg nem rosszra, mert az itteniek nyilván nagyon megnézik, mire adnak ki pénzt... Viszont ezek a fickók nyilván rengeteget gyakoroltak és ügyességgel pótolják a felszerelés gyöngeségét.



Hepci Creative Commons License 2009.02.21 0 0 782
Igazad van abban az értelemben, hogy - mivel profi vágóeszközökkel foglalkozom - nekem nagyjából minden 220V-on működő gép a gagyi kategóriába tartozik.
Ha elbírja a hobbicélú gép a jókora korongot és egyáltalán nem üt vele, akkor házi köszörülésre alkalmas lehet. Viszont az a helyzet, ezt nehezen tudom elképzelni egy 1000 W és 30 kiló alatti szerkezetről...
Előzmény: Boarhunter (780)
Hepci Creative Commons License 2009.02.21 0 0 781
Kedves Tibike65, ne haragudj, de ez pont fordítva van. Rajzold le magadnak, akkor biztos belátod (a konkáv köszörüléssel készített él a csúcshoz közeli pontokon keresztmetszetében vékonyabb, tehát kevésbé éltartó, míg a köszörülés szöge - a második, csúcsba futó élsíkon - meredekebb, tehát jobban roncsol).
A kézi (konvex) köszörülés egyértelműen fölényben van, ez a dolog lényege, de csak a rettentő drága késeket köszörülik szinte kizárólag kézzel.
Előzmény: TIBIKE65 (777)
Boarhunter Creative Commons License 2009.02.21 0 0 780
Én egy kicsit ellentmondanék az alant elhangzottaknak.
A köszörűk "alja" a 150w-os, párezer forintos kategória. Semmire sem való.
A következő a 350-400w körüli, 12-15khuf-os lépcsőfok, ez még mindig 220 voltos viszont már használható. Nem kell napi 8 órában köszörülni vele, de arra, amire neked kell, bőven elég. Amit belinkeltél, a nagy, lassú vizes kővel, nagyjából ez a kategória lehet. Ki kell próbálni vásárlásnál, mennyire jár egyenletesen, nem üt-e a kő. A következő lépcsőfok, hogy nagyjából a gép áráért veszel hozzá egy finomabb nagy követ és egy filckorongot, amit a kis kő helyére teszel fel. Ezzel a nagyon elpofásodott késeidet finoman, ésszel újraprofilozhatod, több órás kézimunkát válthatsz ki vele, illetve a kézi élezés végén tükörfényesre és borotvaélesre polírozhatod vele a pengéket.
Van több gyártó, akinek visszaküldheted a pengét átköszörülésre ha már a sok élezéstől túlzottan elvastagodott, de olcsóbb késeknél ezt megteheted magad is.
A nagy kő akkora rádiusszal dolgozik, hogy azt alig veszed észre a pengén, viszont tovább marad fenhető, később vastagodik el. Az tény, hogy előbb pár olcsó kést el kell rontani rajta, és csak utána nekilátni a közepes árú majd a drága modelleknek.
Előzmény: comad (764)
tuutuu Creative Commons License 2009.02.21 0 0 779
Mondjuk köszörűkövet szabályozni kell, párszáz forint a hozzávaló szerszám, de az tény, hogy én akkor sem nem állnék neki kést rongálni vele...
Előzmény: TIBIKE65 (774)
comad Creative Commons License 2009.02.21 0 0 778
Van 380-am de nem, nem minden komoly gép. No majd körbenyalom a kínálatot, azután majd meglátom.
Előzmény: Hepci (776)
TIBIKE65 Creative Commons License 2009.02.21 0 0 777
A konkáv él , vagy a v él jobban éltartó mint a konvex. A konvex élű késeket precíziós vágásra használják. általános célra legjobb a v él. 
Hepci Creative Commons License 2009.02.21 0 0 776
Még valami: minden komoly gép ipari árammal (380 V) működik...
Előzmény: comad (773)
Hepci Creative Commons License 2009.02.21 0 0 775
A gépet Te tudod megnézni élőben. Nagy legyen, nehéz, képes legyen nagyon lassan működni, a szalag vagy korong megfelelő finomságú legyen (durva élezéshez 2-300, átlagoshoz 4-600, finomhoz 7-900, polírozáshoz több, mint 1000 grit) és teljesen egyenletesen fusson, a tökéletes hűtés biztosított legyen. Ha ezeknek megfelel a masina, nyugodtan megveheted, de ilyet biztos, hogy nem kapsz sehol egy jó kés áráért (20-30 rugó).
Ha igazán érdekel a dolog, próbálj erősen használt profi gépet beszerezni komoly késestől, jobban jársz vele, mint egy vadonat ócskasággal.
Előzmény: comad (773)
TIBIKE65 Creative Commons License 2009.02.21 0 0 774
NEM! Nekem is van , de én átalakítottam, a vizes kő akkorát üt, hogy a kés hullámzik rajta, és az élszöget sem lehet tartani vele.
Előzmény: comad (764)
comad Creative Commons License 2009.02.21 0 0 773
És ez a fajta? Persze a szalagos részére gondolok.
Előzmény: Hepci (772)
Hepci Creative Commons License 2009.02.21 0 0 772
Az íves oldalú (konvex) él még nem lenne baj, sőt. A legjobb keleti gyártók eleve ilyen élt csinálnak (full kézi köszörülés), ez a forma jobb éltartást és tökéletesebb vágást ad, mint a géppel húzott második (lépcsős) élprofil. Ha szépen megtanulsz kézzel élezni, Te is ilyet csinálsz majd, eltünteted a penge gyári élét.
A köszörűvel az a baj, hogy ilyen gagyi gépekkel képtelenség normálisan köszörülni, még az igazi profik se lennének képesek rá, nemhogy egy kezdő. Ugye, egy jó kés 10 rugónál kezdődik, egy ilyen Baumax/OBI köszörű meg 3-6 ezerér' elvihető...
Hát, olyan is, gyakorlatilag semmi se jó rajta, ha egyáltalán működik. Egy komoly gyárban sokmilliós értékű gépeken köszörülnek, nem véletlenül. A köszörű csak akkor alkalmas profi munkára, ha a korong jól ki van egyensúlyozva, vagyis minél nagyobb méretű (akár 1 m átmérőjű) és nehéz, a gép nagy nyomatékú, és igen alacsony fordulaton is működtethető.
No, ezek a szarok mindezt nem tudják, ami nem csoda, mivel ennyi pénzből még egy rendes fenőkövet se lehet venni. A mindenfelé kapható, köszörűnek látszó tárgyak csak arra alkalmasak, hogy az utcai/etnikai vándorköszörűsök - általában hűtés nélkül - szétszaggassák velük a késeink pengéjét.
Előzmény: comad (771)
comad Creative Commons License 2009.02.21 0 0 771
Szóval inkább ne gépezzek pöpec késeket, köszi. Én amiatt aggódtam, hogy nem baj-e, hogy ugye a kerek kő nem V alakú élt csinál, hanem íves oldalút, de úgy látszik másért sem jó.
Hepci Creative Commons License 2009.02.21 0 0 770
Nagyon precíz és drága késeket akkor próbálj először géppel élezni, ha már rengeteget gyakoroltál egyáltalán nem precíz és drága késeken (min. nettó 5-10 óra)...
A géppel igen gyorsan jóvátehetetlenül elronthatod a pengét, ugyanez fenőkővel, pláne acéllal szinte lehetetlen. Az ilyen olcsó köszörűkön levő korongok amúgy is túl durvák a jó kések élezéséhez, le kell őket cserélni finomabbra (4-600 szemcse/cm2).
Előzmény: comad (764)
joy Creative Commons License 2009.02.21 0 0 769

Én nem tenném.

Gép egy késnek akkor kell, ha átalakítják, szétverték a pengéjét, vagy már nagyon a végét járja.

Előzmény: comad (764)
joy Creative Commons License 2009.02.21 0 0 768

Folyamatosan éles lesz.

 

Sztem nem létezik a világon olyan vágószerszám, amit ne kellene rendszeresen fenni.

Előzmény: libapék (754)
H_G Creative Commons License 2009.02.20 0 0 767
Gondolom, az inkább tekinthető a kerámiarudas élezők rokonának, mint a hagyományos fenőacélénak.
Előzmény: libapék (766)
libapék Creative Commons License 2009.02.20 0 0 766
Aha, kösz.

Gondolom a gyémántporos acél tovább módosítja a dolgot, mert az gondolom vesz le anyagot.?
Előzmény: H_G (765)
H_G Creative Commons License 2009.02.20 0 0 765
Hát hogy az acél nagyjából az eredeti helyzetébe nyomja vissza az élt. Ahol már igazán vékony, a használatban (szabad szemmel észrevehetetlenül) elgörbül jobbra-balra, az acéllal felújítva ez a rész újra pontosan előre "néz", tarajos hullám-forma helyett újra V-kersztmetszetet látnál egy mikroszkópos felvételen. Csakhogy egyrészt a gyári élszöget így nem tudod módosítani, másrészt pedig idővel egyre több acélmolekula marad a deszkában meg a répákban, és a V U-vá kopik, akkor már nem elég az acél.

A divatos barázdált acélok eltompult kést is élesebb tesznek látszólag, de úgy, hogy darabkákat harapnak ki a pengéből és aprófogú, szabálytalan fűrészhez teszik hasonlóvá -- ettől húzó vágáshoz még jobb, "harapósabb" is lehet, mint újkorában, de egyenes vágáshoz nem jó már, és az egész hosszú távon nem fog jót tenni a pengének.
Előzmény: libapék (763)
comad Creative Commons License 2009.02.20 0 0 764
Üdv! Most tervezzük apámmal egy ilyesmi vizes köszörű beszerzését. Szabad ilyennel a nagyon precíz, nagyon drága késeket élezni?
libapék Creative Commons License 2009.02.20 0 0 763
ezt meg tudnád esetleg jobban világítani?
mitől lesz akkor élesebb acélozás után?

Előzmény: H_G (760)
libapék Creative Commons License 2009.02.20 0 0 762
hehe.
én is ilyesmit használok legtöbbször... és akármilyen szentségtörés is, egész jól müxik a dolog.
Előzmény: krizsi_l (761)
krizsi_l Creative Commons License 2009.02.20 0 0 761
Nem nemigazán az acélt használom, ezt inkább csak a penge anyagának érzékeltetése miatt írtam. A másik szentségtörő eszközt használom:
http://www.fiskars.com/HU/Housewares/Product+Details5e14.html
Előzmény: H_G (760)
H_G Creative Commons License 2009.02.20 0 0 760
Akkor te is az acélt használod arra is, amire követ kellene. Rossz élszöget persze sohasem tudsz megváltoztatni acéllal, ami nem vesz el a penge anyagából, csak arrébb-gyúrja.
Előzmény: krizsi_l (759)
krizsi_l Creative Commons License 2009.02.20 0 0 759
Az Ikeában vettem pici pénzért kardnyi séfkést. Az acélon csak sikít, nehezen élezhető, ergó jó éltartónak kell lennie. Hogy milyen mégsem tudom, az élkiképzése valahogy olyan, hogy nem jó vele vágni. Nem szeretem.
Előzmény: libapék (758)
libapék Creative Commons License 2009.02.20 0 0 758
Hajlok arra a véleményre én is, hogy megfelelő élezéssel szinte bármilyen kés tud örömet okozni és fordítva.

A lentebb emlitett LIDL-ből származó késem is ilyen. sőt meglepően jó az éltartása, ellenben a dreizack kiskésemmel. (persze lehet, hogy már köszörültetni kéne a kést...)


Szóval szerintem sem mindíg a márkanév a nyerő.
Előzmény: krizsi_l (757)
krizsi_l Creative Commons License 2009.02.20 0 0 757
Boldog békeidőkben voltak cseh(szlovák) késeim. Olcsók és élesek, jó éltartók voltak. Addig míg csontot nem értek, vagy valamit meg nem feszítettem velük. Akkor kipattant az élük, eltört a pengéjük. Elfogytak.
Nálam eddig a No1 a nem éppen drága Dick. Éltartó, lehet vele feszegetni, csontot vágni... Igazi profi. Nagyon élesítettem egy jó japánra, de az erre szánt pénzemből egy készlet Zwilling lett. Nem biztos, hogy jól jártam.
libapék Creative Commons License 2009.02.20 0 0 756
szerintem is a fenés a lényeg.

lehet, hogy a pengét vették a csehszlovákok.: mert a markolatban van a made in felirat....:-) nagyon kellemes penge egyébként, nem túl kemény, könnyen fenhető.
Előzmény: Boarhunter (755)
Boarhunter Creative Commons License 2009.02.20 0 0 755
Egy hentes cimbora fogadásból egy ereszcsatorna darabot is megfent úgy, hogy simán vitte a szőrt az ember kezéről...egy darabig.
A KDS a gugli szerint spanyol kés...
Előzmény: libapék (748)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!