Volvo XC60 T5 Ocean Race - 2014.

Féktelen pazarlás, úri eleganciával

A Volvo XC60-as attrakciója ezúttal a saját fejlesztésű motor és a nyolcfokozatú váltó, de találtunk benne olyasmit is, ami már a kínai tulajdonosra utal.

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
doominogame aug. 8. Creative Commons License 18154

Üdv!

Esetleg tudná valaki a műszercsoport csatlakozójának lábkiosztását? Vagy egy forrást hozzá?

gedra aug. 7. Creative Commons License 18153

Üdvözlet Mindenkinek!

Tud-e valaki hozzáértő mestert, aki a motorvezérlőt be tudja mérni, esetlegesen ki is javítja.ME7.4.7 Bosch vezérlőröl van szó, V6 3.0 benzines erőforrás.Előre is köszönöm a segítséget.

Üdvözlettel Gédra.

betg aug. 6. Creative Commons License 18152

EGR ??

Diag kéne neki, FAP is lehet szar meg még sok minden más ezt így nem lehet megmondani.

Előzmény: Hundred80 (18146)
gun111 aug. 6. Creative Commons License 18151

Sajnos nem jó hozzá... :-(

Előzmény: mroland78 (18112)
Hundred80 aug. 5. Creative Commons License 18150

Szia . Zolysys Mester segített hozzá a 7 colos nagy kijelzőhöz ,valamint a régi felkerült a  müszerfal tetejére  az is gyári keretben majd csinálok képet holnap.

Előzmény: doominogame (18149)
doominogame aug. 5. Creative Commons License 18149

A kijelzők beépitve

Milyen kijelzők? Érdekelne...

Előzmény: Hundred80 (18146)
Zolysys aug. 5. Creative Commons License 18148

a navteq spec konvertert használ a téképekhez...

Szerintem a PSA így kérte.. Bár érdekesség: Ha kiveszed a fizető utakat és beállítasz pl egy Szigetvár uticélt egyből dobja hogy nem tudja megtervezni.. minth nem ismerné a pályán kívüli életet.. Térképet lehet okosítani... csak időm nincs rá :)

Előzmény: Hun_Fighter (18147)
Hun_Fighter aug. 5. Creative Commons License 18147

Nem néztem még Nissan navit. A 407-hez képest viszonylag kevés viszonyítási alapom van navi ügyben, céges utakra szoktam Mondeoval, Passattal, vagy A6-al menni, de azok is csak félig-meddig összehasonlíthatóak a 407-el, mert a Ford, a VW és az Audi új, a 407 meg már 5 éves elmúlt. Nekem igazából a PUG navival semmi bajom nem lenne, ha ismerné a fizetős utak/autópályák fogalmát, meg ha kicsit több POI lenne. Bár az inkább a térkép hibája, nem a programé, de az egyszeri felhasználónak a kettő egy és ugyanaz. Azért az vicces, hogy ha nem akarok autópályázni, akkor elő kell vennem a mobilom és bekapcsolni a Navigont.

Viszonyt egy dolgot nem értek kristálytisztán. A Navteq térképeit részben, vagy egészében használják más naviszoftver gyártók is, ott miért ismerik az autópályákat? És ha ott igen, a PUG-nak készült térképeken miért nem? Vagy esetleg adhatnának ki egy ingyenes konvertert, hogy a normális Navteq térképeket át lehessen kódolni olyanra, amit az autó rendszere is tud kezelni. A fejlesztők sem csinálják másképp, amikor ugyanazt a szoftvert több platformra is kiadják: Átkódolnak.

Előzmény: Zolysys (18145)
Hundred80 aug. 5. Creative Commons License 18146

Sziasztok. Kérdezném a hozzáértőket, hogy 1.6 hdi 2000 fordulat körül kicsit akadozik + fekete füst a fölött viszont rendesen megy  volt regenerálás  (gépre rakva) de 1 óra mulva ugyanaz ujra részecske szürő hiba,kérdésem az lenne érdemes tisztitatni vagy letiltatni vagy venni kell 1 újat? Ja és volt emellett olyan hangja föleg gázadásnál mint mikor a sima dizelem porlasztoi haldokoltak.

A kijelzők beépitve majd dobok fel képet, belül csiilivili csak a segge füstöl )

Zolysys aug. 5. Creative Commons License 18145

mert mint tudjuk a 407 be nem lehet berakni mivel 2 DIN es rendszer :)

Viszont egy kérdés: Néztél már meg pl Niss QQ navit? na az a borzalom.... :)

Előzmény: Hun_Fighter (18144)
Hun_Fighter aug. 5. Creative Commons License 18144

Ng4-ről szó sem volt eddig... :p

Előzmény: Zolysys (18143)
Zolysys aug. 5. Creative Commons License 18143

Szerinted nem tudom ?:):):)

Gyere el nézd meg az NG4 -t .. le fogsz döbbenni :):):):)

Navigációs cím bevitele hanggal... :)

Nos ?:)

másik: az RT3 nak jobban meg van írva a hangutasítása. Nagyobb a "befogadó képessége"

Azaz hanem pont ugy mondod ahogy kell attól tudja értelmezni.. Az RT4_5 kissé hegyezett :S

Előzmény: Hun_Fighter (18141)
ricnagy aug. 5. Creative Commons License 18142

Gondolom... ;)  Kereslek!

Előzmény: Zolysys (18140)
Hun_Fighter aug. 5. Creative Commons License 18141

Az enyémben is van hangutasítás funkció (RT5 VipCOM), de azzal aztán sokra lehet menni, mondhatni használhatatlan. Először is az utasításkészlete nem csak hogy csekély, de nem kifejezetten azokra a funkciókra hegyezték ki, amit az ember napi szinten használ. Kérdezd csak meg az autótól hangutasítás módban, hogy "What can I say", azaz mit mondhatok? Ekkor kiadja, hogy milyen utasításokat lehet adni.

Másrészt pedig a beszédszintézis is... khm... egyszerű. :)))))

Szóval arra kár villantani bármit is. :D

Előzmény: Zolysys (18136)
Zolysys aug. 5. Creative Commons License 18140

Ha elhozod rakunk bele másik szög érzékelőt és megnézzük.. ha gondolod..

Előzmény: ricnagy (18139)
ricnagy aug. 5. Creative Commons License 18139

Néhányan azt is mondták, hogy ha a bajuszkapcsolók funkciója megegyezik akkor bármilyen XT számú egység beszerelhető de az immo vagy engedi az indítást vagy nem. Kicsit elbizonytalanodtam....  :)

Előzmény: Zolysys (18138)
Zolysys aug. 5. Creative Commons License 18138

COM2000 is kérdés ugyan az e a szögérzékelő

Előzmény: ricnagy (18137)
ricnagy aug. 5. Creative Commons License 18137

Üdv!

A COM2003 Valeo gyártmány :(

Előzmény: Zolysys (18126)
Zolysys aug. 5. Creative Commons License 18136

RT3 hangutasítás - RNEG????- No!!

Rneg felbontása : 480x234

RT3 felbontása:    480x234

Most te jössz :):P

Előzmény: gun111 (18135)
gun111 aug. 5. Creative Commons License 18135

RNEG: élesebb kép, nagyobb felbontás, sokkal szebb hangzás, mint az RT3, gyorsabb navigálás. :-)

Nekem pl. nem fontos sem a kamera, sem a videobemenet, a hangzás viszont annál inkább, ezért cserélem az RT3-at valami másra... Egyelőre RD4 van bent, igaz Moo? :)

Előzmény: Zolysys (18134)
Zolysys aug. 4. Creative Commons License 18134

akkor indítsunk vitát.. RNEG vs RT3 pl

RNEG: parkkamera megoldható? Video bemenet?

ÉS ne azt hozzátok fel az RT3 ra hogy CD ről navigál...:P

várom az ellen véleményeket :):P

Előzmény: good6 (18131)
Zolysys aug. 4. Creative Commons License 18133

heheh a másik :):):)

majd ha megmutatom mit tud az NG4, vagy RT6 akkor fogjátok a fejeteket és hogy buta az RNEg .. nemhiába neg... :D:P:P:P:P:P

Előzmény: good6 (18131)
zoolan65 aug. 4. Creative Commons License 18132

Tudom, hogy Nekem címezted Te kis agent provocateur :D :D

Előzmény: Zolysys (18130)
good6 aug. 4. Creative Commons License 18131

Jó éjt Zoli, szép álmokat!!! :D :P

Előzmény: Zolysys (18128)
Zolysys aug. 4. Creative Commons License 18130

tudtam hogy nem bííírod ki ::):):):)

Előzmény: zoolan65 (18129)
zoolan65 aug. 4. Creative Commons License 18129

Bizony jobb lett volna, ha alszol mintsem butaságokat írsz :D

Előzmény: Zolysys (18128)
Zolysys aug. 4. Creative Commons License 18128

mire leírom elalszom :):):):)

Sok mindenben más.. minden attól függ ki mire akarja konkrétan használni, mik az elvárásai...

Bár tény és való hogy fejlettebbek az RT4,5,RNEg de a legjobban okosítható rendszer az RT3 :)

Szerintem - és igen van aki osztja a véleményemet - az egyik legbutább az RNEG...

Előzmény: mroland78 (18127)
mroland78 aug. 4. Creative Commons License 18127

De van :D viszont szerintem másnak is jó lenne itt elolvasni. Gindolom nem csak én vagyok ilyen tudatlan :D de mond azt, hogy lusta vagy írni...

Előzmény: Zolysys (18122)
Zolysys aug. 4. Creative Commons License 18126

Kérdés: kié a COM2003? gyanítom Delphi azom meg van :)

Előzmény: ricnagy (18125)
ricnagy aug. 4. Creative Commons License 18125

Üdv!

Nem csak az azonos XT számú jó bele???

Előzmény: Zolysys (18123)