Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

tpp1 2013. szept. 9. Creative Commons License 2964
Előzmény: charpentier111 (2958)
hetven7ed 2013. szept. 9. Creative Commons License 2963

Évek óta keresem. Letölteni szeretném. Minden segítséget nagyon köszönök.

Santa Vittoria titka (The Secret of Santa Vittoria)  
színes, magyarul beszélő, amerikai háborús filmdráma, 135 perc, 1969

rendező: Stanley Kramer
író: Robert Crichton
forgatókönyvíró: William Rose, Ben Maddow
zeneszerző: Ernest Gold
operatőr: Giuseppe Rotunno
vágó: William A. Lyon, Earle Herdan

szereplő(k): 
Anthony Quinn (Italo Bombolini)
Anna Magnani (Rosa Bombolini)
Virna Lisi (Caterina Malatesta)
Hardy Krüger (Hauptmann von Prum)
Sergio Franchi (Tufa)
A film értékelése: 9,4/10

Fabio della Romagna óriási hírrel rohan haza, Santa Vittoria városkájába. A főtéren kihirdeti, hogy Benito Mussolininak, a zsarnoknak vége. Nem igen értik ezt Santa Vittoria együgyű és bohókás lakói, mint a birkák, hallgatnak. Bombolini, a helybéli korcsmáros, ennek örömére, s no persze, annak örömére is, hogy a félkegyelműek hirtelen megválasztják polgármesternek, meghívja a népét egy pohár borra. Rosa, a felesége, temperamentumos nagyasszony, ízig-vérig olasz, kiveri részeg férjét és a csőcseléket a házából. Santa Vittoria szabad városkáját azonban beárnyékolja a következő hír, miszerint hamarosan jönnek a németek. Bombolini rendkívüli városgyűlést hív össze, újra választja hirtelen a városi tanácsot, s arról tanácskoznak, vaj'miért jönnek a németek. Hát a borért. Santa Vittoria jó kis vörös, testes boráért. No, erre összefutott Bombolini faluja apraja-nagyja, hogy közösséggé formálódjanak, s elrejtsék Santa Vittoria titkát...

Törölt nick 2013. szept. 9. Creative Commons License 2962

Előzmény: Törölt nick (2960)
Törölt nick 2013. szept. 8. Creative Commons License 2961

"A Gizi" nem egyedül él. :)

Előzmény: Nevem Viktor a takarító (2959)
Törölt nick 2013. szept. 8. Creative Commons License 2960
Nevem Viktor a takarító 2013. szept. 8. Creative Commons License 2959
charpentier111 2013. szept. 8. Creative Commons License 2958

Sziasztok !

Nektek szerintem nem lesz gond a válasz.

Gobbi Hilda a főszereplő, egy magányos öreg nénit alakított, aki magányosan éldegélt. Sajnos nagyon régen láttam, részekre emlékezem, de zseniális volt ....

Sajna nem jut eszembe a címe.

Köszi szépen!

rechter 2013. szept. 4. Creative Commons License 2956

Sziasztok!

Ki ismeri fel ebből a filmet:

Egy milliomos, vagy milliárdos öregember úgy végrendelkezik, hogy arra hagyja a vagyonát, aki sír a temetésén. Erről persze nem tud senki.
A temetésen egy nő véletlenül arra megy, lefújja a szél a kalapját, amire úgy kuporgatta össze a pénzt és sírni kezd. Félreértés lesz belőle, azt hiszik az öregembert siratta, így ő örökli a teljes vagyont, az örökösök meg hoppon maradnak. Nem tudom mi történik utána, de gondolom a szokásos sablon dolog, hogy az örökösök fújogni kezdenek, meg gondolom elkövetnek mindent, hogy megkaparintsák a pénzt, de ezt már csak gondolom...

Az biztos, hogy elvileg 95 előtti filmről van szó, vélhetően az M1-en adták. Gőzöm sincs, hogy ki játszik benne, milyen nemzetiségű a film, bár elvileg nem magyar, vagy hogy néznek ki a szereplők, sem rendezőt, sem egyéb infot nem tudok a filmről.

Örülnék ha valaki tudna segíteni, mert több, mint 6 éve keresem a filmet. :(

Rozalinda2 2013. szept. 3. Creative Commons License 2955

Szerintem ez az "Artúr király és a nők"

Előzmény: lionsofjudah (2908)
vladar63 2013. szept. 2. Creative Commons License 2954

a varázsemberke 1960 német mesefilm (rumpelstilzchen)

az ilyen filmekhez keresek Németül jol tudó, meséket kedvelő embet, aki ingyen hobbibol, vagy gondol másokra is, hogy mindenki aki szereti a meséket, mert a mtv2 nem ad le élöszereplös mesét, az legyen Német, Cseh, Szlovák, Magyar, stb.

elöreis  KÖSZÖNÖM

Vladar63@freemail.hu

bandibandbandii 2013. aug. 29. Creative Commons License 2953

Sziasztok,

keresek egy régi filmet. Nem tudom a címét, tulajdonképpen semmit nem tudok rőla, csak a történet vázlatát. 

Egy fiatal restaurátor csaj meglátogatja a vidéki barátnőjét. Jön valami  cirkuszi társulat is, akik valahogy vacsorára odakerülnek. Aztán a csajok valami kábulatban mindenféle kalandokon mennek át. a cirkuszos fickó szeretkezés közben  szörnyeteggé válik azt hiszem. ha valakinek beugrik adja meg a címét lécci!

Gaboryus 2013. aug. 29. Creative Commons License 2952

Mi a címe ennek a régi filmnek? Arra emlékszem hogy szerepelt benne egy tinicsaj akiről kiderül hogy valami földönkívüli királynő/hercegnő, és hogy zöld a vére. A nagymamája szintén földönkívüli volt, és az volt a feladata, hogy megvédje az unokáját. A mikrosütőjével be tudott kapcsolni valami védőpajzsot a háza körül. A film vége felé újabb nagymamának kinéző földönkívüliek érkeznek és összecsapnak a lányt védő nagyival, akik szamuráj szerű ruhában vannak.

fiala666 2013. aug. 27. Creative Commons License 2951

Hello!

Keresem  a felsorolt fílmek első szinkronjait!

A kaszkadőr a VICO-s, vagy ha van, a mozibemutatós

Egy zseni, két haver....1975

Száll a kakukk a fészkére 

Goodby és Ámen

Blöff 

XX.század kalózai

Köszi!

fiala67@freemail.hu

marcsimamoka 2013. aug. 25. Creative Commons License 2950

Köszi. Nem tudod, hol találom meg magyarul?

Előzmény: Thibi (2947)
kitta03tk 2013. aug. 25. Creative Commons License 2949

Sziasztok! Tudnàtok nekem segíteni? Màr több éve keresek egy sorozatot,de sehol nem talàlok rá és már nsgyon idegesít. Ez a sorozat kb. 6-7 részes volt,egy vak kisfiúról szólt,akit egy nő fogságban tartott.Sok minden nem dereng a filmből,de barlang,egy kastély is rémlik és azt hiszem valami köveket kerestettek azzal a fiúval. Azért érdekelne annyira ez a film,mert kétszer játszottàk a 90-es években nyáron,de az utolsó részéről mindig lemaradtam. Ha megtudnátok mondani a film címét,nagyon hálás lennék. Előre is köszönöm a segítsèget. :)

filmek81 2013. aug. 25. Creative Commons License 2948

Sziasztok!

Mit tudtok az Éneklő Kutya című román filmről.

Megvan valakinek szinkronosan?

Köszi!

Thibi 2013. aug. 24. Creative Commons License 2947
Előzmény: marcsimamoka (2946)
marcsimamoka 2013. aug. 24. Creative Commons License 2946

Sziasztok. Keresek egy régi filmet, hátha tud valaki segíteni. Még gyerekkoromban láttam, és meg voltam győződve róla, hogy az a címe, hogy: Királylány lesz a feleségem, és a Gerard Philip és Gina Lolobrigitta játsza. Megtaláltam tőle a Tulipános Fanfant, ezen a címen, de ez nem az. Amit láttam, az is hasonló, de annak az volt a lényege, hogy a végén elfogják, és a cigánylány  a bandájával ki akarja szabadítani. Rálőnek, és a lány eléje ugrik, és őt találják el, és beteszi egy hintóba, elviszi a palotába ahol bál van, beviszi a halott lányt, az asztalra teszi, és tele rakja ékszerrel. Hátha valaki emlékszik rá. Előre is köszi.

szexardikadarka69 2013. aug. 23. Creative Commons License 2945

Köszi!

Már is keresem a letölthetőségét! :)

Előzmény: guestro (2944)
guestro 2013. aug. 23. Creative Commons License 2944

Az a bizonyos első év

http://www.imdb.com/title/tt2244901/

Előzmény: szexardikadarka69 (2943)
szexardikadarka69 2013. aug. 22. Creative Commons License 2943

Sziasztok!

Ezt keresem: vígjáték, fiatal pár mutogatja családnak a nyaralásról készült fotókat... és ez pedig a kutya póz, amint épp így dugnal a csajjal. :)

2011 vagy 2012-es lehet.

apojani 2013. aug. 20. Creative Commons License 2942

Sziasztok!
Emlékszik valaki ( ;-) ) vagy tudja mi volt annak a 60-as évek beli magyar mozifilmnek a címére, amiben a gyilkos lézerpisztolyt használt? A film nem sci-fi volt hanem krimi.  Sajnos a sztorija is kiesett és csak az maradt meg, hogy micsoda szuper pisztolyt kreáltunk magunknak zseblámpaizzó és elem segítségével ;-)

madár68 2013. aug. 20. Creative Commons License 2941

Szia!

Nekem megvan szinkronosan Az Indiánkaland Ontarióban című film!

Előzmény: Kipper (296)
Diplomás Értelmetlenségi 2013. aug. 19. Creative Commons License 2940

thx ez az

Előzmény: field64 (2939)
field64 2013. aug. 19. Creative Commons License 2939
Előzmény: Diplomás Értelmetlenségi (2938)
Diplomás Értelmetlenségi 2013. aug. 19. Creative Commons License 2938

egy filmet keresek: valami bérgyilkos volt benne, akinek meg kell ölnie a főnöke feleségét, a főnöke parancsára

a főnöket azt mondja hogy hozza el a fülét(?) bizonyítéknak hogy megölte

a bérgyilkos nem öli meg, fül helyett egy tortát hoz el és a főnökét öli meg

talán forest whitaker a főszereplő, de nem a szellemkutya c. filmről van szó!

HotelSzocreál 2013. aug. 17. Creative Commons License 2937

Sajnos csak eredetiben találtam meg én is, hál'Istennek értem :)

Előzmény: holdN (2904)
filmek81 2013. aug. 12. Creative Commons License 2936

Szia!

Hát gratulálok, ez  kellenne  nekem!

Adok egy elérhetőséget, itt megtudjuk beszélni a feltételeket!

filmek81@gmail.com

Köszi!

Előzmény: tpp1 (2935)
tpp1 2013. aug. 12. Creative Commons License 2935

Szia,

nincs hozzá magyar felirat, mert szinron van rajta, abból is a jó öreg Pannóniás...

Előzmény: filmek81 (2933)
filmek81 2013. aug. 12. Creative Commons License 2934

Keresem az OLCSÓ REGÉNY című olasz vígjátékot!!!

és a Csak RÁ KELL NÉZNI olasz vígjátékot.

SZINKORONOS VERZIÓ ÉRDEKEL CSAK!!!