Keresés

Részletes keresés

BARUKA Creative Commons License 2015.12.31 0 0 6936

BUÉK MINDENKINEK!!!

BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.12.31 0 1 6935

2016. legyen végre a BAUMAG ügy megoldásának éve. Kívánom ezt minden károsult társamnak.

nyakfogom Creative Commons License 2015.12.29 0 0 6934

454

Előzmény: nyakfogom (6932)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.12.28 0 1 6933

Eddig 443 fő írta alá ezt a petíciót. Az aláírások 316 különböző IP-cím alól érkeztek.

Ez a károsultak 3%-a...

Előzmény: nyakfogom (6932)
nyakfogom Creative Commons License 2015.12.27 0 0 6932

http://www.peticiok.com/stats.php?id=131423

Teljes kártalanítást a Baumag és Duna Profit károsultjainak is!

fószer57 Creative Commons License 2015.12.27 0 0 6931

Üdv Mindenkinek!

A csütörtök esti híreket olvasgatva bukkantam erre:

http://www.penzcentrum.hu/megtakaritas/fontos_hirt_kaptak_karacsonyra_a_buda_cash_es_hungaria_karosultjai.1047621.html

Jól emlékszem, hogy volt valami összefüggés a Baumag-Királybróker-Buda cash között ?

BARUKA Creative Commons License 2015.12.19 0 0 6930

Ennek kicsit pontosabban kellene utánajárni! Nehogy pofára essünk, mert amit a kormány tagjai kommunikálnak az enyhén szólva tele van csúsztatással. A hír elsőre tényleg így hangzott, de pár órával később hallottam úgy is, hogy a Questor és ehhez a céghez köthető esetek! Akik a fővárosban laknak, kérnénk kérdezzék meg a valóban illetékeseket, hogy mit is szavaztak meg a parlamentben? Pl. Schmuck Erzsébet hitelesen szokott válaszolni, ha valaki kapcsolatban van vele kérjük érdeklődjön!

Előzmény: BAUmagnélküli (6929)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.12.18 0 0 6929

Reméljük még nem. A miniszterelnök úgy nyilatkozott, hogy a pénzpiac megtisztításához a Quaestor törvényt minden olyan pénzügyi szolgáltatást, befektetést kezelő szervezetre alkalmazni fogják, amelyek a rendszerváltás (1990 után) jöttek létre, és amely szervezetek a befektetőket becsapták, a megtakarításokat törvénytelen módon eltulajdonították. E szerint legrosszabb esetben a BAUMAG-ba befizetett tőkénkből három-millió + a három-millió feletti rész 89%-ára számíthatunk, de a kifizetések felső határa maximum harmincmillió forint lehet. A kifizetések időpontja még bizonytalan, de ha mielőbb tiszta lappal akarnak tovább tisztogatni, akkor valamennyi károsult közel azonos időben kaphatja vissza megtakarításait (a több mint 12 év várakozást megtéríteni soha nem lehet, a halottak nem fognak feltámadni, az ügybe megrokkantak nem fognak meggyógyulni, a szép korúak már soha nem lesznek 13 évvel fiatalabbak...)

Előzmény: fószer57 (6923)
nyakfogom Creative Commons License 2015.12.11 0 0 6927

Zalaegerszegen korábban újsághírdetés alapján évente rendszeresen összejött 6o-70 károsult  egy iskolában.

Ez a módszer  segíthet a petíció fellendítésében.Jövőre kipróbálom ezt a lehetőséget.

Jó lenne tudni azt is,hogy mennyi  az egyesületi tagok száma a 380 peticiós létszámból.

egyesületek Creative Commons License 2015.12.11 0 0 6926

http://www.peticiok.com/stats.php?id=131423

Teljes kártalanítást a Baumag és Duna Profit károsultjainak is!

Eddig 349 fő írta alá ezt a petíciót. Az aláírások 241 különböző IP-cím alól érkeztek.

Előzmény: BARUKA (6925)
BARUKA Creative Commons License 2015.12.11 0 0 6925

Országosan? Kevés!

Előzmény: nyakfogom (6924)
nyakfogom Creative Commons License 2015.12.10 0 0 6924

347

Előzmény: BARUKA (6922)
fószer57 Creative Commons License 2015.12.09 0 0 6923
BARUKA Creative Commons License 2015.12.09 0 0 6922

Számszerűen tudható, hogy eddig hány aláírás van?

Előzmény: nyakfogom (6920)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.12.08 0 0 6921

A Quaestor károsultak egy kisebb hányada megszenvedheti azt, amin mi BAUMAG károsultak már 12 éve gyűrődünk:

 

http://www.hirkereso.hu/search?q=quaestor&timelimit=4   

nyakfogom Creative Commons License 2015.12.04 0 0 6920

KÉREM A KÁROSULTAKAT,HOGY SAJÁT MAGUK,ISMERŐS MÁS KÁROSULTAK,ÉS A TÁMOGATÓIK SÜRGŐSEN TÖLTSÉK KI A
4 ADATUKKAL AZ ALÁBBI LINKET,ÉS KÜLDJÉK EL A MEGADOTT CÍMRE

Teljes kártalanítást a Baumag és Duna Profit károsultjainak is!http://www.peticiok.com/teljes_kartalanitast_a_baumag_es_duna_profit_karosultjainak_is

 

KÜLÖNÖSEN A 4000 FŐS TÁMOGATÓI LÍSTA SZEREPLŐIT KÉREM A PETICIÓ ELKÜLDÉSÉRE.

 

 

A PETÍCIÓ 4 RUBLIKÁJÁNAK KITÖLTÉSE UTÁN AZ ALATTA LEVŐ ALÁÍRÁS SZÓRA CSAK RÁ KELL KATTINTANI.EZ JELENTI AZ ALÁÍRÁST,ÉS AZ ELKÜLDÉST IS.

EGY LINKET 10-SZER MEGNYÍTHAT,ÉS ÍGY 10 EMBER SZAVAZATA IS MEGVALÓSUL

nyakfogom Creative Commons License 2015.12.04 0 0 6919

Kedves Egyesületek!

Nem kívántam a személyiségi jogaikat megsérteni.

Amint tudom, hogy kell megteszem a törlést.

Üdvözlettel    nyakfogom

nyakfogom Creative Commons License 2015.12.04 0 0 6918

KÉREM AZ index.huFórum moderátorát,hogy a nyakfogom által létrehozott

6900,6901,6913 beírásokat törölni szíveskedjenek.KÖSZÖNÖM nyakfogom

Alfina63 Creative Commons License 2015.12.03 0 0 6909

Kedves Egyesületek!

Nem kívántam a személyiségi jogaidat megsérteni.

Amint tudom, hogy kell megteszem a törlést.

Üdvözlettel    Alfina63

 

 

Előzmény: egyesületek (6903)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.03 0 0 6907

Aki ily módon a közzétett címeket továbbítja, elköveti a személyiségi jogokra vonatkozó jogszabályok

megsértését, mint már az előfordult.

Úgy szép, ha a jog sértői nem csak az elvesztett pénzük után futnak, hanem még jó sokat fizetnek vesztett per+ügyvédi költség,+ bírósági ítélet alapján.

 

EZ NEM OLCSÓ JÁTÉK...gyerekeknek, gondolják meg, mert aki a zenét rendeli, annak kell a zenészt is fizetnie. 

Előzmény: nyakfogom (6904)
nyakfogom Creative Commons License 2015.12.03 0 0 6904

CSAK TOVÁBBADÁSSAL SZAPORODHATUNK.


MONDJUK EL A MÁSOK PETICIÓVAL KAPCSOLATOS TÁJÉKOZTATÁSA SORÁN ,HOGY ADJÁK

TOVÁBB A JÓ HÍRT LÁNCSZERÜEN.


EZEN KÍVÜL MÁS MÓDSZERT NEM LÁTOK ARRA,HOGY AZ ÖSSZES KÁROSULT

,ÉS A TÁMOGATÓINK -NEM CSAK 4 EZER,DE 1 MILLIÓ-EMBER-CSATLAKOZZON.


A PETÍCIÓT A VÉGÉN ORBÁNNAL EGYÜTT 100 ILLETÉKESNEK LE KELL TENNI AZ

ORRAELÉ,HOGY SZAGOLGATNI,ÉS ÍZLELGETNI TUDJÁK,AMIT FŐZTEK.AZTÁN AMIKOR

EHETETLENNEK,ÉS UNDORÍTÓNAK TARTJÁK A FŐZTÜKET,AKKOR AKARATUK ELLENÉRE IS


KÉNYTELENEK LEGYENEK INTÉZKEDNI,MERT ADDIG TARTJUK A KÉPÜK ELŐTT,AMÍG

AZ MNB PÉNZHERDÁLÁSÁBÓL(MŰKINCSEK,EGYESÜLETEK STB.)KAMATOSTÓL KI NEM

ELÉGÍTENEK BENNÜNKET.


EZT CSAK A MI FÁRADSÁGOS MUNKÁNKKAL VALÓSÍTHATJUK MEG.

A KÖZÖLT LISTÁBAN VÁROM A 2.SZEMÉLY MEGJELENÉSÉT.

EZ SOKKAL FONTOSABB LISTA LESZ,MINT A 4000-ES NÉVSOR.

MI NEM AZ ADÓFIZETŐK PÉNZÉRE UTAZUNK.

egyesületek Creative Commons License 2015.12.03 0 0 6903

Alfina63 és nyakfogom !!!

 

Privát email címem publikussá tételéhez nem járulok hozzá  !!!

Kérem az itt megjelenített listából haladéktalanul eltávolítani! 

 

 

Előzmény: Alfina63 (6902)
nyakfogom Creative Commons License 2015.12.02 0 0 6899

 

Gabi,annak szóltam,akit telefonon el tudtam érni.Az egyesületet négyszer felhívtam,Szabados

urat tárgyalásra hivatkozva nem tudta adni egyszer sem a munkatársa.

Kértem azt is,hogy hívjon vissza,sajnos erre nem került sor.

Hát kedves csatázó felek,ha zajosan is,de egy nagy lépéssel előbbre vagyunk.

 

A cél közös,azonos,félre a hátráltató ,csúfos veszekedéssel.

Ne röhöghessen rajtunk az a gazember balázs.

 

Ez úton ismételten kérem a 4 ezres csapatot-mert rengeteg károsulttal telefonon,és e-mailban is ezt tettem-hogy mindenki saját magán kívül minimum egy fővel gyarapítsa a listát.Így osztódással  mindenkit elérhetünk.

 

Az idősek gyermekeinek legtöbb esetben van internet lehetősége,vagy van ismerőse,kérje meg őket,hogy segítsenek.

 

A támogatókat is be kell vonni az akcióba.

Előzmény: GabiZepter (6896)
tüskéskaktusz Creative Commons License 2015.12.02 0 0 6898

A mézesmadzag elhúzva, de még semmi konkrétumot nem tettek le, csak a gáncsolás van, az egyesület részéről. Nem szeretem az olyan dolgokat, szembe mosoly, puszi, megfordulok, és hátba szúrás. Amit én elintéztem az el volt intézve, de amit az egyesület csinált abba csak a bicska törött bele. Van egy javaslatom, hagyjon az egyesület bennünket dolgozni, és a végén majd lehet kotkodácsolni.Tegye le a csatabárdot, legyen csak szemlélő most az ügyben. Ellendrukkere nincs szükség, mondja egy egyesületi kívüli ember.

Előzmény: Az elnök (6891)
tüskéskaktusz Creative Commons License 2015.12.02 0 0 6897

ezt érdemes elolvasni:

Végre kiderült, mi lett a Quaestor-pénzzel: ellopták! Origo2015.12.02. 15:30

Tudják-e már, hová tűnt a Quaestor-kötvényesek vagyona? – kérdezte Tóth Bertalan Polt Pétertől. A legfőbb ügyész elárulta, amit azért sejtettünk, hogy ellopták.

Erről tudnia kel

A válasz az,

a cégcsoporthoz befolyt vagyonból hosszabb időn keresztül, több részletben, nagy összegű készpénzt tulajdonítottak el.
A teljes válasz itt, a parlament honlapján, és képben is nálunk:

Forrás: Origo

GabiZepter Creative Commons License 2015.12.02 0 0 6896

 

 

http://www.peticiok.com/v/35383353/DMM7TT

 

Ezt linket küldte ki az egyesület nov. 30-án, sok e-mail címre, de ezen nem lehet aláírni, mert már aláírtnak mtatja a rendszer!

Bemásolhatom ide az egész levelet, ha valaki látni akarja.

 

Sényi Miklós hívta fel rá a figyelmem még aznap, hogy ez így nem jó.

Csak az nem értem, hogy miért nekem, és miért nem az Egyesületnek szólt?

 

Az Egyesület honlapjának főoldalán lévő link jó, de amit e-mail-ben kiküldtek az nem.

 

Újból ki kellene küldeni a leveleket, már a jó linkkel, nekem nincs több időm a korrigációval foglalkozni.

jjulika Creative Commons License 2015.12.02 0 0 6895

Bocsánat én is tévesztettem  : SZABÓ ÚR- K. GABI. Sényi ÚR KÖSZÖNET!!! 

 

Előzmény: jjulika (6894)
jjulika Creative Commons License 2015.12.02 0 0 6894

Teljesen igaza van  , Én nagyon sokáig letettem és nem szóltam semmit ,de most az utólsó esélyeinket is mellé beszélésekkel odázni akarják ,ezt már nem bírtam tovább, és igen is köszönet a 3 szervezőnek aki lehetővé tette,hogy ilyen módon aláírhassuk a peticiót, Kovács úrnak K. Gabinak és Sényi úrnak-kérem újra minél többen írják alá ! 

Előzmény: BARUKA (6892)
BARUKA Creative Commons License 2015.12.02 0 0 6893

Bocsánat nem Kovács, hanem Szabó úrnak jár a köszönet, Kopp Gabi mellett, és természetesen Sényi Miklós károsult társunknak, aki óriási energiával és kitartással állt, tett közös ügyünkért!!!

Mégegyszer bocsánat, hogy Szabó úr nevét tévesztettem!!!

BARUKA Creative Commons License 2015.12.02 0 0 6892

Kedves Károsultak! Szerintem ezen a ponton kellene a "fegyvert" letenni! Ha végre mindenki csatlakozik a petíció aláírásához akkor összpontosítsunk a lényegre! Mindenképpen külön köszönet illeti a két "szerzőt" Kovács urat és Kopp Gabit! Természetesen már aláírtam névvel, címmel ahogy kell, de akinek nincs e.mail címe az hogy támogathat bennünket? Mert vannak elég szép számmal!?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!