Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.02 0 0 58175
Miami-New Jersey 4-0

Ki lesz a következő? Én a Bulls-t kérném.:)
Simi23 Creative Commons License 2005.05.02 0 0 58174

"Lecso közelébe szökőkutak vagy egyéb köztéri alkotás található,akkor "valami történik" :)"

Ez a közelmúltban történt, mert akkor egyre gondolunk!

Előzmény: saabee (58168)
Simi23 Creative Commons License 2005.05.02 0 0 58173
Lecsóról eddig is tudtuk, hogy áruló, de most már van kompromittáló fotó!:))
Előzmény: saabee (58159)
B-ügynök Creative Commons License 2005.05.02 0 0 58172
Ez kurvanagy! :DDD
Előzmény: Frizuravarjú (58169)
saabee Creative Commons License 2005.05.02 0 0 58171
Bocs,Cunci :)
Előzmény: Törölt nick (58170)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58169
Ha már linkek, akkor tőlem is egy:

Oazis edzése a Neutron elleni csata előtt.

Ja igen, gratula a kupagyőztesnek meg a helyezetteknek.
saabee Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58168
Háááát...ez nagyon intim :)
Majd topic tornán tudja meg csak a nagy nyilvánosság,asszem :)

Lényeg,hogy Lecso közelébe szökőkutak vagy egyéb köztéri alkotás található,akkor "valami történik" :)

Jó lenne már,ha bekukkantana ő is,hátha hozzáfűzne valami publikusat :)
Előzmény: Vadkaka (58167)
Vadkaka Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58167
Még jó, hogy elárultad, hogy érdemes bekapcsolni a hifit, mert én hang nélkül is szétröhögtem magam, de a riportercsűávó égészen új értelmet adott a dolognak...:)
Mesélj, mi az új jelző?
Hogy állunk a pörgősségi listán?
Előzmény: saabee (58161)
saabee Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58166
Lecsó és a hólapát?
áááhhh,ez már lejárt lemez....
Lecsonak teljesen új "eposzi jelzője" van szombat este óta :)
Előzmény: Simi23 (58162)
tyutyu13 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58165
Nekem azt írta ki, hogy nagy.... Na kb ennyire értek a gépekhez :)))

saabee!
Én is örülök, hogy megismerkedhettem végre néhány topicossal, ezúton is szeretnék köszönetet mondani Ciánnak aki elvitt magával, valamint azoknak az embereknek, akik elintézték, hogy pénteken ne legyen Pécsett NBII-es férfi kosármeccs.
Előzmény: Vadkaka (58163)
Simi23 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58164

A cowboy-t kihagytad!

Előzmény: Törölt nick (57912)
Vadkaka Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58163
Szerintem nem nagy méretű a kép, megpróbálom, bízom benne,hogy sikerül!
Remélem OazIs nem haragszik meg!?

Ülve

Sétálás köben
Előzmény: tyutyu13 (58160)
Simi23 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58162

Oa!

Ezt kihagytad!

Mi is az a bravúrkosár?- Avagy Hering-Horváth "bravúrkosár" Attila közvetítéseinek elemzése!

Valamint:

Lecsó és a hólapát!:))

Előzmény: OazIs (13) (57896)
saabee Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58161
ISTENTELEN NAGY!!!!! :DDDD

Nekem a leginkább a kommentár jön be!No meg az edző is taktika fenomén!Aért ilyen kombinációt begyakoroltatni edzésen :D.
Ettől a szpíkertől fullos meccskommentárokat kéne non-stop hallgatni!Kikészítni,tuti :D
Előzmény: Vadkaka (58153)
tyutyu13 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58160
Inkább elküldtem mailben az interware-s címedre.
Előzmény: Vadkaka (58157)
saabee Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58159

Nos,akkor pár keresetlen szó még a 7végéről :)
(szigorúan csak címszavakban)

Igen sűrűre sikeredett a történet.Nonstop buli és meccs meccs hegyek.
Őszintén szólva egyáltalán nem lep meg,hogy nem ömlesztették el a paksi beszámolók a topicot :D

Péntek.
Hangolódás,Fenyőben...
"Laza" meccs.Szigorúan csak amennyi kell.Falcos arcok félelmetesen jó fejek voltak :) (best of:"Ria-Ria-Hungária" skandálás.Gyerek England feliraú galléros polóban,kezében angol zászlót rázva :)))) )
Legnagyobb alakítás kisViszié volt!!!(Ha lett volna érem esküszöm Bodrogváry akaszt a nyakába,annyira vakon volt a főtitkár,hogy eszméletlen...)
2. elődöntő megvizuálása.Ami miatt kiemelten érdekes volt a meccs:közben elugrottam a boltba,és párizsit+zsömlét eszegettem a csarnokba :DDD Komolyra fordítva.Színvonalas meccs.Nagy taktikus Alba játék+100%os pörgés.Szvsz bírók jól fújtak.(de ha ez nem is igaz semmiképpen nem fújták el egyik csapatnak sem!Csekély volt a hibás fújások száma.)
Lapipék valóban jól nyomták.(Egy "mobillelátónyian" voltak).Albások kevésbé.
Paksiak ültek,aztán néztek mint a halak :) (én ill. mi is természetesen :) CSAK A PARIZER!)
A csarnokban rengeteg topicos arccal futhattunk össze...Teljesség igénye nélkül:CiÁn,tyutyu(örülök,hogy most már ehhez a nickhez is tudok arcot tenni :) )Lapip,Cooola(bocs,csak azt hittem,hogy Szolnokról kell,hogy ismerjelek,mert Endrével jköttél :) ),pependre,Lapip etc.

Este "kicsi" Nádas :) Baggio tudna mesélni...akarom mondani éppen,hogy nem nagyon tudna :)

Szombat
Kelés "hajnalok hajnalán".Kajafőzés (before majális volt az erőműveseknek).Reggeli vételezés a Plusban,ahol összefutottam az előző nap hősévek (kisViszivel :) ).Csöppet szét volt csúszva,meg a hangját is elhagyta valahol :))) Utána irány a fagyizó.Kupagyőzelem bebiztosítása!!!CIT-ROM FAGYI!CIT-ROM FAGYI!CIT-ROM FAGYI!(SZERB is a HERO - megnyerted nekünk a kupát,még jó,hogy a mú'tkó' levezettük,hogy akkor ezt megnyertük :) )
11.45kor INDULT A BUSZ!Csuklós,PÁVA kör,minden amit akarok :) Nádban Pruzsi mézes pálinkás fogadj istenje.Vissza csarnokba busszal (agyamat eldobtam akkora hangulat volt rajta :D ).Gínisz rekord teljesítmény Gabbytól keresztül itta a várost,mert pótolnia kellett a lemaradását :)
Volt "valami meccs".Első félidő felejthető - sztem minden tekintetben (játék,nézőtér egyaránt).Sokan voltunk,de nem voltunk túlontúl átütő erejűek hangban.
2.félidő erején ATOMVILLANÁS!Aztán már csak ki kellett várni a meccs végét :)
1perccel a vége előtt úgy döntöttem,hogy akkor én most "lassan" lemászok.Foggggalmam sincs,miért de mindenki utánam jött.Ott áldogáltunk a pálya mellett - HATALMAS.
Vége.
Földindulás...Leírhatatlan...
Aztán fotózkodás hegyek :) mint az alább is látható volt ;-)
Utána kaposváriak "pesztrálása" :) Kaja,Nádas,Bongó.
Itt aztán történtek érdekes dolgok...Mint valami miniatűr topictorna est :))) 5-6 fővel.
Yofey vagyok,ezért Lecso-t MÉG nem kompromitálom porrá :D Megtudtunk ezt-azt a kis hooligan múltjából (is).(Bazz,most jut eszembe a szőkőkutat elfelejtettem megmutogatni neki...)
Bongóban DIVAT hegyek (ahogy az várható volt...)
Most meg csak a fáradtság :) Bár ezt június környékén is el fogjuk tudni viselni ;-)


Szeretnék még egy köszönetet mondani!
Az ASE vezetőségének - ill. annak aki Paksra hozta ezt a rendezvényt,és ilyen profi módon megszervezte az egészet (eltekintve a "külső körülményektől" - Sport1...)!Azt hiszem ez így valóban a kosárlabda ünnepe lehetett.
Egész hétvégén végig barátságos és remek hangulat uralkodott a csarnokban.4 szurkoló tábor mindegyike gondtalanul közlekedett spanolt a csarnokban és környékén (no hát igen...ehhez a "normális beállítottság" is kell,ugye...)
Szóval,szerintem első rangú rendezvény volt.Remek szervezéssel!GRATULÁLOK!

SZÉPVOLTFIÚK

ui.:Rengeteg minden kimaradt tutkó.Csak a feelinget szerettem volna mégis érzékeltetni,no! :)
Azért nem állom meg,hogy ne "alázzam" Lecsoékat :)

Íme:

Vadkaka Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58158
Falco elleni esélylatolgató a www.duvad.hu-ról


Mit tud a Falco, ha hagyják?

Sokan titulálják a rájátszásbeli első ellenfelünket rapszodikus, vagy éppen kellemetlen csapatnak. Talán mindkettő igaz, mindenesetre a legutóbbi találkozón nem bírtak velük a Kakas-fiúk. Reméljük, hogy a szombathelyi vereségből minden játékosunk tanult, pontosan tudják, hogy kikre kell vigyázni a Váradi-legénységből.
Az alábbi rövid statisztika a csapat, illetve néhány "életveszélyes" játékos alapszakaszban nyújtott teljesítményét tükrözi.

Összességében 2237 pontot ért el a gárda az alapszakaszban, / A Vadkakasok 2173-at /
ami azt jelzi, hogy jól dobó játékosok alkotják a csapatot, akik még vesztes mérkőzésen is viszonylag sok kosarat dobnak. Közülük is kiemelkedik KÁLMÁN LÁSZLÓ és ROBERT REED, akik 702, illetve 294 pontjukkal előzik meg a jól dobó társakat.
Emellett GRÁCZER 242, PANKÁR 240, CROUSE 215, BORSZÉKI 197, illetve HENRIK 138 ponttal járult a közösbe.
A legértékesebb játékosuk - ki ne tudná? - ebben az alapszakaszban is KÁLMÁN volt, aki úgy szerzett 862 IBM pontot, / 35 / mérk. / hogy két mérkőzésen sérülés miatt nem is játszott.
Így is 886 percet töltött a parketten, ahol 177 /!/ gólpasszt adott, 58 labdát szerzett lepattanóból, és 53-at lopott el a mezőnyben. 29,3/ mérkőzés a dobóátlaga, amit hajlamos idegenben is teljesíteni! / A MK középdöntőjében 29/6 pontot dobott az Atomerőműnek /
Azért bármennyire is dícsérendő és szép Kálmán Laci statisztikája, bizakodnunk kell, hogy a Vadkakasok ellen egy fecske nem csinál / hat / nyarat!

Ha néha úgy is tűnik, de ne gondoljuk, hogy egyedül viszi Laci a vállán a csapatot!
A leghatékonyabb segítője eddig ROBERT REED volt, aki 576 IBM pontot szorgoskodott össze. Az összes mérkőzésen játszott, ahol 294 pontot szerzett. Statisztikájának legértékesebb kategóriája a lepattanó, amelyből 285-öt gyűjtött be.
REED játékára is nagyon ügyelniük kell Szendreiéknek, hiszen az alapszakaszban dupla- dupla átlagot ért el! / 11,3 pont/mérk. és 11 lepattanó/ mérk./

Jön: az alapszakaszban legtöbb IBM pontot elért Kakas-fiúk statisztikái.

www.duvad.hu
Vadkaka Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58157
Le lehet valahogy kicsinyíteni, épp a napokban volt róla szó, nemtom mekkora informatika májszter vagy? (én nem nagy, ha már egy videó belinkelése is gondot okoz) Szal, ha tudod kicsinyítsd le, ha nem megy, akkor meg küldd el a vagy erre az emailomra, ami itt meg van adva, vagy ha nagyobb mint 5MB, akkor ugyanez a cím csak @interware.hu. Én meg majd megpróbálom betenni ide, vagy hanem megy átküldöm Oaknak, ő majd megoldja!
(Jut eszembe: mint bizonyára tudjátok ADSL sebességet fog kétszerezni a Matáv legkésőbb máj 14ig - hupi!)
Előzmény: tyutyu13 (58156)
tyutyu13 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58156
Nem tudom felrakni, mert túl nagy a kép. Ha szeretnéd, elküldöm e-mailben.
Előzmény: Vadkaka (58154)
Lecso11 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58155
Én már magán a gólon is könnyesre röhögtem magam. Bravúrosan kidolgozott akció végén született meg a találat.
Engem a felejthetetlen magyar-finn (ön)góljára emlékeztetett.
Előzmény: Vadkaka (58153)
Vadkaka Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58154
Vazzeg, megcsináltam, nem tudom,hogy hol illetve hogy basztam el eddig, most egész könnyen sikerült. (a linkre gondoltam)

Simi23!
Jelenleg 19:00 szerepel a www.nb1.hu-n a focimeccs kezdési időpontjára vonatkozóan, de ez még lehet változik, mert pl. a sport2es program szerint 18:00tól közvetítik.Tehát nem tudom pontosan, hogy mikor kezdődik a focimeccs, de a kosármeccs egészen biztosan 17:00 kor kezdődik majd!

tyutyu13!
Bár tudom, hogy nem engem kérdeztél, de szerintem mindannyian várjuk a képeket!
Előzmény: Vadkaka (58153)
Vadkaka Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58153
Bocs Gabby, úgy kátszik, hogy az a múltkori, kicsit furcsára sikeredett egyperces első találkánkon nem sikerült megjegyeznem a homlokod pontos vonalait...:)

Más: http://www.nb1.hu/video/2003/1108/reac.wmv

ezt nézzétek meg, mert bebizonyosodik rajta, hogy a gólöröm minden határt képes átlépni, (áttörni?)! Csak még egy megjegyzés a videóhoz: Az én véleményem szerint az ütközés oka abban keresendő, hogy a ksipados kopasz gyerek nem ment el a gólszerző csávó indulócselére, bizonyára túl sokat edzettek együtt...

Én könnyesre nevettem magam ezen a videón, úgy látszik kevés is elég a boldogsághoz.

Ide a végére megpróbálom belinkelni, csodálatos este lenne, ha az is sikerülne: Videó
Előzmény: saabee (58139)
luipotter Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58152
szerdáig kapsz haladékot!
Előzmény: saabee (58151)
saabee Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58151
Nem valószínű :(
Köszi,pár nap haladékot kérnék!Majd utána mondok biztosat!
Előzmény: luipotter (58150)
luipotter Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58150

saabee!

 

szerdán pestről fehérvár felé jövök haza, -valami meccs lesz, meg műsor :o))- ha érdekel, lejöhetsz velem, de utána hazajövök. írj ide, vagy hívj!

 

lui

Előzmény: saabee (58139)
luipotter Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58149

de most akkor ki a #8- as?    :o)))

 

csakazase!  lui

 

 

SZÉP VOLT FIÚK! 

Előzmény: bika. (58129)
Simi23 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58148

Ez komoly?

Az tök jó lenne!

Előzmény: Lecso11 (57760)
Simi23 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58147
Az oké, hogy a két csapat próbálja elkerülni egymást, de akkor most szerdán csak egy félidőt játszik a kosárcsapat, hogy átérjenek az emberek Loki meccsre, mert az 6kor kezdődik a TV-közvetítés miatt. Vagy netán már délután kettőkor lejátszák a kosármeccset?:))
Előzmény: Vadkaka (57759)
tyutyu13 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58146
Oazis! Pécs-Szolnok meccsen készült 2 kép a kedvencendről. Érdekelnek, vagy látod őt eleget élőben? :)
Előzmény: OazIs (13) (58142)
CSabesz Creative Commons License 2005.05.01 0 0 58145

Az igazát senki sem vitatta, azt már annál inkább, hogy arról egy szó sem, hogy végre volt a MAFC csarnokban valami meccsre utaló hangulat a tapsi-tapsi helyett, és csak a szolnoki tábor " jóhírét" öregbítette....

 

Ok nélkül, hiszen évek óta sem Szolnokon, sem idegenben nincs velünk probléma, kivéve...csak Gabby miatt nem írom ide hol :-)) és miért...

 

Más csarnokokban jóval több, Fehérváron egy év leforgása alatt már a második, ami korábban évekig elképzelhetetlen volt, hoppá-hoppá: itt egy újabb téma-lehetőség...:-))

Előzmény: Bandi a hegyrl (58138)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!