Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.01.25 0 0 1433

Sziasztok!

Nagyon régóta keresem a "Szabálytalan szabályos" című filmet!Valamikor a hetvenes évek végén,nyolcvanas évek elején játszották a mozik. Egy kórházban dolgozó hipohonder betegápolóról szól.Hátha tud valaki segíteni!

báthortalan baba Creative Commons License 2009.01.20 0 0 1432

Libikókáznak is a Gellérthegyen.

Előzmény: báthortalan baba (1431)
báthortalan baba Creative Commons License 2009.01.20 0 0 1431

Magyar film, 80-as évek a férfi kijön a börtönből megkeresi a barátnőjét és az állítólagos fiát. A bordélyházban együtt dugnak meg egy nőt. Nem jut eszembe a cím.

 

 

Mav Creative Commons License 2009.01.14 0 0 1430
Sziasztok!
Egyszer már kérdeztem, akkor nem sikerült, hátha most jár erre valaki, aki emlékszik rá...
Egy film címét szeretném megtudni, de csupán a sztorira emlékszem. Arról szól, hogy egy banda egy nagyobb (értékű) rablást akar csinálni, de mivel a szajrét tulajdonképpen más rablók elől (is) lenyúlják, be kell biztosítani magukat. Azt találják ki, hogy egy másik társaság megcsinál egy kissebb, mondhatni piti rablást amíg ők a nagyot csinálják, majd odamennek a kis balhé helyszínére és felvállalják, hogy ők az elkövetők. Csak éppen kis hiba csúszik a dologba, mert megölnek valakit, és a tét már gyilkosság.
Ha jól emlékszem, valamikor a 70-es évek elején láttam, és még az is rémlik, hogy valami ügyeletes szépfiú játszott benne.
Rémlik valakinek?
mernok55 Creative Commons License 2009.01.13 0 0 1429

T.  Rsuedik!

 

A Bolond, bolond világ c. amerikai filmet felvettem és DVD-re kiírtam....

 

üdv

 

mernok55

Előzmény: rsuedik (1424)
Tony Roma Creative Commons License 2009.01.13 0 0 1428
Sziasztok

kb 4-5 éve láttam az HBO-n. 80s években játszódó vígjáték, Főszereplője egy színesbőrű fiatalember, selyemfiú, szélhámos.(Eddie Griffin szerű alak)

Különös ismertető jele hogy egy lóhere van tetoválva a fenekére ami a filmben többször is jelentőséget kap.
pl. egy inflagranti jelenetnél mikor az ablakon kell kimenekülnie egy aktusról.
Sokat röhögtem rajta jó lenne megszerezni. Előre is ksz
Szunya Creative Commons License 2009.01.12 0 0 1427
köszönöm
Előzmény: Törölt nick (1426)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.12 0 0 1426

I am legend alternativ ending

http://www.mininova.org/tor/1347980

Előzmény: Szunya (1425)
Szunya Creative Commons License 2009.01.11 0 0 1425
Kedves Topiclakók,
a Legenda vagyok filmhez állítólag 2 befejezést is forgattak, én azt láttam, amikor a nő és gyerek megmenekül. Kérem szépen, ha valakinek meglenne a másik befejezés is, tegye nekem hozzáférhetővé.

Köszönöm: Szunya
rsuedik Creative Commons License 2009.01.11 0 0 1424

Kedves Thiby!

 

 

Nagyon köszönöm!!!!!!

Négy éve keresem ezt a filmet!!!!!!!!

 

Tisztelettel,

 

ismeretlenül is

 

Rsuedik

 

Előzmény: Thibi (1419)
Adryen24 Creative Commons License 2009.01.11 0 0 1423

Sziasztok!

Már fél napja keresek egy filmet, gondoltam itt tudja valaki hogy mi lehet a címe.

Ez egy régi film, azt hiszem hogy a 80-as vagy 90-es években játszódik.

Kertvárosi házak valamelyikét próbálja eladni egy ingatlan ügynök, nagyon alacsony áron egy fiatal párnak.

Amint belépnek az első házba, kötelességének érzi elmesélni a ház előző lakóinak rémtörténetét. Szóval minden háznál elmondja hogy mi történt a lakókkal, ez általában halállal végződött. Az egyik házat ki kellett festeni, a másik komolyabban megsérült stb...

A film vége azt hiszem az lesz hogy a fiatal pár nem veszi meg semelyik házat sem.

 

Előre is köszi a segítséget!

 

inwear Creative Commons License 2009.01.11 0 0 1422

na megnéztem és van egy új változata ennek a true romance-nek. már intézkedtem a beszerzését illetően, de most elbizonytalanodtam, hogy akarok-e szomcsi véget ennek a filmnek

inwear Creative Commons License 2009.01.11 0 0 1421

lehet:)  köszi minden esetre

ez az a film, ami egyszerűen jó

Előzmény: orpheline (1420)
orpheline Creative Commons License 2009.01.11 0 0 1420
True Romance.....

és nem a végén dugnak a filmeben a fülkében, hanem a közepén...:o))

Ez a film a No1.
Előzmény: inwear (1416)
Thibi Creative Commons License 2009.01.11 0 0 1419
Bolond,Bolond világ
http://www.port.hu/bolond,_bolond_vilag_it_s_a_mad_mad_mad_mad_world/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=48712&i_city_id=3372&i_county_id=-1
Előzmény: rsuedik (1418)
rsuedik Creative Commons License 2009.01.11 0 0 1418

Sziasztok,

segítségeteket kérem, keresek egy filmet, de csak kevés emlékképem van róla:

- kb. hetvenes évek második felében adta a tévé, valószínüleg amerikai film volt, nagyon hosszú, talán több mint két órás

- a film elején autósok mennek az úton, az egyik autós szakadékba zuhan, megpróbálják megmenteni, nem tudják, de annyit mond, hogy keressék meg a kincset ami a dupla w alatt van
- a film egy hajsza a kincs után, inkább vígjáték formában

- a film végén egy városba érnek, ahol feltűnik nekik hogy van két pálmafa ami összehajlik és dupla w-t alkot, és az alatt volt a kincs, bőröndökben

hátha valakinek beugrik. segítségeteket köszönöm, sajnos nincs semmi konkrét ami alapján keresni tudnék, talán valaki látta!

 

Köszönettel

Törölt nick Creative Commons License 2009.01.10 0 0 1417
Azaz!

Örök hálám :)
Előzmény: Törölt nick (1415)
inwear Creative Commons License 2009.01.09 0 0 1416

sziasztok, keresek egy filmet

arról szól, hogy van egy srác, akinek talán a haverjai befizetnek egy kurvát. de a srác nem tudja, hogy ez meg van rendezve. egy moziban taliznak, másnap kiderül az igazság, de összeházasodnak. majd a fiú elmegy a csaj stricijéhez, hogy leszámoljon vele, és talál egy köteg pénzt. azt elhozza, aztán a nyomukba erednek, valami hotelben meg is találják őket, de megmenekülnek, majd a végén egy útszéli fülkében dugnak

Törölt nick Creative Commons License 2009.01.09 0 0 1415

Meredek pálya kapható nálunk dvd-n.

 

Előzmény: Törölt nick (1411)
vlak Creative Commons License 2009.01.08 0 0 1414

Ezt a filmet sajnos nem ismerem, de az idő-vel hasonló módon játszadozó két zseniális filmet azért hadd ajánljak, hátha nem ismered:

 

1. Lé Meg A lola (http://hu.wikipedia.org/wiki/A_l%C3%A9_meg_a_Lola)

2. A Nő Kétszer (http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=3585&i_city_id=3372&i_county_id=-1)

Előzmény: gonzo73 (1401)
vlak Creative Commons License 2009.01.08 0 0 1413
Előzmény: Törölt nick (1404)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.04 0 0 1412
Halló,

a köv. filmet keresem: valószínűleg ázsiai (vagy több ázsiai játszik benne, ill. a figura, aki volt a végén koreai, esetleg japán); a vége az, hogy valaki azt kérdi: "kit a legegyszerűbb, mégis a legnehezebb megölni? A válasz egyszerű..." S fejbe lövi magát. Valaki erre ráismert?
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.03 0 0 1411
Sziasztok!

Egy régebbi filmet keresek.
Snowboardosokról szól akik valami fura nevű hegyet akarnak megvédeni egy multimilliárdos "gonosztól" aki ott akar építkezni.
Van a bandában egy srác, aki ha iszik, mindíg kiüti magát és vele különböző szivatásokat csinálnak:

Rászigszalagozzák egy bikára.
Azt hiszem sót tesznek az ölébe és kint hagyják a jégen és arra ébred, hogy egy jegesmedve nyalogatja a golyóit.
De talán a legemlékezetesebb, mikor egy forgópadon lévő autót betolnak az út közepére, beteszik a vezetőülésre, elkezdik forgatni az autót, akik pedig hátul ülnek elkezdenek ordítani, és az erre felébred, azt hiszi elaludt vezetés közben és elkezdi tekerni vadul a kormányt.

Többre nem nagyon emlékszem, de tudom, hogy könnyesre röhögtem magam anno rajta, és ha tudnám a címét, meg tudnám szerezni.

Előre is köszi
Thibi Creative Commons License 2009.01.03 0 0 1410
Valószínűleg a Tűzszekerek.
Az elesés és verseny megnyerés egy ugyan sima országos verseny volt, de a film végén már az olimpia van
Előzmény: Törölt nick (1409)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.03 0 0 1409
Sziasztok!
Keresek egy filmet, ami egy futó fickóról szól. Azt hiszem rövidtávon futott, és a film kb a 40-es években játszódik. A koma ismertető jele az hogy futás közben mikor elfárad hátracsapja a fejét.
A filmben benevezett valami szuper gigantikus nagy versenyre, és a verseny elején elesett, de aztán felállt és leverte az egész mezőnyt.
Ennek a címét keresném tisztelettel. Azt hiszem egyszer ha volt a tv-ben.
boszat Creative Commons License 2009.01.02 0 0 1408
Sziasztok!

Két filmet keresek régóta, ha valakinek megvannak, vagy tudja, hol lehet hozzájutni, kérem szóljon!

A két film:

- Ördögöt a farkánál (1969, Philippe de Broca rendezte, Yves Montand játszik benne)
- Férfiak póráz nélkül (1975, Mario Monicelli rendezte és Philippe Noiret (is) játszik benne)

Köszönöm!
azapa. Creative Commons License 2009.01.01 0 0 1407

Sziasztok!

 

Annyi van meg a filmbol, hogy ket ferfi beszelget, talan autoban, egy bizontos 7 perces aerobik kazetta piacradobasarol, amivel lenyomjak a 8 percest.

Vannak meg reszletek de kisse kodosek.

 

Bocsi az ekezetek miatt, elore is koszi.

Szunya Creative Commons License 2008.12.30 0 0 1406
Valószínűleg igazad van.
Előzmény: Törölt nick (1405)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.30 0 0 1405
Nem akarok beszólni, de szerintem ti keveritek ezt a 2 filmet:


Picking Up the Pieces, 2000
Not with My Wife, You Don't!, 1966
Előzmény: Szunya (1403)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.30 0 0 1404
Egy másik film amit keresek egy scifi. Csupán annyira emlékszem belőle, hogy az űrben egy nagy űrhajó van és valami hosszú folyosón egyik főhőst fojtogatja egy másik, de a fojtogatott nyakán valami pánt volt és nem fulladt meg. :)
A fojtogatottat talán Sean Connery játszotta?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!