Keresés

Részletes keresés

GADA Creative Commons License 2005.02.15 0 0 597

Most néztem a VIM regisztráltak névsorát. Kukker is felkerült, így a mocik számát tekintve eddig az 5. legnagyobb csapat vagyunk! Hát ezt decemberben még nem gondoltam volna!

 

http://www.varaderoclub.pl/vim7/ang/listvim7.php

 

Petyavara Creative Commons License 2005.02.14 0 0 596

üdv mindenkinek! csak benéztem,mi folyik itt....:)

elsősorban üdvözölném a két új klubtagot. lassan de biztosan hízik a csapat létszáma,és ez örvendetes! :)))

 a minden hónap első vasárnapjához én is csatlakoznék (természetesen ha időm engedi) bár az igazság az ,hogy 2 hetente a nagykőrősi úti autópiacon töltöm a vasárnapjaimat,de majd átírjuk a forgatókönyvet valahogy.

VaraRider : egy hét, és kész a mocim, utána készítünk fotókat Macipapával,hogy fel tudd tenni a klubtagokhoz. ja, mizujs a pólókkal????

üdv: Petyavara

GADA Creative Commons License 2005.02.14 0 0 595

"Jirzsij@27,5.hu "

 

Ezt ebben a topicban még leírni is pofátlanság, amikor az ember itt mingyá 40 :))

 

Feca, Te is szégyeld magad! :)))

 

Gada

Előzmény: Jirzsij (591)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.14 0 0 594

Hello Oszi!

 

Oldaldoboz ügyben a kappa jó lehet. Ők gyártják a gyári honda dobozokat.

Importőr: Euromotor Bt Budapest Xlll. Lehel út 1/c (nem sokára elköltöznek de csak 500 m-rel lejjebb)

Tel: 270-90-30

Keresd Kertész Zsoltit és hivatkozz Zsifire (rám) olyankor szokott adni, ha tud kedvezményt!

Van mindenük, középállvány, tankbőr+táska,

Napos időt!

Előzmény: Oszi_'02 (585)
Varapapa Creative Commons License 2005.02.14 0 0 593

Jelent az valamit, hogy minden egri hozzálátott bedeszkázni az ablakokat, eltorlaszolják a borospincéket, az egri leánykákat meg a fáskamrába zárják???

 

Most akkor vagy a cunami jön, vagy ... vagy a Varadero Klub látogatását neszelték meg!

 

(A második valószínűbb, mert az Eger-patakban a jelenlegi vízállás 8 cm)

 

Varapapa vár :))

 

Kicsivara Creative Commons License 2005.02.14 0 0 592
Én voltam Bozsevácnál a hétvégén! :o))))  ......... Autóval :o((((
Előzmény: GADA (589)
Jirzsij Creative Commons License 2005.02.14 0 0 591

Vén trotty! :))))))

 

Részemről rendben vannak a hó eleji vasárnapok. Legalább lehet tervezni előre.

 

 

Jirzsij@27,5.hu :))

 

Előzmény: VaraRider (590)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.14 0 0 590

 

"mit szólnátok minden hónap 1. vasárnapjához"

 

Legyen!

ha meg átcsúszik márc 13-ra, akkor nagy bulit csapunk, mert aznap leszek 30 :-))

Előzmény: GADA (589)
GADA Creative Commons License 2005.02.14 0 0 589

Szóval akkor mit szólnátok minden hónap 1. vasárnapjához, vagy szombatjához?

 

Aki ráér alapon persze, de így biztos többen érnek rá, mint a "holnap találkozzunk a békási Shell kúton" megoldás esetében.

 

Lehet, hogy március 1. hétvégéje még zimankós lesz, akkor lehet az első alkalom márc.13.

 

Mondjuk meglátogatni Varapapát Egerben, kicsit csatangolni a környéken.

Aztán elugrani kicsit Bozseváchoz Sopronba, meg ilyenek :)

 

Gada

Előzmény: Kicsivara (588)
Kicsivara Creative Commons License 2005.02.14 0 0 588

A fix napokat jó ötletnek tartom, de biztos vagy benne, hogy vasárnap késő délután kisebb a forgalom, mint szombaton? Mondjuk ez a gurulás irányától is függ.

 

VAN MÉG VALAKINEK KISVARÁJA EBBEN AZ ORSZÁGBAN????

 

Nehogy már csak engem üldözzön a Jirzsij! :o)))))

Előzmény: VaraRider (587)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.14 0 0 587

 

"Mit szólnátok hozzá, ha márciustól havi rendszerességgel csinálnánk közös Vara Klub gurulásokat?

Ki lehetne tűzni, hogy minden hónap 2. szombat pl, és előre számolni lehetne vele."

 

 

Jó ötlet, így legalább jutna idő mindenki túraötletének a megvalósítására.

 

Motoros túratapasztalataink szerint a többségnek inkább a vasárnap jön be jobban, és a forgalom is csekélyebb, ezért azt javaslom.

 

És legyen inkább minden hónap 1. vagy utolsó vasárnapja, azt könnyebb megjegyezni...:-)))))

 

 

Előzmény: GADA (586)
GADA Creative Commons License 2005.02.14 0 0 586

Még 2 hét és itt a tavasz.

Mit szólnátok hozzá, ha márciustól havi rendszerességgel csinálnánk közös Vara Klub gurulásokat?

 Ki lehetne tűzni, hogy minden hónap 2. szombat pl, és előre számolni lehetne vele. (én pl jó, ha előre beírom a naptáramba a fontos dolgokat, hogy az történjenm, amit én szeretnék :) ) Ezt az eseménynaptárat aztán Feca feltehetné a www.varadero.hu -ra.

Na, csak onnan jutott eszembe, hogy az Origón lesz egy cikk a Klubról, (gondolom más klubokkal együtt) ahová szívesen feltennének egy táblázatos formába foglalt eseménynaptárat, amiből kiderül, melyik klub, mikor milyen megmozdulást szervez.

 

 Vélemények, javaslatok?

 

Gada

Oszi_'02 Creative Commons License 2005.02.14 0 0 585

Szia Gada!

A trophy természetesen megvan, de valóban, van még néhány előnye vele szemben a varának... :)

Az oldalt keresőben találtam, bár igazából éppen valamilyen felszerlés után kutattam. 

Erről jut eszembe, milyen oldaldobozt ajánlanátok?

Üdv,

Oszi

 

Előzmény: GADA (583)
Oszi_'02 Creative Commons License 2005.02.14 0 0 584

Szia!

Akkor az adataim:

Név: Mészáros Attila

Szül. idő 1972

moci: '02-es, ezüst/kék

telephely: Budapest

emil: level.oszinak@freemail.hu

 

Előre is kösz a frissítést!

Oszi

Előzmény: VaraRider (582)
GADA Creative Commons License 2005.02.14 0 0 583

Szia Oszi! Üdv Neked is!

 

Jó napunk van ma :))

 

Azért a kényelmesebb magasság mellet más különbség is lehet még a jó kis veterán MZ után. Azért megtartottad az öreget?

 

Hogy találtál az oldalra? Csak kereső, vagy olvastál is róla?

 

Gada

Előzmény: Oszi_'02 (581)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.14 0 0 582

 

Oszi,

 

Üdv a csapatban!

 

"Mit kell ehhez tennem?"

 

Félig már megtetted :-)). Küldj magadról adatokat az ott látható struktúrában (Név, Nick, Szül. idő, lakhely, motor típusa és színe, KÉP) és utána várj türelemmel, hamarosan frissülni fognak az adataid.

 

Feca

 

 

Előzmény: Oszi_'02 (581)
Oszi_'02 Creative Commons License 2005.02.14 0 0 581

Sziasztok!

Ezúton jelentkezem a klubba. Egy '02-es Varaderóm van, múlt év augusztusa óta. Előzmény: MZ Trophy 1972 (asszem erre mondják, hogy éles váltás)

Vásárlás oka: 192cm magasság

Telephely: BP.

 

Jelenleg a moci felszerelésével foglakozom: kormányfűtés már van :), oldaldobozok és túraplexi folyamatban.

 

A varadero.hu-n véletlenül megtaláltam magam, 1KMaster nicknévvel, adatok nélkül. Ez gondolom valamilyen régebbi levelezésből származik: múlt ősszel sokat kerestem varaderós fórumot és márkatársakat. (Akkor nem találtam...)  Megoldható, hogy ez lecsrélődjön a friss adatokkal? Mit kell ehhez tennem?

Üdv,

Oszi

 

 

GADA Creative Commons License 2005.02.14 0 0 580

Üdv varaderoka!

 

Én sem vagyok messze - Törökbálinton, hét közben legalábbis. De akkor legalább motorostul.

 

Gada

Előzmény: zsifiwonder (577)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.14 0 0 579

 

"Gondolom nemsokára benne leszek a tagok listájában"

Igen, már bent is vagy, amint azt leleveleztük tegnap.

 

És az általad elküldött képet is feltettem, az elmondásod szerint a sofőröddel együtt :-))))))))))))

 

Üdv

Feca

 

 

 

 

Előzmény: zsifiwonder (577)
Kicsivara Creative Commons License 2005.02.14 0 0 578

Üdv a csapatban!

 

Végre valaki a környékről, legalább nem kell sokat mennem, hogy összefussak egy Varadero tulajjal. :o)

Előzmény: zsifiwonder (577)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.13 0 0 577

Helló minden Varaderosnak!

 

A minap beleléptem a klubba, remélem beférek.

Budaörsön lakom de a távolság nem akadály. Szinte bármikor képes vagyok bármennyit motorozni és szeretek is. (meglepő mi?)

Szívesen túrázom, most télen gyártottam 1 csomó útvonalat.

Gondolom nemsokára benne leszek a tagok listájában.

Addig is aki gondolja írhat a varaderoka@invitel.hu vagy varaderoka@freemail.hu-ra

 

Napos időt!

gencsydani Creative Commons License 2005.02.13 0 0 576
Ha ezt írják a lengyel utakról, mit szólnának a magyarhoz?!?:o
Előzmény: VaraRider (575)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.13 0 0 575

 

Most jött egy levél a VIM-7 szervezőktől FAQ (GYIK) témában.

 

Az egyik legtutibb szösszenet, jókat röhögtem rajta:

 

Q: What is the quality of Polish roads ?
A: Quite lousy to be honest. You are advised to be careful. Keep your eyes open for holes and grooves. On top of this, roads are narrow, single carriageway. Highways are virtually nonexistent. On the other hand, one could say “Perfect Varadero environment”.

 

:-))))


 

egyébként fent van a honlapjukon:

http://www.varaderoclub.pl/vim7/ang/helpme.php

VaraRider Creative Commons License 2005.02.11 0 0 574

 

Köszönjük a munkát a PR és Marketing vezetőnknek.

Tavaszra már elég sokan tudni fognak a Klub létezéséről, még azok is, akik nem interneteznek állandóan...

 

Még arra is van esély, hogy létszámban lenyomjuk a Caponordosokat, a KTM-esek pedig már úgyis rendelkeznek beépített ügynökkel.....:-))))

 

 

 

Előzmény: GADA (573)
GADA Creative Commons License 2005.02.11 0 0 573

Szóval akkor kisebb nagyobb beszámoló lesz rólunk eddig a MR-ben, Motormix-ben és az Origo Motor sokk-ban.

 

Csak má' tavasz legyen, de hamar...

Előzmény: GADA (569)
Bozsevác Creative Commons License 2005.02.11 0 0 572
IGEN!!!
Előzmény: GADA (571)
GADA Creative Commons License 2005.02.11 0 0 571
A kerek szád miatt? :)
Előzmény: Bozsevác (570)
Bozsevác Creative Commons License 2005.02.11 0 0 570

Most néztem a VIM regisztrálását én vagyok a 150-dik!!Kerek (a)szám.. :o             

Ez mivel jár? ingyen szállás? :))

GADA Creative Commons License 2005.02.11 0 0 569

Király vagy Rnie! :))

 

Bobbex,

 

"Hol va már az ezüst nyár"

 

már kifelé megyünk, úgyhogy reszkess Vas és Zala :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (563)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.11 0 0 568

Arra a kanyarra emlékszem: hiába toltam a Rocot a Capoval, nem tudott menni, egy Teheradero ment elottunk 5-el. Szegény Big! meg egy szukulo kanyarban akart elozni, es egy Sierra ott termett a felezon:))) kulonben nem lett volna semmi baj.)))

 

Amuyg az igazolások jók!:) A motorod meg nem tudom megnezni, mert megint bezárták a garázst.. A f@@@@om ki van már azzal, h állandóan szólni kell, h lejuthassak a saját(bérelt:)) garázsomba..

Előzmény: Jirzsij (566)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!