Keresés

Részletes keresés

Bandos Creative Commons License 2004.04.26 0 0 4398
Szia Kékbálna!

Köszi a linkeket.
Kár, hogy nem voltatok ott a MALONGÓ-n, most is nagyon jó volt! De sebaj, reméljük legközelebb már Ti is ott tudtok lenni. A buli végén egyébként rövid egyeztetés után megbeszéltük a következő Malongó találkozó idejét, helyét is.

FIGYELEM!

A következő (rendhagyó) MALONGÓ találkozó tervezett időpontja: július 17. szombat. Sharkpapa felajánlása alapján ezúttal nem "irodai", hanem "kerti" buli lesz, Sharkpapá-ék kerjében, Telkin, Budapesttől néhány km-re.

Én is köszönöm mindenkinek a jó hangulatot, a sok-sok fényképet, információt, az élménybeszámolókat, és külön köszönet Sharkpapáéknak a hely biztosításáért és a kerti buli lehetőségének felajánlásáért.

Bandos

Előzmény: Kékbálna (4392)
Bandos Creative Commons License 2004.04.26 0 0 4397
Szia Napoleonhal!
A Villivaru-s felvetés nem rossz ötlet, rajtunk nem múlik. Mi állunk elébe, mondjuk egy augusztus 14-28 közötti időpontban.
Bandos
Előzmény: Napóleonhal (4394)
masuda Creative Commons License 2004.04.26 0 0 4396
Köszönöm a jókívánságokat!

Ez a bébi igazán tündér. Hullott a szememből a könny, annyira nevettem. Megkostólnám én is azokat a sonkákat :) Remélem egyszer összefutunk. Addig is nagyon gratulálok!

Előzmény: csinnnKA (4391)
Jázmin2004 Creative Commons License 2004.04.26 0 0 4395
Sziasztok!

Én és a párom köszönetet mondanánk Sharkpapának a lehetőségért és a helyszínért, Bandoséknak a nagyon finom csirkéért és aranyos ajándékért, a többieknek a kedvességért!!! Annyira jól éreztük magunkat! Igazán nagyon-nagyon kedves csapatot ismertünk meg ezen az összejövetelen, mint első Malongó-sok.Köszönet mindenkinek!!

Jázmin2004

Napóleonhal Creative Commons License 2004.04.26 0 0 4394
Sziasztok!

Köszönet Sharkpapának még egyszer a helyszín biztosításáért, Bandoséknak a fincsi kajáért, a többieknek meg azért mert jól éreztem magam. Legközelebb mi lenne, ha mondjuk pl. Villivarun lenne a buli...

Nh.

Kékbálna Creative Commons License 2004.04.25 0 0 4393
Sziasztok!

A maldiv.lap.hu linkjei köszönhetően Bandosnak és Szöszinek ismét frissültek. :)) Nagyon klassz új linkek vannak.

Sziasztok

Kékbálna

Kékbálna Creative Commons License 2004.04.25 0 0 4392
Sziasztok!

Bocsika némi építészeti munkák folynak nálunk mostanában. Azt hittem el tudok menni mellette. Nem jött össze. Majd legközelebb. Tényleg mikor lesz legközelebb?

Sziasztok

Kékbálna

csinnnKA Creative Commons License 2004.04.25 0 0 4391
Jobbulást! :-(
Mi nagyon jól éreztük magunkat, pedig még szervizelni is kellett a gyereket. Aztán úgy 6 és 7 között valamikor a fiatalúr úgy döntött, hogy elég volt a malongásból, és mivel nálunk ő a családfő (cssss, meg ne tudja), ezért gyorsan elhúztunk haza.
A buli jó volt, megint sok szép képet láttunk, és -remélem, nem leszek ünneprontó, ha én árulom el- Bandos és Fischelino káprázatos maldív kajával kényeztetett el minket: maldív csirkét ettünk, nem is akármilyet! Amikor a maldív currys-kókusztejes ízt megéreztem, azonnal nagy-nagy nosztalgiám támadt. Nagyon fincsi volt! :-)
Igaz, egy gyomorrontáshoz nem passzol túlságosan! :-(
Kép a lurkóról! Annyira friss, hogy akár tegnap is készülhetett volna (mivel ugyanebben a "húsvéti" göncünkben mentünk, de a fotó tényleg húsvéti). Ha tovább mész, akkor életünk első bébiúszás-élményét láthatod, képekben rögzítve! (a képaláírásokra külön felhívnám a figyelmedet, mert azokkal teljes a hatás)
Előzmény: masuda (4389)
cyprus_people Creative Commons License 2004.04.25 0 0 4390
Én 16 év óta szeretnék oda állni a 2. emeletre, közel az átjáróhoz, de ritkán sikerült. (Te úgylátszik szerencsés csillagzat alatt születtél, vagy az a maldivi járat nem üzleti időben indul.) Ezért én be szoktam érni a 3. emelettel.
Ha majd Pesten járok, veszek magamnak EURÓ-ért bérletet a 3-as parkolóba, hiszen az arányokból látom, hogy NEGYEDáron adják....
Kössz a tippet. Ja és nem muszály liftezned, hiszen, a vám után a kijáratnál balra fordulsz ott beleütközöl egy mozgólépcsőbe (már 16 éve), amely felvisz az indulási oldalra...
Erről csak azok nem tudnak, akik az érkezés után egyenesen kijönnek, és mondjuk a 42 Euronak megfelelő pénzért (nem kell szégyelni, Ft) kapható olcsóbb szabadeges parkolók felé veszik az irányt...
Előzmény: Sharkpapa (4381)
masuda Creative Commons License 2004.04.24 0 0 4389
Hello Mindenki!

Itthon fekszem az ágyamban és szenvedek. Egy kis gyomorrontás. Sajna. Kérek élménybeszámolót!
CsinnnKa tőletek meg képet a lurkóról!

Bandos Creative Commons License 2004.04.24 0 0 4388
Szasztok,
Nagyon készülünk a ma délutáni Malongó-ra. Már majdnem készen van a meglepetés. Aki ott lesz, az majd meglátja, aki meg nem, az pedig sajnálhatja.
Aki eddig úgy gondolta, hogy nem tud eljönni, az most még meggondolhatja magát. Nem fogja megbánni!
Bandos és Fischelino
Sharkpapa Creative Commons License 2004.04.24 0 0 4387
Hali all:))

Szia Jázmin2004!

természetesen lehet jelentkezni, várunk szeretettel:)))) A cimet azt hiszem tudod:)) ha nem, akkor majd leirom ismét:))

Jázmin2004 Creative Commons License 2004.04.24 0 0 4386
Szia Sharkpapa !
Lehet, hogy én is megyek a Malongóra, még nem tudom pontosan. Lehet még jelentkezni ?
Üdv,
Jázmin2004
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.04.23 0 0 4385
Vagy szervezhetnél nekik valamilyen programot is...

Hm....mondjuk mi lenne, ha elvinnéd őket egy helyre ahol a Maldív-szigetekkel kapcsolatos képeket, videókat stb. lehet nézegetni? :-)
Lehet, hogy tetszene nekik? Ideje megfertőzni őket, ha még mentesek!

No, majd meglátod, mi -nem is tudom hányan- ott leszünk.

Előzmény: soka63 (4382)
crx Creative Commons License 2004.04.23 0 0 4384
Az origo.play oldalon a fotótárban az Utazás / Ázsia rovatban az első album Maldív-Holiday szigetét mutatja be 22 képben, egy bizonyos Viktortól.
Hátha valakit érdekel pár jó kép...
Bandos Creative Commons License 2004.04.23 0 0 4383
Szia soka63!
Ha amúgy is útba esik holnap hazafelé a Jagelló utca, akkor legalább egy rövid időre nézz be. A találkozó 3-kor kezdődik, és az eddigi tapasztalatok szerint szerintem legalább 8-ig tart majd.
Bandos
Előzmény: soka63 (4382)
soka63 Creative Commons License 2004.04.23 0 0 4382
Sziasztok!

Köszönöm az invitálást!
Ma indulok Pestre, vidéki lévén.
Holnap 11-kor érkezik a barátom egész családjával NY-ból, neki takarítom ki a pesti lakást, úgyhogy ma is, meg holnap is elég elfoglalt leszek.
Nem hiszem, hogy be fogok tudni ugrani, de ha úgy alakul benézek.
Amúgy is m7-en jövök haza a Jagello útba esik.

jó szórakozást

soka63

Sharkpapa Creative Commons License 2004.04.23 0 0 4381
hali all:))

cyprus_people : 15 napos parkolásom volt, itthon vettem meg a jegyet az Aranykéz utcában az Austropa irodában. Ha jól emlékszem, talán 42 euro volt. de mérget nem vennék rá. lifteznem sajnos kell, mikor megérkezem. Akkor fel kell menni egy emeletet:)))) De 8 éve mindig ide állok, szóval megszoktam ezt a második emeletet:))

Hubert1 Creative Commons License 2004.04.23 0 0 4380
Üdv!

Sun Island-es élmények/beszámolók érdekelnének, aki volt már ebben a hotelben, kérem írja le tapasztalatait, legyen az akár pozitív, akár negatív.
Köszönöm.

Napóleonhal Creative Commons License 2004.04.23 0 0 4379
Sziasztok!

Szombat, 1 fő eddigi jelek szerint. Mostanában nem megy minden jól, azért nem nagyon jelentkezem. Élőben többet, akit érdekel. Thai képeket elviszem, volt akit ez is érdekelt, Sharkpapának meg jövök egy beszámolóval.

Nh.

Bandos Creative Commons License 2004.04.22 0 0 4378
Soka63!

Aki ilyen fantasztikus maldív honlapot csinált, annak szerintem is ott a helye a Malongó-n. Ugye tudtok jönni, és hozod majd az összes fényképet is? CD-n is lehet, mert lesz számítógép is.

Henok, CáPeti, Langusta és a Többiek! Még van szabad hely a Malongó-n, még bőven lehet jelentkezni. De ha csak szombaton délután derül ki, hogy mégis ráértek, akkor is várunk Titeket.
Bandos

Előzmény: Bogyó 2 (4374)
Bandos Creative Commons License 2004.04.22 0 0 4377
Szia Tamska,
Köszi a választ. Mantákkal mi is úsztunk januárban, tényleg félelmetes volt előszőr, de olyan nyugodtak, békések voltak, hogy mi is megnyugodtunk egy idő után. Én úgy 3-3,5 méteresre becsültem őket. A cápa is nagy élmény lehetett, nekünk csak bébicápákhoz volt szerencsénk.
Bandos
Előzmény: Tamska (4375)
cyprus_people Creative Commons License 2004.04.22 0 0 4376
Látom nem szeretsz liftezni...
Az egyenes átjárót kedveled...
Mibe került egy hétre (8 nap) a parkolás?
Jól gondold meg, nemrég voltam Tenerifén, de helyhiány miatt csak a 3. emeleten találtam helyet...
Előzmény: Sharkpapa (4370)
Tamska Creative Commons License 2004.04.22 0 0 4375
Szia Bandos,

jól megszórtál kérdésekkel :-).

Sun Island nekem nagyon bejött 100% tengerpart élmény. Őszinte leszek nekünk a Travelservice-el sem volt semmi problémánk, sőt a visszaúton pár utastársunkkal jól be is szalonspiccesedtünk... :-)

Számunkra a legnagyobb élmény a Manta szafari volt csodálatos, nagy méltóságteljes állatok és kicsit be is rezonált a térdem amikor először szembe úszott velem egy Manta.

Mivel jómagam búvárkodom ezért itt is merültem... hát, gyönyörű. Láttam cápát is igen közelről egyszóval elsőosztályú volt a merülésem. Sajnos csak egy alkalomra adódott alkalom, de ha legközelebb megyünk akkor többször is akarok merülni majd. (Arról nem is beszélve, hogy volt akinek mi javasoltuk, hogy próbálja ki a merülést pláne mert kipróbálni zéró dollár, hátha megtetszett, és tök jó volt hallani tegnap, hogy nyonják a búvártanfolyamot. Persze itt van még a sznori, amire imho Sun tökéletes. Az Olasz étterem mellett olyan sziklák vannak olyan élővilággal, hogy a fülem is kettéállt. Itt sikerült pl teknőccel együtt úsznunk!

Ha ismét megyünk Maldívra akkor szeretnék kipróbálni egy másik szigetet is, de őszintén szólva cseppet sem bánnám, ha újra Sun-ra kellene mennünk. :-)

Az új célpont pedig: Kuba vagy Zanzibár.

Előzmény: Bandos (4373)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.04.22 0 0 4374
Üdv Sharkpapa itthon!
Akkor már minden feltétel adott a szombathoz!
Soka63!
Nem akarsz nekünk fényképeket mutatni személyesen?
Bandos Creative Commons License 2004.04.22 0 0 4373
Szia Tamska,
Üdvözöllek itt a fórum-on, mint új csatlakozót. A soraid között azt olvasom ki, hogy olyan rosszul azért nem érezhettétek magatokat a Sun Island-en, és alighanem Ti is maldív rajongók lettetek.
Szóval, milyen volt? Mi volt a legnagyobb élményetek? Voltatok kirándulásokon is? Búvárkodás, sznorizás? Ha majd egyszer ismét visszatértek a maldívra, újra a Sun Island-re mennétek, vagy inkább másik szigetre? Esetleg már van kijelölt célpont is?
Bandos
Előzmény: Tamska (4372)
Tamska Creative Commons License 2004.04.22 0 0 4372
Sziasztok,

mi a Kedvesemmel még februárban voltunk Sun-on. A topic valahogy elkerülte eddig a figyelmem, de tegnap a Construma kiállításon összefutottam egy kedves utastársunkkal (még nem tudom melyik nick mögött bújik :) ) aki felhívta a figyelmem rátok.

Szóval jelzem, hogy csatlakoztam a topichoz.

OSZIBARACK Creative Commons License 2004.04.22 0 0 4371
Hi Sharkpapa!

Örülök, hogy éltek!!!!
Már épp ideje, hogy csatlakozzatok újra a dolgozók táborához...:-)))
Szombaton, ha minden jól megy találkozunk.
Addig is jó alkalmazkodást, visszazökkenést kívánunk!!:-))
Üdv.Őszibarack

Előzmény: Sharkpapa (4368)
Sharkpapa Creative Commons License 2004.04.22 0 0 4370
hali all:)))

cyprus_people :Na majd meglátod szombaton a kocsit ha jössz:)) Mercedes S 500 4matic. megy mint állat:)) A parkolás 3.-as parkhause, 2.-ik emelet:))

cyprus_people Creative Commons License 2004.04.22 0 0 4369
Jó kocsid lehet...
Nekem Bécs nyugati végébe eljutni eltart egy óráig a parkolóból. Melyik parkolóban szoktad hagyni a kocsidat?
Előzmény: Sharkpapa (4368)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!