Keresés

Részletes keresés

banyka Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1855

Kedves Pötty!

 

Megjelent már a könyved vagy még készülőben van?

Előzmény: Pötty63 (1849)
ALS?! Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1854

Sziasztok!

Szeretném kérdezni a véleményeteket.

Izommerevség, izomfájdalom, izomgyengeség, nyugalmi izomrángások, erős hátfájdalom, recsegő gerinc, izom helyén fogyás néhány helyen.

Az orvosok egyelőre minden félét mondanak, de ez a betegség is szóba került.

 

Lehet ALS?

 

Köszi a válaszokat.

Szegediági Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1853

Szia Csilla!

 

Akkor úgy veszitek észre, hogy talán megállt a romlás? Ezt veszem ki a soraidból.

 

Jobbulást és kitartást!

 

Üdv.: Ági

Előzmény: Csilla007 (1852)
Csilla007 Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1852
Szia Ági.
Jól vagyunk, már amennyire lehetünk. Tart még az elsö kúra, javulás az nincs, de már annak is örülünk ha nem romlik az állapota.
Majd Május 24-én megyünk újra a doktornőhöz. Én szeretném ha a következő kúra infúziós lenne, hogy legyen már javulás is. Majd meglátjuk mit mond Esztó.
Üdw: Csilla
Előzmény: Szegediági (1851)
Szegediági Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1851

Szia Csilla!

 

Nincs valami jó híred, hogy vagytok?

 

Üdv.: Ági

Előzmény: Csilla007 (1850)
Csilla007 Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1850
Téged meg ki kérdezett??? Ha eddig is csak olvasó voltál akkor maradj is az!!! Pötty csak segíteni próbál és bátorít mindenkit. De belőled semmi haszon...
Nem tudom miért kellett elzavarni a fórumró.... evvel megöltél jópár embert akiken segíthetett volna..... gratulálok....
Előzmény: akaraterő! (1846)
Pötty63 Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1849

Kedves Fórumozók..Járja mindenki a maga utját..Keresse a gyógyulást..Elköszöntem végleg..(SENKI NEM UTÁLT KI ...)

Itt köszönöm a türelmet.Szeretettel:Ibolya

Andrea1982 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1848

Kedves Ibolya!

 

Kérlek, keress fel privátban és meséld el a történeted!

 

Köszönettel: Andrea

Előzmény: Pötty63 (1823)
Andrea1982 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1847

 

Kedves Atesz!

 

Vargha gyógymódot NEM AJÁNLOM. Az elpusztult idegsejtek nem regenerálódnak, de ha csak le vannak bénulva, akkor még javulás következhet be!

 

 

Kitartás!

 

 

Üdv: Andrea

 

Előzmény: atesz1980 (1839)
akaraterő! Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1846

Kedves Fórumozók!

Eddig csak olvastam a fórumot, és eddig sok hasznos dolgot találtam benne. De az utóbbi időben feltűnt hozzászólótól herótom van. Pötty! Nem akarsz vissza menni a másik fórumra, vagy onnan már teljesen kiutáltak??? Ha valakinek a Te kavarásodra van szüksége az úgy is megtalál, de ne tedd teljesen tönkre ezt a fórumot!!!

Pötty63 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1845

Kedves MINDANNYIÓTOK!!Akihez szólnak soraim.."Magára fog ismerni"...Aki nincs tisztában az általa "VÉLELMEZETT" dologgal..vagy nincs 100%-ban meggyőződve állítása valódiságáról..legalább "HÜLYESÉGET" ne írjon..

Könyvírásom segítője volt..rengeteg külföldi kutatás anyaga..mert a Magyar jó rész..bébi cipőben tipeg..És "ANALFABÉTÁN..Süket szöveggel "-sem mernék emberek elé kiállni..Ezért engedtessék meg pár gondolat..

az Agyról alkotott vélemény a Neurológusok szerint a következő volt...PL A STRÓKON átesettek agyának..Mindössza kb 6 hónapot adtak ..maximum.."FELÉPÜLÉSRE!!!"Ezt az elméletet 150%-ban megdöntötte Dr JILL BOLTE TAYLOR.MENNYBE DÖNGÖLVE. EGY AGYKUTATÓ BOLDOGÍTÓ AGYVÉRZÉSE..4 óra alatt került egy csecső tudati szintjére..egy óriási Strók miatt!!Ő 8 ÉV ALATT 100%-ban talpra állt!!Mindent a világon elölről tanulva a bébi szintről!!

(NINCS SEJTREGENERÁLÓDÁS!!??)Ekkora baromságot..nem szabad leírni!!(VIDAÓ FIL RÓLA FEL VAN TÉVE A LYME FÓRUMRA!!!)

Más a Myelin hüvelyekről..melyek az agy létfontosságú szerepét töltik be..és felelősek minden létezésünkért felelős életfunkciónk MŰKÖDÉSÉÉRT!!!

"A ZYÍROS MYELIN RÉTEGEK TESZIK LEHETŐVÉ A GYORS,ÚGYNEVEZETT SZALTATÓRIKUS INGERÜLETVEZETÉST,AHOL AZ ELEKTROMOS INPULZUS EGYIK BRFŰZŐDÉSRŐL A MÁSIKRA "UGRÁLVA" TERJED!!"

Magyarra lefordítva..Amennyiben sérülnek..nekem például van 1 rakat ELHALT MYELIN HÜVELYEM AZ AGYAMBAN..Ugymond "MEGSZAKAD BIZONYOS TERÜLETEKEN AZ ÁRAMKÖR"-És azok a területi funkcióim állnak ugyebár le..(VAGYIS ÁLLTAK LE EDDIG!!)Olyan állapot romlásom volt...amit éppen a pusztulás ért..

Jelenleg az ujonnan sok kis "ELPUSZTULT"-területem "NINCS"-a friss MRI-n!!Tehát..ha nem hagytam el ezen agy részemet..(MÉG ZÁRT A KOPONYÁM).....Akkor a gomba..és semmi más..mégis REGENERÁLTA AZOKAT!!Olyannyira..Hogy a sok "NAGY ELHALT GÓCOS TERÜLETEIMET"-Ujra rendezgette..mert SEMMILYEN AGYI..ILLETVE FIZIKÁLIS TÜNETEM:NINCS...Mostmár 15. hónapja..Az ufók nem vittek el..az tuti!!

Más:Egy cikk amit egy jó ismerősöm..egy másokat segíteni próbáló lélek..betudott volna ollózni..de Ő VÉGLEG LEKÖSZÖNT A FÓRUMOKRÓL..Belefáradt..nem látja értelmét a további felvilágosításnak..több fórumon sem...Ugyhogy..magamra maradtam ugy tünik..Mert Ő RENGETEG ANYAGGAL SEGÍTETTE A BETEGEKET!!ÉS ÉN NAGYON HÁLÁS VAGYOK NEKI ÉRTE!!PEDIG NAGY BETEG VOLT!!(ÉS MOST GYÓGYUL..MERT "HALLGATOTT RÁM"!!!!)Mielőbbi teljes gyógyulást neki!!

tehát:Jótékony prionok:kiderült ,hogy nemcsak ölni tudnak..a cikk címe ez..

A uarra akövetkeztetésre jutottak...KÉPESEK A SEJTEK A REGENERÁLÓDÁSRA!!!!

Járjon utána..aki nem hiszi..ÉN A MAGAM FELÉPÜLÉSÉT..ÖRÜLÖK HOGY KÉPES VAGYOK-NEM MEGKÉRDŐJELEZNI!!

Akiknek magánban megírtam miből álltam talpra..ugy vélem hisznek nekem!!

IGENIS...VAN REMÉNY..ÉS KINEK MI HOZZA EZT EL!!A LÉNYEG-MEGTÖRTÉNJEN!!

Bocsánat..ha kemény voltam..de kissé elszomorít mostmár minden..

Szeretettel :Ibolya

Szegediági Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1844

Ma olvastam a Délmagyarban, a nap vicce volt, de valahogy én annyira nem tudtam röhögni rajta:

 

Feleség elmegy az orvoshoz és mikor hazaér, a férje aggódva kérdezi:

- Na, mit mondott?

- Hát, hogy ötezer.

- És?

- Hát, nálam csak három volt.

- Jó, de mit írt fel?

- Igen, azt, hogy kétezer...

 

Ági

Mwin Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1843

Sziasztok, 

ha valakinek kell,  Rilutek, Nutridrink több ízben, Pireneus (nem tudom, jól írtam-e) -emelő (női, 39-es), járóbot (alu) ingyen elvihető:-(

Kidobni sajnálnám őket, ha valakinek segítség, írjon a rabaorultkukacindexponthu címre.

Mindenkinek köszönöm az együttérzést, a múló idő -egyelőre - egyáltalán nem enyhíti a fájdalmat. 

 

 

 

Aranka1964 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1842

 

 

Sziasztok!

 

VITANAX   PX-4, FLAVOGENIN PRO,meg 6db 1,5 l KAQUN viz=26000 forint.

 

JOBBULÁST MINDENKINEK!

 

ÜDV:Aranka!

Szegediági Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1841

Szia Attila!

 

Előtte is mintha a jobb kezedre panaszkodtál volna már, vagy akkor már szedted? Én beavattam a háziorvosom és Ő is mondta, hogy a rángások nagyon fel fognak erősödni.

 

Én (és még sok-sok előttem a fórumra író) azon a véleményen vagyok, hogy bármit inkább, mint a Vargha féle talpmasszázst. Akkor inkább szedj C vitamint...Attól legalább veseköved lehet... :)

De ez lenne csak a hatalmas pénzkidobás és felesleges tortúra.

 

A sejtregenerálás elvileg persze, lehetetlen. A gyakorlat azonban mutat némi ellenpéldát. Azt az orvosok sem tudják, hogy az ilyen esetekben mi történt.

(Szerintem semmi sem lehetetlen, csak meg kell találni a mikéntjét, és a válasz sokszor a legegyszerűbb dolgokban rejtőzik. És SZINTE MINDEN GYÓGYSZER ALAPANYAGA A TERMÉSZETBŐL SZÁRMAZIK.

 

Én százszor inkább a gyógygombába feccölnék be.

 

De ez csak az én véleményem. Kinek mire futja.

Nekünk már a gázszámlára is részletfizetési kérelmet kellett beadnunk...

Minden ismerős elfordult tőlünk a bajban. Sőt, a kolleganőim gyakorlatilag el is kapartak már...

 

Üdv.: Ági

Előzmény: atesz1980 (1839)
Szegediági Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1840

Jó, és?

 

Előzmény: Törölt nick (1838)
atesz1980 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1839

Szia Szegediági!

A rángások a gyógyszer szedése alatt jelentkeztek igen erőteljesen,de most pár napja szinte teljesen megszüntek!

Szerintem a gyógyszertől volt mert mielött nem szedtem nem voltak ilyen mértékü izomrángásaim!Legaalábbis remélem mert ha nem a gyógyszer okozza akkor nagy a baj mert a kezem lehet a következő áldozata az ALS-nek!

Igen a májvédőt szedem és szerintem használ is valamennyire!Majd a vérvételen kiderül!

Mit gondoltok a Varga módszerről,mert anyám szerint ki kellene próbálni!beszélt velük telefonon és persze mondták hogy természetesen tudnak segiteni!

Én sajnos ebbe a gombás tablettába nem igen hiszek,lehet hogy a lyme-ra jó de az ALS-re nem hinném hogy gyógymod,mert az elpusztult neuronokat nem lehet!!!! regenerálni!Ez tény!

Üdv Neked!

Előzmény: Szegediági (1837)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1838

Kedves Fórumozók! ceftriaxon 10x kiszerelés kabi 2g-os kb 20000 ft, a rocephin amit a roche gyárt itt az 10x= 50800 körül, külföldön dollárban 600 dollár körül van a 10x-es kiszerelés..Mekkora bizniszt lehetne külföldön csinálni az olcsó ceftriaxonnal, ezért is irják ki nehezen szerintem..

De utánna lehet nézni.

Előzmény: Pötty63 (1835)
Szegediági Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1837

Szia Attila!

 

Na, örülök, hogy megvagy.

 

A rángások mérséklődésén azt érted, hogy amik alapból megvoltak, vagy a gyógyszer fokozta és az mérséklődött?

 

Légszomjad, nehézlégzésed nem lett?

 

A doktornővel kapcsolatban azt tanácsolom, hogy máris kérj időpontot, akkor talán még beleférsz a két kúrád közti szünetbe. A magánrendelésére hamarabb van időpont, árban ugyan annyi, ha kell telefonszám, cím, írj.

 

A CK (kreatin-kináz) tesztről:

Általában (a mi esetünkben meg főleg) az izomkárosodás mértékét, meglétét ellenőrzik vele.

Nekem a neurológián csinálták. De szerintem a háziorvos is simán kérheti. És nem árt rendszeresen, bizonyos időközönként elvégeztetni, mert sosem egyforma értéket ad. Hiszen van, hogy zajlik ez a folyamat, van, hogy nem.

Az én akkori értékem kiváló volt, magasan a határ alatt, pedig a jobb kezem már nagyon gyenge volt (mondjuk annak ellenére az EMG-m is jó lett).

(Bár sajnos, úgyis lehet látni szabad szemmel is...)

 

A májvédőt szeded? Szedjed, mert nagyon hatásos!

 

Kitartást és jobbulást!

 

Üdvözlettel:
Ági

 

Előzmény: atesz1980 (1836)
atesz1980 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1836

Sziasztok!

Még tart az első kúra még másfél hét!De már kibirom!A tüneteim továbbra is megvannak!

Viszont az izomrángások és a láz csökkentek!Azok már nem jelenkeznek!Mostanság a fejem szokott fájni,de nagyon!

A keserű szájizem megvan szerintem a sok gyógyszerrel küzd a májam,jövő hét szerdán megyek vérvételre májfunkció kontroll!Majd ott kiderül!

Jövő héten kérek időpontot a doktornőhöz is!

Tényleg a Ck-vizsgálat miatt hova kell fordulnom és az mit jelent??

Üdv mindenkinek!

Pötty63 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1835

KEDVES MINDANNYIÓTOK!!

akik ma írtak e-mailt..MINDENKINEK VÁLASZOLTAM!!

ÚJ HÍR:Ma érkezett DR BÓZSIK BÁLA PÁL ÚRTÓL,ÉS VARGA GÁBORTÓL E-mail..MELYBEN MEGERŐSÍTIK:KISMAMÁK..ÉS SZOPTATÓ ÉDESANYÁK IS EHETIK A GYÓGYGOMBÁKAT!!!Így adom tovább a hírt..hátha van akit érint!!

Szeretettel:IBOLYA..

UI:elnézést kérek..de e-mailban felvetődött a kérdés..euróban mennyi a Rocephin..pl..

Kb 2000 km-rre vagyok magyarországtól..ugyhogy elnézést kérek erre a kérdésre senkinek nem fogok tudni felelni...Nem tudom euró árfolyamot..stb..Magyar ft-ban is..max a tavalyit tudom..de net-en fent vannak árak..

 

szaszima Creative Commons License 2012.04.16 0 0 1834

Kedves Mwin!

Fogadd őszinte részvétem és megnyugvást kívánok Neked és családodnak!!!

Pötty63 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 1833

ÉN IS KÖSZÖNÖM SZÉPEN NEKED ÁGI!!!!Eziton üzenem mindenkinek aki magánomra írt:Válaszokat már elküldtem!!!!Ha van kérdés..nyugodtan írjatok..mert már csak 4 egész napom van..aztán nehezebben értek el..!!Ági..annyi mindent tudnék írni nektek..Mindenről..ami érint Titeket..dehát hetekig kellene egyfolytában írnom....Az nem megy...Tudom..így darabosan nehéz mindannyiótoknak megérteni..mit is akarok..de köszönöm azt is..ha jószívvel elolvassátok amikor írok!!Kivánok mindannyiótoknak elviselhetőbb estét..Szeretettel:Ibolya

Előzmény: Szegediági (1831)
Szegediági Creative Commons License 2012.04.16 0 0 1832

Szia Attila!

 

Mi lett Veled, hogy érzed magad?

Nagyjából ha jól számolom, vége az első kúrádnak. Mik a tapasztalataid?

Remélem, nincs semmi baj, hogy nem jelentkezel.

(De gondolom, jó hír sincs, mert akkor azt már megírtad volna...)

 

Üdvözlettel:
Ági

Szegediági Creative Commons License 2012.04.16 0 0 1831

Köszönöm Ibolya!

 

És akkor itt a cikk az origo-ról: (én az elejét levágtam, hogy rövidebb legyen)

Az új influenza vírusa elleni vakcinának is lehetnek ritka mellékhatásai, amelyek azonosak az eddig 20 millió alkalommal beadott szezonális influenzaoltással. Ha most több embert oltanak be, a mellékhatások várhatóan nagyobb számban fognak jelentkezni, mondta az Országos Gyógyszerészeti Intézet főigazgatója az Indexnek.

 

Vannak azonban olyanok, akik nem tartják megfelelően a tájékoztatást a lehetséges mellékhatásokról. A háziorvosok egy része azt állítja: így ők sem tudnak egyértelmű tanácsot adni a hozzájuk fordulóknak. Tartanak attól is, hogy egy súlyosabb mellékhatás miatt őket vonnák felelősségre. Felvetették ezért, hogy az oltást csak akkor adják be, ha a beteg aláír egy beleegyező nyilatkozatot. Ezt ugyanakkor a Magyar Orvosi Kamara etikai bizottsága elítélte.

 

 

A betegtájékoztató ezen kívül felsorol egyéb nemkívánatos hatásokat, de ezeket nem az új influenza elleni vakcina klinikai vizsgálatain, hanem általában az "interpandémiás, trivalens vakcinák alkalmazása esetén a forgalomba hozatalt követő mellékhatás-figyelés során" észlelték.

 

A ritka (1:10 000-hez és 1:1000 közötti arányban) mellékhatások körébe idegzsába, idegi fájdalom, kisebb rángások, bénulások, a vérlemezke-szám átmeneti csökkenése szerepel, valamint beszámoltak allergiás reakciókról is, "amelyek ritkán shock kialakulásához vezettek".

 

Nagyon ritkán (1:10 000-nél nagyobb arányban) vasculitis (érgyulladás) átmeneti veseérintettséggel, encephalomyelitis (az agy és és a gerincvelőt érintő gyulladás), ideggyulladás, és Guillain-Barre szindróma, azaz a végtagoktól a test felé terjedő zsibbadás, fájdalom, bénulás végső esetben légzésbénulás léphet fel.


Nemrég a brit kormány egészségvédelmi ügynöksége (HPA) egy levélben arra kérte az ország neurológusait, hogy kiemelten figyeljék a Guillain-Barre betegség felbukkanását a tömeges beoltást követő időszakban. 1976-ban az Egyesült Államokban 25-en haltak bele a most világjárványt okozó (A)H1N1-hez hasonló sertésinfluenza elleni védőoltásba - miközben az influenzába csak egy ember.

 

 

 

Előzmény: Pötty63 (1830)
Pötty63 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 1830

2. rész Áginak:Visszatudta ugy huzni az agyi gócaimat..Hallásom tökéletes..nem kell a hallókészülékem..(EGYÁLTALÁN!!)Szememmel..LÁTOK!!Hemoglobin termelés..Még akkor sem volt 127 a hemoglobinom..amikor 21 napig kaptam napi 5 mg-FERRLECITET!!!Fulladás..Nekem valójában ez szünt meg elsőnek..Totál belső remegés..Izomrángások...Bal arc fittyenés...Teljes izomtónus működés..Egyensúly..reflekszek..Gondolkodás..kommunikácío..írás..olvasás..Nekem megszünt MINDEN "BORZALOM" AZ ÉLETEMBEN!!VAN MÉG..DE NEM ÍRNÁM IDE....Minden Mivel a bőröm teljesen ép..(ÉS TELJESEN LEPUSZTULT SOKSZOR MÉJEN TÖBB HELYRŐL..UGY HOGY ELEVEN VOLT...HA EZT UGY HÍVJÁK..AZ AGYI GÓCOK MELLETT MÉG-AKKOR MÉG AZT IS RENDBE TETTE NEKEM!!!)Nagy fájdalmaim viltak ..nagyon nagyok..Idegszálak kibujtak bőröm alól..azt is átkoztam..hogy élek..És most jó..MÁR 15. hónapja..ILYEN SOHA NEM VOLT AZ ELMULT 7 évem alatt..

Szeretettel:Ibolya..

Írjatok..mert szombatig értek el ...aztán nehezebben..Itt nemigazán..egy ideig!

Előzmény: Szegediági (1827)
Pötty63 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 1829

NOS ÍME A VÁLASZOM..DE NEM AKAROK UGY JÁRNI MINT A KONKRÉT LYME FÓRUMON.."SENKI NEM TOLJA A SZEKEREM!!"SENKI NEM KÉRT SOHA:TERJESSZEM A GOMBÁT"!!SEMMI ÉRDEKEM NEM FŰZÖDIK HOZZÁ!!ÉS NEM PÉNZELNEK ÉRTE!!!EZEK TUDATÁBAN..mesélek is valamit a gombámról..Voltam egy nagyon jó ismerős Gyógyszerészemnél..egy jó nevű debreceni gyógyszertárban.....Ezt nem fogja senki elhinni nekem..de így volt..Bevittem hozzá..(AZ ÁLTALAM EVETT GOMBÁIMAT!!!!)Jön..ÉS HOZ..GANODERMA GOMBA CIMKÉVEL ELLÁTOTT..KICSI DOBOZOS..KÍNAI ..ÉN NEMTUDOM AZ KAPSZULA VOLT-e..MERT ORIGINÁLT VOLT!!HÁT FOGTUK MAGUNKAT..ÉS ELKEZDTÜK MEGNÉZNI AZ ÖSSZETEVŐKET!!!!AZ..AMIT ÉN LÁTTAM..AZ AZT ÍRTA..GANODERMA GOMBA KIVONAT..ÉS SLUSSZ!!!!MEGDÖBBENTÜNK..AZ ENYÉM UGYE ALAPBÓL TARTALMAZ:Agaricus blazeimurill,Bokrosgomba kivonat,Patkónyelvgomba kivonat,Ganoderma lucidum kivonat,Polyssacharid kivonatot....Ez ugye a fő gombám..!!)Hát itt megállt az ütő..GOMBA-GOMBA..De milyen gomba..és milyen összetevőkkel..

Azt írtam..és mondom..azt terjesztem.."AMIT ÉN MEGTAPASZTALTAM!!!"SEJTREGENERÁLÁS!!(ELTÜNTEK AZ AGYAMBÓL A TAVALY MÁJUSBAN KELETKEZETT SOK "APRÓ UJ AGYI GÓCAIM!!!")Fizettem egy friss MRI-ért..hogy összetudjam hasonlítani..Decemberben készült..Nekem az agyamat támadja az átok..CEFETÜL!!Folytatom...

Előzmény: Szegediági (1827)
Pötty63 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 1828

Kedves Ági..Én örülnék ha feltennéd azt a cikket..(Én tudom mennyi nyomorúságos dolog lehet egy-egy oltás után..Bocsi nem kattintottam rá..Neked akartam válaszolni..ugyhogy vissza kell kullognom..megnézzem..esetleg konkrét kérdésed volt-e hozzám..Nem akarom válaszolatlanul hagyni..ha nem volt..akkor..nincs gond..Fogászat..Azt a hírekből tudnia kell mindenkinek..(AIDS-elkapásának első számú melegágya....Régen a Tetkó szalonok voltak ezirányban első helyen..ma már fordult az arány.."EGYSZER HASZNÁLATOS TŰK MIATT!!"De a fogorvosi cuccok alapból nem tekinthetőek 100%-biztonsággal fertőtleníthetőnek..sajnos..Mi amikor gyermekemmel szájsebészeti műtéteket éltünk át..mi ugy hívtuk magunk között.."POFA ROHADÁST KAPTUNK!!!"Elnézést..de komolyan..hónapok alatt tettük rendbe CORSODILLAL szánkat..DE MI MÁR AKKOR RÉG LYMESEK VOLTUNK!!)No megnézem beírást ujra..

Szeretettel:Ibolya

Szegediági Creative Commons License 2012.04.16 0 0 1827

Kedves Pöty63!

 

Kérdezném Tőled, hogy a gyógygombáknak van esetleg sejtregeneráló hatásuk is? Szerinted? Mi a véleményed?

De kérlek, légy maximálisan őszinte.

 

Itt találtam a régebbi hozzászólók írásai között (miért????? nicknevű felhasználó írta), hogy, Ő így írja "kínai gombát" szedett.

 

Nagyon jó volna, hogy ha bír, jelentkezne - a múltkor meg is szólítottam -, hogy ez ugyan az-e, mint a Varga gyógygomba. Mert Nála hatása nem volt.

 

Mert természetesen - bármi is váltotta ki ezt a bármilyen, bárminek is nevezett betegséget - szívesen kipróbálunk olyasmit, ami - ha nem is gyógyít meg - legalább javítani tudna az állapotunkon.

De haszontalan csodaszerek próbálgatására gondolom, már senkinek nincs szüksége. (Azt hiszem, mindenki kipróbált már egy csomó hatástalan vackot.)

 

Válaszodat, segítségedet előre is köszönöm.

 

Üdvözlettel:

Ági

Szegediági Creative Commons License 2012.04.16 0 0 1826

Sziasztok!

 

A védőoltásról még néhány gondolat:

A közel ismeretségi körömben konkrétan ketten is vannak, akik az oltástól Guillain-Barre betegséget kaptak. Akit érdekel, nézze meg, mi ez.

Hónapokig voltak mindketten élet-halál között, magatehetetlenül. (Egyébként ez a betegség rendkívül hasonló az ALS-hez, de akut megjelenésű - van viszont krónikus formája is.)

Nagyon sok szövődménye lehet egy ilyen oltásnak, sajnos. Én ahogy az elsőt megkaptam, egy hónapig lázas-náthás beteg voltam és az anyám is és utána tavasszal kezdődött a betegségem szájrángással.

 

De van még egy gondolatom. Rengeteget jártam fogorvoshoz is. És felfigyeltem arra, hogy többeknél fogászati kezelés után indult a betegség (azt hitték, hogy szokatlan az új fog stb., ebből gondoltam).

Kérdésem az lenne, hogy kik azok, akik a betegség legelső apró tüneteit megelőzően voltak fogászaton?

Mert hogy ott is össze lehet frankó kis fertőzéseket szedni...

 

Ha valakit érdekel - egyébként nem rakom be ide -, esetleg tanulságként, vagy érdekességként, van elmentve cikkem a H1N1 szövődményeiről, amelyek sajnos, tények. (Nagy-Britanniában direkt felhívták a neurológusok figyelmét.) Szóval ha valaki jelez, hogy tegyem ide be, akkor szívesen.

 

Üdv.: Ági

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!