Keresés

Részletes keresés

***RS*** Creative Commons License 2011.11.07 0 0 123

Róla meg kell még jegyezni hogy Lukács György díjas, és a parlamenti alvás jelenlegi Guiness rekorder tartója!

Előzmény: Törölt nick (113)
nemezis 2 Creative Commons License 2011.11.07 0 0 121
  • Egyik napról a másikra ne várd, hogy ez megváltozzon. Orbán azt hitte, ha NER-ről kezd beszélni, ha NENYI-t függesztet ki a közhivatalokba, akkor hirtelen mindenki egyetért majd

Bevallom, azért ekkora választási vereség után, talán joggal vártam volna el, valami kis visszafogottságot. (Tudod volt erről egy topicom is, a tankokkal. :)))

Ehelyett sokkal durvábban ment a támadás, nem véletlenül kezdtem kicsit kutatni az index  '98-as történelmében. Bár nagyon nem is kellett, szinte ugyan azok a topic- címek jönnek fel, és valóban sok még 1999-ből. Fasiszta országot épít....

Ehhez képest, lehet, hogy nevetséges,- szerintem inkább felesleges,- de a NER egy nyilatkozat. Egyfajta szándéknyilatkozat. Kétségtelen, hogy a Fidesz sem tesz meg mindent a maga részéről az érvényességéért. Ámbár azt a gyűlöletáriát hallva, látva, amit a vesztes kevesek előadtak, lehet, hogy én sem törekednék mindenkivel együttműködni. (persze ez valószínű nem igaz, mert én mindig megpróbálom, bár én nem vagyok politikus)

Tudom, hogy 2002 , egy hajszállal elvesztett választás után voltak nagygyűlések, amit rossz néven  vettek a hatalmon lévők. Ez azonban sokkal inkább a szavazóbázis megtartását célozta és nem érzékeltem komoly szándékot a megosztásra.

  • Folyton azzal cseszegették a maszopot, hogy nincs programja, csak ötletel.

Mégis mi lehet egy program kiindulópontja, ha nem a realitás? Hát persze hogy hiányoztak a számok, hiszen csak nagy vonalakban ismerhették azokat, amiből ki lehetett indulni.

  • majd mi megoldjuk, az adókat csökkentjük a járulékokkal együtt, jobban fogtok élni, stb., a másikak meg hazudnak".

Biztos van a "népnek" egy része, aki ilyeneket akar hallani, más része meg nem.

A "nép" sokkal, de sokkal differenciáltabb halmaz.

 

 

Előzmény: Törölt nick (118)
nemezis 2 Creative Commons License 2011.11.07 0 0 114
  • Azt vallom, hogy a nézetkülönbség nem bűn, de ha nem akarunk közös nevezőre jutni a megoldásokat illetően, akkor az nem vezet sehova.

Akkor talán ott kellen kezdeni, hogy keressük meg a közös nevezőt. Nekem azonban úgy tűnik sokkal inkább az eltérések kutatása zajlik.

 

  • makacsul meg van győződve róla,

Lehet, hogy azért, mert nem sikrült még olyan álláspontot kialakítani az ellenzék -bármely részének- ami nem támadáson alapul?

 

  • azt ígérte a népnek, amit azok hallani akartak.

Ez csak részben igaz! Meglehetősen erőteljes szlogen volt a "Hol a Fidesz programja" a választási kampányban.

 

Másrészt mit is akart hallani a "nép"?

 

Előzmény: Törölt nick (104)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 112

Bucikám 2/3 . Ennyi. Mehettek vissza autófényezőnek ,mint a nagy gondolkodótok jósolta.

Előzmény: Törölt nick (100)
Dr. a kula Creative Commons License 2011.11.07 0 0 110

Szerintem ez jo lesz!-)

Előzmény: hatgang (94)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 109

Amúgy meg szánalmas fizetett strómanok.

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 107

De ez ön magában még nem lett volna elég. Orbán ideológiát is gyártott ehhez - "nemzeti oldal",

 

2004.december 5.

A hazátlanok 23 millió románról , és a kettős állampolgárság ellen bíztattak.

Vége a  PC dalnak , már mindenhol a világon kiröhögik ezt a liberális hazugságot.

Előzmény: Törölt nick (104)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 106

Nem gondolnám, hogy te is azt vallod, hogy 9 millió fasisztával kell a demokráciát.......

 

Mennyire szívesen látnám már végre , hogy beteljesüljön ezb a kívánságuk a jó pénzért rettegőknek. Alja .

Előzmény: nemezis 2 (101)
nemezis 2 Creative Commons License 2011.11.07 0 0 101
  • Maga köré gyűjtött egy rakat agymosott hívőt, közvetlen környezetét meg idiótákkal bélelte ki, akik között az ő idiótizmusa bölcsességnek és tudásnak hat. 

Ugyan, tedd már fel legalább magadnak a kérdést, miért sikerült ez Orbánnak?

Nem gondolnám, hogy te is azt vallod, hogy 9 millió fasisztával kell a demokráciát (szocializmust) építeni.

Előzmény: Törölt nick (100)
hatgang Creative Commons License 2011.11.07 0 0 98

http://nepszava.com/2011/11/velemeny/ketszer-ugyanabba-a-folyoba.html

 

Ez rosszabb, mintha nem csinálna semmit.

Márpedig, ahogy elkezdte, az nem jó. Mindenki várja, hogy történik majd valami, de nem fog történni semmi. Ami elindult, az nem egy párt, legfeljebb egy frakció méretű vállalkozás, néhány ezer csodaváró szimpatizánssal.

Ebből így demokrácia nem lesz.

nemezis 2 Creative Commons License 2011.11.07 0 0 95

Miért jut eszembe erről az Új Nemzedék????

 

  • A KISZ felbomlása után, a szövetség jogutódjának, a Demokratikus Ifjúsági Szövetségnek (DEMISZ) alelnöki tisztségét látta el, ahol viszonylag radikális reformer irányvonalat képviselt. Két hónap után kilépett a DEMISZ-ből, és megalapította az Új Nemzedék nevű ifjúsági szervezetet kb. harminc támogatója segítségével, melynek elnöke lett. A szervezet rövid ideig állt fenn, mivel a rendszerváltás forgatagában nem nagyon figyeltek fel rá. Észrevétlenül szűnt meg, ezzel hosszú időre befejeződött Gyurcsány aktív, ámde nem túl sikeres politikai pályafutása.
Előzmény: hatgang (94)
hatgang Creative Commons License 2011.11.07 0 0 94

Tervezd meg a Demokratikus Koalíció logóját!
2011-11-03 09:13:29 - DK hír A Demokratikus Koalíció október 22-én párttá alakult. Szeretnénk megtudni, hogy tagjaink, szimpatizánsaink milyen megjelenést képzelnek el szervezetünknek, számukra mi jeleníti meg leginkább azt a mérsékelt, nyugati, polgáros demokráciát, melyet képviselünk. Szeretnénk támogatóinkat minél aktívabban bevonni a Demokratikus Koalíció arculatának kialakításába.

Az arculatunk közös kialakításának első lépéseként pályázatot hirdetünk a DK logójának megtervezésére.

Várjuk mindazok jelentkezését, akik kedvet és kreativitást éreznek magukban arra, hogy elkészítsenek számunkra egy olyan logót, mely önmagában is megjeleníti a Demokratikus Koalíció által képviselt értékeket.

A pályázat benyújtásának határideje: 2011. november 20.

A pályázatokat kizárólag elektronikus formában tudjuk elfogadni, melyeket a logo@dkp.hu címre várunk.

Az elbírálásnál előnyben részesítjük azokat a logó-terveket, melyek:

- fekete-fehér háttérrel is markánsan jeleníthetőek meg;

- egy szín használatával is megjeleníthetőek;

- alapjai egyszerű vonalakkal is megrajzolhatóak.

 

Feltételek a pályázat benyújtásához:

- A pályázó személytől vagy cégtől egy rövid bemutatkozó anyagot kérünk;

- Minden pályázó egy logó-tervvel pályázhat;

- A logó a pályázó saját készítésű terve kell, hogy legyen;

- A logó minden jogával a terv készítőjének kell rendelkeznie, mely jogokat a Demokratikus Koalíció részére ellenszolgáltatás nélkül átenged;

- A logóban nem jelenhet meg már védett kép vagy képrészlet;

- A logó része lehet, de nem kötelező a "DK" vagy a "Demokratikus Koalíció" felírat, más szöveg nem szerepelhet rajta;

- A logót minimum 1000 x 1000 pixel felbontásban és jpg formátumban kérjük megküldeni;

- A logó mérete nem lehet nagyobb 5 MB-nál

További információk a pályázattal kapcsolatban: sajto@dkp.hu

Technikai információk: www@dkp.hu

 

 

Szabadulni akarnak a bohócsipkától? Akkor legyen Vitányi lógója...

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 93

Szerinted ilyen múlttal és a rá szavazó törzsgárda természetes kihalásának veszélyével, van neki egyáltalán 1% esélye is, nyolc év múlva?

Előzmény: Törölt nick (92)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 92

Miért sajnálod? Most neki is van 8 éve.

Előzmény: Törölt nick (91)
villogo Creative Commons License 2011.11.07 0 0 90

Remek csapat a DK!

 

Én már nagyon szurkolok nekik.

 

Hajrá Technokol Rapid!

mociga2 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 89

Ejakul ez a párt! Micsoda személyzeti politika, ami itt folyik!!

 

Emlékrémképeimben ott volt valami Szetey nevű ilyen kormány személyzeti főmegbízott?

Na mindegy is. Ő még hiányzik. Hadd lógjon a párttitkároknak egymás seggibe a faszuk? Röhejes már ez a dolog???

 

De jöjjenek az új Babarczok! Akarom mondani Babarczyk.

 

Egyébként volt már ilyen jelenség a magyar rendszarváltás utáni politikatörténetben. Emlékszünk ugye az MDF először SZDSZ-hez, majd a maradék de nyertes MDF MDNP, MIÉP szétszakadására.

 

A helyzet most a következő. Van az MSZP, van a DKP, és van a SZU. Szili unió. Szerintetek mi lesz ebből? A fentebbi jobboldali pártok történetét mindenki jól ismeri szerintem. Akkor? Jó címet adott-e a topiknyitó?  

 

HGV-20/7 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 87

Bakker én még egyszer álomfő leszek :)

Előzmény: Törölt nick (17)
HGV-20/7 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 86

Ne dőljünk már be annak, ha mondjuk egy pénzvadász némber csapvizet

kér a vendéglőben.

Előzmény: Törölt nick (18)
kibergábor Creative Commons License 2011.11.06 0 0 85

ki az a fiatal kis buksza a Klárika mellett???

 

Ő lesz a következő beájulós szóvivő. Most gyakorolnak Ferivel. Klárika jóváhagyásával.

Előzmény: Christopher Moltisanti (82)
mociga2 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 84

Az értelmiség, kiválasztott színe-java, de van mindegyiknek ám kövér bukszája, meg tátogó nagyszája.

 

A hölgy neve titok. Inkognitó is van a világon. (tetvestárs) :-)) 

Előzmény: Christopher Moltisanti (82)
Christopher Moltisanti Creative Commons License 2011.11.06 0 0 82

Ha jól látom Vágó, Csiha Judit, Eörsi Mátyás, de ki az a fiatal kis buksza a Klárika mellett???

Előzmény: Törölt nick (66)
Christopher Moltisanti Creative Commons License 2011.11.06 0 0 81

Ha nem debillkednél, akkor világos lenne, hogy ez a gyurcsányseggnyaló munkakör Gréczi privilégiuma, főleg mióta Dániel Péter elvérzett.

Előzmény: Pater Altenberg (79)
mociga2 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 80

Magasról leszarom a faszod. Jól begyűjtöd magodba a geciket gondolod?

Ne gyűlölködj!!

Előzmény: sanyi a szomszédból (78)
Pater Altenberg Creative Commons License 2011.11.06 0 0 79

Akkor mér raknak be róla karikaturát? 

Előzmény: Törölt nick (77)
sanyi a szomszédból Creative Commons License 2011.11.06 0 0 78

viktor te is elmehetnél már a faszomba!

sanyi a szomszédból Creative Commons License 2011.11.06 0 0 76

feri elmehetnél már a faszomba!

Pater Altenberg Creative Commons License 2011.11.06 0 0 75

A Merkelnek kezet csókdosó, külföldi nagybankoktól függő Orbánt ábrázolja a rajz? Jó, de a kisvezérnek ott térden nincs ilyen hegyes orra...

Előzmény: Christopher Moltisanti (64)
mociga2 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 73

A fene a guszstosunkat!

Előzmény: mociga2 (72)
mociga2 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 72

Ízlések és pofonok?

Előzmény: Törölt nick (68)
Psycho Dad Creative Commons License 2011.11.06 0 0 71

Ehhez Mécs Imrének, meg Göncz kingának is lenne pár szavuk. Ha politikai szennyről beszélünk, ők is az élmezőnyben vannak.

Előzmény: Törölt nick (62)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!