Keresés

Részletes keresés

rézibizi Creative Commons License 2010.08.16 0 0 803
Nagyon valószínű, hogy leokeverék a kutyus, ezért a HLT felvállalja.
Előzmény: Beubabu (802)
Beubabu Creative Commons License 2010.08.15 0 0 802

Sziasztok!

Azért az hihetetlen, hogy az RTL klub híradójában folyamatosan MENHELYNEK mondták Illatost.... Azért illenék tudni a médiában dolgozóknak a különbséget menhely és gyepi között. Kiderült már, hogy leókeverék-e az a kis mackóka?

Előzmény: UJOKA (801)
UJOKA Creative Commons License 2010.08.15 0 0 801
A mackó sajnos még nem volt elvihető, majd csak aug. 24-én. :(
Remélem mindenki megfontoltan választott és nem fogja két nap múlva visszavinni a kutyust!
Előzmény: leobaba (800)
leobaba Creative Commons License 2010.08.15 0 0 800
Beubabu Creative Commons License 2010.08.14 0 0 799

SZia!

Megnéztem a képeket. Hát ezek valami gyönyörűségesek :-)))) Remélem jó gazdija mindegyiknek.

Előzmény: Mare di Scilla (798)
Mare di Scilla Creative Commons License 2010.08.12 0 0 798
Felteszem ide is:
Leonbergi keverék kölykök új otthont keresnek!

Egy menhelyről befogadott leonbergi keverék kutyusnak született 11 kölyke, 6 lány és 5 fiú.

Valószínű, hogy Elza leonbergi-bernáthegyi keverék kutyus. Volt gazdája adta be a menhelyre, mert elmondása szerint nem jött ki a többi kutyával. A dátumokból ítélve Elza még régi otthonában lett vemhes, ott kaukázusi kutyákkal volt egy kennelbe zárva, így feltételezzük, hogy a kölykök apja kaukázusi juhász. Biztosan nagytestű kutyusokká fejlődnek.
Elza egy hihetetlenül kedves, nyugodt fiatal kutyus, odaadóan gondozza kölykeit.
Egy nagyon kedves család fogadta örökbe Szombathelyen, Elza pedig imádja új otthonát és családját.

A kölykök most 4 hetesek, szépen cseperednek. Még többen gazdira várnak!

Képek itt találhatóak róluk:

Galéria >>>

Ha szeretnél bővebb információt róluk, vagy szeretnél örökbe fogadni egy kutyust kérlek keress meg minket az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Krémin Adrienn
Hungarian Leonberger Team

Tel: 06 30 288 1334
E-mail: info@leonbergerteam.com
UJOKA Creative Commons License 2010.08.11 0 0 797
Sziasztok! Köszönjük, hogy felhívtátok a figyelmet a kutyusra, láttuk a netboard-on is.
Nem valószínű, hogy túl sok köze lenne a leókhoz, de bármi lehetséges.
Holnap a telep vezetője, Kozma doki megkukkantja közelebbről.
Mindenesetre elég cuki kutyus, ha valakinek megtetszik, az nagyon jó lenne!
Előzmény: Beubabu (794)
Beubabu Creative Commons License 2010.08.11 0 0 796
Köszi a képet :-) Remélem én is, hogy keresi a gazdája vagy legalább valaki beleszeret és kihozza. :-))
Előzmény: leobaba (795)
leobaba Creative Commons License 2010.08.11 0 0 795

csatolom a képet:

érdekes egy fazon, sztem nem leokeverék, nagyon sajnálom , ahogy az összes ketrecbezárt kutyát is, (ha nem volna kutyám, elhoznám) , remélem, h csak elkolbászolt, és sírva keresik.

ü

Előzmény: Beubabu (794)
Beubabu Creative Commons License 2010.08.11 0 0 794

SZiasztok!

A Netboardon az Illatos topikban a 10907-es kutyus nem lehet leókeverék?

Nézzétek már meg lécci. Előre is köszi.

Üdv: Bea

UJOKA Creative Commons License 2010.08.05 0 0 793
Jófejek vagytok! :)
Épp most volt nálunk valaki, aki eddig még nem, elájult, hogy Manó mennyire édes és jópofa. Ő eddig csak Brúnót ismerte. Manó nagyon sokat változott Brúnó mellett, sokkal jobb lett a természete! Tényleg nagyon jó hatással tudnak lenni egymásra a kutyusok!
Örülök, hogy jól vagytok!
Előzmény: ffime (792)
ffime Creative Commons License 2010.08.05 0 0 792
Köszi. Elvoltunk 4 napra és a Lali tesója ment etetni. Azt mondta hogy Gordon nem annyira akart enni, ellenben Mogyival Mire hazaértünk( 4 nap) Mogyi hízott, Gordon fogyott. Na azóta Gordont hízó kúrára vettük, Mogyit meg fogyira.
Garázs épül. Lassan egy éve........de hát lassú víz partot moss......szokták mondani:-)
Jó hatással vannak egymásra. Már lehet tudni mikor kell oda figyelni az ugatásra. Ha Moygi ugat akkor nincs baj, csak egy másik kutya vagy gyerekek...de ha Gordon ugat egyedül és Mogyi hallgat, na akkor van kint valami. Egyik este halljuk hogy Gordon nagyon mélyen megfontoltan ugat. Kinézek nem látok semmit. Mondom Lalinak nézzük meg, mert ez most valami más. És a bokorban volt egy robogós gyerek elbújva. Szépen addig ugatott amíg el nem ment.
Előzmény: UJOKA (791)
UJOKA Creative Commons License 2010.08.05 0 0 791

Köszi a képeket Merci, marha jók!

Látszik, hogy a kutyusok nagyon boldogok és kiteljesedtek! Mogyiról nem gondoltam volna, hogy ilyen nagyocska lesz! :)

Mit építgettek?

Előzmény: ffime (790)
ffime Creative Commons License 2010.08.05 0 0 790
Na, valamit eltoltam, mert nem mentek át a képek....

Jaj, az utolsón nem a kuytik vannak?....biztos véletlen volt:-))))
ffime Creative Commons License 2010.08.05 0 0 789
Sziasztok, itt vagyunk.
Az ember azt hiszi, hogy nyáron több ideje van, de nem így van:-(
Készítettem egy pár fotót, tegnap amikor hazaértünk, meg ma reggel ébredés után.
Nálunk úgy néz ki, hogy napközben pihennek, és este amikor már kellemesebb az idő , akkor élnek. Hajnalban vannak a csúcsponton.
Kutyik jól vannak, jól bírják az építkezést is.
Egyik nap robogóval mentem haza, beöltözve. Nem ismertek meg, főleg Gordon, és amikor nyúltam a kapuhoz, a Gordon olyan harciasan ugatott, nem hittem el, hogy nem ismer meg, levettem a kesztyűmet és onnantól már bemehettem....jó tudni, hogy ő a házőrző.
Jókat tudunk sétálni , főleg most hogy a Forma 1 miatt lekaszálták a nyakig érő gazt....
UJOKA Creative Commons License 2010.08.03 0 0 788
Figyelem!

Még rendelhető a HLT autós matricája!
Nagyon szép, az autóüvegre belülre lehet ragasztani és LESZEDHETŐ, áthelyezhető, műanyag fólia címke, amely nem hagy nyomot.
A magassága: 17 cm

Ha szeretnétek ilyet, írjatok a HLT e-mail címére!
info@leonbergerteam.com

UJOKA Creative Commons License 2010.08.02 0 0 787
Várjuk Mercike!
De képes-szöveges beszámolót kérünk! :)
Előzmény: ffime (786)
ffime Creative Commons License 2010.08.02 0 0 786
Sziasztok,

Picit eltűntünk, hétvégén Forma 1 volt, így csak most olvastam .
Délután készítek képeket, és rakok fel ígérem!

Szép napot:Merci
UJOKA Creative Commons License 2010.08.01 0 0 785
:)))
Előzmény: leobaba (784)
leobaba Creative Commons License 2010.08.01 0 0 784

Totyi úszóleckéket vesz:az állatkert csak ősszel tudja fogadni, mivel felújítják a tavat..addig nálunk lesz.Nincs szívem magára hagyni a holtágakban...

Nati, meg a házőrzést is tanulja:

nagyongyorsanmenjetekelinnenmertezazenyém...ezt egy szuszra tudja..gyomorból...

meg?, a hogyan huzomlearuhákat?? jól rázom??? ugye jó vagyok, na?,

ott van az...nincs szívem letörni a nyiladozó egoját.....tessékszíves lenni figyelni a bal hátsójára  ;-)

..nyeklik még, de majd összevarrom.

Ü.

leobaba Creative Commons License 2010.08.01 0 0 783

s a képek:

leobaba Creative Commons License 2010.08.01 0 0 782

nézegettem a menhelyi  talált kutyusokat, ezBazsalikom  megfogott:

Azonosító: 106 Aktuális életkor: 2 év Név: Bazsalikom Befogadás dátuma: 2010-07-25 Fajta: keverék Elvihető ekkortól: 2010-07-30 Nem: lány A programba kerülés dátuma: 2010-07-29 Ivartalanítva: nincs adat Kennel száma: Méret: közepes Embereket szereti: igen Szőr jellege: közepes Gyerekeket szereti: igen Szőr színe: arany Fiúkutyákkal barátságos: igen Szobatiszta: igen Lánykutyákkal barátságos: igen Javasolt tartás: lakásban és kertben is Cicákkal barátságos: igen További információk itt: http://vackolo.blogol.hu Csak az eredeti gazdáját keresik: nem   Külföldre örökbe fogadható: igen   Érdeklődni lehet (kérjük, először olvassa el ezt) magyarul: 70 942 6895 begin_of_the_skype_highlighting              70 942 6895      end_of_the_skype_highlighting vackoloveszprem@gmail.com németül: +36 30 640 1676 begin_of_the_skype_highlighting              +36 30 640 1676      end_of_the_skype_highlighting vackoloveszprem@gmail.com angolul: +36 30 640 1676 begin_of_the_skype_highlighting              +36 30 640 1676      end_of_the_skype_highlighting vackoloveszprem@gmail.com
Szervezet Név: Vackoló Állatvédő Egyesület, Veszprém     Típus: állatvédő szervezet Megye: Veszprém Altatnak-e helyhiány
miatt: nem Helység: Veszprém Adószám: 19380379-2-19 Utca, házszám: Bankszámlaszám: 10404041-00019188-00000009 (K&H Bank) Irányítószám: 8200 Webcím: http://vackolo.blogol.hu

UJOKA Creative Commons License 2010.07.31 0 0 781
A netboard-ról áthozva:

"Gazdit keres Brútusz. 1,5 év körüli belgajuhász-leonbergi keverék. Félhosszú szőrű. Oltott, ivartalanított kan. Pórázon kiválóan sétál. Szukákkal nagyon barátságos. MACSKABARÁT! Tapasztalt gazdára van szüksége, aki ért nagy kutyákhoz. Gyerekekhez nagyon barátságos. Nem ugatós, nem házőrzőnek való. Kb. 30 kg. Nagyon okos, de még némi nevelés ráfér. Most ideiglenes befogadónál van, aki már nem akarja tartani, ezért mihamarabb szeretné odaadni jó helyre. Horányban, a Szentendrei-szigeten él. "

Érd: 06-30-415-9034

UJOKA Creative Commons License 2010.07.31 0 0 780
Merciék!!!! Hogy vagytok? Képeket kérünk azokról a cuki kutyusokról!
UJOKA Creative Commons License 2010.07.28 0 0 779
Szia Edit! Hát még mi hogy örülünk!
Totyogó is nagyon cuki a kis "tavában"! :)
Előzmény: leobaba (778)
leobaba Creative Commons License 2010.07.27 0 0 778

..ugy tűnik,  ez a nyár az árvák- ról szól...

mivel tudom, semmi sincsen ok nélkül...hát, én nagyon örülök..és még időm is van, mint a ...  :-)

Üdv: az e

leobaba Creative Commons License 2010.07.27 0 0 777

off

na ígyen van a kis, Totyika.

már alszik a mű mamájával...  :)..elvagyunk..

leobaba Creative Commons License 2010.07.25 0 0 776

tőkés réce

kimaradt a szóköz.

leobaba Creative Commons License 2010.07.25 0 0 775

Igen,  tőkésréce.

Ugyanazt eszi, amit a házi rokonai is.

Szegény, valahogy elvesztette a családját, így most nálunk melegszik.

Köszi a linket.

Előzmény: UJOKA (774)
UJOKA Creative Commons License 2010.07.25 0 0 774
De aranyos! Ez tőkés réce fióka lehet? Mit eszeget?

Múltkor találtam ezt a linket, mert nálunk is vannak újabban a kertben kipotyogó madárkák:
http://www.mme.hu/napi-madarvedelem/madarmentes/fiokat-talaltam.html

Előzmény: leobaba (773)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!