Keresés

Részletes keresés

4Hópihe Creative Commons License 2014.10.20 0 0 9798

egy bizonyos koron tul már megengedhetjük magunknak,hogy azzal foglalkozzunk amihez jókedvünk tele.és ehhez vásároljunk eszközöket...

Előzmény: Törölt nick (9797)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.19 0 0 9797

Igen van, - elég sok sablonnal. De, - ezzel a géppel határtalan lehetőség nyílna meg előttem. ... Jó ötlet a levélírás, .... nem felejtem el! :D :D

 

Előzmény: 4Hópihe (9796)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.19 0 0 9796

neked van sizzix vágód nem???

Előzmény: Törölt nick (9794)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.19 0 0 9795

óóó nagy ajándékot kaptál ezzel a lehetöséggel, még ha várnod is kell kicsit..

amugy meg irj levelet a Jézuskának!!!

Előzmény: Törölt nick (9794)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.19 0 0 9794

Tökéletesen igazad van, ami az intimitást illeti. ... De, sajnos a világunk gyorsan változik, ... erkölcsileg, érzelmileg. ... Úgy veszem észre, hogy - nem a legjobb irányba ...

 

Ami a vágógépet illeti - van is meg nincs is. Egyenlőre egy vállalkozásé, ahol lehetővé tették, hogy a kézműves képkészítéshez használhatom. Ezért kell kivárni a soromat, hogy velem is foglalkozzanak,

tanítsanak a munkájuk mellett, .... mert nekem ez egy új terület. Csak a pergamenképekhez való ismereteim, eszközeim vannak, tű, domborító, csipeszolló, .... a digitális képszerkesztés egészen más. Itt még újonc vagyok, de a reumám sajnos sürget, hogy meg kell tanulnom,. ... ha, bejön a dolog, - talán majd megvehetem tőlük valamikor. Addig csak használom, tanulok és kísérletezgetek. ...

A közös mintájú karácsonyi lapomat már ezzel az új tudománnyal fogom elkészíteni, ... :)

Előzmény: 4Hópihe (9793)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.18 0 0 9793

azért  nem vagyok szakirodalom nélkül, és vettem részt kredites képzésen is de olykor elfog az ide nekem az oroszlánt is)-jó talaj van bennem ez irányba a visszajelzések ezt siugallják,de nem akarom megváltani a világot sem, már nincsenek égbekiálthatóan nagy terveim, akiket szolgálok-ott a lényeg,hogy hasznukra legyek..tv-s forgatást sem vállaltam-nekem az egopolirozás-arra nincs szükségem viszont annál nyomasztobbnak éreztem az egészet- ezek intim dolgok nem kamerába kell kiáltani azt gondolom...

--------

-- kicsit nem értettelek most lesz digitális géped vagy sem???van egy kézmüveskedö kolleganöm akivel már nézegettük a digitális vágót, de még nem gondoltuk,hogy beruházzunk rá. egyenlöre csak a vágy van.. neki nincs még vágógépe nekem van  és  ezért nem annyira szükségszerü ráadásul ö  a papirral nem él szimbiozisban annyira mint én...

 és egy kicsit bajban is vagyok, nem tudom,hogy még mire érdemes beruházni maradék  idömre..

 én is készitem már a játékos lapot, nekem már célzott is a karácsonyi huzogatos ajándékozásra készül majd igy a belseje személyreszabott lesz..

Előzmény: Törölt nick (9792)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.18 0 0 9792

 

Már izgatottan gyűjtögetem az ötleteket a közös témájú-elrendezésű karácsonyi képeslaphoz, ... ugyanis új játékom van. Egy amerikai digitális vágógép. Még csak szemezünk egymással, - de, azt hiszem remek partnerek leszünk. ... :D Sokat kell még tanulnom, ... és az ilyen tanfolyamok is drágák. Marad a házi-családi tanácsadás, - csak ki kell várni a soromat, :D

 

OF! - Próbáltam keresgélni az említett témában, - felhasználható anyagot, ... ha, rászánsz egy kis időt a "guglizásra" ... találsz segítséged, - és nem is kerül majd pénzbe. (Elhiszem, hogy sok a kiadásuk, a járulékos költségekkel együtt, - de, azért ez már nagyon sok. ... Megalázóan sok, azok számára, ... akik ingyen! is megteszik a tőlük telhető maximumot.)

 

Előzmény: 4Hópihe (9791)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.15 0 0 9791

szomoru hirt hoztál ezzel a részvétnyilvánitó lappal..

 elöbb utobb azt érzékeljük elfogynak körülöttünk a jelenlévö kisérök,

leveti lelkük a földi ruhát..

az itt maradóknak pedig marad az ür, a hiány és az emlékezés.

semmi sem örök csak a változás az ami állandó.(

 

nagyon szépen megkomponált lapot hoztál..

jó,hogy tudtál a pergára nyomtatni! és azt csipkézted körbe.

 

én is használtam már ezt az idézetet.fel is tünt,hogy valami nem stimmel,jó,hogy megirtad leröviditetted...)

elszerettem volna menni gyásztanácsadó képzésre, de többe kerül mint a fizetésem-marad a papir nélküli kevéske tudástáram..szerencsére papir nélkül sem haszontalan a munkám.

Előzmény: Törölt nick (9789)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 9790

A szöveget Aruncus egyik lapjáról vettem, le kellett rövidíteni, ....

Előzmény: Törölt nick (9789)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 9789

Egy szomorú adósságomat hoztam.

 

Kondoleáló lapegyüttes:

 

Eleje:    Hátoldala:

 

Bal belső oldal:   Jobb belső oldal:

 

Együtt a két belső oldal:

 

Az aláírás a bal belső oldal aljára került.

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 9788

Ezek ínycsiklandozóan néznek ki, - :D Nem szabad velük mosakodni sem ..... :D

Előzmény: 4Hópihe (9786)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 9787

Igen! :D indul a mandula

Előzmény: 4Hópihe (9784)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.14 0 0 9786

érnek a mézesember szappanok..

kettö már kapott csomagolást:

anlu2 Creative Commons License 2014.10.13 0 0 9785

Aruncus!

Köszi a válaszaidat! Aranyos a kis nyuszis kép, majd megmutatom nekik. Most lassan már kezdenek jobban belegondolni és van néhány ötletük is a fiataloknak. Ez is már valami!

Ha majd kész lesz a végleges meghívó, majd megmutatom nektek mint szakembereknek, hogy mit szóltok hozzá.

4Hópihe Creative Commons License 2014.10.13 0 0 9784

hurrá neked is.

 

 akkor összesitem a felhivást:

 játék

scrap karácsonyi képeslap

az alábbi elrendezésben:

november végi határidö megfelel???

 

Előzmény: Aruncus (9783)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.13 0 0 9783

Rendben, nekem is karácsonyi téma legyen.

Egymásnak küldjük, vagy hogy képzelted? Kik fognak játszani?

Vagy csak megmutatjuk, mi készült?

Ha küldjük, csak képeslap legyen, dobozt kicsit macerás feladni, -szerintem.

Előzmény: 4Hópihe (9772)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.13 0 0 9782

Ez fantasztikus! Gratulálok hozzá. Remek ötlet. Biztos tetszik a gyerekeknek is!

Előzmény: 4Hópihe (9766)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.13 0 0 9781

Várom a házi desszertes ötleteidet.:-)

Előzmény: Törölt nick (9765)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.13 0 0 9780

Ezüst színű kontúrmatricát használok. Szeretem, mert mutatós.

 

Sok a rokon és készülnek mindenféle alkalomra a lapok.

A munkatársaim néha kérnek, meg egy-két ismerős.

Előzmény: anlu2 (9762)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.13 0 0 9779

Bocsi! Nem vettem észre, hogy ez egy folder (domborító sablon) ilyenre gondoltam én is, csak nem tudom, hogy kapható-e.

Megrajzolni és kivagdosni olcsóbb lenne, mint beruházni egy gépre emiatt.

Ezt nektek kell eldönteni. :-)

Előzmény: nyílméregbéka (9757)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.13 0 0 9778

Szia!

Nekem egy húsvéti puzzle mintás lapom van elmentve már jó régóta.

Ilyen............

 

 

Valami hasonlót tudnék elképzelni, kert-kirakva puzzle darabokkal, közepe kivágva szívformájúra, (nem nagy szív, csak 5-6 cm-es) ahogy írtad, a nyúl helyett menyasszony-vőlegény kép, akár 3D kép is lehetne, a szív mintából kikukucskál a ragasztott kép a másik oldalról, - gondolom a házasulandók képe kerülne oda.

Ennyi az ötletem.

A puzzle darabokat rajzolni kéne, és ollóval kivágni, hát elég sok időt venne igénybe, de biztos mutatós lenne, megérné bajlódni vele, biztos jól mutatna.

Egyet el kellene készíteni, és ha nem tetszik, ki lehet találni valami mást.

Nekem van gépem, de a műanyag sablont se nagyon mintázza ki, nagyon halványan látható a minta, nem szép!!! Csak akkor érdemes gépet venni, ha kapsz puzzle foldert, amit még eddig láttam, de ez nem azt jelenti, hogy nem létezik. Talán a többiek láttak valahol.

Előzmény: anlu2 (9754)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.13 0 0 9777

Nagyon jók az ötleteid, csak gratulálni tudok! :-))

Előzmény: 4Hópihe (9745)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.13 0 0 9776

Szia! Sziasztok!

A gömbök 3D képek.

Talán azért tűnnek félgömbnek, mert a szélein vékonyabb 0,5 mm-es szivacskockával készültek, a közepén 1 mm-essel.

Örülök, hogy tetszettek. :-))

Előzmény: 4Hópihe (9742)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.11 0 0 9775

hurrá neked!!!

Előzmény: Törölt nick (9774)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.10 0 0 9774

Jó ötlet, - benne vagyok. Én a karácsonyi témára szavazok, .... :D

 

Előzmény: 4Hópihe (9772)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.10 0 0 9773

Igazi tündéres album lett, ... nagyon szép. Sok munkád van benne, de érződik a szeretet és a törődés. :)

 

Előzmény: 4Hópihe (9770)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.09 0 0 9772

Idén még nem játszottunk semmit sem.

 gondoltam,hogy ha van kedvetek akkor most egy olyanba kezdhetnénk,hogy mintasablon alapján készüljön el a képeslap vagy doboz,vagy bármipapirból ami ránézésre követi a az elöre megadandó sablont..

hogy karácsonyi téma legyen e vagy sem-azt is megbeszélhetnénk..

ehhez mit szólnátok? hmm???

4Hópihe Creative Commons License 2014.10.09 0 0 9771

köszönöm a figyelmet!

:o)

Előzmény: boldizsara (9769)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.09 0 0 9770

és elkészült a boritó is.

 

Előzmény: 4Hópihe (9768)
boldizsara Creative Commons License 2014.10.08 0 0 9769

Fantasztikus!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!