Keresés

Részletes keresés

S kami53 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 572
Kezd leülni.Nincs témája senkinek?
S kami53 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 571
kekto.fm

csütörtök du.13:00-15:00 meg lehet hallgatni a szerdai képviselő és polgármester jelöltek program beszédeit felvételről a www.kekto.fm

Mielőtt ixeltel tájékozodjatok a www.kekto.fm segitségével.
iszaap Creative Commons License 2010.09.15 0 0 566
Rózsaszín levesnek!

Ön írja mindig, hogy ne személyeskedjünk, foglalkozzunk a tényekkel amiben egyet is értek. Nem is szeretnék személyeskedni de egyszerűen nem bírok magammal és muszáj egy kicsit az Ön személyével foglalkoznom.

Azt vettem észre, hogy Ön fújja a maga gondolatait, egyszerűen ömleszti a népre, amivel nem is lenne baj, hiszen erről szól a fórumozás. Viszont, mikor kifogy a tényekből, akkor jön az önismétlés és mikor talán már Önnek is sok, akkor pont maga az aki személyeskedik bár lehet, hogy maga sem veszi észre. Vagy ennyire muszáj írnia, gondolatokat megosztani bármi áron?

Nem ismerem Önt és direkt nem teszem hozzá, hogy szerencsére mert az már személyeskedés lenne és nem akarom megsérteni meg különben is - lehet, hogy nem rossz ember. Nem tudhatom és nem is feladatom eldönteni.

Nem értem, hogy mi értelme volt "belekötnie" a Kedves Évike megszólításba. Így pont maga terelte el a lényegről a figyelmet. Sokkal nagyobb problémák vannak itt, Délegyházán minthogy olyannal foglalkozzunk, hogy ki hogyan szólít meg másokat és ebből egy egész kis társadalom kritikát kreáljunk. Azért mert Képes Tükör nem kezdte el Bethlen Istvánné vitatott, Ön által is keményen bírált grófi jelzőjét hánytorgatni (itt jegyezném meg, hogy ez szintén személyeskedés hiszen nem a ranggal kell törődni hanem, hogy mit tett vagy nem tett le az asztalra) Hogy egy másik példával éljek: Bednárik Lászlót is "birkapásztor" megnevezéssel illeti és gyanítom, hogy nem éppen esetleges foglalkozására való tekintettel teszi ezt. Vagy pont maga írta Belozsánszki Péterről, hogy családját nyomorba döntő ember mit akar tenni Délegyházáért. Ezek mik ha nem személyeskedések. Kérem értékelje át magában a személyeskedés fogalmát vagy legalább gondolja át, amiket írtam.

És lenne itt még valami! Egy idézet Öntől:
"Jó, vannak hülyék, bolondok, buták, rossz indulatúak,szarkavarók bőven.
Így születtek, így szocializálódtak, ami itt Délegyházán nem volt nehéz, de egyszer, majd egyszer végre, ki kell tenni a táblát, hogy - Ne tovább!"

Ezt hogy érti? Nem szeretném kiforgatni a szavait de ez nagyon félreérthető és remélem, hogy csak én értem félre. Ön szerint Délegyháza nagy többsége hülyékből, bolondokból, butákból stb. áll?! Levonta a messziről jött ember új lakóhelyéről a következtetést? Gondolom majd maga lesz, aki kiteszi azt a bizonyos táblát. Szerintem ebben a faluban több az értelmes, jóindulatú ember, mint azt maga gondolja és régen, mikor Ön még nem élt itt higgye el nyugalom és béke volt. Ne higgye, hogy azok az emberek, akik most keverik a trutyit itt szocializálódtak Délegyházán, a nagy többségük nem. Ezek a problémák akkor indultak el, mikor hirtelen elkezdett növekedni kicsiDél1 lakossága és innen onnan (a nem itt szocializálódott emberek) megjelentek itt és elkezdtek belepiszkálni mindenbe.

Az a baj, hogy most megint nem a fontos dolgokról megy a fórumozás. Nem szeretném ha azt hinné, hogy én "grófnő" párti vagyok, igenis egyetértek magával és jól látja a helyzetet, nagy a baj! Ezért kérem, hogy inkább támaszkodjon a tényekre és ne foglalkozzon azokkal az emberekkel, akiknek még nem nyílt fel a szemük, akik még nem látják, hogy Bethlen Istvánné és "csapata" több rosszat tett Délegyházának mint bárki. Remélhetőleg jön egy jobb, aki megmutatja hogyan is kell ezt csinálni és akkor majd ők is felébrednek :)
S kami53 Creative Commons License 2010.09.14 0 0 565
Szerintem meg szeressük egymást, az élet oly rövid és amúgy is tele van buktatókkal.
S kami53 Creative Commons License 2010.09.14 0 0 563
Kekto.fm szerdai müsora.

18:00 óra Bednarik László független képviselő és polgármester jelölt
18:30 óra Görbe István független képviselő jelölt
19:00 óra Purthál Jánosné független képviselő jelölt


Kérjük hallgassák a www.kekto.fm müsorát és tájékozodjanak .
A kekto.fm a Délegyháziakról a Délegyháziaknak szól.
Képes Tükör Creative Commons License 2010.09.14 0 0 562
Kedves Fekete leves, ill. bocsi Rózsaszín leves!

Ha álszent magatartásnak gondolod a használt megszólításomat „Kedves Évike” nagyon rosszul gondolkozol. Én 7 éve ismerem „Évikét” sőt a kempingben többször vendégül láttam, jó volt a kapcsolatunk.
Engem nem hallottál semmilyen szűk körben anyázni, sem a többit, amit leírtál.

Nekem más a stílusom, mint neked és Én örülök is ennek.

Szóval az, hogy „Évike” és csapata szerintem nem jól sőt nagyon rosszul csinálták a dolgukat, mérgelődök is eleget, attól még emberek és a mi kis Délegyházánk az Ő otthonuk is.
Ez mással is előfordulhat. Például Veled is! Én akkor is úgy foglak Téged megszólítani, hogy:
Kedves Fekete leves, ill. bocsi Rózsaszín leves!

Erről ennyit.

Inkább olvassatok egy kis viccet:

Vacsoránál ül a Rózsaszín leves család, s bizony a kis Rita nem bír magával.
A Rózsaszín leves többször rá is szól:
- Rita, ne rendetlenkedj!
Rita tovább rendetlenkedik, mígnem az Rózsaszín leves megunja a dolgot, s egy hatalmas nyaklevest akar lehúzni a lányának. Rita lehajol, s így a pofont az anyós kapja. Mire az öreg Rózsaszín leves nyugodtan:
- Ott is jó helyt van!

Szép estét!

Varga Gábor
Előzmény: Törölt nick (561)
sa kálka Creative Commons License 2010.09.13 0 0 560
Bevallom mit nem csináltam:


1. nem lett melegvízes fütése a falunak, (pedig nagy pénzt fizettünk érte,de nem baj majd valamikor fel lehet használni),
2.nem lett jó a légi fotó, mert gömbölyü a föld,
nem lett jó az út sem, mert nem kináltak vissza,
3.nem lett munkahely, mert minek,
4.nem lett térfigyelő kamera, mert minek.
5.nem lett az igéreteimből semmi, mert minek,
6.nem akartam polgármester lenni,csak az üdülösők kényszeritettek rá,
7.nem lett tükröm ,mert kidobattam a talpnyalóimmal,
8.nem lett semmi sem!
Amik lettek!
1.lett a csokosoknak minden.
2.mindenki aki teljességgel alávetette magát akaratomnak az jól élt.
3.lett fa szobor.
4.lett Mária szobor+kamera hozzá.
5.lett saját grófi újságom ami hangosan zengte jó téteményeimet.
6.lett "kertvárosi elnevezés" Dunavarsány város mégsincs kertvárosa, de Délegyháza község és mégis van kertvárosa.
7.lett kft.ami vitte a lét rendesen.
8.lett volna a Gizella tóra szórakoztató központ csak azok a fránya üdülösök megvétozták.
9.a dolgozókat nyáron úszni vittem a saját tavamra munkaidőben.
10. az országos rádió és Tv. leadták a hirekben.
11.lett nekünk is német szemetünk.
12.lett olyan vízünk ami ihatatlan.
13.lett magán óvodánk (de minek).
14.lett faból szemetes (igaz a 2 éves somfámat kivágták mert abból igazi a szemetes).
15.lett eu-s útunk.
16. és végül,de nem utolsó sorban rengeteg igéret ami nem lett betartva.

Rengeteg arrogancia, rengeteg csokos, rengeteg talpnyaló, rengeteg - ha nem tetszik költözzön el, minek jött ide lakni, van magának pénze csináltassa meg, aki nem gazsulál nem kap a német rongyokból, aki nem úgy ugrál ahogy kell azt a férjem majd helyben lehülyézi stb,stb........

És ez a nő kezd most vádaskodni és vagdalkozni?
Nézzen mán a tükörbe édesem
Képes Tükör Creative Commons License 2010.09.13 0 0 559
Ma kaptam egy szórólapot, Dr. Gróf Bethlen Istvánné vallomását, aláírásával. Elolvastam. Kezdődik.. kezdődik. Csak annyit reagálnék, hogy Kedves Évike, nézd és olvasd el EDE honlapon a Képes Tükör online alatti írásokat. /mindent a két éve megjelent újságot is/. Lehet elgondolkodni és javaslok egy új vallomást.
sa kálka Creative Commons License 2010.09.13 0 0 558
Bravó megszólalt a kommunativ és igazat mondó volt PM. aki teljesitett mindent amit igért.
Nem szégyenli magát még meg mer itt nyilatkozni?Szét verte ezt a falut a nagyzási hóbortjaival. Mit képzel magáról, még takaritónőnek sem alkalmaznám.
Egy arrogáns,tudatlan, elviselhetettlen némber!
Inkább bujdokoljon el a talpnyalóival egyetemben!!!!
Szégyen amit itt tett ebben a községben.

Van magának tükre otthon? Bele mer nézni?

Mindenkit hülyének gondol? Nem mindenki olyan mint maga és a kedves férje.

Vagy talán jó lenne ,ha a maga kisded játékait is elővennénk.

Remélem a következő testületben azok kerülnek többségbe akik a maga és talpnyalói által okozott károkért kezdeményezik az őnök felelőségre vonását és azt az anyagi kárt amit okoztak a falunak azt a vagyonukból fogják megtériteni.

Főleg ön.

Szégyelje magát vén hazudozó, pojáca.
S kami53 Creative Commons License 2010.09.13 0 0 557
Délegyháziak Figyelem!


2010.szeptember.14.-én az alábbi képviselők ill.polgármester jelöltek lesznek hallhatok
a www.kekto.fm rádió müsorában:

18:00 óra Boltos József független jelölt
18:30 óra Dr.Riebl Antal független képviselő és polgármester jelölt
19:00 óra Kormos Katalin független képviselő és polgármester jelölt

2010.szeptember. 15.-én


18:00 óra Bednarik László független képviselő és polgármester jelölt
18:30 óra Görbe István független képviselő jelölt
19:00 óra Purthál Jánosné független képviselő jelölt

A www.kekto.fm várja a Délegyházi hallgatókat szeretettel, hallgasson minket és tájékozodjon hitelesen.

üdv:sakmi53
errecsorog Creative Commons License 2010.09.13 0 0 556

Hozzám is eljutott ez a szórólap.Akihez nem jutott el annak is tudnia kell a kőkemény igazságot.Jobb későn mint soha.

 

     TÉNYFELTÁRÓ BIZOTTSÁG AZ ÉRINTETT NÉLKÜL?

 

Ilyen még a bíróságon sincs, csak itt Délegyházán. Engem ugyanis nem hívtak meg a rólam folyó számonkérésre. Nos, ha nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek. (Bár Isten látja lelkemet, nem akartam megszólalni.)

 

ORTOFOTÓ

 

A régmult szerződése alapján az önkormányzatnak joga van vizsgálni a tókotrás tevékenységét, melynek költségét, a tókotró cégre kell továbbítani. Ez megtörtént, így az így az önkormányzatnak egyetlen fillérjébe sem került az ügylet.

Mégis egyes képviselőket ez a mai napig zavar,ezért javaslom, hogy a bizottság azt vizsgálja meg, miként dolgozhatott képviselő alvállalkozóként és beszállító fuvarozóként a bányavállalkozó cégnél?

 

SZOBOR

 

Falugyűlésen bemutattam   a    dokumentumokat     .a       szobor    kifizetéséről:bekerülés+ÁFA+lektorálás

Ezek után már csak egy kérdésem maradt: milyenek azok a képviselők, akik dokumentumok és vizsgálódás ellenére sem tudják elhinni, hogy adni úgy is lehet, hogy az ember nem lopja vissza a pénzt a hivatal kasszájából? 16 évíg ők hogyan dolgoztak?!

 

INGATLAN

 

2003.eladás:48,3millió, 2006. év őszéig 36 millió felélt vagyon.Mária néni öröksége eladva, felélve. (Mi magunkra vettük a kötelezettséget és nyertünk rá pályázatot. Ezt is szidják, minek még egy művelődési ház? Kérem ez nem művelődési ház,hanem csak a fennhatósága alatt fog működni, mint a könyvtár. Vagy az is minek nekünk"?)

Ezzel szemben az általunk eladott ,,Kavicsbánya" ingatlanon 100% hasznunk van és az épület most is a testület rendelkezésére áll. Megvettük az önkormányzat épületét! Megvettük a ,,Légtechnika" sokat szidott telkét, aminek köszönhetően az óvoda udvart és pályázatot nyert, és még így is maradt 7000 négyzetméter amivel gazdálkodni lehet.

 

Elindítottuk a tiszta IVÓVÍZ programot, már csak be kell felyezni.

Megkezdtük a CSATORNA  (VÍZKÖZMŰ) rendbetételét.  Mret  ez  a  93-ban elindult beruházás bizony a mai napig minden értelemben bűzlik.

 

Nem tudom mire kíváncsi még ez a ,, tényfeltáró bizottság". Van egy két ötletem:

Vizsgálják már meg, ki volt az a képviselő, aki idős édesanyja nevére összeütött egy kft.t, a PRIMPORTÁT, hogy ezen a néven megigényelje a MÁV épületét az önkormányzat elől?

Vizsgálják már meg, hogy az a 2006-os polgármester-jelölt, aki hadba kívánt szállni a kábítószer ellen, most miért hallgat a 2010-ben Délegyházán kommandósok által talált vadkenderről? Miért nem követeli a bűnösök megnevezését?

Vizsgálják már meg hogy példamutató -e a következményekkel járó állandó ivászat?

 

 

Tisztelt Délegyháziak!

Önök választanak! Én csak annyit kérek, hogy gondolják át, érdemes-e a következő polgármester munkáját ilyen testületi tagokkal tönkretenni?

 

Köszönöm ha elolvasták ,,vallomásomat"

 

Dr. gr. Bethlen Istvánné

Képes Tükör Creative Commons License 2010.09.13 0 0 555
Hát okkor még egyszer, Kedves Mindenki!

Képet nem sikerült feltöltenem.
Tehát, érdemes elolvasni, megnézni...

delegyhaza.lap.hu
Együtt Délegyházáért Egyesület
Képes Tükör oinline
Én is a Fideszre szavaztam...

Na és persze még sok érdekes cikk.

Szép estét és böngészést.

Varga Gábor
Előzmény: Képes Tükör (554)
Képes Tükör Creative Commons License 2010.09.13 0 0 554
Kedves Mindenki!
Nemtom jól látszik a képen, ha sikerül feltöltenem, ezért le is írom.:
Belo képviselő úr ígéretei.

KÉPTELEN VAGYOK KITALÁLNI BÁRMIT IS ENNEK A BARÁTOMNAK, REMÉLEM NEM TUDJA ÖSSZESZEDNI A CÉDULÁIT ÉS AKKOR NEM KELL VELE FOGLALKOZNI.

Ezt a barátai, párttársai írták, remélem látszik majd a képen.
Ha nem akkor az EDE honlapján megnézhetitek a Képes Tükör oldalán.

Szép napot

Varga Gábor
Előzmény: sa kálka (552)
hagymár Creative Commons License 2010.09.13 0 0 553
Szép napot!Ma ismét egy A/4 es "sajtcetli"a postaládába...,SZÁNALMAS....!!!!!!A sülyedő hajó...,de jön a tél "hátha befagy a viz"...:)De a hajó addigra már elsülyed....??????!!!!
sa kálka Creative Commons License 2010.09.13 0 0 552
Erre esküdtek fel a képviselők?
Korszerü és semmit el nem titkoló tájékoztatásra.
Ezek ilyenek...
Élükön a pmmel.
Gratulálok nekik
silverfox1 Creative Commons License 2010.09.13 0 0 551
Ma a postaládában egy A/4-es lapot találtam.
Címe:
TÉNYFELTÁRÓ BIZOTTSÁG AZ ÉRINTETT NÉLKÜL?

Elég "érdekes" a tartalma. Olyannak tűnt számomra, mint egy mocsárban fuldokló utolsó kétségbeesett próbálkozása a felszínre jutásra. Mindenbe kapaszkodna és rántana a mélybe magával több képviselőtársát, nem riadva vissza semmitől.

Idézet:
"Nem tudom, mire kíváncsi még ez a "tényfeltáró bizottság". Van egy-két ötletem.
Vizsgálják meg, ki volt az a képviselő, aki idős édesanyja nevére összeütött egy kft-t, a PRÍMPORTÁT, hogy ezen a néven megigényelje a MÁV épületét az önkormányzat elől?
Vizsgálják már meg, hogy 2006-os polgármester-jelölt, aki hadba kívánt szállni a kábítószer terjedése ellen, most miért hallgat a 2010-ben Délegyházán kommandósok által talált vadkenderről? Miért nem követeli a bűnösök megnevezését?
Vizsgálják már meg, hogy példamutató-e a következményekkel járó állandó ivászat"

Egy magát nemesi címmel felruházó ember hogy süllyedhet le ennyire?
Csak sajnálni tudom.

Miért most vagdalózik? Ha tudott ezekről, miért nem tette meg a megfelelő lépéseket, ameddig tehette volna.
S kami53 Creative Commons License 2010.09.13 0 0 550
Nem nagyon megy a fórum.

Mindenkinek tele van a hócipője?
S kami53 Creative Commons License 2010.09.12 0 0 549
Rózsaszin leves!

Semmi gond én csak annak az EMBERNEK aki a rádiót csinálja az érdekeit védem, habár erre nem kért fel.

Hozzá teszem még egyszer és semmi köze nincs az önkorinak hozzá.
Ez a Délegyházi lakosságnak, a lakosságról és a lakosság közremüködésével (remélem) fog müködni.

Ezért minden tiszteletem a rádiót üzemeltető EMBERÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iszaap Creative Commons License 2010.09.11 0 0 546
Tisztelt Erdélyi Úr!

Szerintem egy kicsit elrugaszkodtál a valóságtól! Ez már-már egy összeesküvés elmélet. Ennek a rádiónak tényleg nincs semmi köze sem az önkormányzat jelenlegi vezetéséhez sem pedig a kampányhoz SZERINTEM csupa nagy betűvel. Valaki egyszer kitalálta, szerintem akkor még maga sem hitte, hogy ekkora dolog lesz belőle aztán most megy a dolog a maga útján.

Annak meg, hogy S Kami53 itt népszerűsíti a rádiót igen egyszerű oka van. Bezárt a hivatalos honlapon a fórum és egy maroknyi ember még itt informálódik az aktuális dolgokról. Ez így egyszerű és ez a dolog is ilyen egyszerű. Nem kellene minden dologhoz ilyen negatívan hozzáállni és minden dolog mögé mindenféle számító, önös érdekeket odaképzelni.

Azt én is nagyon sajnálom, hogy ilyen kevés ember jött el a mai gyűlésre, ez tényleg érdektelenséget tükröz főleg úgy, hogy Dr. Riebl Antalnak ennyi kopogtató cédulát sikerült összeszednie. De ezek szerint a választói annyira bíznak benne, hogy nem is kíváncsiak a programjára.
S kami53 Creative Commons License 2010.09.11 0 0 545
Rózsaszin levesnek!

Azt hiszem meg kell védenem a kekto.fm rádiót mivel ehhez az önkormányzatnak semmi, de semmi köze nincsen. Ez saját kezdeményezés volt egy olyan EMBERtől aki akar tenni valamit Délegyháza lakosságáért. És tett is.

Úgyan ilyen épitő dolgokat várnék el magától is a sok duma helyett.
Szerintem dobálozni könnyebb mint tenni valamit......

Az ilyen EMBEREKET tisztelni és bátoritani kellenne. Megbecsülni!!

Szerintem azonban bárki lesz azonbanképviselő,polgármester magának senki nem fog megfelelni, mert Önnek senki és semmi nem jó.

Végül is így a jó, mert hála a természetnek nem vagyunk egyformák.

És ez szerintem nagyon jó ,mert nem szeretnék hasonlitani magára.(nem bántásképp mondom).
üdv:skami53
S kami53 Creative Commons License 2010.09.11 0 0 543
De ettől függetlenül lehet.
Ez csak egy tájékoztatás azoknak akiket esetleg a rádió is érdekel.

Akik meg tájékozodni akarnak azoknak lett ki írva ez a lehetőség is. Ki-ki döntse el maga mit tart fontosnak.
S kami53 Creative Commons License 2010.09.10 0 0 541
www.kekto.fm.
Kérek mindenkit a " : " helyett csak sima pontot tegyen.

Mert csak úgy jön be. Köszi a figyelmeztetéseket.
S kami53 Creative Commons License 2010.09.10 0 0 540
www:kekto.fm müsora 2010.szeptember 22-én kiegészül

19:30 Tujner Ferencné független képviselő jelölt is előadja a programját.

Elnézést kérek a Képviselő jelölttől, mert az én hibámból a neve lemaradt.
S kami53 Creative Commons License 2010.09.10 0 0 539
www:kekto.fm 2010.szeptember 22. szerdai képviselő jelöltek és polgármester jelöltek bemutatkozó programja időrendben.

18:00 Hancsics György Fidesz-Magyar Polgári Szövetség/KDNP képviselő jelölt
Pásztorné Herbáth Veronika Fidesz_Magyar Polgári Szövetség/KDNP képviselő jelölt
Belozsánszky Péter Fidesz-Magyar Polgári Szövetség/KDNP képviselő jelölt

19:00 Dávid Mihály független polgármester jelölt

bemutatkozása ill.program ismertetése.
S kami53 Creative Commons License 2010.09.10 0 0 538
Gratulálok neki
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 537

Úgy tudom, hogy ma délután / órát nem tudom / lesz Major Tamás polgármester
jelölt bemutatkozása a Művelődési Házban.
S kami53 Creative Commons License 2010.09.10 0 0 536
Iszaap!

Én nem is úgy vettem ill. értettem. Azonban egyenlőre ez még csak tervezet. Szerintem a rádió müsor szerkezete csak kialakulóban van. Szerintem a rádió mint emlitettem az előzőekben minden témára és épitő ötletre nyitottak.

A vallás valóban olyan mint a politika, de hozzá tenném szerényen (én tudomásom szerint) a környező településeken ill. Délegyházán a katolikus és reformátusok vannak többségben.

Amennyiben igény van rá akkor gondolom én lehetőség lesz arra, hogy mások is képviseljék a vallásukat. Ez azonban nem az én kompetenciám.

Ezzel a rádiót kell megkeresni és velük kell egyeztetni.

Véleményemet azonban továbbra is fenntartom keresd meg a rádió vezetését és mond el ötleteidet valószinüleg találtok közös pontot is amit meg lehet valósitani.


üdv:skami53
iszaap Creative Commons License 2010.09.10 0 0 535
S Kami 53!

Úgy gondolom félreértettél. Nem kritizálni szerettem volna a rádiót. Csak leírtam, hogy nem értem miért van a műsorában vallási téma de kifejtem neked bővebben. A vallás olyan mint a politika. Mindenkinek az egyéni joga eldönteni, hogy miben hisz vagy nem hisz. Van, aki katolikus, református, jehova és még sorolhatnám. Egy olyan médiumban, ami egy községnek szól nem hiszem, hogy helye van e fajta műsornak.

Ugyanakkor én hiszem, hogy mindenki igényét ki lehet szolgálni. De ha nincs is igazam, akkor már az is bőven elég ha törekedik rá az ember :)

Én építő ötletnek szántam, hogy ne csak egyfajta zenei stílust játszon a rádió és nem érzem azt, hogy nem "megfelelő módon adtam volna elő". Nem akartalak se téged se a rádió szerkesztőit megbántani de úgy tűnik, hogy Délegyházán már mindenki ellenséget lát a másikban. Szomorú...

Sok sikert kívánok a rádióhoz és mégegyszer leírom, én kíváncsian várom és reménykedem, hogy jó lesz!
S kami53 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 534
www:kekto.fm tervei szerint megszólaló polgármester és képviselő jelöltek.

2010.szeptember.14.

18:00 Boltos József Ferenc független képviselő jelölt
18:30 Dr.Riebl Antal független képviselő és polgármester jelölt
19:00 Kormos Katalin független képviselő és polgármester jelölt


2010.szeptember.15.

18:00 Bednarik László független képviselő és polgármester jelölt
18:30 Görbe István független képviselő jelölt
19:00 Purthál Jánosné független képviselő jelölt

2010.szeptember.21.

18:00 Jakus Lászlóné független képviselő jelölt
18:30 Szilveszter Lajos független képviselő jelölt
19:00 Takácsné Váloczi Tünde független képviselő jelölt
19:30 Tóth Mihályné független képviselő jelölt

2010.szeptember.22.

18:00 Hancsics György Fidesz-Magyar Polgári Szövetség/KDNP
18:30 Dávid Mihály független polgármester jelölt





Egyben felkérem azokat a polgármester ill. képviselő jelölteket akik szeretnének a www:kekto.fm rádió által felkinált lehetőséggel élni és még nem jelezték a részvételi szándékukat kérem keressenek meg.

e-mail:sarlos.kalman@hotmail.com

telf:+36303321118

Időpont egyeztetés céljából (amennyiben igényt tartanak a megszólalás lehetőségére?).

Tisztelettel Sarlós Kálmán
S kami53 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 533
Iszap!

Szerintem egy most induló rádiónak még nincs teljesen kialakult müsorterve.
Ezért gondolom én, hogy mindent meg kell próbálni és az idő ill. a hallgatoság aktiv közremüködésével és épitő ötleteivel kialakul majdan a megfelelő müsor is.

Azonban szerintem newm lehet mindenkinek a kedvére tenni.

Amennyiben van épitő ötleted akkor fordulj bizalommal a rádió felé és vedd fel a kapcsolatot velük.

Szerintem ha megfelelő módon adod elő akkor vevők rá.

Csak biztatni tudlak. Menj csináld lássuk Te mit tudsz tenni?

üdv:skami53

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!