Keresés

Részletes keresés

kapanyi Creative Commons License 2011.05.24 0 0 2035

Sziasztok!

Elkezdtem valamit, majd kiderül mi lesz belőle, egyelőre azonban várom szeretettel a véleményeket, javaslatokat, mindenféle hozzászólást. Teljesen kezdő vagyok, ezért minden segítségre illetve bármilyen kritikára vevő vagyok. Előre is köszönöm.

http://attila-kiss.blogspot.com/

Kzella Creative Commons License 2011.05.13 0 0 2034

Elolvastam, köszönöm.

 

Előzmény: Riena2 (2033)
Riena2 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 2033

Nem, nem kell fizetni semmiért. Teljesen ingyenes a megjelenés annak, aki megnyeri a pályázatot. :) Csak nem tudtam, mi a szokás itt, és nem akartam, hogy rám szóljanak, mert nem mindenhol szeretik a linkelgetést meg hasonlókat. :)

 

Mivel elég hosszadalmas lenne leírni a pályázat részleteit, én pedig állandó időhiányban szenvedek, mert hónap végéig le kell adnom a 2. könyvem kéziratát a kiadómnak, ezért remélem, megbocsátjátok, hogy csak gyorsan belinkelem a facebookos klubomból azt a bejegyzést, ahol a bővebb infókat találjátok. :) Ide katt, akit érdekel a dolog: https://www.facebook.com/group.php?gid=127912600569915#!/permalink.php?story_fbid=212296388798202&id=100000001048561

 

Ha valakinek valami nem teljesen tiszta, akkor az előző hsz-emben megadott mail címen elérhet, szívesen válaszolok vagy segítek. :)

Előzmény: Kzella (2032)
Kzella Creative Commons License 2011.05.12 0 0 2032

Nyugodtan ideírhattad volna. Mindenki kiírja.

Ha viszont a megjelenési oldalért fizetni kell, akkor érthető hogy nem írod ki.

Előzmény: Riena2 (2031)
Riena2 Creative Commons License 2011.05.12 0 0 2031

Sziasztok!

 

Nekem nemrég jelent meg az első könyvem egy nagyon jó kiadónál. Mivel hálás vagyok a szerencsémért, és szeretnék segíteni azoknak, akik hozzám hasonlóan szeretnek írni, ezért támadt egy ötletem, és a kiadómmal közösen indítottunk egy pályázatot, ami megjelenést biztosíthat valakinek. A lényege, hogy a következő könyvemben megjelenhet valakinek a dalszövege, verse, aki megnyeri a pályázatot, és ezáltal eljuthat pár ezer emberhez a híre. Nem szeretném engedély nélkül itt reklámozni sem magamat, sem a könyvemet, éppen ezért ide nem szeretnék erről többet kiírni, de ha valakit érdekel a dolog, akkor annak örömmel elmondom a részleteket. :) A spiritbliss24@gmail.com címen elérhettek. :) Remélem, hogy segíthetek ezzel valakinek... :)

határ Creative Commons License 2011.05.12 0 0 2030

Most volt időm visszaolvasni a topikot. Amint látom, a kiadás már megy, de a reklámozás nemcsak nekem okoz nehézséget.:-(

Kzella Creative Commons License 2011.05.09 0 0 2029

Nem írtam oda sokszor, mostanában csak olvasok.

Előzmény: határ (2028)
határ Creative Commons License 2011.05.07 0 0 2028

A Virtus színvonala az utóbbi években a béka feneke alá csúszott. 2006-2007-ben kifogtam ott egy remek csapatot. Segítettük egymást ötletekkel, tisztességes véleményekkel, de most már nincs ilyen. Ha valaki le meri írni a véleményét, megnézheti magát. Most tettem oda fel egy novellát. Érdekes, hogy 30-40 olvasással a legolvasottabbak között van. Régen 1000 olvasással sem lehetett toplistára kerülni.

 

Az ilyesfajta torzsalkodások elveszik az ember kedvét. Azt hiszem, én is meggondolom, mikor teszek fel újabb írást.

 

Érdekes lehet a szógyűjtés. Én egy időben humort gyűjtöttem, mert kellett az egyik regényemhez.

Előzmény: Kzella (2027)
Kzella Creative Commons License 2011.05.07 0 0 2027

Ezzel már találkoztam én is. Olyat találtam írni hogy leanyázott az írója. Ez a Virtus eseménye volt, sokáig fel se mentem. Pedig az őszinte érzésemet írtam le. Kritikát nehéz sőt lehetetlen irni, sértődés nélkül. Ráadásul ha én imádom a romantikus írást akkor nem tudok őszintét írni egy másik stílusról! Persze lusta is vagyok írni kritikát, mert ugy érzem ahhoz kicsi vagyok!

 

Mostanába nem is foglalkoztam ilyennel. Inkább az új szavakat szedegetem össze (argó, szleng) és a mostanában olvasható blognyelv. Érdekesek az e-mailes szavak, rövidítések is.

Előzmény: határ (2026)
határ Creative Commons License 2011.05.07 0 0 2026

Nem feltétlenül lusták, hiszen írófélék... Ahogy a szerkesztőm fogalmazott: úgy leírtad, hogy szóhoz se jutottam:-)))

 

Elég sok helyet megjártam a neten, és azt tapasztaltam, hogy nehezen mernek az emberek véleményt írni. Néhányan jelzik, hogy itt jártam, elolvastam, esetleg egy gondolatra még futja. A legtöbben azonban tartanak egy-egy szerzőkezdemény reakciójától, ha esetleg nem tetszene az illetőnek a véleménye. Rólam sokan tudják, hogy fontosabb, ha követnek, mint ha semmitmondó jelzésekkel bombáznának. Ha itt lesz az ideje, úgyis eljut hozzám a véleményük.A látogatottságomból jól látszik, hányan jönnek. Nincs okom panaszra.

 

A tudás sokszor nem az, amit tudásnak hisznek. Nem több annak a tudása, aki kapásból 100 szabályt sorol, mint annak, aki egyet tud, azt is csak alkalmazni. Ezért is írom úgy a blogot, hogy egy gyerek is megértse. Minek a sok szép elnevezés, ha a többségből félelmet vált ki? Pedig elhiheted, azért tudok pár kacifántos meghatározást.

 

Sok embert ismerek, aki kedvtelésből ír. Én ezt csak támogatni tudom. Sokkal jobb elfoglaltság, mint kocsmázni, és a többit már nem is említem. Nekem is hobbiból nőtt ki a regényírás. Mára el sem tudom képzelni az életemet nélküle.

Előzmény: Kzella (2025)
Kzella Creative Commons License 2011.05.07 0 0 2025

Kedves M.

Sokan olvasnak, csak lusták írni. Tudom hogy nem vagy kezdő hiszen láttam könyvedet is! Én csak amatőr olvasó vagyok, néha benézek ide is a beszélgetősömből. Csak azért firkálok mert örömet okoz. Semmi tudásom.

Előzmény: határ (2024)
határ Creative Commons License 2011.05.07 0 0 2024

Köszi. Az az igazság, hogy én már vagy 25 éve túlhaladtam a kezdő író szintet, csak ahogy divatosan mondani szokás, rossz a markatingem.

A blogon az ismereteimet rendszerezem, mert még nekem is rengeteg tanulnivalóm van. Hogy eközben másnak is segítek, hab a tortán. Egy ismerősöm kérésére kezdtem el.

Előzmény: Kzella (2022)
Kzella Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2022

Szia!

Olvasgatlak, nem csak a blogodon-) Tudod hogy jó vagy?! Remélem igen!

További szépeket!

Előzmény: határ (2021)
határ Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2021
Kathrine Maison Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2020

Sziasztok!

Meghoztam az új fejezetet! :) Emma életében pörögnek az események, és váratlan fordulatok érkeztek! :)

Akinek tetszett, vagy még nem látta és kíváncsi lessen be hozzám, mindenkit sok szeretettel várok! :)

Kathrine

 

kathrinemaison.blogspot.com

 

 

 

Kathrine Maison Creative Commons License 2011.05.03 0 0 2019

Sziasztok!

 

Csináltam egy blogot a második könyvemnek, ahová hetente felrakok egy új fejezetet.
a Rosszfiúk és játszmáik 6. fejezete is már olvasható a blogomon!
Kíváncsian várom a véleményeket! :) Létrehoztam egy chatoldalt is, úgyhogy oda is nyugodtan kommentelhettek! :)
Jól jönne egy kis visszajelzés, hogy tetszik-e amit írok? vagy hogy folytassam e egyáltalán?
Nagyon megköszönném!!!

Köszönöm!

Kathy

 

http://kathrinemaison.blogspot.com

_*Moon* Creative Commons License 2011.05.02 0 0 2018

Sziasztok!

 

Nem tudnátok ajánlani szerkesztéssel foglalkozó irodalmi oldalt? (tehát segítséget keresek megszerkeszteni egy-egy irományt)...

Köszi

sztrockij Creative Commons License 2011.04.27 0 0 2017

Sziasztok!Belekezdtem egy blogregénybe, ha gondoljátok olvassatok bele az első fejezetbe.

 

http://gyulladaspont.blog.hu/

Balogh P. Hédi Creative Commons License 2011.04.10 0 0 2016

Sziasztok!

 

A márciusi Zsiráf Magazin mellékleteként megjelent Napló light című regényem első fejezete.

Ajánlom mindenkinek, aki egy könnyed, üdítő olvasmányra vágyik.

Ha írtok róla az info@zsiraf.hu e-mailre valami szépet, megjelenik a második fejezet is. Ide is várom az észrevételeket.

 

Néhány szó a Napló lightról:

Magyarkeresztesi Jázmin Benjamika (Jazz) egy nem egészen átlagos lány, aki viszont teljesen szokványos körülmények között él. Mégis, ő egy új nemzedék tagja, aki felelősséget vállal a világért és önmagáért ebben a világban.

Sok izgalmat, valódi érzelmeket élhetsz át, és életszerű karakterekkel találkozhatsz a regényben.

 

A doksi letölthető fent egy kis gombbal pdf-ben. Jó olvasást kívánok!

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.28 0 0 2015


Elkészült a végleges, 2 perces Teremtők trailer, remélem a könyvet is sokan elolvassátok majd!

half_bloodgirl Creative Commons License 2011.03.27 0 0 2014

Sziasztok!

 

Már elég rég jártam erre, azóta felkerült még jó néhány fejezet, és a blogom is megújult :)

Ha lesz időtök és ha érdkelnek az angyal-démonos könyvek - elsősorban fiataloknak - nézzetek be! :$

 

Köszönöm!

 

További jó alkotást! :)

 

Üdv, N. S.

 

http://nstanfire-lightnshadow.blogspot.com/

Heather McConor Creative Commons License 2011.03.21 0 0 2013

Köszönöm a véleményed. Sajnos, a regisztráción nem tudok sokat változtatni, de kibővítem mindenképp a leírást, hogy ez természetesen nem kötelező Elhagyhatnánk, működne a hozzászólás rész, de a könyvjelző nem, ami viszont szerintem nagyon hasznos, tekintve, hogy a könyv A/4-es formában 555 oldalas.

Még egyszer köszönöm!

Előzmény: Kzella (2012)
Kzella Creative Commons License 2011.03.21 0 0 2012

Tényleg elriasztónak érzik. Az oldalad külalakja viszont remek. Engem a neved fogott meg.

Jó ötlet volt.

Heather McConor Creative Commons License 2011.03.21 0 0 2011

Köszönöm, hogy megnézted!

Regisztrálni csak akkor szükséges, ha valaki hozzá akar szólni a hírekhez/könyvhez, különben anélkül is olvaható a sztori. Ezt azért csináltuk így, mert nem szerettem volna, ha minden odatévedt rosszmájú írogatna.  Értékelem a kritikát, de ki akartam védeni azt, hogy valaki felindulásból letámadjon. De a regisztráció azért jó az olvasónak, mert van egy könyvjelző funkció, ami csak így használható. 

Bár, meglehet, hogy a regisztráció elriasztja az embereket...

Előzmény: Kzella (2010)
Kzella Creative Commons License 2011.03.21 0 0 2010

Elmentem hogy olvasok egy kis krimit. Na de hogy ezért regisztráljak? Akkor másik oldalra megy a vendéged, ha regisztrációhoz kötsz mindent. Hiszen mi csalna be valakit?

Előzmény: Heather McConor (2009)
Heather McConor Creative Commons License 2011.03.21 0 0 2009

Előzmény: Heather McConor (2008)
Heather McConor Creative Commons License 2011.03.21 0 0 2008

Sziasztok!

Épp egy 6 részes krimisorozatot írok, Hopeless cases - Reménytelen esetek címmel.

Az első rész, A zöldfülű már elkészült. Készítettünk neki egy weboldalt is, ahol várok minden érdeklődőt, minden héten teszek fel egy új fejezetet, már kettő felkerült. Örülnék, ha megosztanátok a véleményeteket a fejezetekről, magáról a könyvről, a regisztráció természetesen ingyenes!

Köszönöm mindenkinek, aki benéz hozzám!:)

 

http://www.hopeless-cases.com/

 

 

illyriabp Creative Commons License 2011.03.14 0 0 2007

sziasztok!

hosszú ideig gyötrödtem, megmutassam-e idegeneknek, de úgy döntöttem, rátok bízom

egy készülő krimi egy részlete, folyamatos "megmunkálás" alatt van...

természetesen örülnék a kritikáknak  

köszönöm azoknak, akik rászánják magukat :)

 

http://babvirag.multiply.com/journal/item/1/1

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.13 0 0 2006

Itt a Teremtők című könyvem trailere, nézzétek meg:

 

half_bloodgirl Creative Commons License 2011.03.10 0 0 2005

Sziasztok!

 

Még nem igen tettem közzé a blogomat, de úgy érzem, itt az ideje, és a véleményetek érdekelne, hogy érdemes-e folytatni.

 

http://nstanfire-lightnshadow.blogspot.com/

 

Előre is köszönöm :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!