Keresés

Részletes keresés

Spinderella Creative Commons License 2007.04.20 0 0 351
Viszont kiderült, hogy Clariemackó hogy került az örökbefogadó szüleihez. Ha jól értettem, akkor az igazi szülei is különlegesek voltak, de valamitől meghóttak (hmhmmm, miért van olyan érzésem, hogy a pasinak köze van ehhez?).
Előzmény: Törölt nick (339)
Spinderella Creative Commons License 2007.04.20 0 0 350
Az előzetes szerint a jövő heti részben már tényleg lesz valami "eksön"!
Talán Peter is most fogja megszerezni azt a heget, amit a jövőbeli Hiro emlegetett. Csak a franc esne bele, hogy átrakták szerda késő estére. Abból a szempontból nekem tökmindegy, hogy úgyis videóról nézem, de ha későre rakják, az azt jelenti, hogy a vártnál kisebb a nézettsége. Ez nem sok jót jelent.

Hiro-ra is külön kíváncsi leszek, hogy hova keveredett (illetve mikorra), mert az a képen ugye nem látszik, hogy a pincér csajnak mikor volt a születésnapja. Egyébként nekem is az jutott eszembe, hogy új szereplővel gazdagodik a sorozat, talán ő lesz Ms. Lexikon :D
Előzmény: Törölt nick (338)
Candy Perfume Girl Creative Commons License 2007.04.20 0 0 349
Szerintem ez kiderült.
Előzmény: Törölt nick (345)
cooldoc Creative Commons License 2007.04.20 0 0 348
Majd kiderül - szerintem. Most láttam másodjára a részt, de ez most elég uncsi volt. Nem volt olyan jó, mint az előzőek.
Előzmény: Törölt nick (347)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.20 0 0 347
sZTEM BIZTOSAN. vAN KÖZE Ahhoz, hogy rábeszélte a festőt.. vagy vmi ilyesmi.
Előzmény: cooldoc (346)
cooldoc Creative Commons License 2007.04.20 0 0 346
Szia Borzolt! szerinted?
Előzmény: Törölt nick (345)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.20 0 0 345
Újranézem a filmet és az a kérdés merült fel bennem, hogy annak a rövidhajú csajnak, aki a festőnek segített, lehet-e valami képessége?
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.20 0 0 344
Köszi :) Nem is tudtam róla
Előzmény: pancer1 (343)
pancer1 Creative Commons License 2007.04.20 0 0 343
comment.com blog.
Előzmény: Törölt nick (342)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.20 0 0 342
Mi az a CC?
Előzmény: pancer1 (340)
nezs Creative Commons License 2007.04.20 0 0 341

Ez az, ami miatt az egyik legjobb karakter.

Következő részt nem kihagyni, az egyik legizgalmasabb eddig!

Előzmény: Törölt nick (339)
pancer1 Creative Commons License 2007.04.20 0 0 340
Javaslom aki nem szeretne spoilerekkel találkozni az ne csak a TV2-s promót ne nézze hanem a cc-t se olvassa..
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.19 0 0 339
Ja, és a pompomlány apjánál meginogtam, hogy most mennyire jó vagy mennyire rossz.. egészen emberi volt most.
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.19 0 0 338
Ez a rész tényleg volt valami!! De a következő!!!!!!!!! Húúú.. tényleg meg fog halni Peter, de a pompomlány a közelében lesz. De őt is kinyírják, valószínű, hogy keresztbe-kasul élesztik majd egymást? A kis japán sem volt semmi! Ezek szerint lesz még egy további szereplője a csapatnak? Mert ha minden igaz, megmentette a csajt, ott volt a szülinapi fotóján...
Még egy kérdés: hogyan kerül Peter a pompomlányhoz az iskolába?
Spinderella Creative Commons License 2007.04.13 0 0 337
Érdekes rész volt a tegnapi, de néhány dolog sajna klisébe fulladt. :(( Pl. amikor a rendőr a haldokló asszony gondolatait közvetítette, egy évi fizumba fogadtam volna, hogy a következő percben az asszonynak annyi. Ezt a szitut néhány szirupos drámában már láttam sajnos, kár volt érte.
Az már inkább csak kiszámítható volt, hogy a Micah-nak is lesz valami képessége, mindenesetre egyáltalán nem lepődtem meg.

Szerencsére azért töprengeni valóm is akadt, ugyanis azon jár az agyam, hogy mi van akkor, ha DL a jófiú, és Niki (Ikin/Jessica) a rossz kislány valójában, csak ügyesen megetették velünk, hogy itt a hős anya védi a gyermekét a börtöntöltelék apucitól... (Történhetne már valami ezzel a csajjal azon kívül, hogy vagy embereket tép szét, vagy kétségbe esik és önmarcangol.)

Nathan is érdekes karakter, kíváncsi vagyok, hogy vajon pozitív vagy negatív hős lesz-e? Mind a kettőt ki tudnám nézni belőle.
Előzmény: pancer1 (332)
pancer1 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 336
+ megszerezhette volna könynen, de nem tette, miért ? !
Előzmény: pancer1 (335)
pancer1 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 335

Egyfajta sajátosan értelmezett "védelem" ez öccse irányába.  Etikus vagy sem az hogy hazudott arról hogy igazat mond, de nem rossz szándékból tette.

Előzmény: Cinnamon (334)
Cinnamon Creative Commons License 2007.04.13 0 0 334
nekem nm az jött le, h nm szerezte meg a képet. azt mondta lindermannek, h "n lekötelezett", vagy ilyesmi. szval sztem csak az öccse előtt tagadta le helyesen. mert hát ő ugye "sose hazudna neki". :))
Előzmény: pancer1 (332)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.13 0 0 333
Micahnak is tuti van vm képessége, amivel megbuherálta a telefont!
Már az első részből kiderült, hogy olyan technikai dolgokat szerkeszt, talál fel, ami messze meghaladja a korát.
Ráadásul úgy tünik, pontosan tud az anyja hős-ségéről.
Előzmény: pancer1 (332)
pancer1 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 332

1x07.

 

Naszóval tetszett.

Japánjaink végre megindultak megmenteni Nujoka-t, de nem jutottak még messzire.

A rövid kis játék a balesettel max arra lesz jó hogy egy késöbbi képregényben felismerjék DLt és fiát mint szintén zenészt.:-)

 

Apa és fia menekülése, szépen megismerhetik egymást, hol is láttunk hasonlót ? :-)

Milyen magától értetődöen tárcsázta a kis Mayka a Nincs Vonal táblára pillantva a számot, biztos el tudta olvasni csak nem zavarta..:-)

Igy most már Nikki is tudja hol vannak és Ikkin is tudja. Mondjon bármit a cc kritika, nekem nagyon is tetszik , ugy döntöttem itt is a szöke-szexi-anyuka tipus lesz a választottam....:-)

 

Pompomlány szál aranyos volt, multkor szivzűrök, most az öccse, a kamaszkort feldolgozni nehezebb neki mint a Szuperhősséget..:-) 

 

Parker közrendőr esete nem volt különösebben érdekes, neki is van min töprengenie eztán..

 

Kedvelnivaló sumákolós Nathan Petrelli, nagy volt.

El tudom hinni neki hogy feleségét valóban kiméletből nem akarta eddig a kampányban használni, és nem azért mert a tanácsadók szerint ez ciki. Az ilyen inkább hozna voksokat, együttérzésből.

Hálás lehet(ett) volna öccsének a villásreggeli megmentéséért, az hogy mégsem próbálta megszerezni neki a Lindermann képet annak oka kell hogy legyen.

Szerintem ott kell keresni az okot hogy ő az egyetlen a hírók közül aki már jó ideje tudja magáról hogy hiró. Végigondolhatta, de arra juthatott hogy ez egyáltalán nem egy áldás, inkább teher, és ő ebböl nem kér, letagadja inkább és mást is próbál meggyőzni hogy inkább ne keresgéljék magukban vagy másokban a képességet.

Szóval ezért, bocs öcsi, próbáltam de nem ment nem adja....

Törölt nick Creative Commons License 2007.04.07 0 0 331
Meg bennem. Pedig szeretek olvasni, és eddig úgy hittem elég gyors is vagyok:((
Előzmény: Pillepalack1 (329)
langalétacsaj Creative Commons License 2007.04.07 0 0 330
csak figyelni kell és gyorsan olvasni... :)))
Előzmény: Pillepalack1 (329)
Pillepalack1 Creative Commons License 2007.04.07 0 0 329
Én sokszor nem tudom végigolvasni. Akkor úgy látszik, csak bennem van a hiba?
langalétacsaj Creative Commons License 2007.04.07 0 0 328
sztem is jópofa :) nem az a szokványos feliratozás, hanem formabontó :)))
Előzmény: Candy Perfume Girl (327)
Candy Perfume Girl Creative Commons License 2007.04.07 0 0 327
Néha a betűméret is változik egy feliraton belül, nekem ez is tetszik benne, ötletes.
Előzmény: Anorek szia! (326)
Anorek szia! Creative Commons License 2007.04.07 0 0 326
Engem azért zavar... Bár az nem esett le, hogy így képregény-szerűbb...:))) 
Előzmény: Candy Perfume Girl (325)
Candy Perfume Girl Creative Commons License 2007.04.07 0 0 325
Japánok szövegének a feliratozása nem csak a magyar változatban "ugrál", az eredetiben is, hogy képregény-szerűbb legyen. Én személy szerint ezt baromira élvezem. :-)
Előzmény: Anorek szia! (320)
Candy Perfume Girl Creative Commons License 2007.04.07 0 0 324
Ahogy mondod. :-)
Előzmény: sonrig (315)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.07 0 0 323
Tapasztalataim szerint az eddigi 18 részből ez volt a leggyengébb. A jövő heti is jó, de az igazi a 9. rész lesz majd, arról ne maradjatok le semmiképp se.
Előzmény: Anorek szia! (322)
Anorek szia! Creative Commons License 2007.04.07 0 0 322

Off:

A Való Világ(VV) egy valóságsó volt,melyben különböző nemű egyedek költöztek egy bekamerázott villába, az érdeklődők pedig követhették mindennapjaikat az Rtl klub műsorain keresztül. Sok híres ember(!) került ki falai közül, mint például VV Majka, VV Ágica, VV Leó(A VV előtag kötelező volt, nem összekeverni a BB-vel, ami egy nagyon hasonló koncepciójú, ám másik adón sugárzott valóságsóra, a Big Brother-re utal) Sokan közülük celebritynek számítanak hazánkban, mivel mi nem rendelkezünk Ronaldoval, Meryl Streep-pel stb... Hozzáteszem, én nem értek ezzel egyet, ezért is raktam egy kérdőjelet a celebrity jelzőm után...

On:

Nem hagyunk fel a reménnyel, kitartunk. Bár nekem a 4400 jobban tetszett 5rész után... De a köv.rész úgy érzem fordulópont lesz. Legalábbis az előzetes alapján...

Előzmény: cooldoc (321)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!